23 najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre zub├írov

H─żad├íte najlep┼íie t├ęmy WordPress pre zub├írov? Pri vytv├íran├ş zubnej webovej str├ínky potrebujete t├ęmu, ktor├í profesion├ílne zobrazuje va┼íe slu┼żby a z├írove┼ł u─żah─Źuje pr├şstup k inform├íci├ím. V tomto ─Źl├ínku sme vybrali tie najlep┼íie t├ęmy WordPress pre zub├írov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na webov├Żch str├ínkach pon├║kaj├║cich slu┼żby zubn├ęho zdravia.

Vytvorte si webovú stránku zubára pomocou WordPress

WordPress je najob─ż├║benej┼í├ş tvorca webov├Żch str├ínok na trhu. Je flexibiln├Ż a ─żahko pou┼żite─żn├Ż, preto mnoho z najlep┼í├şch zna─Źiek pou┼ż├şva WordPress pre svoje webov├ę str├ínky.

Existuj├║ dva typy webov├Żch str├ínok WordPress. WordPress.com, ktor├í je hos┼ąovanou platformou, a WordPress.org sa tie┼ż naz├Żva WordPress s vlastn├Żm hos┼ąovan├şm. ─Äal┼íie podrobnosti n├íjdete v na┼íom porovn├ívan├ş str├ínok WordPress.com a WordPress.org.

Odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą WordPress.org ako hostite─ża, preto┼że v├ím poskytuje v├Ą─Ź┼íiu flexibilitu a pr├şstup ku v┼íetk├Żm funkci├ím.

Ak chcete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą WordPress s vlastn├Żm hos┼ąovan├şm, mus├şte si k├║pi┼ą dom├ęnov├ę meno a hosting hostite─ża.

Odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą Bluehost. Je to jedna z popredn├Żch svetov├Żch webhostingov├Żch spolo─Źnost├ş a ofici├ílne odpor├║─Źan├Ż poskytovate─ż hostingu WordPress.

Pre na┼íich pou┼ż├şvate─żov pon├║kaj├║ bezplatn├ę dom├ęnov├ę meno, SSL a 60% z─żavu na webhosting.

Ôćĺ Kliknite sem a uplatnite si t├║to exkluz├şvnu ponuku Bluehost ÔćÉ

Po zak├║pen├ş hostingu prejdite k n├í┼ímu sprievodcovi vytvoren├şm webovej str├ínky, kde n├íjdete podrobn├ę pokyny na nastavenie.

Na z├íklade uveden├ęho sa pozrime na niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre webov├ę str├ínky zub├írov, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą.

1, Zubná klinika

Zubná klinika

Zubn├í klinika je modern├í a profesion├ílna t├ęma WordPress pre zubn├ę webov├ę str├ínky. Dod├íva sa s vlastn├Żmi mo┼żnos┼ąami t├ęmy, tvorcom str├ínok s drag and drop, posuvn├Żm doplnkom, sekciami na pozad├ş videa, blokmi s obsahom a ─Ćal┼í├şmi.

Zah┼Ľ┼ła vlastn├ę widgety, v├Żkonn├ę farebn├ę mo┼żnosti a mo┼żnosti vlastn├ęho ┼ít├Żlu, ktor├ę u─żah─Źuj├║ prisp├┤sobenie.

2, pristávacia

pristávacia

Prist├ítie je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress, ktor├║ je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą webov├Żm str├ínkam stomatologick├Żch slu┼żieb. M├í vstavan├ę str├ínky, sekciu udalost├ş, ┼ít├Żly hlavi─Źiek, integr├íciu elektronick├ęho obchodu a ─Ćal┼íie. Podporuje tvorbu str├ínok Themify, ktor├í sa d├í pou┼żi┼ą na pres├║vanie funkci├ş a jednoduch├ę navrhovanie va┼íich webov├Żch str├ínok.

Je dod├ívan├Ż s pokro─Źil├Żm panelom mo┼żnost├ş t├ęm, ktor├Ż obsahuje vlastn├ę funkcie ako pozadie paralaxy, pozadie videa, integr├ícia MailChimp a ─Ćal┼íie.

3, ProfiDent

Profident

ProfiDent je responz├şvna t├ęma WordPress pre zubn├║ kancel├íriu, lek├írov a in├Żch poskytovate─żov zdravotnej starostlivosti. Dod├íva sa s pos├║va─Źom videa a obr├ízkov v plnej ┼í├şrke, pos├║va─Źom blogu, podporou kontaktn├Żch formul├írov a viac ako 600 fontmi Google. M├í lepiv├║ hlavi─Źku, hlavn├║ ─Źas┼ą s obr├ízkami, ikony zdie─żania soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼íie.

