25 najlepších pirátskych hier všetkých čias

Platformy: PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PlayStation 4, Windows, Vývojári Xbox One: Ubisoft MontrealRelease: 29. októbra 2013

Bolo to tak Piráti Sid Meier! bola najväčšia pirátska hra všetkých čias, ale v roku 2013 ju Ubisoft zmenil. Spočiatku som bol skeptický voči tejto myšlienke, ale po jej prehratí Assassin's Creed IV: Black Flag sa stala najlepšou pirátskou hrou, akú som kedy videla.

Tentokrát hráme ako Edward Kenway, mladý waleský pirát, ktorý je rozhodnutý dokázať, že si zaslúži viac, ako mu v živote dáva jeho miesto. Jeho hon na bohatstvo ho privádza do sveta vrahov a templárov a napriek snahe to neurobiť; je nútený vstúpiť do konfliktu. Edward pláva po mori na svojej lodi Jackdaw pri hľadaní bohatstva, o ktorom sa mu sníva, a drie lakte významnými osobnosťami Zlatého veku pirátstva.

Ubisoft išiel nad túto hru. Po prvé, obsahuje známe historické postavy a legendárne psanci ako Blackbeard, Charles Vane, Mary Read, Anne Bonny a Black Bart Roberts. Čierne plachty). Je to ako splnenie sna.

Potom je tu námorný aspekt. Od okamihu, keď vystrelite kanóny na inú loď, máte pocit, že ste pirát. Až do chvíle, keď spustíte meč cez nepriateľského kapitána. Na vrchole toho všetkého je aspekt budovania základne, vylepšenia jackdaw a potápanie sa na vraku lodí. Môžete dokonca loviť Mobyho Dicka; zober to, kapitán Ahab!

Táto hra bola všeobecne považovaná za najlepšiu v Assassin's Creed franšíza pred minulým rokom odyseaa Ubisoft to vie. Toľko, že sa rozhodli urobiť hru bez pirátov, Lebka a kosti, Zatiaľ nebolo zverejnené, ale prvé zábery vyzerajú veľmi sľubne. Ale ak sa dokonca priblíži k veľkosti, ktorá jeČierna vlajka, mohli by sme mať novú hru, ktorá sa pridá do nášho zoznamu, keď sa spustí.