24 najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre rodinn├ę blogy (2019)

H─żad├íte pre svoj rodinn├Ż blog najlep┼íie t├ęmy WordPress? Mnoho ─żud├ş pou┼ż├şva WordPress na vytv├íranie mal├Żch zn├ímych webov├Żch str├ínok. To im umo┼ż┼łuje ─żahko zdie─ża┼ą rodinn├ę spr├ívy, udalosti a fotografie so svojimi priate─żmi a rodinou. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre rodinn├ę blogy.

Najlep┼íie t├ęmy rodinn├ęho blogu pre WordPress

Vytv├írajte rodinn├ę blogy s WordPress

Najprv si mus├şte zvoli┼ą t├║ spr├ívnu platformu pre svoj rodinn├Ż blog. Ke─Ć povieme WordPress, m├íme na mysli str├ínky WordPress.org, ktor├ę hostia sami. Pozrite si n├í┼ího sprievodcu o rozdieloch medzi WordPress.com a WordPress.org.

Na spustenie blogu WordPress budete potrebova┼ą n├ízov dom├ęny a webhosting. N├ízov va┼íej dom├ęny je adresa v├í┼ího webu (napr├şklad wpbeginner.com) a webhosting je domovom v├í┼ího webu.

Odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą slu┼żbu Bluehost, preto┼że pou┼ż├şvate─żom pon├║ka bezplatn├Ż n├ízov dom├ęny a 60% z─żavu s na┼íim kup├│nov├Żm k├│dom Bluehost.

Nehovoriac o tom, ┼że s├║ ofici├ílnym poskytovate─żom hostingu odpor├║─Źan├Żm WordPress.org a patria medzi najv├Ą─Ź┼íie hostingov├ę spolo─Źnosti na svete. Preto s├║ tie┼ż na numerickej poz├şcii 1 na na┼íom zozname najlep┼í├şch hostingov├Żch spolo─Źnost├ş WordPress.

─Äalej budete musie┼ą nain┼ítalova┼ą WordPress. Postupujte pod─ża podrobn├Żch pokynov v na┼íom n├ívode na in┼ítal├íciu programu WordPress.

Teraz, ke─Ć je v├í┼í web funk─Źn├Ż, je na ─Źase zvoli┼ą si t├ęmu.

Vyberte si t├ęmu z n├í┼ího ┼ípecializovan├ęho v├Żberu najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre rodinn├ę blogy a postupujte pod─ża pokynov v na┼íom n├ívode na in┼ítal├íciu t├ęmy WordPress.

1, celkom elegantn├Ż

Docela šik

Pretty Chic je kr├ísna a elegantn├í t├ęma WordPress vytvoren├í v r├ímci syst├ęmu Genesis. T├íto elegantn├í t├ęma sa v├Żborne hod├ş na rodinn├ę blogy, svadobn├ę weby, blogy pre b├íb├Ątk├í at─Ć.

Prich├ídza s 3 naviga─Źn├ę panely, oblas┼ą miniaplik├ície s plnou ┼í├şrkou a kr├ísne ┼íabl├│ny str├ínok.

2, rodina

rodina

Rodina je bezplatn├í minimalistick├í t├ęma WordPress pre rodinn├ę blogy. Bol navrhnut├Ż tak, aby zobrazoval fotografie va┼íej rodiny s minimom neporiadkov.

Je to sekund├írna t├ęma Omega a zded├ş v┼íetky svoje funkcie vr├ítane na─Ź├ştania vlastn├Żch log, vlastn├Żch hlavi─Źiek, vlastn├Żch farieb, vlastn├Żch pon├║k, vlastn├Żch CSS a vlastn├Żch hlavi─Źiek prostredn├şctvom vybran├ęho obr├ízka.

3, Rodinná rada

Rodinná rada

Family Board je geni├ílna t├ęma rodinn├ęho blogu pre WordPress. Pou┼ż├şva jasn├ę farby a pon├║ka prezent├íciu najnov┼í├şch pr├şspevkov v hornej ─Źasti s obr├ízkami v plnej ┼í├şrke.

Okrem toho prich├ídza s nieko─żk├Żmi form├ítmi pr├şspevkov, integrovanou podporou gal├ęrie, vlastnou hlavi─Źkou, miniaplik├íciami a viac ako 80 pr├şstupov├Żmi k├│dmi. Je plne prisp├┤sobite─żn├Ż a ─żahko nastavite─żn├Ż.

