23 najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre ─Źlensk├ę weby (2020)

H─żad├íte najlep┼íie WordPress t├ęmy pre ─Źlensk├ę weby?

Na rozdiel od blogov a obchodn├Żch t├ęm ─Źlensk├ę weby potrebuj├║ ┼íirok├║ ┼ík├ílu ┼íabl├│n na pou┼żitie v r├┤znych oblastiach ─Źlenstva.

V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm WordPress pre weby ─Źlenstva. Tieto t├ęmy pon├║kaj├║ v├Ą─Ź┼íiu flexibilitu a mo┼żnosti, ktor├ę budete potrebova┼ą na vybudovanie silnej online komunity.

Vytvorte si ─Źlensk├║ webov├║ str├ínku WordPress

WordPress je popredn├Ż tvorca webov├Żch str├ínok z h─żadiska popularity a glob├ílneho vyu┼ż├şvania.

Existuj├║ dva typy WordPress a mus├şte si vybra┼ą ten spr├ívny pre svoju ─Źlensk├║ str├ínku. Pozrite sa na rozdiel v na┼íej porovn├ívacej tabu─żke WordPress.com verzus WordPress.org.

Odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą WordPress.org, preto┼że v├ím poskytuje v┼íetky v├Żkonn├ę funkcie bez ak├Żchko─żvek obmedzen├ş.

Ak chcete spusti┼ą ─Źlensk├║ webov├║ str├ínku WordPress, budete potrebova┼ą dom├ęnov├ę meno, hosting webov├Żch str├ínok a certifik├ít SSL (potrebujete na prij├şmanie online platieb). M├┤┼żete si ich k├║pi┼ą od r├┤znych spolo─Źnost├ş a ceny sa m├┤┼żu v jednotliv├Żch spolo─Źnostiach l├ş┼íi┼ą.

Odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą Bluehost. S├║ jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch hostingov├Żch spolo─Źnost├ş a ofici├ílne ich odpor├║─Źa WordPress. S├║hlasili, ┼że pon├║knu na┼íim pou┼ż├şvate─żom bezplatn├║ dom├ęnu, bezplatn├ę SSL a 60% z─żavu na webhosting.

Po zak├║pen├ş hostingu budete potrebova┼ą ─Źlensk├Ż doplnok WordPress. Odpor├║─Źame v├ím pou┼żi┼ą programPrPrPress, ktor├Ż je najlep┼í├şm ─Źlenom WordPress na trhu. Preme┼łte svoj web WordPress na komunitu zalo┼żen├║ na ─Źlenstve a odberoch.

Vytvorili sme komplexn├ęho sprievodcu o tom, ako vytvori┼ą webov├║ str├ínku pre ─Źlenov WordPress s podrobn├Żmi pokynmi pre za─Źiato─Źn├şkov.

Po tom sa pozrime na niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm ─Źlenstva na webe WordPress, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą.

1, astra

astra

V─Ćaka svojej flexibilite sa Astra stala jednou z najpopul├írnej┼í├şch t├ęm WordPress dostupn├Żch. T├ęma sa dod├íva s desiatkami sp├║┼í┼ąac├şch serverov, ktor├ę m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą jedin├Żm kliknut├şm.

M├íte zabudovan├║ ┼íabl├│nu pre LearnDash, ak chcete za─Źa┼ą pred├íva┼ą kurzy online.

Astra tie┼ż spolupracuje s ─Źlensk├Żmi spolo─Źnos┼ąamiPress a WooCommerce, tak┼że je ve─żmi ─żahk├ę vytv├íra┼ą webov├ę str├ínky zalo┼żen├ę na predplatnom. Jeho pou┼ż├şvanie je jednoduch├ę a poskytuje ├║pln├║ kontrolu nad zmenou ak├ęhoko─żvek aspektu vzh─żadu t├ęmy.

2, divi

divi

Divi je najlep┼í├şm tvorcom t├ęmy a str├ínok WordPress pre WordPress. Je to perfektn├í vo─żba pre ak├║ko─żvek webov├║ str├ínku vr├ítane webov pre ─Źlenov.

