22 najlep┼í├şch tutori├ílov WordPress pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov

Tu je situ├ícia …

Máte online stránku WordPress.

Pridali sa v┼íetky kritick├ę str├ínky, napr├şklad str├ínky About a Contact

Nap├şsali ste a publikovali svoje prv├ę publik├ície.

Teraz je ─Źas posun├║┼ą veci na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł!

Sta┼łte sa pokro─Źil├Żm pou┼ż├şvate─żom WordPress

V tejto kolekcii kurzov s kur├ítormi n├íjdete v┼íetky pokyny, ktor├ę potrebujete:

  • Vylep┼íite ─Źas na─Ź├ştania
  • Prisp├┤sobte si svoje str├ínky e┼íte viac
  • Vytv├írajte v├Ą─Ź┼í├ş pr├şjem
  • Z├şskajte v├Ą─Ź┼íiu n├ív┼ítevnos┼ą
  • Zabezpe─Źte svoje str├ínky

Ak si pre─Ź├ştate n├ívody tu, zozn├ímite sa so vstupmi a v├Żstupmi programu WordPress a budete ma┼ą zna─Źn├Ż ├║┼żitok. Tieto inform├ície nie s├║ len ÔÇ×mil├ę vedie┼ąÔÇť, ale m├┤┼żu v├Żrazne zlep┼íi┼ą efekt├şvnos┼ą va┼íich str├ínok a v├í┼żne ovplyvni┼ą v├í┼í blog alebo podnikanie.

Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov, tu s├║ moje najlep┼íie mo┼żnosti pre pokro─Źil├ę n├ívody programu WordPress, aby sa veci dostali na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł.

20 Pokro─Źil├í v├Żu─Źba WordPress

Sprievodcovia s├║ tu zoraden├ş pod─ża t├ęmy. Nezabudnite si z├ílo┼żku ulo┼żi┼ą najdlh┼íie alebo si t├║to str├ínku ulo┼żi┼ą ako z├ílo┼żku pre neskor┼íie pou┼żitie, aby ste sa mohli vr├íti┼ą a pokra─Źova┼ą vo vzdel├ívan├ş.

V├Żukov├ę pr├şru─Źky pre WordPress

Tieto pr├şru─Źky v├ím pom├┤┼żu skr├íti┼ą ─Źas na─Ź├ştania str├ínok. To priamo premieta do lep┼í├şch rebr├ş─Źkov vyh─żad├ívania na Googli a lep┼í├şch konverzn├Żch pomerov na va┼íich predajn├Żch str├ínkach a formul├íroch prihl├ísenia.

36 sp├┤sobov, ako zr├Żchli┼ą va┼íe str├ínky WordPress

Toto je pr├şru─Źka, ktor├║ som pripravil a ktor├í v├ím uk├í┼że tri najd├┤le┼żitej┼íie kroky na optimaliz├íciu v├Żkonu va┼íich str├ínok.

Sprievodca pre za─Źiato─Źn├şkov k optimaliz├ícii r├Żchlosti webov├Żch str├ínok

Ak ste na optimaliz├ícii v├Żkonu nov├í─Źikom, bolo by dobr├ę za─Źa┼ą. Namiesto presko─Źenia na zoznam pou┼żite─żn├Żch takt├şk, t├íto pr├şru─Źka poskytuje ve─ża te├│rie a vysvetlenia o tom, ako optimaliz├ícia r├Żchlosti funguje.

11 jednoduch├Żch trikov na zv├Ż┼íenie v├Żkonu str├ínok WordPress

N├íjdite nieko─żko ─Ćal┼í├şch tipov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon a zaisti┼ą r├Żchlos┼ą na─Ź├ştania str├ínok.

9 Najlep┼íie doplnky na ur├Żchlenie WordPress

Tento ─Źl├ínok obsahuje zoznam doplnkov, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą na svoje str├ínky, aby ste ich ur├Żchlili. Pridanie doplnku pre v├Żkon je ─Źasto najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako ur├Żchli┼ą va┼íe str├ínky WordPress.

8 tipy na zr├Żchlenie v├í┼ího webu WordPress

Chcete ─Ćal┼íie tipy? Ak chcete dokon─Źi┼ą optimaliz├íciu kampane a zr├Żchli┼ą na─Ź├ştavanie str├ínok, pre─Ź├ştajte si tohto sprievodcu.

5 najr├Żchlej┼íie t├ęmy WordPress pre rok 2019

Ak h─żad├íte pre svoj web nov├ę r├Żchlo sa na─Ź├ştavaj├║ce t├ęma WordPress, mali by ste sa pozrie┼ą na ┼íabl├│ny v tejto kolekcii.

V├Żukov├ę programy pre prisp├┤sobenie str├ínok WordPress

Návody na prispôsobenie WordPress

Vedie┼ą, ako zabezpe─Źi┼ą, aby va┼íe str├ínky vyzerali presne tak, ako chcete, je siln├í zru─Źnos┼ą. Postupujte pod─ża t├Żchto n├ívodov, aby ste sa dozvedeli o v├Żhod├ích prisp├┤sobenia str├ínok.