4, svadobn├Ż de┼ł

Svadobn├Ż de┼ł

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, svadobn├Ż de┼ł je zn├íma t├ęma blogu WordPress ur─Źen├í pre svadobn├ę weby. M├í filtrovate─żn├Ż fotoalbum pre ─żahk├ę zdie─żanie fotografi├ş, odpo─Ź├ştavanie ─Źasu, formul├ír potvrdenia pr├ştomnosti a sekciu udalost├ş.

Umo┼żn├ş v├ím jednoducho zdie─ża┼ą svadobn├ę fotografie s priate─żmi a rodinou, zdie─ża┼ą podrobnosti udalosti, odvies┼ą host├ş na miesto konania pomocou M├íp Google.

5, Minblr

Minblr

Minblr je citliv├í a tumblrov├í mikroblogov├í t├ęma. Ide├ílny pre osobn├ę a rodinn├ę blogy. Dod├íva sa s 10 vzh─żadmi, viacer├Żmi rozlo┼żeniami str├ínok, viacer├Żmi oblas┼ąami miniaplik├íci├ş a podporou form├ítovania pr├şspevkov.

6, Baseline

z├íklad┼ła

Baseline je minimalistick├í t├ęma WordPress vhodn├í pre rodinn├ę, fotografick├ę a osobn├ę webov├ę str├ínky. Je to tie┼ż ide├ílna t├ęma pre str├ínky ─Źasopisov.

Je dod├ívan├Ż s predstaven├Żm obsahom karuselu, menu hlavi─Źky kateg├│ri├ş a p├┤sobivou typografiou. Je dod├ívan├Ż s cel├Żm radom rozlo┼żen├ş str├ínky, prisp├┤soben├Żmi miniaplik├íciami, integr├íciou soci├ílnych m├ędi├ş a ─żahk├Żm panelom nastaven├ş t├ęm.

7, estetick├Ż

estetick├Ż

Estetika je modern├í t├ęma blogu WordPress. Bol navrhnut├Ż tak, aby zobrazoval obr├ízky s eleganciou, v─Ćaka ─Źomu je ide├ílny pre rodinn├ę blogy.

Je dod├ívan├Ż s drag and drop vizu├ílnym gener├ítorom, kontaktn├Żm formul├írom, jazdcom, mega menu a mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi funkciami, ktor├ę by ste od pr├ęmiovej t├ęmy o─Źak├ívali.

8, Kiddo Turf

Kiddo Turf

Kiddo Turf je t├ęma WordPress pre webov├ę str├ínky s├║visiace s de┼ąmi. M├í ┼żiv├ę farby, kr├ísne ilustr├ície a vesel├Ż vzh─żad.

Dod├íva sa s animovan├Żm jazdcom HTML5, kontaktn├Żm formul├írom, mo┼żnos┼ąami SEO, gener├ítorom rozlo┼żenia str├ínky a ─żahko pou┼żite─żn├Żm nastaven├şm mot├şvov.

9, papierov├Ż s├í─Źok

 papierov├Ż s├í─Źok

Paperbag je minimalistick├í t├ęma WordPress pre rodinn├ę blogy, osobn├ę webov├ę str├ínky alebo webov├ę str├ínky s fotografiami. Zobrazenie obr├ízkov a kr├ísna typografia s├║ dve najp├┤sobivej┼íie ─Źrty t├ęmy.

Dod├íva sa s nieko─żk├Żmi mo┼żnos┼ąami n├ívrhu, viac ako 20 farebn├Żmi sch├ęmami a ┼íabl├│nami, prisp├┤sobite─żmi mot├şvov, nieko─żk├Żmi bo─Źn├Żmi panelmi pripraven├Żmi na bok a widgetom.

10. ├║primn├Ż

├║primn├Ż

Candid je elegantn├í t├ęma WordPress, ide├ílna pre osobn├ę a rodinn├ę blogy. Zameriava sa na kr├ísne zobrazenie va┼íich fotografi├ş, v─Ćaka ─Źomu je ide├ílnou vo─żbou pre zdie─żanie rodinn├Żch fotografi├ş.

Je vysoko prisp├┤sobite─żn├Ż pomocou ┼żiv├ęho prisp├┤sobova─Źa. M├┤┼żete si vybra┼ą vlastn├ę farby, nahra┼ą logo, pozadie at─Ć. Candid pou┼ż├şva Abril Display, ─Źist├ę a sofistikovan├ę patkov├ę p├şsmo.

