25 najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre fotografov (2020)

H─żad├íte pre fotografov t├ęmy WordPress?

T├ęma WordPress navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre fotografov v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą predvies┼ą va┼íu pr├ícu, n├íjs┼ą viac z├íkazn├şkov a spoji┼ą sa s in├Żmi rovnako zm├Ż┼í─żaj├║cimi fotografmi.

V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre fotografov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svojej webovej str├ínke s fotografiami.

Vytvorenie stránky WordPress pre fotografov

Najprv sa mus├şte uisti┼ą, ┼że ste vybrali spr├ívnu platformu na zostavenie svojich webov├Żch str├ínok. SelfPress hosten├Ż na WordPress.org je najlep┼í├şm tvorcom webov├Żch str├ínok pre fotografov.

WordPress pon├║ka tvoriv├║ slobodu s neobmedzen├Żm rozlo┼żen├şm, tis├şckami aplik├íci├ş, roz┼í├şren├ş a integr├íci├ş dostupn├Żch vlastn├şkom str├ínok.

Ak chcete za─Źa┼ą, mus├şte sa zaregistrova┼ą pre hostingov├Ż ├║─Źet WordPress. Bude to domov va┼íej webovej str├ínky na internete.

Na otvorenie svojich webov├Żch str├ínok budete potrebova┼ą aj n├ízov dom├ęny, ktor├Ż va┼íi pou┼ż├şvatelia umiestnia do svojich prehliada─Źov (napr├şklad wpbeginner.com alebo google.com).

Odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą Bluehost. S├║ jednou z najpopul├írnej┼í├şch spolo─Źnost├ş poskytuj├║cich webhosting na svete a s├║ ofici├ílnym partnerom WordPress.

Po registr├ícii na hostite─żsk├Ż ├║─Źet budete musie┼ą nain┼ítalova┼ą WordPress. Postupujte pod─ża pokynov v na┼íom sprievodcovi o tom, ako za─Źa┼ą blog WordPress, a ihne─Ć za─Źne fungova┼ą.

─Äalej si mus├şte vybra┼ą t├ęmu z na┼íich v├Żberov expertov uveden├Żch ni┼ż┼íie. Ak potrebujete pomoc s in┼ítal├íciou t├ęmy na svoje str├ínky, pre─Ź├ştajte si na┼íu pr├şru─Źku pre za─Źiato─Źn├şkov o tom, ako nain┼ítalova┼ą t├ęmu WordPress.

Po tomto sa pozrime na niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm fotografie WordPress.

1, divi

Fotograf Divi

Divi je popul├írna t├ęma WordPress a definit├şvny gener├ítor str├ínok. Dod├íva sa so stovkami n├ívrhov├Żch bal├şkov a s uk├í┼żkov├Żm dovozcom obsahu 1 Kliknite, ─Ź├şm sa u─żah─Ź├ş spustenie webovej str├ínky s fotografiami.

M├í vizu├ílny prisp├┤sobite─ż, textov├Ż textov├Ż editor, ve─ża mo┼żnost├ş dizajnu a ─Ćal┼íie. Pomocou glob├ílnych prvkov a ┼ít├Żlov m├┤┼żete ─żahko spravova┼ą nastavenia pre cel├Ż web. Divi je priate─żsk├Ż pre za─Źiato─Źn├şkov a ─żahko sa nastavuje.

Z├şskajte t├ęmu Divi e┼íte dnes!

2, T├ęma Astra

Fotograf Astra

T├ęma Astra je ─żahk├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress. Lode s desiatkami ┼ítartovac├şch miest vr├ítane zabudovan├Żch uk├í┼żok s obsahom pre fotografov.

T├ęma funguje skvele s tvorcami str├ínok drag and drop na vytvorenie vlastn├Żch vstupn├Żch str├ínok. Poskytuje ├║pln├║ kontrolu farieb, p├şsma a pozadia.

Z├şskajte t├ęmu Astra e┼íte dnes!

3, Elegance Pro

Elegance Pro

Elegance Pro je ┼ít├Żlov├í t├ęma WordPress pre fotografov, dizajn├ęrov a umelcov. Je postaven├Ż na ┼ít├║diu Genesis Framework StudioPress.

