24 hodín so spoločnosťou Samsung Galaxy Z Flip: záhyby, ktoré ponúkajú viac ako nostalgiu

Samsung Galaxy Z Flip je najlepší moderný flip telefón, aký som kedy vyskúšal, a jeho vypracovanie netrvá 24 hodín. Dobre, určite, doteraz existoval iba jeden protivník v štýle flip, nový Moto Razr, ale Z Flip ho porazil vo všetkých hlavných kategóriách.

Prechádzka po New Yorku s oboma telefónmi pritiahla veľkú pozornosť. Nedokážeme si predstaviť, ako smartphone s veľkou obrazovkou: 6,7 palcov v tomto prípade Galaxy Z Prevrátenie: Môžete ho zložiť na polovicu. Chcú sa zložiť a rozložiť, aby sa ubezpečili.

Rád testujem zariadenia pre TechRadar, ktoré podnecujú fantáziu. Google Glass pre DJI Osmo Pocket pre Samsung Galaxy Fold, Vzorec je vždy rovnaký: ľudia sú prekvapení a pýtajú sa „čo je to?“ Akonáhle bude hotová, začnite rozmýšľať, ako budete túto technológiu používať vo svojom živote, keď bude k dispozícii.

To som zistil počas prvých 24 hodín, v ktorých som bol Galaxy Z Flip.

obr 1 z 2

Moto Razr (vpravo) a Samsung Galaxy Z prevrátenie (doľava): posunutím sa zobrazia obidve sklopené nadol (kredit obrázku: budúci)

obr 2 z 2

(Obrázkový kredit: budúci)

1, Z Flip je oveľa lepší ako Moto Razr

Razr získal nostalgiu: to je to, čo počujem priamo a skrz Twitter, Nezáleží na tom, či poviem, že Samsung Fold Má dlhšiu výdrž batérie, fotoaparát je vynikajúci a tenká sklenená obrazovka je o niečo silnejšia. Oni: "Razr pre mňa. Pamätám si, že to mám." Ja: "Áno, ale …"

Z Flip má batériu 3.300mAh vyššia (Razr má kapacitu) 2.510mAh) a je oveľa jednoduchšie odporučiť mobilný telefón, ktorý vám počas dňa pomôže. Vďaka tomu bude pravdepodobnejšie, že poviete ľuďom, aby sa držali spoločnosti Samsung Galaxy Séria S20 – S20 Ultra má batériu 5.000 mAh, čo je skvelé, ak netúžite po niečom jedinečnom, ako je napríklad Z Flip.

Fotoaparáty Razr sú tým, čo budem brániť najviac. Pri slabom osvetlení tmavej reštaurácie automatické zaostrenie odmieta pracovať. Režim nočného videnia Moto pomáha rozjasniť veci, ale keď je množstvo záberov rozmazaných, na tom naozaj nezáleží.

že Galaxy Z Flip má tri fotoaparáty (predný, široký zadný a veľmi široký zadný) a všetky robia úžasné fotografie, aj keď nezodpovedajú kvalite fotoaparátu S20. Z Flip tiež obsahuje nový „jednorázový“ režim spoločnosti Samsung, ktorý zachytáva viac fotografií a videí súčasne za viac ako 10 sekúnd. To je užitočné, aj keď sa objaví toľko záberov spolu s viacerými víťazmi.

2, Vzal som ho na turné a otočil sa

Prenášajte spoločnosť Samsung Galaxy Z Flip urobil vyhlásenie: „Mám niečo nové, čo ste nikdy predtým nevideli,“ a to sa pri novom iPhone už dlho nestalo. V minulosti

Vzal som to do dvoch kancelárií, rozhlasovej stanice a reštaurácie a všetci chceli, aby bola otvorená a otvorená. Väčšina ľudí to chce vyskúšať sama za seba: Aspoň jedna osoba sa príliš obáva možnosti zlomenia, aby sa roztočili.

Krycia obrazovka 1,1 Palce, aj keď malé, sa vždy ukázali ako populárny spôsob, ako brať selfies jednou rukou, aj keď nie sú veľmi efektívne pri snímaní záberov. Ako kategória obnovených výrobkov je nadšenie zdvojnásobiť. Smartfóny majú druhú akciu.

Najlepšie na tom je skúmanie predstavivosti ľudí pomocou Z Flip. „Môžem to dať spolu s AirPods Pro do tej istej tašky,“ povedal priateľsky cudzinec v reštaurácii. ja Samozrejme Spoločnosť Samsung bude šťastná, ak bude hovoriť, že je nová Galaxy Buds Plus, ale hej, možno s týmto telefónom práve zmenili používateľa iPhone 11

Samsung Galaxy Z Flip

(Obrázkový kredit: budúci)

3, Jeho špecifikácie sú medzi sériami S10 a S20.