M├í stovky vstavan├Żch kombin├íci├ş dizajnu pre r├┤zne obchodn├ę a ─Źlensk├ę str├ínky. Tieto rozlo┼żenia pom├íhaj├║ nastavi┼ą web a r├Żchlo za─Źa┼ą.

Divi t├ęma tie┼ż prich├ídza s neobmedzen├Żm v├Żberom farieb, anim├íci├ş, p├şsiem, pozadia a ─Ćal┼í├şch. Funguje dokonale so v┼íetk├Żmi hlavn├Żmi doplnkami WordPress.

3, krajn├Ż

krajn├Ż

Ultra je dokonal├í univerz├ílna t├ęma WordPress navrhnut├í na vytvorenie ak├ęhoko─żvek typu webovej str├ínky bez ├║pravy ak├ęhoko─żvek k├│du. Obsahuje nieko─żko n├ívrhov pripraven├Żch na pou┼żitie, ktor├ę m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą s ├║pln├Żm uk├í┼żkov├Żm obsahom.

Je tie┼ż vybaven├Ż v├Żkonn├Żm gener├ítorom drag and drop str├ínok na ├║pravu existuj├║cich str├ínok alebo vytvorenie nov├Żch rozlo┼żen├ş str├ínky. Ultra t├ęma obsahuje funkcie, ako s├║ vlastn├ę widgety, integr├ícia soci├ílnych m├ędi├ş, viac ┼ít├Żlov hlavi─Źky, neobmedzen├í kombin├ícia rozlo┼żenia a ─Ćal┼íie.

Je pripraven├Ż na elektronick├Ż obchod a dobre funguje aj s MemberPress alebo ak├Żmko─żvek in├Żm popul├írnym doplnkom pre WordPress.

4, OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatn├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress. Dod├íva sa s nieko─żk├Żmi vstavan├Żmi uk├í┼żkami a webmi pripraven├Żmi na pou┼żitie, vr├ítane ┼íabl├│n pre ─Źlensk├ę weby.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patria pr├ęmiov├ę roz┼í├şrenia, farebn├ę mo┼żnosti, vlastn├ę miniaplik├ície a ─Ćal┼íie. Integruje sa s popul├írnymi doplnkami gener├ítora drag-and-drop, aby sa va┼íe webov├ę str├ínky ─żahko prisp├┤sobili.

5, Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je vynikaj├║ca viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress vytvoren├í pre ak├Żko─żvek typ webovej str├ínky. Zah┼Ľ┼ła vzory 1 str├ínka a mno┼żenie so v┼íetk├Żmi modern├Żmi dizajnov├Żmi prvkami.

V─Ćaka flexibiln├ęmu nastaveniu mot├şvu si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą farby mot├şvov, p├şsma a pozadie svojich str├ínok. Je plne kompatibiln├Ż s WooCommerce a v┼íetk├Żmi doplnkami gener├ítora hlavnej str├ínky.

6, Úrad Pro

Úrad Pro

Authority Pro je pr├ęmiov├í t├ęma WordPress postaven├í na r├ímci Genesis. Je to kr├ísne navrhnut├í t├ęma WordPress, ktor├í obsahuje optimalizovan├ę rozlo┼żenie domovskej str├ínky na zv├Ż┼íenie po─Źtu konverzi├ş a registr├ície.

Je ─żahk├ę nastavi┼ą v┼íetky mo┼żnosti t├ęmy preh─żadne usporiadan├ę v prisp├┤sobite─żnom prvku. Pou┼żite ostr├║ typografiu a ve─ża vo─żn├ęho miesta na vytvorenie neuverite─żn├ęho u┼ż├şvate─żsk├ęho z├í┼żitku.

7, Binder pro

Binder pro

Binder Pro je viac├║─Źelov├í obchodn├í t├ęma WordPress vhodn├í pre webov├ę str├ínky ─Źlenstva. Zah┼Ľ┼ła moduly pripraven├ę na pou┼żitie, ktor├ę m├┤┼żete drag and drop vytvori┼ą a vytvori┼ą si vlastn├ę jedine─Źn├ę rozlo┼żenie str├ínky.