Je ─żahk├ę pou┼ż├şva┼ą t├ęmu WordPress pre za─Źiato─Źn├şkov. ProfiDent preklad├í do 15 popul├írnych jazykov a d├í sa prelo┼żi┼ą do viacer├Żch. Podporuje vlastn├ę widgety pre soci├ílne m├ędi├í ako Instagram, Flickr a ─Ćal┼íie.

4, Modena

Modena

Modena je kr├ísna t├ęma pre zub├írov, lek├írov, fitnes a in├ę obchodn├ę webov├ę str├ínky s├║visiace so zdrav├şm. Pon├║ka vlastn├ę ┼íabl├│ny str├ínok, vlastn├ę widgety domovskej obrazovky, prezent├íciu v plnej ┼í├şrke, uv├ştaciu spr├ívu a ─Źas┼ą s inform├íciami o hlavi─Źk├ích.

M├í panel mo┼żnost├ş t├ęmy, ktor├Ż ─żahko prisp├┤sobuje va┼íe str├ínky. Zah┼Ľ┼ła neobmedzen├ę mo┼żnosti farieb a ┼ít├Żlov, funkciu zdie─żania soci├ílnych m├ędi├ş, bo─Źn├ę panely a ─Ćal┼íie. Modena poskytuje pln├║ podporu WooCommerce, formul├ír na rezerv├íciu sch├┤dzky, widget otv├írac├şch hod├şn a funkciu adres├íra z├íkazn├şka.

5, at├│mov├Ż

at├│mov├Ż

At├│mov├í je pr├ęmiov├í t├ęma WordPress ur─Źen├í na vytv├íranie takmer v┼íetk├Żch druhov webov├Żch str├ínok vr├ítane lek├írskych a stomatologick├Żch slu┼żieb. Dod├íva sa s vlastnou hlavi─Źkou, ─Źas┼ąou portf├│lia, obr├ízkami na pozad├ş v plnej ┼í├şrke a ─Ćal┼í├şmi. V sekcii portf├│lia m├┤┼żete profesion├ílne zobrazova┼ą svoje stomatologick├ę slu┼żby.

Pon├║ka vstavan├ę ┼íabl├│ny portf├│lia, t├şmov├ę profily, posudky, slu┼żby a ─Ćal┼íie. M├í vlastn├Ż panel na nastavenie t├ęm, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete r├Żchlo spusti┼ą dent├ílnu webov├║ str├ínku so v┼íetk├Żmi d├┤le┼żit├Żmi funkciami.

6, Medicare

┼át├ítne zdravotn├ę poistenie

Medicare je ─Ćal┼íou profesion├ílnou t├ęmou WordPress pre poskytovate─żov lek├írskych a stomatologick├Żch slu┼żieb. Zah┼Ľ┼ła viac ako 50 vstavan├Żch str├ínok, 10 rozlo┼żen├ş domovsk├Żch str├ínok a podporu pre vytv├íranie a pres├║vanie str├ínok. Medicare tie┼ż obsahuje n├ívrhy kontaktn├Żch formul├írov a str├ínky na odber bulletinov.

M├┤┼że by┼ą ─żahko prisp├┤soben├Ż pre zubn├ę webov├ę str├ínky z d├┤vodu r├┤znych tematick├Żch ─Ź┼Ľt t├Żkaj├║cich sa medic├şny. Dod├íva sa s posuvn├Żm doplnkom, integr├íciou WooCommerce, neobmedzen├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia a ─Ćal┼í├şmi.

7, Medicus

Medicus

Medicus je kr├ísne navrhnut├í t├ęma WordPress pre zub├írov a webov├ę str├ínky zdravotnej starostlivosti. M├í v├Żkonn├ę funkcie na navrhovanie domovskej str├ínky webovej str├ínky s viacer├Żmi oblas┼ąami s miniaplik├íciami. Jedn├í sa o responz├şvnu a plne SEO optimalizovan├║ t├ęmu.

Pre ─żahk├ę prisp├┤sobenie sa dod├íva s panelom mo┼żnost├ş t├ęm a poskytuje podporu vizu├ílnemu prisp├┤sobite─żu. M├┤┼że sa ─żahko pou┼żi┼ą na vytvorenie viacjazy─Źnej webovej str├ínky s WPML.

8, zubat├Ż

zubat├Ż

Toothy je bezplatn├í t├ęma WordPress pre webov├ę str├ínky zubn├Żch slu┼żieb. Dod├íva sa so vstavan├Żmi ─Źas┼ąami na domovskej str├ínke pre ├║radn├ę hodiny, pohotovos┼ą a hodiny lek├íra. Zah┼Ľ┼ła samostatn├║ str├ínku blogu a ─Ćal┼íie u┼żito─Źn├ę ┼íabl├│ny str├ínky.