T├ęma m├í minimalistick├Ż dizajn s n├ídhern├Żm fotografick├Żm displejom. Dod├íva sa s vlastn├Żmi ┼íabl├│nami str├ínok pre blog, domovsk├║ str├ínku a vstupn├ę str├ínky. Elegance Pro sa d├í ─żahko nastavi┼ą pomocou prisp├┤sobova─Źa t├ęm WordPress so ┼żiv├Żm n├íh─żadom.

StudioPress je teraz s├║─Źas┼ąou WP Engine, najob─ż├║benej┼íej riadenej hostingovej spolo─Źnosti WordPress. T├║to t├ęmu a v┼íetky z viac ako 35 t├ęm aplik├ície StudioPress m├┤┼żete z├şska┼ą registr├íciou na hostitelovi WP Engine, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą si webov├║ str├ínku.

Prima: Pou┼ż├şvatelia WPBeginner tie┼ż z├şskaj├║ ─Ćal┼íiu z─żavu 20%. Za─Ź├şname s motorom WP e┼íte dnes!

Z├şskajte t├ęmu Elegance Pro e┼íte dnes!

4, krajn├Ż

Ultra fotografie

Ultra je v├Żkonn├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress. Dod├íva sa s nieko─żk├Żmi premade webmi, vr├ítane demo str├ínky pre fotografov.

Umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą va┼íe odpor├║─Źan├ę fotografie na jazdci vlastnej domovskej str├ínky. Ultra t├ęma m├í neobmedzen├ę mo┼żnosti farieb, vlastn├ę widgety a kr├ísne mo┼żnosti typografie.

Z├şskajte t├ęmu Ultra e┼íte dnes!

5, OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatn├í t├ęma WordPress vytvoren├í na vytvorenie akejko─żvek webovej str├ínky. S funkciou importu demo oce├ínu z 1 Kliknite a m├┤┼żete importova┼ą bezplatn├ę a pr├ęmiov├ę demon┼ítra─Źn├ę str├ínky a okam┼żite spusti┼ą webov├║ str├ínku s fotografiami.

S├║─Źas┼ąou t├ęmy s├║ farebn├ę sch├ęmy, p├şsma, vlastn├ę pozadie a ┼íabl├│ny str├ínok. M├í r├Żchly ─Źas na─Ź├ştania str├ínky a vstavan├Ż SEO, ktor├Ż pom├íha zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok.

Z├şskajte t├ęmu OceanWP e┼íte dnes!

6, neve

neve

Neve je modern├í t├ęma WordPress pre fotografov, kreat├şvnych blogerov, umelcov a m├│dnych n├ívrh├írov. Je dod├ívan├Ż s jednostr├ínkov├Żm a viacstranov├Żm rozlo┼żen├şm.

Pon├║ka bezprobl├ęmov├║ integr├íciu s tvorcami drag and drop str├ínok ako Beaver Builder, Elementor, Visual Composer at─Ć. T├íto t├ęma tie┼ż podporuje editor blokov Gutenberg na vytv├íranie prekr├ísnych pr├şspevkov s obr├ízkami.

Z├şskajte t├ęmu Neve e┼íte dnes!

7, pobre┼żie

pobre┼żn├í ─Źiara

Pobre┼żie je t├ęma WordPress ur─Źen├í v├Żlu─Źne pre fotografov. S├║─Źas┼ąou dod├ívky je ─Źas┼ą portf├│lia, ktor├í kr├ísne zobrazuje va┼íe fotografie.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patria vlastn├ę widgety a viac mo┼żnost├ş rozlo┼żenia. Na domovskej str├ínke pou┼żite rozlo┼żenie mrie┼żky s pevn├Żm bo─Źn├Żm panelom v─żavo. T├ęma sa ─żahko prisp├┤sobuje a vyzer├í skvele na v┼íetk├Żch zariadeniach a obrazovk├ích.

Z├şskajte t├ęmu pobre┼żia e┼íte dnes!

8, Fargo

Fargo

Fargo je pr├ęmiov├í fotografick├í t├ęma WordPress vytvoren├í ┼ípeci├ílne pre v├Żtvarn├Żch umelcov a fotografov s cie─żom vytvori┼ą v├Żnimo─Źn├ę online portf├│lio. M├í n├ídhern├ę anim├ície s minimalistick├Żm ─Źiernobielym vzh─żadom.

