25 tipov, trikov a hackov pre Samsung Galaxy S7

Na prvý pohľad a pod kontrolou Samsung Galaxy S7 má veľa pôsobivých funkcií. Ak sa pozriete na užívateľský príjem, recenzie na S7 pozitívne žiaria. To všetko pokrýva to, čo sa musíte naučiť a skúmať pred kúpou telefónu, ale čo keď ho držíte v rukách?

Mám niekoľko tipov, trikov a niekoľko zaujímavých poznámok o zatiaľ najpôsobivejšom telefóne s Androidom roku 2016. Ak chcete vyťažiť maximum z Galaxy S7, to sú tipy, ktoré musíte mať na mysli.

Tipy na jednoduchšie používanie a pohodlie

Existuje niekoľko nastavení, ktoré môžete prepínať, a niekoľko možností, ktoré môžete vyladiť a vylepšiť Galaxy Skúsenosti S7 sú plynulejšie. Ak sa budete riadiť týmito radami po dlhšom používaní telefónu, všimnete si zvýšenie rýchlosti, výdrže batérie a predovšetkým pohodlia.

1. Upravte priečinok s aplikáciami

Ak ste priečinok s aplikáciami nezmenili od počiatočného nastavenia, všimnete si, že máte aplikácie nešikovne zoskupené v rôznych priečinkoch. Ak ešte nie ste upravení, môže to sťažiť hľadanie konkrétnych aplikácií.

Ak chcete odstrániť tieto priečinky:

Klepnite na Upraviť. Potom klepnite na priečinok, ktorý chcete odstrániť

Okrem toho môžete zmeniť farbu priečinka tak, že ho otvoríte a potom klepnete na inú farbu na palete farieb v pravom rohu.

2. Vypnite obrazovku s prehľadmi

Informačná obrazovka je funkcia TouchWiz, ktorú niektorí používajú Galaxy Nosiče S7 sú v predvolenom nastavení zakázané. To by vás malo poučiť o jeho užitočnosti. Ak patríte k tým nešťastníkom, ktorí ju majú stále povolenú, postupujte takto:

Na domovskej obrazovke vykonajte gesto zvierania alebo dlhé stlačenie. Tým sa dostanete do režimu úprav. Teraz prejdite tam, kde vidíte, doľava Inštruktáž.Existuje začiarkavacie políčko, ktoré by malo byť začiarknuté alebo ponechané prázdne. Ak ho chcete vypnúť, klepnutím na pole nechajte pole prázdne.

Briefing je napriek vylepšeniam TouchWiz dosť neohrabaný program, takže je lepšie ho vypnúť.

3. Nastavte viac odtlačkov prstov

Naskenovanie odtlačku prsta nie je na zariadeniach Samsung žiadnou novinkou, ale vždy sa odporúča nastaviť niekoľko skenov odtlačkov prstov. To sa dá urobiť z Uzamknutá obrazovka a zabezpečenie menu vo vašom nastavenie.

odtlačok prsta s7

Keď sa dostanete do novej ponuky, prejdite na Odtlačky prstov a prečítajte si pokyny na spustenie skenovania. Rozpoznávanie odtlačkov prstov je stále životaschopným bezpečnostným opatrením, preto ho využite, keď môžete.

4. Vypnite aplikácie Bloatware

Aj keď nemôžete nadupané aplikácie zo zariadenia úplne odstrániť bez rootovania, väčšinu z nich môžete zakázať.

Pod Aplikácie, môžete vybrať ľubovoľnú aplikáciu, ktorú nechcete spustiť na pozadí. Keď si vyberiete problematickú aplikáciu, môžete tab Zakázať v ľavom hornom rohu. To urobí presne to, čo príkaz hovorí, a ušetrí vám bolesť hlavy z toho, ako to funguje.

