25+ najlep┼í├şch str├ínok spolo─Źnosti Manga 2020 na pre─Ź├ştanie str├ínky Manga online

Manga je najteplej┼í├şm japonsk├Żm v├Żvozom do sveta, ktor├Ż sa moment├ílne vyv├şja na nepretr┼żit├Ż dopyt po manga. St├íle viac ─żud├ş uprednost┼łuje n├ív┼ítevu webov├Żch str├ínok manga, aby si pre─Ź├ştali svoje ob─ż├║ben├ę manga online, bez oh─żadu na n├írodnos┼ą, vek a pohlavie. Manga odkazuje na japonsk├Ż komiks s jedine─Źn├Żmi pr├şbehmi, zauj├şmav├Żmi grafmi a subplotami a excentrick├Żmi postavami, ktor├ę sa v skuto─Źnom ┼żivote len ┼ąa┼żko dok├í┼żu dosta┼ą.

N├íjdete hordy mnoh├Żch ┼ż├ínrov vr├ítane historick├í dr├íma, kom├ędia, ak─Źn├ę dobrodru┼żstvo, sci-fi, fantasy, ┼íport a hry, thriller, horor, naz├Żva┼í to. Manga je navy┼íe publikovan├í v s├ęriovej podobe, kde ka┼żd├í s├ęria obsahuje 20 a┼ż 40 str├ín.

Preto┼że manga je najnov┼íou m├│dou na chytanie ─żud├ş v┼íetk├Żch vekov├Żch skup├şn a prostred├ş, niektor├ş ve─ża webov├Żch str├ínok sa objavil na uspokojenie tohto dopytu. Ni┼ż┼íie je uveden├Ż preh─żad najlep┼í├şch miest pre manga, ktor├ę s├║ d├┤le┼żit├Żmi zdrojmi pre v┼íetk├Żch hardcore manga. Za─Źnime.

25 najlep┼í├şch zoznamov lokal├şt Manga 2020

1) Manga Reader

ve─ża webov├Żch str├ínok

Ak sa nechcete zaregistrova┼ą na webov├Żch str├ínkach na ─Ź├ştanie manga online, Manga Reader by ur─Źite mal by┼ą na va┼íom radare. M├┤┼żete prehliada┼ą r├┤zne ┼ż├ínre, ako napr├şklad akcie, romantika, dr├íma, dobrodru┼żstvo, sci-fi, zlo─Źin, horor, ┼íport, vzru┼íenie a ─żahko n├íjs┼ą najpopul├írnej┼íiu a najnov┼íiu s├ęriu manga bez toho, aby ste tr├ívili drahocenn├Ż ─Źas.

Celkovo je to jedno z najlep┼í├şch miest s bezplatn├Żmi mangami na tejto plan├ęte. Vezmi si to!

2) Mangadex

ve─ża webov├Żch str├ínok

Mangadex, jeden z najviac impozantn├Żch webov├Żch str├ínok manga, ktor├Ż poskytuje ve─ża pikantn├ęho obsahu manga, pon├║ka aj fantastick├ęho spr├ívcu z├ílo┼żiek. M├┤┼żete "Upravi┼ą" GUI pod─ża toho, kto m├í Mangadex r├┤zne mo┼żnosti rozhrania, aby pri ─Ź├ştan├ş vyhovoval takmer v┼íetk├Żm preferenci├ím, a funguje rovnako dobre na mobiln├Żch zariadeniach bez preru┼íovan├Żch rekl├ím.

3) Manga Fox

25+ najlep┼í├şch str├ínok spolo─Źnosti Manga 2020 na pre─Ź├ştanie str├ínky Manga online 1

Najatrakt├şvnej┼í├şm aspektom tejto bane Mega Gold je, ┼że sa nemus├şte registrova┼ą. Sta─Ź├ş nav┼ít├şvi┼ą Manga Fox a pre─Ź├şta┼ą legend├írne s├ęrie Manga online zadarmo s bezoh─żadn├Żm opusten├şm. M├┤┼żete tie┼ż vyh─żad├íva┼ą v ┼ż├ínroch, ako s├║ akcie, zlo─Źin, sci-fi, dobrodru┼żstvo, dr├íma a hr├┤za. Nehovoriac o tom, s┼ąahujte svoje ob─ż├║ben├ę Manga v r├┤znych form├ítoch s├║borov, ke─Ć ste na to.

