22 najlepších tutoriálov WordPress pre pokročilých používateľov

Tu je situácia …

Máte online stránku WordPress.

Pridali sa všetky kritické stránky, napríklad stránky About a Contact

Napísali ste a publikovali svoje prvé publikácie.

Teraz je čas posunúť veci na ďalšiu úroveň!

Staňte sa pokročilým používateľom WordPress

V tejto kolekcii kurzov s kurátormi nájdete všetky pokyny, ktoré potrebujete:

  • Vylepšite čas načítania
  • Prispôsobte si svoje stránky ešte viac
  • Vytvárajte väčší príjem
  • Získajte väčšiu návštevnosť
  • Zabezpečte svoje stránky

Ak si prečítate návody tu, zoznámite sa so vstupmi a výstupmi programu WordPress a budete mať značný úžitok. Tieto informácie nie sú len „milé vedieť“, ale môžu výrazne zlepšiť efektívnosť vašich stránok a vážne ovplyvniť váš blog alebo podnikanie.

Takže bez ďalších okolkov, tu sú moje najlepšie možnosti pre pokročilé návody programu WordPress, aby sa veci dostali na ďalšiu úroveň.

20 Pokročilá výučba WordPress

Sprievodcovia sú tu zoradení podľa témy. Nezabudnite si záložku uložiť najdlhšie alebo si túto stránku uložiť ako záložku pre neskoršie použitie, aby ste sa mohli vrátiť a pokračovať vo vzdelávaní.

Výukové príručky pre WordPress

Tieto príručky vám pomôžu skrátiť čas načítania stránok. To priamo premieta do lepších rebríčkov vyhľadávania na Googli a lepších konverzných pomerov na vašich predajných stránkach a formulároch prihlásenia.

36 spôsobov, ako zrýchliť vaše stránky WordPress

Toto je príručka, ktorú som pripravil a ktorá vám ukáže tri najdôležitejšie kroky na optimalizáciu výkonu vašich stránok.

Sprievodca pre začiatočníkov k optimalizácii rýchlosti webových stránok

Ak ste na optimalizácii výkonu nováčikom, bolo by dobré začať. Namiesto preskočenia na zoznam použiteľných taktík, táto príručka poskytuje veľa teórie a vysvetlenia o tom, ako optimalizácia rýchlosti funguje.

11 jednoduchých trikov na zvýšenie výkonu stránok WordPress

Nájdite niekoľko ďalších tipov, ktoré vám pomôžu zvýšiť výkon a zaistiť rýchlosť načítania stránok.

9 Najlepšie doplnky na urýchlenie WordPress

Tento článok obsahuje zoznam doplnkov, ktoré môžete pridať na svoje stránky, aby ste ich urýchlili. Pridanie doplnku pre výkon je často najlepším spôsobom, ako urýchliť vaše stránky WordPress.

8 tipy na zrýchlenie vášho webu WordPress

Chcete ďalšie tipy? Ak chcete dokončiť optimalizáciu kampane a zrýchliť načítavanie stránok, prečítajte si tohto sprievodcu.

5 najrýchlejšie témy WordPress pre rok 2019

Ak hľadáte pre svoj web nové rýchlo sa načítavajúce téma WordPress, mali by ste sa pozrieť na šablóny v tejto kolekcii.

Výukové programy pre prispôsobenie stránok WordPress

Návody na prispôsobenie WordPress

Vedieť, ako zabezpečiť, aby vaše stránky vyzerali presne tak, ako chcete, je silná zručnosť. Postupujte podľa týchto návodov, aby ste sa dozvedeli o výhodách prispôsobenia stránok.

31 jednoduchých spôsobov prispôsobenia stránky WordPress

Táto príručka je skvelým miestom na začiatok. Ukáže vám štyri spôsoby, ako si môžete prispôsobiť web WordPress bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód. A nájdete tu niekoľko užitočných nových nástrojov.

Sprievodca pre začiatočníkov k prispôsobeniu stránok WordPress

Ak chcete ísť ešte ďalej a napísať kód, prečítajte si túto príručku. Naučí vás, ako vytvoriť detskú tému, a pridať malé CSS, aby ste urobili malé zmeny dizajnu.

Ako používať nástroj na tvorbu stránok na prispôsobenie vášho webu WordPress

Tvorcovia stránok dodávajú webom WordPress veľkú flexibilitu. Elementor sa stal špičkovým doplnkom na tvorbu stránok pre WordPress, ktorý vás prevedie tým, ako ho môžete použiť na prispôsobenie svojej vlastnej stránky.

Ako si vybrať tému WordPress, ktorú si zamilujete

Možno viete o WordPressu jednu alebo dve veci, ale ste si istí, že používate pre svoju webovú stránku najlepšiu tému? Zmena tém v skutočnosti nie je tak zložitá. V tejto príručke nájdete pokyny na výber najlepšieho motívu pre vaše webové stránky.

Výukové programy optimalizácie výnosov WordPress

Výukové programy optimalizácie výnosov WordPress

Výukové programy v tejto časti vám pomôžu zlepšiť sadzby za e-maily, získať viac zákazníkov pri komunikácii a pomôžu vám uzavrieť väčší predaj vo vašom obchode eCommerce.