5. Prepnite Booster sťahovania

Tento ďalší tip je blázon spotrebúvajúci mobilné dáta a mal by sa používať iba vtedy, ak máte k dispozícii dostatok šírky pásma. Túto možnosť nájdete vo svojom Ďalšie nastavenia pripojenia sekcii. Účinne prepojí všetky vaše zdroje pripojenia, spojí ich a vynaloží všetko, čo stojí za to, a dramaticky zvýši vaše rýchlosti.

s7-download-booster

Bohužiaľ to tiež dramaticky zvyšuje využitie vašich dát, ak to zvyčajne musíte držať na tesnom vodítku. Použite to podľa vlastného uváženia!

6. Využite zvukový ekvalizér

Kvalita zvuku na S7, aspoň spočiatku, nie je taká hviezdna ako samotný telefón. Našťastie to môžete napraviť pomocou vstavaného ekvalizéra zvuku.
Povolenie ekvalizéra:

Prejdite do svojho nastavenie, a potom Kvalita zvuku a efektyDole Zvuk a upozornenie nájdete Ekvalizér nastavenie.

Ekvalizér príliš nezlepší kvalitu mono reproduktora, ale ak máte dobré slúchadlá, pomocou tohto získate zo svojho S7 ten najlepší zvuk.

7. Zapnite ovládanie jednou rukou

Ovládanie jednou rukou je režim, ktorý môžete zapínať a vypínať, čo výrazne uľahčuje používanie jednou rukou. Ak chcete prepnúť režim:

Prejdite do svojho nastavenie, a potom na Pokročilé vlastnosti.V hornej časti novej ponuky bude Režim jednej ruky.

Keď je aktivovaný, tento režim je možné prepnúť pomocou trojité stlačenie klávesu Domov.

Tipy pre fotoaparát a obrázky

Fotoaparát je dodávaný spolu so spoločnosťou Samsung Galaxy S7 nie je v porovnaní s S6 masívnym vylepšením, ale kamera S6 už bola ohromujúca. Ak chcete zo svojich záberov vyťažiť maximum, mám niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu.

8. Využite výhody režimu Pro

Režim Pro umožňuje rôznym možnostiam fotoaparátu skutočne vyťažiť maximum z vášho Galaxy S7. Pri otvorenom fotoaparáte klepnite na tlačidlo Režim v pravom dolnom rohu v horizontálnej orientácii.

režimy fotoaparátu s7

9. Použite gesto rýchleho spustenia

Schopnosť rýchlo nasnímať obrázok je zásadná pre každú chybu spúšte. Ak dvakrát klepnete na tlačidlo Domov, dostanete sa priamo na obrazovku fotoaparátu.

10. Povoľte snímanie snímok RAW

The Galaxy S7 dokáže zachytávať obrázky vo formáte RAW, ktoré je možné použiť v programoch ako Snapseed Ak ste obrázky RAW nikdy predtým nepoužívali, pri úpravách uvidíte znateľné zvýšenie kvality.

11. Selfie blesk bez predného svetla

Kým Galaxy S7 nemá predné svetlo, má ďalšiu najlepšiu vec. Pri fotení selfie sa Galaxy Obrazovka S7 bliká jasne bielo. Pretože Galaxy S7 už má živú obrazovku, funguje to rovnako dobre.

12. Ľahko pristupujte k snímkam obrazovky pomocou funkcie Smart Capture

Vďaka aplikácii Smart Capture môžete snímky obrazovky po nasnímaní rýchlo upravovať alebo zdieľať. Ponuku Smart Capture môžete otvoriť klepnutím na ikony nad vodorovnými bodmi zobrazenými po zachytení.

s7-smart-capture

13. Fotografujte pohyblivé fotografie

Ak ste oboznámení s Apple Živé fotografie, to je podobná služba. V režimoch fotoaparátu môžete aktivovať pohyblivé fotografie klepnutím na koliesko nastavení. Hneď ako je toto nastavenie povolené, môžete si vo svojej galérii zobraziť všetky nedávno nasnímané fotografie ako pohyblivé fotografie.