Dod├íva sa s r├┤znymi n├ívrhmi webov├Żch str├ínok dostupn├Żch pri in┼ítal├ícii syst├ęmu Windows 1 na tla─Źidlo OK. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż podporu kontaktn├Żch formul├írov, cenov├ę tabu─żky, p├şsma Google, vlastn├ę widgety, ikony soci├ílnych m├ędi├ş a pln├║ podporu WooCommerce.

8, Shoppe

Shoppe

Shoppe je t├ęma elektronick├ęho obchodu WordPress vytvoren├í ┼ípeci├ílne pre ─Źlensk├ę weby. Je dod├ívan├Ż s 4 Vzh─żady webov├Żch str├ínok, r├┤zne rozlo┼żenia, r├┤zne ┼ít├Żly hlavi─Źiek a neobmedzen├ę farby.

Integruje sa s tvorcom str├ínok drag and drop na r├Żchle vytvorenie vstupn├Żch str├ínok. T├ęma Shoppe sa d├í ─żahko nakonfigurova┼ą pomocou r├Żchleho demo in┼ítala─Źn├ęho programu 1 Kliknite na polo┼żku, panel s vlastn├Żmi t├ęmami a ┼żiv├Ż prisp├┤sobite─ż.

9, Zelle

Zelle

Zelle je ┼ít├Żlov├í t├ęma WordPress vytvoren├í s univerz├ílnym pr├şstupom k vytvoreniu webovej str├ínky ─Źlenstva. M├í efekty paralaxy, mobiln├ę sekcie a bloky vlastn├ęho obsahu na domovskej str├ínke.

S konfigur├íciou 1 min├║tu, m├┤┼żete spusti┼ą svoje str├ínky a nahradi┼ą obsah a prida┼ą svoje obr├ízky a text. Je plne optimalizovan├Ż pre r├Żchlos┼ą a v├Żkon.

10. elegantn├Ż

┼ít├Żlov├Ż

Elegant je roztomil├í t├ęma WordPress pre obchodn├ę a ─Źlensk├ę webov├ę str├ínky. Na str├ínke m├íte k dispoz├şcii nieko─żko ┼ít├Żlov domovskej str├ínky 6 farebn├ę sch├ęmy a r├Żchly dovozca demo obsahu s 1 na tla─Źidlo OK.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş rozmiestnenie viacer├Żch st─║pcov, soci├ílne ikony, sekcia portf├│lia, kontaktn├Ż formul├ír a ├║pln├í podpora WooCommerce. M├í vlastn├║ str├ínku s nastaveniami t├ęm s flexibiln├Żmi mo┼żnos┼ąami.

11. Verejná mienka

Verejná mienka

Verejn├í mienka je t├ęma WordPress pre ─Źasopisy v ┼ít├Żle ─Źasopisu. Domovsk├í str├ínka a str├ínky kateg├│ri├ş s├║ navrhnut├ę tak, aby zobrazovali v├í┼í obsah v kr├ísnom rozlo┼żen├ş mrie┼żky.

M├í hlavn├║ naviga─Źn├║ ponuku pod nadpisom a sekund├írne menu hore s dodato─Źnou ponukou soci├ílnych profilov. ┼Żiv├Ż prisp├┤sobova─Ź WordPress m├┤┼żete pou┼żi┼ą na jednoduch├ę vykonanie zmien na svojom webe.

12. Minimálne Lite

Minimálny lite

Minimal Lite je bezplatn├í t├ęma WordPress, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie webov├Żch str├ínok o ─Źlenstve, cestovan├ş, jedle a fotografii. Dod├íva sa s demon┼ítra─Źn├Żmi ├║dajmi, ktor├ę m├┤┼żete na svoje str├ínky importova┼ą, aby ste mohli za─Źa┼ą r├Żchlo.

M├í pl├ívaj├║ce naviga─Źn├ę menu na pravej strane obrazovky. Minimal Lite je pripraven├Ż na pou┼żitie vo WooCommerce a je kompatibiln├Ż so v┼íetk├Żmi ob─ż├║ben├Żmi doplnkami WordPress.