Manga Fox je tie┼ż ─Źasto aktualizovan├í so v┼íetk├Żmi najnov┼í├şmi mang├ínmi. Okrem toho m├í MangaFox prosperuj├║ce komunitn├ę f├│rum, kde m├┤┼żete komunikova┼ą s ─żu─Ćmi, ktor├ş maj├║ podobn├ę z├íujmy, a diskutova┼ą o Manga, ktor├ę ste si pre─Ź├ştali.

4) Bato.to

25+ najlep┼í├şch str├ínok spolo─Źnosti Manga 2020 na pre─Ź├ştanie str├ínky Manga online 2

V─Ćaka obrovskej kolekcii najnov┼íej s├ęrie manga pod p├ísom je spolo─Źnos┼ą Bato.to zn├íma ako jedno z najlep┼í├şch miest manga na tejto plan├ęte. Rozhranie je ve─żmi citliv├ę a u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę, tak┼że navig├ícia je na najvy┼í┼íej ├║rovni. ─Żahko a p├┤vabne m├┤┼żete preh─żad├íva┼ą mnoho kapitol. Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że spolo─Źnos┼ą Bato.to sa ob├íva otravn├Żch rekl├ím, aby ste si mohli vychutna┼ą pohlcuj├║ci z├í┼żitok z ─Ź├ştania.5) Manga Rock

ve─ża webov├Żch str├ínok

Ak h─żad├íte web s bohatou datab├ízou s├ęrie Manga online, neh─żadajte ni─Ź viac ako Manga Rock. Okrem toho m├┤┼żete odosla┼ą svoje mno┼żstvo fan├║┼íikovsk├Żch publik├íci├ş na publikovanie spr├ívcom webu. Ak chcete pom├┤c┼ą s prekladmi, m├┤┼żete tie┼ż upravova┼ą, preklada┼ą a ┼ąaha┼ą popul├írne s├ęrie manga, ako s├║ One Piece, Black Butler, Fairy Tail, One Punch Man, The Seven Deadly Sins, a kol. MangaStream v┼íak host├ş len mal├║ zbierku prelo┼żen├Żch kapitol o ├║cte a podpore pre p├┤vodn├Żch vydavate─żov a tvorcov.6) Crunchyroll

ve─ża webov├Żch str├ínok

Zn├ímy ako jemn├ę ├║lo┼żisko anime streamovanie obsah, CrunchyRoll vl├ídol ako jeden z najlep┼í├şch miest pre manga na chv├ş─żu. Na tomto webe m├┤┼żete tie┼ż z├şska┼ą inform├ície o najnov┼í├şch spr├ívach z oblasti anime a manga.

Ak v┼íak chcete streamova┼ą cel├ę vide├í alebo kompletn├ę mangov├ę pr├║┼żky, mus├şte ├şs┼ą na pr├ęmiu a zv├Ą─Ź┼íi┼ą sa pribli┼żne. 7$ mesa─Źne alebo si u┼żite bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ dobu 15 dn├ş.7) Manga Panda

ve─ża webov├Żch str├ínok

Chcete zo┼żra┼ą ve─ża najnov┼í├şch s├ęri├ş manga naraz? Manga Panda je rajom pre zanieten├Żch nad┼íencov manga, kde sa ani nemus├şte registrova┼ą online. E┼íte lep┼íie je, ┼że sa MangaPanda m├┤┼że pochv├íli┼ą aj prelo┼żen├Żmi verziami niektor├Żch sl├ívnych mangov, napr├şklad One Piece alebo viac ako 1 000 bezplatn├Żch anglicky prelo┼żen├Żch mangov├Żch s├ęri├ş. Popul├írna str├ínka manga po okraj, m├í robustn├ę GUI, kde n├íjdete svoje ob─ż├║ben├ę manga pod─ża ┼ż├ínru, d├ítumu vydania a ─Ćal┼í├şch.

8) Manga tu

ve─ża webov├Żch str├ínok

V─Ćaka sendvi─Źovej tabu─żke najnov┼í├şch s├ęri├ş Manga o r├┤znych ┼ż├ínroch, ako s├║ fant├ízia, akcia, dr├íma, romantika, ┼íkolsk├Ż ┼żivot, Manga Here pravidelne aktualizuje svoj adres├ír, aby sa pou┼ż├şvatelia mohli pripoji┼ą na str├ínky cel├ę hodiny. Okrem toho poskytuje MangaHere aj najnov┼íie spr├ívy, spojlery a te├│rie o va┼íich ob─ż├║ben├Żch pozemkoch Manga.