Môžete to urobiť klepnutím na ikonu Motion Photo na obrázku. Po stlačení sa zobrazí krátke video nasnímanej fotografie, ktoré vám umožní nasnímať čokoľvek z videa. Rozlíšenie sa zníži, ale je to len prípad, že sotva zmeškáte svoj zamýšľaný moment.

Tipy na prispôsobenie zážitku z S7

Aj bez sťahovania dodatočného softvéru alebo ROM môžete svoj počítač prispôsobiť Galaxy S7, aby to pôsobilo jedinečne. Okrem osobných dotykov si môžete svoj S7 prispôsobiť tak, aby bol prístup ešte jednoduchší a vytvoril tak najlepšie možné prostredie Androidu.

14. Prispôsobte si svoj vždy zapnutý displej

Nech sa páči, alebo nenávidíte, vždy zapnutý displej je našťastie možné prispôsobiť potrebám každého používateľa. Prispôsobenie displeja:

Prejdite do svojho nastavenie. Teraz prejdite na Displej a potom Vždy zapnutý displej.

Odtiaľto môžete zmeniť, čo sa zobrazí, a štýl, v ktorom je zobrazený vždy zapnutý displej. Bohužiaľ nemôžete používať svoje vlastné obrázky, ale môžete si stiahnuť ďalšie témy do svojho Motívy a nastavenia.

15. Zmeňte spôsob zobrazovania farieb

The Galaxy S7 má krásne živú obrazovku, v niektorých prípadoch až príliš živú. Ak vám nejde o jasné farby, Galaxy Obrazovku S7 je možné ďalej stlmiť.

Robiť to:

Prejdite na nastavenia displeja. Tu môžete zmeniť režim obrazovky tak, aby lepšie zodpovedal vašim očiam a vkusu.

Na výber je veľa rôznych režimov, takže experimentujte, kým nenájdete ten pravý pre vás.

16. Použite režim viacerých okien

Ak nepoužívate Android N, Galaxy Režim viacerých okien S7 je slušnou náhradou za zážitok z viacerých okien. Tým sa váš telefón prepne do režimu rozdelenej obrazovky na spustenie viacerých aplikácií súčasne.

Ak chcete prepnúť do režimu viacerých okien, dlho stlačte tlačidlo prehľadu.

s7-viac okien

V tomto režime môžete ťahaním bodiek v strede zväčšiť veľkosť jedného okna a zmenšiť veľkosť druhého. Medzi oboma aplikáciami môžete voľne prepínať, čo je mimoriadne užitočné pri multitaskingu.

17. Zmeňte veľkosť a presuňte domovské obrazovky

Na ďalšie zvýšenie úrovne možností prispôsobenia, ktoré má každý používateľ pomocou svojho S7, môžete ľubovoľne meniť veľkosť a presúvať domovské obrazovky.

Robiť to:

Dlho stlačte alebo použite gesto zvierania na domovskej obrazovke, ktorej veľkosti chcete zmeniť alebo presunúť, a vstúpte do režimu úprav.

Teraz môžete presunúť domovskú obrazovku na iné miesto alebo klepnutím na ikonu mriežky veľkosť zväčšiť alebo zmenšiť.

18. Využite nový spôsob presunu aplikácií

Pri presúvaní aplikácií z jedného miesta na druhé sa v hornej časti obrazovky nachádza užitočná ikona Presunúť aplikácie. Ak aplikáciu presuniete na ikonu, dočasne tam bude sedieť, kým sa rozhodnete, ktorá domovská obrazovka bude jej novým domovom.

s7-move-apps

Na tento panel sa zmestí toľko aplikácií, koľko potrebujete, takže sa ho nebojte načítať.