31 jednoduch├Żch sp├┤sobov prisp├┤sobenia str├ínky WordPress

T├íto pr├şru─Źka je skvel├Żm miestom na za─Źiatok. Uk├í┼że v├ím ┼ítyri sp├┤soby, ako si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą web WordPress bez toho, aby ste museli p├şsa┼ą ak├Żko─żvek k├│d. A n├íjdete tu nieko─żko u┼żito─Źn├Żch nov├Żch n├ístrojov.

Sprievodca pre za─Źiato─Źn├şkov k prisp├┤sobeniu str├ínok WordPress

Ak chcete ├şs┼ą e┼íte ─Ćalej a nap├şsa┼ą k├│d, pre─Ź├ştajte si t├║to pr├şru─Źku. Nau─Ź├ş v├ís, ako vytvori┼ą detsk├║ t├ęmu, a prida┼ą mal├ę CSS, aby ste urobili mal├ę zmeny dizajnu.

Ako pou┼ż├şva┼ą n├ístroj na tvorbu str├ínok na prisp├┤sobenie v├í┼ího webu WordPress

Tvorcovia str├ínok dod├ívaj├║ webom WordPress ve─żk├║ flexibilitu. Elementor sa stal ┼ípi─Źkov├Żm doplnkom na tvorbu str├ínok pre WordPress, ktor├Ż v├ís prevedie t├Żm, ako ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą na prisp├┤sobenie svojej vlastnej str├ínky.

Ako si vybra┼ą t├ęmu WordPress, ktor├║ si zamilujete

Mo┼żno viete o WordPressu jednu alebo dve veci, ale ste si ist├ş, ┼że pou┼ż├şvate pre svoju webov├║ str├ínku najlep┼íiu t├ęmu? Zmena t├ęm v skuto─Źnosti nie je tak zlo┼żit├í. V tejto pr├şru─Źke n├íjdete pokyny na v├Żber najlep┼íieho mot├şvu pre va┼íe webov├ę str├ínky.

V├Żukov├ę programy optimaliz├ície v├Żnosov WordPress

V├Żukov├ę programy optimaliz├ície v├Żnosov WordPress

V├Żukov├ę programy v tejto ─Źasti v├ím pom├┤┼żu zlep┼íi┼ą sadzby za e-maily, z├şska┼ą viac z├íkazn├şkov pri komunik├ícii a pom├┤┼żu v├ím uzavrie┼ą v├Ą─Ź┼í├ş predaj vo va┼íom obchode eCommerce.

Ako optimalizova┼ą va┼íe str├ínky WordPress pre konverzie

Toto je dobr├ę miesto, kde m├┤┼żete z├şska┼ą preh─żad o niektor├Żch technik├ích, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na zlep┼íenie konverzi├ş na svojich str├ínkach.

10 v├Żskumn├Żch tipov na zlep┼íenie konverzi├ş kontaktn├Żch formul├írov

Je prv├Żm krokom vo va┼íej predajnej ceste z├şskanie vyhliadky na vyplnenie formul├íra? Tento kritick├Ż krok je mo┼żn├ę optimalizova┼ą, aby sa vygenerovalo viac potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Viac inform├íci├ş n├íjdete v tomto n├ívode.

23 doplnkov WordPress na zv├Ż┼íenie konverzie

Mnohokr├ít potrebujete iba spr├ívne n├ístroje. Tento obrovsk├Ż zoznam doplnkov na zv├Ż┼íenie v├Żnosov by v├ím mal poskytn├║┼ą ve─ża n├ípadov a nov├Żch n├ístrojov na vysk├║┼íanie.

6 Techniky marketingu WooCommerce na zv├Ż┼íenie predaja

Ak m├íte obchod s elektronick├Żm obchodom alebo najm├Ą obchod WooCommerce, tento sprievodca sa v├ím bude p├í─Źi┼ą, ak chcete n├íjs┼ą nieko─żko inteligentn├Żch nov├Żch sp├┤sobov, ako generova┼ą v├Ą─Ź┼í├ş predaj svojim n├ív┼ítevn├şkom.

Návody na prenos WordPress

Návody na prenos WordPress

Prev├ídzka je du┼íou webovej str├ínky. Pomocou t├Żchto n├ívodov z├şskate ├║┼żasn├ę nov├ę strat├ęgie na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího webu WordPress.

5 najob─ż├║benej┼íie sp├┤soby, ako zarobi┼ą peniaze pomocou WordPress

Ak va┼íe str├ínky zatia─ż negeneruj├║ pr├şjmy, za─Źnite tu. V tomto ─Źl├ínku je op├şsan├Żch p├Ą┼ą met├│d, ktor├ę weby WP opakovane pou┼ż├şvaj├║ na generovanie v├Żnosov.