Celkovo je to jedno z najlep┼í├şch manga str├ínok, kde si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą viac ako 10 000 s├ęri├ş mangov bez v├Żdavkov na cent. Nehovoriac o tom, ┼że u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie je ve─żmi dobre tvarovan├ę a citliv├ę, tak┼że m├┤┼żete ma┼ą viac d├┤vodov ├şs┼ą na ve─żk├ę mno┼żstvo fant├ízie.

9) Manga Kakalkot

ve─ża webov├Żch str├ínok

H─żad├íte jedin├Ż cie─ż na ─Ź├ştanie Manga online. Pokoj pre Manga Kakalkot u┼ż nie je po va┼íej strane. M├┤┼żete ─Ź├şta┼ą a n├íjs┼ą v┼íetky druhy obsahu Manga na r├┤zne t├ęmy, od akcie, dr├ímy, romantiky po thriller a sci-fi. Okrem toho by fan├║┼íikovia minimalizmu boli v ├║cte k bezplatn├ęmu rozhraniu spolo─Źnosti Manga Kakalkot, kde zjednodu┼íen├Ż vzor mrie┼żky zobrazuje v┼íetky nov├ę a najnov┼íie s├ęrie na webovej str├ínke.

10) ZingBox

ve─ża webov├Żch str├ínok

ZingBox bol na na┼íom zozname najlep┼í├şch mangov├Żch str├ínok zvl├í┼ítny a v skuto─Źnosti funguje ako pekn├í aplik├ícia na ─Ź├ştanie manga pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android aj iOS. Tak┼że si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że si na svojom smartf├│ne pre─Ź├ştate Manga online s najv├Ą─Ź┼í├şm aplombom. Na tejto str├ínke m├┤┼żete tie┼ż zverejni┼ą svoju zbierku Manga.

GUI je pekne usporiadan├ę a zefekt├şvnen├ę, tak┼że zistenie, ┼że va┼ía ob─ż├║ben├í manga nie je probl├ęmom. Ak v┼íak chcete ma┼ą bez rekl├ím a pohlcuj├║ci z├í┼żitok, mus├şte si vybra┼ą pr├ęmiov├║ verziu.

11) Manga Doom

ve─ża webov├Żch str├ínok

Manga Doom je ├║plne zadarmo a m├í bohat├║ kni┼żnicu tis├şcov popul├írnych skenov manga a anime, ktor├ę si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą online. Manga Doom je nieko─żkokr├ít denne aktualizovan├Ż o najnov┼íiu vzru┼íuj├║cu s├ęriu z mangy.

Ak chcete vylep┼íi┼ą svoje sk├║senosti a z├şska┼ą nov├ę poznatky, m├┤┼żete tie┼ż zv├í┼żi┼ą vytvorenie ├║─Źtu na webe a interakciu s in├Żmi milovn├şkmi Manga.

12) Manga Park

ve─ża webov├Żch str├ínok

Manga Park, ─Ćal┼í├ş pevn├Ż bod manga na link├ích Mangadexu, umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom ozna─Źi┼ą si aj svoju ob─ż├║ben├║ s├ęriu manga a mot├şv skladby. Okrem toho si m├┤┼żete zaregistrova┼ą bezplatn├Ż ├║─Źet a vyh─żad├íva┼ą v mnoh├Żch eklektick├Żch ┼ż├ínroch, ako s├║ akcie, dr├íma, horor, kom├ędia, ┼íkolsk├Ż ┼żivot at─Ć.

K dispoz├şcii je tie┼ż skvel├ę tla─Źidlo hist├│rie, kde m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą svoju zbierku predt├Żm pre─Ź├ştan├Żch kapitol manga.

13) Manga Freak

25+ najlep┼í├şch str├ínok spolo─Źnosti Manga 2020 na pre─Ź├ştanie str├ínky Manga online 3

MangaFreak, jeden z najlep┼í├şch manga webov├Żch str├ínok z h─żadiska ve─żk├ęho po─Źtu s├║borov manga vo svojej datab├íze, m├í jednoduch├║ temn├║ t├ęmu, ktor├í upokojuje o─Źi. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą filtre roz┼í├şren├ęho vyh─żad├ívania, aj ke─Ć s├║ v┼íetky s├ęrie Manga usporiadan├ę v abecednom porad├ş.