11. Existuj├║ce

 exist

Extant je bezplatn├í t├ęma WordPress ur─Źen├í pre fotografov. V─Ćaka tomu je ide├ílnou vo─żbou pre zdie─żanie rodinn├Żch fotografi├ş. M├í horn├║ li┼ítu ako hlavi─Źky, ponuky posuvn├Żch panelov, vyh─żad├ívanie posuvn├Żch panelov, farby, vlastn├ę pozadie a nieko─żko mo┼żnost├ş rozlo┼żenia.

12. Brigsby

Brigsby

Brigsby je kr├ísne navrhnut├í bezplatn├í t├ęma WordPress. M├í farebn├║ sch├ęmu svetla s kr├ísnym zobrazen├şm zv├Żraznen├Żch obr├ízkov.

Je to viac├║─Źelov├í t├ęma, tak┼że ju mo┼żno ─żahko pou┼żi┼ą na blogoch, osobn├Żch a rodinn├Żch webov├Żch str├ínkach, fotografi├ích a dokonca aj na str├ínkach ─Źasopisov. Dod├íva sa s dvoma naviga─Źn├Żmi ponukami, soci├ílnymi ponukami a prisp├┤soben├şm na┼żivo.

13. so─ż a korenie

So─ż a korenie

Salt and Pepper je t├ęma receptov WordPress navrhnut├í tak, aby bola vizu├ílne ohromuj├║ca. Je ide├ílny pre rodinn├ę webov├ę str├ínky s obsahom s├║visiacim s jedlom a receptami.

T├ęma obsahuje u┼żito─Źn├Ż filter receptov, zoznam ingredienci├ş a sp├┤sobov varenia. Domovsk├í str├ínka obsahuje sekciu, v ktorej je kr├ísne mo┼żn├ę zobrazi┼ą gal├ęriu receptov. M├í tie┼ż sekciu blogu a nieko─żko mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, aby bola t├íto t├ęma skuto─Źne va┼ía.

14. nevesta svadba

Svadba nevesty

T├íto bezplatn├í t├ęma WordPress bola vyvinut├í pre svadobn├ę weby a je ide├ílna pre v┼íetky typy rodinn├Żch blogov. Ako svadobn├í t├ęma m├í ┼íabl├│nu obalu, ktor├║ je mo┼żn├ę nakonfigurova┼ą pomocou prisp├┤sobova─Źa t├ęmy.

V─Ćaka ve─żk├Żm obr├ízkom hlavi─Źky, kr├ísnym ponuk├ím a elegantnej typografii je ide├ílnou vo─żbou na zdie─żanie v├í┼ího ┼ípeci├ílneho d┼ła s rodinou a priate─żmi.

15. Hueman

HUEman

Hueman je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch bezplatn├Żch t├ęm WordPress. Je to viac├║─Źelov├í t├ęma, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na ak├Żko─żvek typ webovej str├ínky vr├ítane rodinn├Żch blogov.

Hueman je dod├ívan├Ż v preveden├ş s dvoma a tromi st─║pcami. M├í tie┼ż dve naviga─Źn├ę ponuky, soci├ílne menu, vlastn├ę widgety, vlastn├║ hlavi─Źku a podporu na pozad├ş a nieko─żko hotov├Żch oblast├ş pre widgety.

16. Bret├│nsko

Brittany

Brittany je elegantn├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress. Je to blogov├í t├ęma s kr├ísnou typografiou a n├ídhern├Żm zobrazen├şm obr├ízkov. Ide├ílne pre rodinn├ę blogy s mno┼żstvom fotografi├ş, vide├ş a textu.

Dod├íva sa s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia, ako s├║ vlastn├ę farby, widgety, hlavi─Źka, pozadie at─Ć. Podporuje tie┼ż WooCommerce po vybalen├ş.

17. Uberto

Uberti

Uberto je odv├í┼żna t├ęma WordPress, vhodn├í pre osobn├ę a rodinn├ę blogy. Je dod├ívan├Ż s nieko─żk├Żmi farebn├Żmi sch├ęmami a dokonca v├ím umo┼ż┼łuje priradi┼ą farebn├ę sch├ęmy na str├ínku.

Zah┼Ľ┼ła nieko─żko vlastn├Żch widgetov na vyh─żad├ívanie obsahu, soci├ílne m├ędi├í, flickr, Twitteretc. Prisp├┤sobenie a konfigur├ícia je ve─żmi jednoduch├í.