M├┤┼żete zobrazi┼ą fotografie s r├┤znymi vzormi. Spracov├íva text, video a fotografie, to v┼íetko s rovnakou eleganciou na v┼íetk├Żch zariadeniach a ve─żkostiach obrazovky.

Fargo prich├ídza s n├ístrojom Spr├ívca ┼ít├Żlov, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na dosiahnutie vizu├ílnej konzistencie na celom webe s preddefinovanou sadou farieb a typov p├şsma. M├┤┼żete si tie┼ż zvoli┼ą vlastn├ę farby, ktor├ę zodpovedaj├║ va┼íej identite a ┼ít├Żlu va┼íej zna─Źky.

Integruje sa s WooCommerce a vytv├íra internetov├Ż obchod. Ak chcete preda┼ą svoje fotografie a z├şska┼ą viac online rezerv├íci├ş na fotenie, t├íto t├ęma to dok├í┼że celkom efekt├şvne.

Z├şskajte t├ęmu Fargo e┼íte dnes!

9, Sp├║┼í┼ą

uzávierka

Shutter Up je bezplatn├í t├ęma WordPress pre fotografov a fotografov. Dod├íva sa s pos├║va─Źom obsahu, ktor├Ż v├ím m├┤┼że uk├íza┼ą najlep┼íiu fotografiu vo ve─żkom ┼ít├Żle.

Domovsk├í str├ínka obsahuje n├ídhern├ę sekcie, do ktor├Żch m├┤┼żete prida┼ą posudky od pou┼ż├şvate─żov, slu┼żby, fotoalbumy a ─Ćal┼íie. Je ─żahk├ę ho nakonfigurova┼ą pomocou prisp├┤sobova─Źa WordPress so ┼żiv├Żm n├íh─żadom.

Z├şskajte t├ęmu Shutter Up e┼íte dnes!

10. Ambiance Pro

Environment Pro

Ambiance Pro je minimalistick├í t├ęma WordPress pre fotografov, aby vytvorili kr├ísne portf├│lio a webov├║ str├ínku pre fotografie. M├í biele pozadie, ktor├ę zobrazuje va┼íe fotografie a obsah.

Je vybaven├Ż rozlo┼żen├şm dom├ícej str├ínky s miniaplik├íciami a viacer├Żmi ┼íabl├│nami str├ínok pre v├í┼í blog, s├║bory a vstupn├ę str├ínky. Ambiance Pro podporuje SEO a podporuje WooCommerce pri predaji fotografi├ş online.

Z├şskajte t├ęmu Ambiance Pro e┼íte dnes!

11. tvar

tvar

Tvar je t├ęma WordPress navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre fotografov. Dod├íva sa so zabudovan├Żmi filtrovate─żn├Żmi gal├ęriami a kr├ísnymi prechodov├Żmi efektmi.

Dod├íva sa s vlastnou miniaplik├íciou na pridanie po─ża na odber bulletinu do p├Ąty a vytvorenie zoznamu e-mailov. T├ęma m├í mrie┼żkov├Ż dizajn, ktor├Ż umo┼ż┼łuje v├Żrazn├ę zobrazenie va┼íich fotografi├ş.

Z├şskajte t├ęmu Shape e┼íte dnes!

12. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je ┼ít├Żlov├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress. Je nabit├Ż nieko─żk├Żmi pripraven├Żmi ┼ítartovac├şmi webmi, ktor├ę m├┤┼żete importova┼ą a nahradi┼ą, aby ste mohli r├Żchlo za─Źa┼ą.

T├ęma podporuje pos├║va─Ź obr├ízkov a videa, aby zaujal svojich pou┼ż├şvate─żov. M├í plne prisp├┤sobite─żn├║ dom├ícu str├ínku pripraven├║ na preklad na vytvorenie viacjazy─Źnej webovej str├ínky.

Z├şskajte t├ęmu Hestia Pro e┼íte dnes!

13. Prav├Ż sever

Skuto─Źn├Ż sever

True North je kr├ísna t├ęma WordPress vhodn├í pre fotografov na vytv├íranie webov├Żch str├ínok s portf├│liom. Je dod├ívan├Ż s vstavanou ─Źas┼ąou portf├│lia na domovskej str├ínke, kde m├┤┼żete ─żahko nahr├íva┼ą svoje fotografie.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş rozlo┼żenie mrie┼żky, vlastn├ę pozadie a ve─żk├ę hlavi─Źky. Dod├íva sa s vlastn├Żmi miniaplik├íciami pre profily soci├ílnych m├ędi├ş a funkcie zis┼ąovania obsahu.