M├í tie┼ż mo┼żnosti prisp├┤sobenia pre za─Źiato─Źn├şkov v prisp├┤sobova─Źi t├ęm, tak┼że m├┤┼żete vidie┼ą zmeny v ┼żivom n├íh─żade.

9, medi

medi

Medi je modern├í t├ęma WordPress pre lek├írske, zub├írske, zdravotn├şcke a nemocni─Źn├ę webov├ę str├ínky. Je vybaven├Ż nieko─żk├Żmi rozlo┼żeniami na vytv├íranie zoznamov str├ínok, str├ínok slu┼żieb, str├ínok portf├│lia a ─Ćal┼í├şch.

Dod├íva sa s neobmedzen├Żmi farebn├Żmi sch├ęmami, vlastn├Żmi miniaplik├íciami, gener├ítorom drag and drop str├ínky, 3 typy obsahu a rozlo┼żenie domovskej str├ínky. Medi funguje ve─żmi dobre s takmer v┼íetk├Żmi najlep┼í├şmi doplnkami WordPress na trhu.

10. Zubn├ę centrum

Zubn├ę centrum

Dentalcenter je t├ęma WordPress pre stomatol├│giu. M├í sekciu profesion├ílnych slu┼żieb pre domovsk├║ str├ínku a ─Ćal┼íie str├ínky na svojej webovej str├ínke. M├í vstavan├║ gal├ęriu obr├ízkov, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na zobrazenie zariaden├ş a slu┼żieb.

Dod├íva sa s mana┼ż├ęrom vymenovania, kontaktn├Żm formul├írom, vyh─żad├ívac├şm panelom a ─Ćal┼í├şmi. Dentalcenter m├í viac rozlo┼żen├ş a vstavan├Ż gener├ítor str├ínok na r├Żchle navrhnutie va┼íich webov├Żch str├ínok.

11. Dentic

DENTICO

Dentic je kr├ísne navrhnut├í t├ęma WordPress a vynikaj├║ca vo─żba pre webov├ę str├ínky zubn├Żch slu┼żieb. Je vybaven├Ż vynikaj├║cimi funkciami pre webov├║ str├ínku zub├íra, ako je napr├şklad objednanie sch├┤dzky, po─Źet hod├şn lek├íra a ─Ćal┼íie. M├í elegantn├Ż, jednoduch├Ż a pohotov├Ż dizajn, ktor├Ż pri┼ąahuje n├ív┼ítevn├şkov na prv├Ż poh─żad.

Zah┼Ľ┼ła viac farebn├Żch sch├ęm, mo┼żnosti vlastnej ├║pravy, vlastn├ę typy pr├şspevkov, podporu kr├ítkych k├│dov a ─Ćal┼íie. Je to t├ęma pripraven├í na preklad a m├┤┼że sa pou┼żi┼ą na vytvorenie viacjazy─Źnej webovej str├ínky.

12. Lekársky kruh

Lekársky kruh

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Medical Circle je bezplatn├í t├ęma WordPress pre nemocnice, zubn├ę kliniky a webov├ę str├ínky zdravotnej starostlivosti. M├í efekty paralaxy, vstavan├Ż gener├ítor str├ínok, mo┼żnosti vlastn├Żch t├ęm a podporu viacer├Żch naviga─Źn├Żch pon├║k.

Dod├íva sa s demo dovozcom 1 Kliknut├şm na toto tla─Źidlo m├┤┼żete okam┼żite spusti┼ą plne na─Ź├ştan├║ webov├║ str├ínku. S n├ístrojom Live Theme Customizer m├┤┼żete ─żahko spravova┼ą vlastn├ę rozlo┼żenia str├ínok, vlastn├ę widgety, ponuky, bo─Źn├ę panely a ─Ćal┼íie.

13. MedZone

MedZone

MedZone je viac├║─Źelov├ę t├ęma WordPress pre lek├írske praktiky, ktor├ę zah┼Ľ┼ła zub├írov, chirurgov, kliniky a ─Ćal┼íie zdravotn├şcke slu┼żby. Dod├íva sa s vlastn├Żmi miniaplik├íciami, obr├ízkov├Żmi a textov├Żmi posuvn├şkmi, form├ítmi pr├şspevkov a ─Ćal┼í├şmi.