18. spomienky

suven├şry

Spomienky s├║ neuverite─żne kr├ísnou t├ęmou WordPress so zameran├şm na fotografiu. Je ide├ílny pre blogy o fotografii, m├│de a rodine.

Prich├ídza s 2 a 3 st─║pce, viac ┼íabl├│n str├ínok a viac farebn├Żch sch├ęm. V─Ćaka vlastn├Żm miniaplik├íci├ím a nieko─żk├Żm mo┼żnostiam prisp├┤sobenia si ich m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą v├Żlu─Źne pre blog svojej rodiny.

19. vrchol

Vrchol

Vrchol je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress s jedine─Źn├Żm usporiadan├şm na mrie┼żke. So zameran├şm na prezeranie kr├ísnych fotografi├ş je Peak dokonale vhodn├Ż pre blogy, udalosti alebo spr├ívy pre rodinn├ę fotografie.

M├í posuvn├ę ponuky, posuvn├ę bo─Źn├ę panely, jednotliv├ę str├ínky s plnou ┼í├şrkou a viac rozlo┼żen├ş na zobrazenie jednotliv├Żch pr├şspevkov. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s mega menu, ktor├ę zobrazuje va┼íe najv├Żznamnej┼íie polo┼żky.

20. Ruffie

Ruffia

Ruffie je odv├í┼żne a exkluz├şvne bezplatn├ę t├ęma WordPress. T├íto t├ęma, in┼ípirovan├í komiksom, obsahuje v├Żrazn├║ typografiu a farby.

Prich├ídza s 6 farebn├ę sch├ęmy, ikony soci├ílnych m├ędi├ş, drobky na chlieb a 7 ready-made oblasti pre widgety. Prisp├┤sobenie je jednoduch├ę pomocou n├ístroja na prisp├┤sobenie ┼żiv├Żch t├ęm.

21. Man┼żelstvo

man┼żelstvo

Wedlock je t├ęma WordPress pre svadobn├ę weby a in├ę rodinn├ę udalosti. M├í zjednodu┼íen├Ż pr├şstup k dizajnu so zameran├şm na fotografie a typografiu.

Dod├íva sa s vlastn├Żmi ┼íabl├│nami str├ínok, hlavi─Źkami a pozadiami, oblas┼ąami pripraven├Żmi pre miniaplik├ície a live prisp├┤sobite─żmi.

22. Nightjar

nightjar

T├íto kr├ísna t├ęma WordPress bola navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre zdie─żanie fotografi├ş. Nightjar je ide├ílna t├ęma pre rodinn├ę blogy, fotografie a blogovanie.

M├í vynikaj├║ce obr├ízky na celej obrazovke a kr├ísnu typografiu. M├┤┼żete ho nastavi┼ą tak, aby na domovskej str├ínke zobrazoval a┼ż ┼ítyri pr├şspevky, pridal si vlastn├ę logo a profily soci├ílnych m├ędi├ş.

23. Foodie

foodie

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Foodie je t├ęma WordPress pre zdrav├ę stravovanie, rodinn├ę a ┼żivotn├ę blogy. Dod├íva sa s v├Żrobcom receptov, sta─Ź├ş zada┼ą pr├şsady a mno┼żstvo a vytvor├ş pre v├ís kr├ísne zoznamy.

Jedlo alebo rodinn├Ż blog je ne├║pln├Ż bez mnoh├Żch fotografi├ş. Foodie sa zameriava na kr├ísny fotografick├Ż displej, skvel├ę obr├ízky a kr├ísne miniat├║ry.

24. Ved─żaj┼íie

byliny

Byline je kr├ísna bezplatn├í t├ęma blogu WordPress. Byline, navrhnut├Ż ako t├ęma zameran├í na komunitu, zobrazuje na svojej domovskej str├ínke ├║pln├ę ─Źl├ínky vr├ítane koment├írov. Dod├íva sa s n├ídhern├Żm exkluz├şvnym dizajnom, ktor├Ż sa zameriava na ─Źitate─żnos┼ą a fotografie.

Dod├íva sa s vlastnou hlavi─Źkou, hlavicami obr├ízkov, vlastn├Żm z├ízem├şm, ┼ít├Żlov editora, oblas┼ąami pripraven├Żmi pre miniaplik├ície a pekn├Żm posuvn├Żm menu.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íiu t├ęmu WordPress pre v├í┼í rodinn├Ż blog. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą na┼íe porovnanie najlep┼í├şch doplnkov pre fotogal├ęriu WordPress.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,