Ako optimalizovať vaše stránky WordPress pre konverzie

Toto je dobré miesto, kde môžete získať prehľad o niektorých technikách, ktoré môžete použiť na zlepšenie konverzií na svojich stránkach.

10 výskumných tipov na zlepšenie konverzií kontaktných formulárov

Je prvým krokom vo vašej predajnej ceste získanie vyhliadky na vyplnenie formulára? Tento kritický krok je možné optimalizovať, aby sa vygenerovalo viac potenciálnych zákazníkov. Viac informácií nájdete v tomto návode.

23 doplnkov WordPress na zvýšenie konverzie

Mnohokrát potrebujete iba správne nástroje. Tento obrovský zoznam doplnkov na zvýšenie výnosov by vám mal poskytnúť veľa nápadov a nových nástrojov na vyskúšanie.

6 Techniky marketingu WooCommerce na zvýšenie predaja

Ak máte obchod s elektronickým obchodom alebo najmä obchod WooCommerce, tento sprievodca sa vám bude páčiť, ak chcete nájsť niekoľko inteligentných nových spôsobov, ako generovať väčší predaj svojim návštevníkom.

Návody na prenos WordPress

Návody na prenos WordPress

Prevádzka je dušou webovej stránky. Pomocou týchto návodov získate úžasné nové stratégie na zvýšenie návštevnosti vášho webu WordPress.

5 najobľúbenejšie spôsoby, ako zarobiť peniaze pomocou WordPress

Ak vaše stránky zatiaľ negenerujú príjmy, začnite tu. V tomto článku je opísaných päť metód, ktoré weby WP opakovane používajú na generovanie výnosov.

Ako urobiť výskum kľúčových slov, aby ste získali väčšiu návštevnosť blogov

SEO je jedným z najlepších spôsobov, ako každý deň zvýšiť návštevnosť vašich stránok, a výskum kľúčových slov je najdôležitejším krokom. Táto príručka je naozaj skvelá, ak ste nikdy neurobili výskum kľúčových slov a nemáte web, ktorý by ste mohli optimalizovať.

Ako som zvýšil svoj blogový prenos WordPress o 28% za 48 dní

Docela pôsobivé zvýšenie, nie? Toto je vynikajúci príspevok k prípadovej štúdii, ktorý odhaľuje, ako Harsh urobil obrovských 28% svojho už veľmi populárneho blogu v priebehu dvoch mesiacov.

19 praktických rád na zvýšenie návštevnosti vášho nového webu WordPress

Z tohto príspevku určite získate radu. Má 19 rôznych tipov a ak odstránite iba ten, ktorý môžete použiť pre svoje stránky, oplatí sa prečítať.

13 platených nástrojov WordPress, ktoré zdvojnásobia váš blogový prenos

Všetci máme radi doplnky. Nájdite 13 najlepších prémiových doplnkov WordPress na zvýšenie svojej prevádzky v tomto príspevku.

Výukové programy zabezpečenia WordPress

Výukové programy zabezpečenia WordPress

Aj keď je to skvelé pre zlepšenie výkonu vašich stránok a zvýšenie vašej prevádzky, škodlivý útok môže zastaviť všetko. Postupujte podľa týchto bezpečnostných pokynov, aby ste posilnili bezpečnosť svojich stránok a chránili sa pred hackermi.

Ako zálohovať svoje stránky WordPress (a prečo ich potrebujete)

Tento tutoriál vás prevedie najdôležitejším krokom pri zabezpečení vášho webu: jeho zálohovaním.

Zabezpečenie WordPress: viac ako 19 krokov na zablokovanie vašich stránok

Tento komplexný sprievodca pokrýva všetky rôzne spôsoby zacielenia vašich stránok a ako sa chrániť pred hackermi.

Zabezpečenie WordPress: 24 tipov na ochranu vašich webových stránok pred hackermi

Jyoti v tomto príspevku zostavil veľmi podrobného sprievodcu bezpečnosťou. Nájdete tu 24 rôznych tipov na implementáciu, vrátane niektorých, na ktoré väčšina blogerov zabudne spomenúť.

Úvod do zabezpečenia WordPress

Spoločnosť Sucuri obsahuje niekoľko vynikajúcich produktov na zvýšenie bezpečnosti vašich stránok. V tejto príručke poskytujú prehľad bežných zraniteľností, ktorým čelia weby WordPress.

Najlepšie doplnky a služby zabezpečenia WordPress

Ak si chcete pre svoje stránky vybrať nejaké nové nástroje, pozrite si túto zbierku najlepších doplnkov a produktov pre zabezpečenie WordPress.

Najlepšie návody WordPress

Vytvorenie prvého webu WordPress môže byť skľučujúce, ale akonáhle bude online a bude funkčný, je čas na ďalšie kroky. Tieto príručky vám môžu pomôcť transformovať vaše stránky a vašu firmu.

Vyššie uvedené tutoriály sú neuveriteľne informatívne a stojí za prečítanie zhora nadol. Bude to chvíľu trvať, než sa k nim dostanete, takže nezabudnite si túto stránku uložiť ako záložku pre neskoršie použitie.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výukových programov v tejto kolekcii alebo všeobecne WordPress, odošlite komentár nižšie.