Na domovskej str├ínke m├í vstavan├ę sekcie pre posudky, odpor├║─Źan├ę blogov├ę pr├şspevky a profily t├şmov. Podporuje viac farebn├Żch sch├ęm, ovl├ídac├şch prvkov typografie, rozlo┼żenia p├Ąty a rozlo┼żenia viacer├Żch st─║pcov.

14. iMedical

iMedical

iMedical je ─Ćal┼íia viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress pre webov├ę str├ínky lek├írov a zub├írov. Podporuje vlastn├ę widgety, vlastn├ę typy pr├şspevkov a flexibiln├ę mo┼żnosti t├ęm, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ jednoduch├║ spr├ívu nastaven├ş webov├Żch str├ínok.

Je dod├ívan├Ż s mega menu, predstavoval pos├║va─Ź post, tvorca str├ínky a ─Ćal┼íie. M├í bohat├║ podporu ├║ryvkov ├║ryvkov schema.org, rozlo┼żenie pr├şspevkov a str├ín a viacjazy─Źn├║ podporu.

15. doktor

lekár

Medical je vynikaj├║cou t├ęmou WordPress pre lek├írov, zubn├Żch lek├írov, terapeutov a ─Ćal┼íie lek├írske slu┼żby. Je dod├ívan├Ż s nieko─żk├Żmi krabicami a ┼í├şrkami na navrhovanie str├ínok, ktor├ę vynikaj├║. M├í drag and drop builder, ktor├Ż mo┼żno pou┼żi┼ą pre mnoho vstavan├Żch polo┼żiek, ako s├║ vlastn├ę ikony, textov├ę bloky, tla─Źidl├í zdie─żania v soci├ílnej sieti a ─Ćal┼íie.

Zah┼Ľ┼ła bezplatn├Ż posuvn├Ż doplnok, podporu p├şsiem Google, integr├íciu WooCommerce a vlastn├ę widgety. Lek├ír m├í dovozcu demo obsahu s 1 kliknut├şm okam┼żite za─Źnete.

16. Zdravie a medic├şna

Zdravie a lekárstvo

Zdravie a lek├írstvo je kr├ísna t├ęma WordPress pre zubn├ę kliniky, nemocnice a ─Ćal┼íie lek├írske postupy. M├í 5 vlastn├ę typy pr├şspevkov pre domovsk├║ str├ínku vr├ítane pos├║vacej sekcie, posudkov a slu┼żieb. Je optimalizovan├Ż z h─żadiska v├Żkonu a r├Żchlosti, aby bol u┼ż├şvate─żsky r├Żchlej┼í├ş.

Dod├íva sa s neobmedzen├Żmi farebn├Żmi sch├ęmami, tla─Źidlami na zdie─żanie soci├ílnych m├ędi├ş, vlastn├Żmi miniaplik├íciami a ─Ćal┼í├şmi. Podporuje WooCommerce pri vytv├íran├ş internetov├ęho obchodu so zubn├Żmi v├Żrobkami.

17. Nemocnica

Nemocnica VW

Nemocnica je venovan├í t├ęme WordPress na vytv├íranie zubn├Żch webov├Żch str├ínok. Je to bezplatn├í t├ęma a pon├║ka nieko─żko vynikaj├║cich pr├ęmiov├Żch funkci├ş vr├ítane sekci├ş domovskej str├ínky na objedn├ívanie sch├┤dzok, posudkov, slu┼żieb, ─Źlenov t├şmu a pos├║va─Źa obr├ízkov.

M├í integr├íciu soci├ílnych m├ędi├ş a pon├║ka ─żah┼íie prisp├┤sobenie pomocou Theme Customizer. Je pripraven├Ż na preklad a d├í sa pou┼żi┼ą aj na viacjazy─Źn├Żch webov├Żch str├ínkach.

18. MetaDental

MetaDental

MetaDental je ─Ćal┼íou responz├şvnou a pr├ęmiovou t├ęmou WordPress pre zubn├ę webov├ę str├ínky. Dod├íva sa s elegantnou hlavi─Źkou, pos├║va─Źom obrazu v celej ┼í├şrke, oblas┼ąou uv├ştac├şch spr├ív, sekciami so slu┼żbami pon├║kan├Żmi slu┼żbami at─Ć.

V hlavi─Źke sa zobrazuje tla─Źidlo rezerv├ície sch├┤dzky, ktor├ę klientom u─żah─Źuje pl├ínovanie sch├┤dzok online. Je to plne prisp├┤sobite─żn├í t├ęma s viacer├Żmi rozlo┼żeniami a sekciami obsahu pre v┼íetky str├ínky.