Z├şskajte t├ęmu True North e┼íte dnes!

14. Inšpirujte sa

D├Żcham

Inspiro je vynikaj├║ca t├ęma pre WordPress pre fotografie. Dod├íva sa s vizu├ílnym pozad├şm, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą profesion├ílnu fotografiu alebo video, aby ste ohromili jeho pou┼ż├şvate─żov.

Podporuje tvorcov str├ínok a modul gal├ęrie na r├Żchle vytv├íranie webov├Żch str├ínok s fotografiami. T├ęma je plne kompatibiln├í s technol├│giou WooCommerce.

Z├şskajte t├ęmu Inspiro e┼íte dnes!

15. Suarez

Suarez

Suarez je t├ęma blogovania fotografi├ş vo form├íte WordPress. Pri navrhovan├ş vstupn├Żch str├ínok sa dod├íva ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia a n├ístroj na vytv├íranie a pres├║vanie str├ínok.

S├║─Źas┼ąou t├ęmy s├║ aj anim├ície CSS, p├şsma Google a kr├ísny posuvn├şk obr├ízkov. Nastavenie pomocou panelu prisp├┤sobenia na┼żivo je jednoduch├ę.

Z├şskajte t├ęmu Suarez e┼íte dnes!

16. Pre─Ź├ştajte si

šošovka

Lense je ┼ít├Żlov├í t├ęma WordPress pre fotografov a tvorcov videa. M├í dizajn 2 st─║pce s naviga─Źnou ponukou a vlastn├Żm logom na ─żavej strane a kr├ísny ve─żk├Ż vodorovn├Ż pos├║va─Ź na pravej strane obrazovky.

Je dod├ívan├Ż s kr├ísnym rozlo┼żen├şm gal├ęrie na zobrazenie va┼íich fotografi├ş a vide├ş. M├í flexibiln├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia s viacer├Żmi farebn├Żmi mo┼żnos┼ąami, cel├║ obrazovku a vlastn├ę miniaplik├ície.

Z├şskajte t├ęmu Lense e┼íte dnes!

17. Vystavte Pro

Vystavi┼ą Pro

Expose Pro je kr├ísne navrhnut├í t├ęma WordPress pre fotografov. M├í domovsk├║ str├ínku s widgetom 4 oblasti widgetov a pon├║ka viac ┼íabl├│n pre v├í┼í blog, domovsk├║ str├ínku, arch├şvne a vstupn├ę str├ínky.

M├í vlastn├Ż pr├şspevok vo form├íte gal├ęrie s kontextov├Żm oknom lightbox. Expose Pro pou┼ż├şva ve─żk├ę obr├ízky na uk├ízanie toho najlep┼íieho z va┼íej pr├íce.

Z├şskajte t├ęmu Expose Pro e┼íte dnes!

18. Odv├í┼żne fotografovanie

Odv├í┼żne fotografovanie

Bold Photography je bezplatn├í t├ęma pre WordPress pre fotografov. Je dod├ívan├Ż s kr├ísnym celoobrazovkov├Żm jazdcom na domovskej str├ínke, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą va┼íe fotografie v celej svojej kr├íse.

Obsahuje tie┼ż skvel├ę obr├ízky a gal├ęriu obr├ízkov v ┼ít├Żle portf├│lia. T├íto t├ęma sa d├í ─żahko prisp├┤sobi┼ą pomocou WordPress Live Customizer.

Z├şskajte t├ęmu odv├í┼żnej fotografie e┼íte dnes!

19. Benson

Benson

Benson je modern├í fotografick├í t├ęma WordPress. Dod├íva sa s podporou prezent├ície videa a obr├ízkov, aby ste svojim pou┼ż├şvate─żom vytvorili najlep┼í├ş prv├Ż dojem.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş viacn├ísobn├ę rozlo┼żenie, farebn├ę sch├ęmy a podpora pre vlastn├ę pozadie. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż hlavi─Źky, widgety, soci├ílnu integr├íciu at─Ć.

Z├şskajte t├ęmu Benson e┼íte dnes!