Ak h─żad├íte popul├írne mango, je pravdepodobn├ę, ┼że je k dispoz├şcii na MangaFreak. Okrem toho je web neust├íle aktualizovan├Ż a v┼íetky s├ęrie manga s├║ zverej┼łovan├ę v mrie┼żke pod─ża d├ítumu vydania.

14) tenmang├║

ve─ża webov├Żch str├ínok

Numero uno faktorom spr├ív, v─Ćaka ktor├ęmu je TenManga vynikaj├║ci, je jeho tla─Źidlo ÔÇ×prekvapeniaÔÇť, ktor├ę m├┤┼że by┼ą v┼żdy u┼żito─Źn├ę, ke─Ć budete zm├Ąten├ş, ktor├║ s├ęriu Manga chcete ─Ź├şta┼ą. Koniec koncov, m├┤┼żete z├şska┼ą stovky bezplatn├Żch s├ęri├ş manga skuto─Źne ─Źasovo n├íro─Źn├Żch.

Na pomoc s navig├íciou s├║ webov├ę str├ínky spolo─Źnosti Ten Manga zdoben├ę ┼ít├ştkami ako Hot Manga, New Manga, Hot aktualizovan├ę a pripraven├ę, tak┼że si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że v jej datab├íze n├íjdete niektor├ę z najextrickej┼í├şch zbierok spolo─Źnosti Manga.

15) Otakusmash

ve─ża webov├Żch str├ínok

Jednoduch├ę naviga─Źn├ę rozhranie a rozsiahla zbierka Manga nie s├║ jedin├ę faktory, v─Ćaka ktor├Żm je Otakusmash cenn├Żm obchodom s mangou. T├íto str├ínka je tie┼ż dobre organizovan├í a m├┤┼żete r├Żchlo n├íjs┼ą r├┤zne zoznamy, ako napr├şklad Top 50 Sports Manga, Top 100 Action Adventure Manga, Top 50 Romance Manga a kol. za─Źa┼ą svoj manga pobyt. Okrem toho si tie┼ż m├┤┼żete stiahnu┼ą Anime tapety a ─Ź├şta┼ą ─Ćal┼íie s├ęrie online a ─Ź├şta┼ą v┼íetky najnov┼íie spr├ívy zo sveta Anime.

16) EGScans

ve─ża webov├Żch str├ínok

Easy Going Scans alebo EGScans s├║ kolekt├şvom mangov├Żch produktov navrhnut├Żch za ├║─Źelom poskytovania fantastick├Żch mangov a webov pre masy zadarmo. Prelo┼żili verzie niektor├Żch popul├írnych manga, ako s├║ Feng Shen Ji, Bungou Stray Dogs a tak ─Ćalej. Neboli by ste trochu sklaman├ş svojimi zbierkami manga.

17) Mangaz

ve─ża webov├Żch str├ínok

AnimeNova je navrhnut├í na link├ích Manga Reader a je to bezpe─Źn├í st├ívka, ak h─żad├íte webov├║ str├ínku Manga s rozsiahlou datab├ízou vr├ítane ro─Źn├şka manga a pomerne dobre organizovanej kni┼żnice.

18) Manga Bat

ve─ża webov├Żch str├ínok

Manga Bat m├í nekone─Źn├ę mno┼żstvo s├ęri├ş manga, ktor├ę pokr├Żvaj├║ neuverite─żn├║ ┼ík├ílu ┼ż├ínrov. Pom├íha to, ┼że jeho atrakt├şvne rozhranie je ─Ćal┼í├şm faktorom, ktor├Ż v├ís zaujme od za─Źiatku. Okrem toho si v├í┼íniv├ş ─Źitatelia m├┤┼żu na web tie┼ż nahra┼ą svoju vlastn├║ manga a zdie─ża┼ą ju s ostatn├Żmi pou┼ż├şvate─żmi.

Zv├Ązok Manga v┼íak m├┤┼że ma┼ą aj ur─Źit├Ż obsah pre dospel├Żch (s hodnoten├şm 18+) s├║visiaci s t├ęmami pre dospel├Żch.