19. Skúste Samsung Pay

Samsung Pay je jedinou alternatívou Samsung k Android Pay. Nie je to však len reskin. Služba Samsung Pay využíva technológiu odtlačkov prstov na autorizáciu platieb a je k dispozícii v mnohých maloobchodných predajniach.

Ak sa pre svoj S7 rozhodujete medzi Android Pay alebo Peňaženkou Google, vzal by som Samsung Pay, aj keď len kvôli jeho širokej dostupnosti.

20. Rýchly prístup k svojim hrám alebo ich zmena

Ak ste veľký mobilný hráč, spúšťač hier S7 udrží vaše hry na dosah v okamihu.

Môžete ho aktivovať:

Prejdite na položku Rozšírené funkcie. Klepnite na položku Hry v hornej časti. Tu môžete povoliť spúšťač hier a herné nástroje, aby ste si mohli lepšie užívať.

21. Odomknite bootloader

Toto je tip, ktorý na začiatku neposkytne možnosti prispôsobenia, ale otvorí vám dvere Galaxy S7, aby sa stal najlepším možným telefónom. Akonáhle je váš bootloader odomknutý, môžete rootovať svoj telefón, inštalovať vlastné ROM a robiť čokoľvek s telefónom, ktorý skutočne vlastníte.

Tipy na lepšiu výdrž batérie

Napriek sťažnostiam niekoľkých používateľov Galaxy Batéria S7 má najlepší výkon vo všetkých smeroch. Ak chcete túto skvelú batériu ešte vylepšiť, ponúkame vám niekoľko tipov, ktoré by ste mali mať vždy na pamäti. Ak tieto rady nestačia na úsporu batérie, vždy vám pomôže pomoc zvonku.

22. Nainštalujte deaktivátor balíkov

To ide ruka v ruke s tipom na bloatware, ale teraz tieto otravné aplikácie deaktivujete ďalšou užitočnou. Odporúčam použiť Package Disabler Pro, stojí to $10,95, ale na to, aby ste sa zbavili nadúvania, nebudete musieť telefón rootovať.

s7-deaktivátor balíkov

23. Nastavte optimalizáciu batérie

S Galaxy Vstavaná optimalizácia batérie S7 vám umožní optimalizovať aplikácie tak, aby využívali čo najmenej batérie. Môžete to urobiť tak, že prejdete do svojho Batéria nastavenia z Systémové nastavenia.

Budete musieť klepnúť VIAC v pravom hornom rohu a potom budete mať prístup k optimalizácii aplikácií.

24. Zapnite úsporný režim alebo režim extrémne nízkej spotreby

Ak sa vám niekedy vybije batéria a potrebujete, aby vám telefón vydržal po zvyšok dňa, je načase zapnúť režim úspory energie. Podobne ako v tip 23, prejdite na nastavenia batérie. Tu vidíte Úspora energie režim a Ultra úsporná režim. Oba tieto režimy znížia výkon telefónu a schopnosť šetriť batériu.

25. Keď máte pochybnosti, koreň

Tento tip nepotrebuje veľa vysvetľovania a môžem spomenúť najmenej päť dôvodov, prečo by ste mali rootovať Galaxy S7. Po zakorenení sa zobrazí zoznam tipov, trikov a hackov, ktoré sú k dispozícii pre súbor Galaxy S7 nikdy neprestáva.

Záver

Samsung Galaxy S7 je bezpochyby úžasný telefón s veľkým počtom úžasných funkcií. Našťastie s týmito tipmi v rukách dokážete odhaliť to najlepšie z týchto funkcií a nechať svoj telefón zažiariť.

Máte nejaké skvelé tipy na S7, o ktorých nikto iný nevie? Môžete ich nechať v nižšie uvedenom obsahu spolu s akýmikoľvek otázkami. Ak sú zakrivené obrazovky väčšou rýchlosťou, pozrite sa na ne vôbec funkcie Galaxy Šport S7 Edge.

Odporúčaný kredit obrázku