13. Zlo┼żenie

zlo┼żenie

Zlo┼żenie je t├ęma WordPress pre webov├ę str├ínky s fotografiami. M├┤┼że sa pou┼żi┼ą na predaj va┼íich fotografi├ş a ilustr├íci├ş s mo┼żnos┼ąou predplatn├ęho prostredn├şctvom doplnku ─Źlenstva.

Je vybaven├Ż p├┤sobiv├Żm rozlo┼żen├şm dom├ícej str├ínky s obr├ízkom na pozad├ş na celej obrazovke a vyh─żad├ívac├şm po─żom. Obsahuje tie┼ż n├ídhern├ę ┼íabl├│ny na zobrazenie va┼íich polo┼żiek v rozlo┼żen├ş mrie┼żky muriva.

14. Myslite─ż

Myslite─ż

Thinker je pr├ęmiov├í t├ęma WordPress pre blogerov, ─Źasopisy a ─Źlensk├ę weby. Je to jednoduch├í, minimalistick├í t├ęma s kr├ísnou typografiou a n├ídhern├Żm zobrazen├şm odpor├║─Źan├Żch obr├ízkov.

Zah┼Ľ┼ła viac ┼íabl├│n str├ínok, viac oblast├ş pripraven├Żch pre miniaplik├ície, pr├ęmiov├Ż pos├║va─Ź WordPress, podporu kontaktn├Żch formul├írov a ─Ćal┼íie. Je priate─żsk├Ż pre za─Źiato─Źn├şkov a d├í sa tie┼ż pou┼żi┼ą na vytvorenie viacjazy─Źnej webovej str├ínky.

15. Neve

neve

Neve je modern├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress, ktor├í je ide├ílna pre ak├ęko─żvek webov├ę str├ínky s pr├şspevkami a ─Źlenstvom online. Je r├Żchle a ─żahk├ę na─Ź├ştanie str├ínok v├í┼ího webu r├Żchlo.

Dod├íva sa s ovl├ídan├şm farieb, vlastn├Żmi miniaplik├íciami, integr├íciami soci├ílnych m├ędi├ş a viacer├Żmi vstavan├Żmi n├ívrhmi. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą s va┼íim ob─ż├║ben├Żm doplnkom na tvorbu str├ínok na vytvorenie vlastn├Żch ┼íabl├│n str├ínok WordPress.

16. Hypnotizova┼ą

hypnotizova┼ą

Mesmerize je t├ęma WordPress priate─żsk├í pre za─Źiato─Źn├şkov. Dod├íva sa s flexibiln├Żmi mo┼żnos┼ąami, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ ─żahko vytv├íra┼ą profesion├ílne webov├ę str├ínky bez toho, aby ste museli p├şsa┼ą k├│d.

M├í kr├ísnu domovsk├║ str├ínku s 5 Rozlo┼żenie z├íhlavia a viac ako 30 ─Źast├ş obsahu pripraven├Żch na pou┼żitie, ktor├ę m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą. Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş pozadie videa, prezent├ície, typy obsahu hlavi─Źky, prekrytia gradientu a ─Ćal┼íie.

17. Indigo

indigo

Indigo je vynikaj├║ca viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress s flexibiln├Żmi funkciami. Jeho domovsk├í str├ínka obsahuje dve naviga─Źn├ę ponuky, zv├Żraznen├Ż pos├║va─Ź a oblas┼ą miniaplik├íci├ş 3 st─║pce, pevn├í ponuka, vybran├ę kateg├│rie a ─Ćal┼íie.

Zah┼Ľ┼ła tie┼ż vlastn├ę widgety na prid├ívanie ob─ż├║ben├Żch pr├şspevkov, ned├ívne tweety, formul├ír na odber bulletinu, soci├ílne ikony a ─Ćal┼íie. Indigo prich├ídza s r├┤znymi farebn├Żmi sch├ęmami, mo┼żnos┼ąami p├şsiem a vlastn├Żm pozad├şm.