19. Lekári

Lekári

Lek├íri s├║ bezplatnou a minim├ílnou t├ęmou WordPress pre stomatologick├ę a lek├írske slu┼żby. Dod├íva sa s vlastnou hlavi─Źkou na pridanie loga, adresy, otv├írac├şch hod├şn, ikon soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼í├şch. M├í ploch├Ż a citliv├Ż dizajn, ktor├Ż vyzer├í dobre na v┼íetk├Żch ve─żkostiach obrazovky.

Zah┼Ľ┼ła pos├║va─Ź, r├┤zne sekcie domovskej str├ínky, rozlo┼żenie str├ínky s plnou ┼í├şrkou, kontaktn├Ż formul├ír a ─Ćal┼íie. Nastavenie t├ęmy je pomerne ─żahk├ę aj pre za─Źiato─Źn├şkov a obsahuje str├ínku s mo┼żnos┼ąami t├ęmy, ktor├í v├ím pom├┤┼że za─Źa┼ą.

20. Zubná klinika

zubár

Zubn├í klinika je ─Ćal┼íou vynikaj├║cou t├ęmou WordPress pre zub├írov a kliniky. Je dod├ívan├Ż s vlastn├Żm funk─Źn├Żm jazdcom bohat├Żm na funkcie, kr├ísnym naviga─Źn├Żm menu, pos├║van├şm paralaxy a ─Ćal┼í├şmi funkciami.

Poskytuje podporu pre vytv├íranie vlastn├Żch rozvrhnut├ş WordPress pre va┼íu str├ínku, portf├│lio, kontakt, ─Źast├ę ot├ízky, blog a ─Ćal┼íie str├ínky. Podporuje tie┼ż vlastn├ę rozlo┼żenie pre 404 chybov├Żch str├ínok.

21. Flevr

Flevr

Flevr je ─Ćal┼íia viac├║─Źelov├í a profesion├ílna t├ęma WordPress, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na stomatologick├ę, lek├írske, zdravotn├şcke a klinick├ę webov├ę str├ínky. Je dod├ívan├Ż s kr├ísnym naviga─Źn├Żm menu, obr├ízkom na cel├║ obrazovku s uv├ştacou spr├ívou a tla─Źidlom v├Żzvy na akciu na domovskej str├ínke. Flevr m├í drag and drop builder, ktor├Ż u─żah─Źuje prisp├┤sobenie.

Dod├íva sa s vlastn├Żmi miniaplik├íciami, vstavan├Żmi ┼íabl├│nami str├ínok, ikonami zdie─żania soci├ílnych m├ędi├ş, sekciami obsahu, jazdcom obr├ízkov a ─Ćal┼í├şmi vlastn├Żmi funkciami.

22. Indigo

indigo

Indigo je ─Ćal┼íou pr├ęmiovou t├ęmou WordPress pre ─żahk├ę spustenie stomatologickej webovej str├ínky alebo blogu. Dod├íva sa so vstavan├Żmi rozlo┼żeniami str├ínok, ktor├ę je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą jedin├Żm kliknut├şm. Tieto rozlo┼żenia s├║ u┼żito─Źn├ę na r├Żchle nastavenie va┼íej webovej str├ínky a jej uvedenie do prev├ídzky na internete.

M├í drag and drop gener├ítor pre ─żahk├ę vytvorenie vlastn├ęho rozlo┼żenia str├ínky. Indigo m├í neobmedzen├ę mo┼żnosti farieb, vlastn├ę nastavenia, kr├ísne hlavi─Źky a posuvn├şky obr├ízkov.

23. Byt

Ploch├Ż

Byt je modern├í a profesion├ílna t├ęma WordPress. Dod├íva sa s v├Żkonn├Żmi funkciami, ktor├ę mo┼żno pou┼żi┼ą na ─żahk├ę navrhnutie kr├ísnej webovej str├ínky zubnej a lek├írskej praxe. M├í vstavan├ę moduly na prid├ívanie textu, obr├ízkov, vide├ş, pos├║va─Źov, naviga─Źn├Żch pon├║k a ─Ćal┼í├şch polo┼żiek na svoj web.

Zah┼Ľ┼ła animovan├ę, zv├Żraznen├ę li┼íty postupu a ─Źas┼ą portf├│lia, v ktorej sa profesion├ílne prezentuj├║ va┼íe slu┼żby a ├║spechy. Byt m├í pripraven├ę sekcie pre referencie, t├şmov├ę profily, hodiny lek├íra a ─Ćal┼íie.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie t├ęmy WordPress pre zub├írov. M├┤┼żete tie┼ż nav┼ít├şvi┼ą n├í┼ího sprievodcu povinn├Żmi doplnkami WordPress pre v┼íetky komer─Źn├ę webov├ę str├ínky.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,