19) comic Walker

ve─ża webov├Żch str├ínok

Mo┼żno najv├Ą─Ź┼í├ş vydavate─ż Manga v Japonsku, n├íjdete ve─ża popul├írnych titulov na ComicWalker a ─Ź├ştajte manga online zadarmo. Jedinou nev├Żhodou je v┼íak to, ┼że jeho datab├íza nie je tak komplexn├í v porovnan├ş s in├Żmi webov├Żmi str├ínkami o mange, tak┼że sa budete musie┼ą uspokoji┼ą obmedzen├Żm po─Źtom materi├ílov na ─Ź├ştanie.

20) MangaReborn

ve─ża webov├Żch str├ínok

Ak ste unaven├ş z ─Ź├ştania popul├írnej ÔÇ×mainstreamovejÔÇť mangy a chcete h─żada┼ą nejak├ę n├ípadn├ę a ┼ąa┼żko dostupn├ę manga s├ęrie online, va┼ía posledn├í mo┼żnos┼ą by ur─Źite mala by┼ą MangaReborn. Jedin├Żm ├║─Źelom tejto str├ínky je poskytova┼ą neobjaven├║ manga po celom svete.

21) Book Walker

ve─ża webov├Żch str├ínok

Avidn├ş fan├║┼íikovia manga sa ─Źasto spoliehaj├║ na webov├ę str├ínky ako Bookwalker, aby si z├şskali svoju denn├║ d├ívku ┼íialenstva z manga. Aj ke─Ć si mus├şte na str├ínkach pre─Ź├şta┼ą s├ęriu manga, mus├şte strati┼ą nejak├ę peniaze, poskytuje v┼íak ve─ża bezplatn├Żch mangov├Żch kn├şh.

22) comic

ve─ża webov├Żch str├ínok

Ak ste po rokoch n├írazov├Żch seden├ş dobre obozn├ímen├ş s japon┼ítinou, Comico stoj├ş za svoju v├íhu v zlate. Pre─Źo? Tu n├íjdete nieko─żko origin├ílnych mangov, hoci v┼íetok obsah je v japon─Źine a pre fan├║┼íikov, ktor├ş nie s├║ roden├Żmi mangami, je ┼ąa┼żk├ę ho de┼íifrova┼ą.

23) Honto.jp

ve─ża webov├Żch str├ínok

Honto.jp je ve─żmi popul├írny domorod├Ż manga a m├í viac ako 92% obsahu manga zo samotn├ęho Japonska. Jedn├Żm z najzauj├şmavej┼í├şch aspektov str├ínky je to, ┼że poskytuje nielen elektronick├ę knihy, ale aj knihy, menovite vreckov├ę vydania popul├írneho a vintage mang├ínu.

24) Kiss Manga

ve─ża webov├Żch str├ínok

Bez oh─żadu na to, ak├Ż druh mangy si chcete pre─Ź├şta┼ą: klasick├║, vz├ícnu alebo najnov┼íiu, KissManga m├í pre va┼íe liter├írne muky bezplatne liek. Ak sa chcete z├║─Źastni┼ą hor├║cich diskusi├ş alebo chcete diskutova┼ą o zvratoch z├ípletky, prejdite na Komunitn├ę f├│rum, kde n├íjdete mnoho milovn├şkov manga s podobn├Żmi z├íujmami.

Mo┼żno, ┼że ─Ź├şslo jedna z d├┤vodov, pre─Źo sa KissManga rad├ş medzi najlep┼íie manga str├ínky, je to, ┼że na─Ź├ştava v┼íetky obr├ízky do jednej kapitoly na jedin├║ str├ínku, aby sa u─żah─Źilo ─Ź├ştanie. A ak ste na ├║teku s Mangou a chcete sko─Źi┼ą na Manhwa (k├│rejsk├í manga) a Manhua (─Ź├şnska manga), KissManga je lukrat├şvna platforma.

25) Manga Box

ve─ża webov├Żch str├ínok

N├í┼í najob─ż├║benej┼í├ş cie─ż manga online je MangaBox, ktor├Ż je miestnym japonsk├Żm serverom manga, na ktorom n├íjdete ve─ża bezplatn├Żch mang, aj ke─Ć iba v japon─Źine.