„Je to najlepší mobilný telefón Samsung?“ To je jedna z najbežnejších otázok, ktoré dostávam od ľudí, keď nosím Z Flip. Odpoveď je áno a nie.

Toto je najlepší koncept spoločnosti Samsung pre budúcnosť smartphoneszviazané Galaxy Fold, ktorá sa podľa môjho názoru zameriava viac na produktivitu, je však príliš drahá a spoločnosť Samsung ju predbieha Galaxy Fold 2 v blízkej budúcnosti (volám Fold „najpokročilejší telefón, ktorý by ste si nemali kúpiť“). Neexistuje však „najlepší“ založený na špecifikáciách a výkone.

Nezaujíma ma rýchlosť dnešných čipových súprav. Dnešné mobilné telefóny sú dosť rýchle a keď niečo preskúmame na TechRadare, menej sa zaoberáme rýchlosťou, než keby sa prispôsobilo našim každodenným úlohám. Je to skôr o záverečnom ročníku, ako o dokončení úlohy, získaní pekných fotografií prvýkrát a výdrže batérie na jedno nabitie. Tieto veci sú skutočne dôležité.

Z Flip toto všetko dopĺňa so špecifikáciami, ktoré z väčšej časti patria medzi to, čo som zažil v novej sérii S10 a S20. Zaujímavé je, že chipset Snapdragon 855 Plus je verziou S10 a lepšou Note 855 čipov z 10, ale nie dosť nových čipových súprav Snapdragon 865 S20. So zdravým vnútorným úložiskom 256 GB, 8 GB Solid RAM a tri kamery, sme skončili so sofistikovanejšie telefóny Samsung so skvelými špecifikáciami, ale nie "najlepšie".

4, Každý to chce vidieť otvorený

Zložte Samsung Galaxy Z Otočenie oboma rukami nie je zábavné; Jedným zo spôsobov, ako predviesť tento elegantný nový telefón, je rýchle otvorenie a zloženie jednou rukou.

Nie je ľahké premiestniť Razr, ktorý vyzerá ako jednoduchšia jar, ale je to kvôli tomu, že pánty Samsung sú určené na to, aby zostali otvorené pod uhlom 180 stupňov.

Rád sedím v hornej časti obrazovky mobilného telefónu a spodnú časť tabuľky položím ako laptop. To je niečo Galaxy Fold To nemôže, a spoločnosť Samsung navrhla softvér Flex UI okolo neho.

Uskutočnenie videohovoru spôsobí, že obrazovka fotoaparátu na hornej obrazovke nebude obmedzená, zatiaľ čo všetky ovládacie prvky sú v spodnej časti obrazovky. Taktiež mi to bráni v tom, aby som sa pri práci na klávesnici neohrabane naklonil nad môj stôl alebo stôl, aby som uskutočnil videohovory bez použitia rúk.

Áno, telefóny je možné otvoriť štýlovo pomocou veľkého množstva energie, to však nie je ľahké a existujú pre to dobré dôvody.

Samsung Galaxy Z Flip

(Obrázkový kredit: budúci)

5, Zdá sa to iba začiatok

Neviem, či samsung Galaxy Z Prepínanie pre mňa: S novým telefónom potrebujem viac ako 24 hodín, aby som sa rozhodol o jeho funkčnosti, otestoval kameru a vybil batériu viackrát. Stále je potrebné vykonať veľa testov, a preto by ste mali počkať na našu úplnú kontrolu.

Najlepšie zariadenia menia životy: Nie všetko musí byť revolúcia, ako je iPhone, ale keď zlepšia váš každodenný život, aj keď jeho vloženie do vrecka je o niečo ľahšie ako vaše predchádzajúce zariadenie. To je potom to, že technológia, ktorá je často dosť obviňovaná, nás robí šťastnými.

Som veriaci v Galaxy Fold dizajn, pretože som vždy chcel niečo také veľké ako mini iPad, ktorý môžem použiť vo vlaku, a dať ho do vrecka, bez toho aby som ho musel dať do tašky. Dúfam, že spoločnosť Samsung bude pokračovať v tomto dizajne aj pre používateľov produktivity, ako som ja.

Ale Z Flip? Toto je najúžasnejší telefón, aký som videl vo svojom časovom prehľade smartphonesa chcel by som získať späť priestor vo vrecku, keď je zložený ako škrupina. Je tu priestor pre dva skladacie vzory, a tento prináša späť niektoré z vecí, ktoré sa nám páčia, a zabudli na skladacie telefóny.