20. Chu┼ą

nadšenie

Gusto je bezplatn├í t├ęma WordPress pre blogerov a fotografov. Je vybaven├Ż vynikaj├║cimi obr├ízkami a kr├ísnou typografiou.

Dod├íva sa s dizajnom 2 st─║pce, farby pozadia, vlastn├ę logo a ─Ćal┼íie. T├íto t├ęma sa riadi najnov┼í├şmi postupmi SEO, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu r├Żchlo ohodnoti┼ą va┼íe webov├ę str├ínky.

Z├şskajte t├ęmu Gusto e┼íte dnes!

21. Eclipse

zatmenie

Eclipse je ┼ít├Żlov├í t├ęma WordPress pre fotografov, blogerov a umelcov. Domovsk├í str├ínka obsahuje kr├ísny pos├║va─Ź, ktor├Ż profesion├ílne predvedie va┼íu najnov┼íiu pr├ícu.

Je dod├ívan├Ż s vlastn├Żm widgetom pre fotografie a vide├í Instagram, Zah┼Ľ┼ła tie┼ż ┼íabl├│ny gal├ęri├ş, sekciu portf├│lia a podporu WooCommerce.

Z├şskajte t├ęmu Eclipse e┼íte dnes!

22. PhotoBlogster

PhotoBlogster

PhotoBlogster je bezplatn├í t├ęma WordPress vhodn├í pre blogerov, fotografov a spisovate─żov. Domovsk├í str├ínka m├í kr├ísne rozlo┼żenie mrie┼żky na zobrazenie v├í┼ího odpor├║─Źan├ęho obsahu.

Je plne kompatibiln├Ż s doplnkami Google AdSense a pridru┼żen├Żmi marketingov├Żmi doplnkami, ─Źo u─żah─Źuje zobrazovanie rekl├ím na va┼íich str├ínkach.

Z├şskajte t├ęmu PhotoBlogster e┼íte dnes!

23. Paralaxa

 Parallax

Parallax je t├ęma portf├│lia WordPress pre fotografov a umelcov. Dod├íva sa s mno┼żstvom mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia a viac ako 60 preddefinovan├Żch n├ívrhov.

Zah┼Ľ┼ła tie┼ż ─żahko pou┼żite─żn├Ż gener├ítor str├ínky drag and drop. V─Ćaka elegantn├Żm efektom paralaxy a posuvn├şku na celej obrazovke je t├ęma ide├ílna pre webov├║ str├ínku s fotografiami.

Z├şskajte t├ęmu parallax e┼íte dnes!

24. Tempo

tempo

Tempo je jedine─Źne navrhnut├í t├ęma WordPress vytvoren├í ┼ípeci├ílne pre fotografov a blogerov. Na domovskej str├ínke je dod├ívan├Ż so zdiv├Żm dizajnom, ktor├Ż umo┼ż┼łuje ┼ít├Żlov├ę zobrazenie va┼íich fotografi├ş.

T├ęma m├í 3 Rozlo┼żenie z├íhlavia, ponuka soci├ílneho profilu a obr├ízky na celej obrazovke. Je pripraven├Ż pre WooCommerce a podporuje funkcie Jetpack pripraven├ę na pou┼żitie.

Z├şskajte t├ęmu Tempo e┼íte dnes!

25. fotografia

fotografovanie

Fotografia je bezplatn├í t├ęma WordPress vytvoren├í ┼ípeci├ílne pre fotografov, ┼ípecialistov na digit├ílny marketing, blogerov a kreat├şvne agent├║ry. Pon├║ka import demo obsahu s 1 kliknite a za─Źnite r├Żchlo.

Medzi vzru┼íuj├║ce prvky t├ęmy patr├ş vlastn├Ż obr├ízok hlavi─Źky s plnou ┼í├şrkou, vlastn├ę widgety, ┼íabl├│na gal├ęrie obr├ízkov a bo─Źn├Ż panel.

Z├şskajte t├ęmu Fotografie e┼íte dnes!

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie t├ęmy WordPress pre fotografov. M├┤┼żete si tie┼ż pre─Ź├şta┼ą n├í┼ího sprievodcu najlep┼í├şmi doplnkami WordPress a najlep┼í├şmi slu┼żbami e-mailov├ęho marketingu pre mal├ę podniky.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,