Ako urobi┼ą v├Żskum k─ż├║─Źov├Żch slov, aby ste z├şskali v├Ą─Ź┼íiu n├ív┼ítevnos┼ą blogov

SEO je jedn├Żm z najlep┼í├şch sp├┤sobov, ako ka┼żd├Ż de┼ł zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich str├ínok, a v├Żskum k─ż├║─Źov├Żch slov je najd├┤le┼żitej┼í├şm krokom. T├íto pr├şru─Źka je naozaj skvel├í, ak ste nikdy neurobili v├Żskum k─ż├║─Źov├Żch slov a nem├íte web, ktor├Ż by ste mohli optimalizova┼ą.

Ako som zv├Ż┼íil svoj blogov├Ż prenos WordPress o 28% za 48 dn├ş

Docela p├┤sobiv├ę zv├Ż┼íenie, nie? Toto je vynikaj├║ci pr├şspevok k pr├şpadovej ┼ít├║dii, ktor├Ż odha─żuje, ako Harsh urobil obrovsk├Żch 28% svojho u┼ż ve─żmi popul├írneho blogu v priebehu dvoch mesiacov.

19 praktick├Żch r├íd na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího nov├ęho webu WordPress

Z tohto pr├şspevku ur─Źite z├şskate radu. M├í 19 r├┤znych tipov a ak odstr├ínite iba ten, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą pre svoje str├ínky, oplat├ş sa pre─Ź├şta┼ą.

13 platen├Żch n├ístrojov WordPress, ktor├ę zdvojn├ísobia v├í┼í blogov├Ż prenos

V┼íetci m├íme radi doplnky. N├íjdite 13 najlep┼í├şch pr├ęmiov├Żch doplnkov WordPress na zv├Ż┼íenie svojej prev├ídzky v tomto pr├şspevku.

V├Żukov├ę programy zabezpe─Źenia WordPress

V├Żukov├ę programy zabezpe─Źenia WordPress

Aj ke─Ć je to skvel├ę pre zlep┼íenie v├Żkonu va┼íich str├ínok a zv├Ż┼íenie va┼íej prev├ídzky, ┼íkodliv├Ż ├║tok m├┤┼że zastavi┼ą v┼íetko. Postupujte pod─ża t├Żchto bezpe─Źnostn├Żch pokynov, aby ste posilnili bezpe─Źnos┼ą svojich str├ínok a chr├ínili sa pred hackermi.

Ako z├ílohova┼ą svoje str├ínky WordPress (a pre─Źo ich potrebujete)

Tento tutori├íl v├ís prevedie najd├┤le┼żitej┼í├şm krokom pri zabezpe─Źen├ş v├í┼ího webu: jeho z├ílohovan├şm.

Zabezpe─Źenie WordPress: viac ako 19 krokov na zablokovanie va┼íich str├ínok

Tento komplexn├Ż sprievodca pokr├Żva v┼íetky r├┤zne sp├┤soby zacielenia va┼íich str├ínok a ako sa chr├íni┼ą pred hackermi.

Zabezpe─Źenie WordPress: 24 tipov na ochranu va┼íich webov├Żch str├ínok pred hackermi

Jyoti v tomto pr├şspevku zostavil ve─żmi podrobn├ęho sprievodcu bezpe─Źnos┼ąou. N├íjdete tu 24 r├┤znych tipov na implement├íciu, vr├ítane niektor├Żch, na ktor├ę v├Ą─Ź┼íina blogerov zabudne spomen├║┼ą.

├Üvod do zabezpe─Źenia WordPress

Spolo─Źnos┼ą Sucuri obsahuje nieko─żko vynikaj├║cich produktov na zv├Ż┼íenie bezpe─Źnosti va┼íich str├ínok. V tejto pr├şru─Źke poskytuj├║ preh─żad be┼żn├Żch zranite─żnost├ş, ktor├Żm ─Źelia weby WordPress.

Najlep┼íie doplnky a slu┼żby zabezpe─Źenia WordPress

Ak si chcete pre svoje str├ínky vybra┼ą nejak├ę nov├ę n├ístroje, pozrite si t├║to zbierku najlep┼í├şch doplnkov a produktov pre zabezpe─Źenie WordPress.

Najlepšie návody WordPress

Vytvorenie prv├ęho webu WordPress m├┤┼że by┼ą sk─żu─Źuj├║ce, ale akon├íhle bude online a bude funk─Źn├Ż, je ─Źas na ─Ćal┼íie kroky. Tieto pr├şru─Źky v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą transformova┼ą va┼íe str├ínky a va┼íu firmu.

Vy┼í┼íie uveden├ę tutori├íly s├║ neuverite─żne informat├şvne a stoj├ş za pre─Ź├ştanie zhora nadol. Bude to chv├ş─żu trva┼ą, ne┼ż sa k nim dostanete, tak┼że nezabudnite si t├║to str├ínku ulo┼żi┼ą ako z├ílo┼żku pre neskor┼íie pou┼żitie.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa v├Żukov├Żch programov v tejto kolekcii alebo v┼íeobecne WordPress, odo┼ílite koment├ír ni┼ż┼íie.