18. Blockchain

Blockchain

Blockchain je v├Żkonn├í t├ęma WordPress na vytv├íranie webov├Żch str├ínok o ─Źlenstve a ┼íifrovan├ş. M├í prekr├ísny modern├Ż dizajn s plne funk─Źn├Żm kryptomenn├Żm v├Żmenn├Żm modulom.

Zah┼Ľ┼ła vlastn├ę typy pr├şspevkov pre projekty, slu┼żby, pr├şpadov├ę ┼ít├║die a zoznamy ├║loh. Vo vn├║tri n├íjdete tie┼ż vlastn├ę miniaplik├ície, ┼íabl├│ny str├ínok, podporu pre tvorbu str├ínok a ─Ćal┼íie.

19. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent je fantastick├í t├ęma udalosti WordPress vytvoren├í ide├ílne pre ─Źlenstvo a predaj vstupeniek. Umo┼ż┼łuje v├ím prida┼ą udalosti na svoj web pomocou profesion├ílneho editora frontendov.

T├ęma m├í flexibiln├║ hlavi─Źku na zobrazenie podrobnost├ş udalosti, re─Źn├şkov, v├Żziev na akciu a vide├ş. M├┤┼żete tie┼ż importova┼ą udalosti z Facebook a ─Ćal┼íie zdroje.

20. Flash

Aj blesk

Flash je ─Ćal┼íou skvelou bezplatnou t├ęmou WordPress pre ─Źlensk├ę weby. Je pripraven├Ż pre WooCommerce a prich├ídza s kr├ísnym dizajnom, ktor├Ż vyzer├í ve─żmi ─Źisto a profesion├ílne.

M├í sprievodn├Ż doplnok, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje ─żahko importova┼ą uk├í┼żkov├Ż obsah na va┼íe webov├ę str├ínky. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż viac rozlo┼żen├ş blogov, ┼íabl├│n na vytv├íranie str├ínok, viac ┼ít├Żlov hlavi─Źky, viac mo┼żnost├ş farieb a ─Ćal┼íie.

21. Digital Pro

Digitálny pro

Digital Pro je ─Źist├í a profesion├ílna obchodn├í t├ęma WordPress. Je postaven├Ż na r├ímci t├ęmy Genesis, ktor├í je zn├íma robustn├Żm k├│dom, r├Żchlos┼ąou a v├Żkonom.

Domovsk├í str├ínka je plne widgetizovan├í a m├┤┼żete ju konfigurova┼ą presunut├şm my┼íou. M├í panel mo┼żnost├ş t├ęmy, 3 Vlastn├ę oblasti miniaplik├íci├ş, prisp├┤sobite─żn├ę hlavi─Źky a ├║pln├í podpora WooCommerce.

22. Tusant

Tusant

Tusant je temn├í t├ęma WordPress navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre podcasty a ─Źlensk├ę weby. T├║to t├ęmu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na streamovanie hudby, online webin├íre a na ├║─Źely videa.

T├ęma podporuje viacero zdrojov zvuku a videa na prid├ívanie obsahu na va┼íe str├ínky. Umo┼ż┼łuje tie┼ż hladk├ę vkladanie vlastn├Żch medi├ílnych s├║borov.

23. Spencer

bolero

Spencer je profesion├ílna obchodn├í t├ęma pre WordPress pre va┼íu ─Źlensk├║ str├ínku. M├í ─Źist├Ż a elegantn├Ż dizajn, ktor├Ż je ide├ílny pre blogovanie a webov├ę str├ínky s portf├│liom.

M├í vlastn├ę widgety, neobmedzen├ę farby, viac rozlo┼żen├ş a podporu v┼íetk├Żch z├íkladn├Żch doplnkov WordPress. Spencer je priate─żsk├Ż pre za─Źiato─Źn├şkov a ve─żmi ─żahko sa pou┼ż├şva.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie t├ęmy WordPress pre ─Źlensk├ę weby. M├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą n├í┼ího najnov┼íieho za─Źiato─Źn├ęho sprievodcu WordPress SEO krok za krokom.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,