22 najlepších tutoriálov WordPress pre pokročilých používateľov

Tu je situácia …

Máte web WordPress online.

Pridali sa všetky kritické stránky, napríklad stránky About a Contact

Napísali ste a publikovali svoje prvé publikácie.

Teraz je čas posunúť veci na ďalšiu úroveň!

Staňte sa pokročilým používateľom WordPress

V tejto kurátorskej kolekcii návodov nájdete všetky potrebné pokyny na:

 • Vylepšite čas načítania
 • Prispôsobte si svoje stránky ešte viac
 • Vytvárajte väčší príjem
 • Získajte väčšiu návštevnosť
 • Chráňte svoj web
 • Ak si dáte čas prečítať príručky, zoznámite sa so systémom WordPress a získajte výhody. Táto informácia nie je len „skvelá informácia“, ale môže výrazne zlepšiť efektívnosť vašich webových stránok a môže mať vážny vplyv na váš blog alebo podnikanie.

  Takže bez ďalších okolkov, tu sú moje najlepšie možnosti pre pokročilé návody programu WordPress, aby sa veci dostali na ďalšiu úroveň.

  20 Pokročilý návod pre WordPress

  Sprievodcovia sú tu zoradení podľa témy. Nezabudnite si záložku uložiť najdlhšie alebo si túto stránku uložiť ako záložku pre neskoršie použitie, aby ste sa mohli vrátiť späť a pokračovať vo svojich štúdiách.

  Výukové príručky pre WordPress

  Výukové príručky pre WordPress

  Tieto príručky pomôžu skrátiť čas načítania vašich webových stránok. To sa premieta priamo do lepších hodnotení vo vyhľadávaní Google a lepších konverzných pomerov na vašich predajných stránkach a formulároch žiadostí.

  36 spôsobov, ako zrýchliť vaše stránky WordPress

  Toto je príručka, ktorú som pripravil a ktorá vám ukáže tri najdôležitejšie kroky na optimalizáciu výkonu vašich webových stránok.

  Sprievodca pre začiatočníkov k optimalizácii rýchlosti stránok

  Ak ste na optimalizácii výkonu nováčikom, bolo by dobré začať. Namiesto preskočenia na zoznam použiteľných taktík poskytuje táto príručka veľa teórií a vysvetlení o tom, ako optimalizácia rýchlosti funguje.

  11 jednoduchých trikov na zvýšenie výkonu stránok WordPress

  Nájdite niekoľko ďalších tipov, ako získať väčší výkon a zaistiť, aby vaše stránky držali krok s dobami načítania.

  9 Najlepšie doplnky na urýchlenie WordPress

  Tento článok obsahuje zoznam doplnkov, ktoré môžete pridať na svoje stránky, aby sa urýchlilo. Pridanie doplnku pre výkon je často najlepším spôsobom, ako urýchliť vaše stránky WordPress.

  8 tipy na zrýchlenie vášho webu WordPress

  Chcete ďalšie tipy? Ak chcete dokončiť optimalizačnú kampaň a zrýchliť načítanie svojich stránok, pozrite si tohto sprievodcu.

  5 Najrýchlejšie témy WordPress pre rok 2019

  Ak hľadáte pre svoj web nový rýchlo sa načítajúci motív WordPress, pozrite si šablóny v tejto kolekcii.

  Výukové programy pre prispôsobenie stránok WordPress

  Návody na prispôsobenie WordPress

  Vedieť, ako prinútiť stránku, aby vyzerala presne tak, ako chcete, je výkonná zručnosť. Podrobnosti o prispôsobení stránok nájdete v týchto príručkách.

  31 jednoduchých spôsobov prispôsobenia stránky WordPress

  Táto príručka je skvelým miestom na začiatok. Ukáže vám štyri spôsoby prispôsobenia stránky WordPress bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód. A nájdete tu niekoľko nových užitočných nástrojov.

  Sprievodca pre začiatočníkov o prispôsobení stránky WordPress

  Ak chcete ísť ešte o krok ďalej a napísať kód, pozrite si túto príručku. Naučí vás, ako vytvoriť podradenú tému a pridať nejaké CSS, aby ste urobili malé zmeny v dizajne.

  Ako používať nástroj na tvorbu stránok na prispôsobenie vášho webu WordPress

  Tvorcovia stránok dodávajú webom WordPress veľa flexibility. Elementor sa stal hlavným doplnkom na vytváranie stránok WordPress, ktorý vás prevedie tým, ako ho môžete použiť na prispôsobenie svojej vlastnej webovej stránky.

  Ako si vybrať tému WordPress, ktorú si zamilujete

  Možno viete niečo o WordPress, ale ste si istí, že používate pre svoj web najlepšiu tému? Zmena tém nie je v skutočnosti tak zložitá. V tejto príručke nájdete pokyny na výber najlepšieho motívu pre vaše webové stránky.

  Návody na optimalizáciu receptov WordPress

  Návody na optimalizáciu receptov WordPress

  Výukové programy v tejto časti vám pomôžu zlepšiť sadzby za e-maily, získať viac zákazníkov pri komunikácii a zvýšiť predaj v elektronickom obchode.

  Ako optimalizovať vaše stránky WordPress pre konverzie

  Je to dobré miesto, kde môžete získať prehľad o niektorých technikách, ktoré môžete použiť na zlepšenie konverzií na svojich stránkach.

  10 tipov založených na vyhľadávaní na zlepšenie konverzií kontaktných formulárov

  Je prvým krokom vo vašej predajnej ceste získanie vyhliadky na vyplnenie formulára? Tento kritický krok je možné optimalizovať, aby sa vygenerovalo viac potenciálnych zákazníkov. Viac informácií nájdete v tomto návode.

  23 doplnkov WordPress na zvýšenie konverzie

  Často potrebujete iba správne nástroje. Tento obrovský zoznam doplnkov na zvýšenie výnosov by mal poskytnúť veľa nápadov a nových nástrojov na vyskúšanie.

  6 Techniky marketingu WooCommerce na zvýšenie predaja

  Ak vlastníte obchod s elektronickým obchodom alebo najmä WooCommerce, tento sprievodca sa vám bude páčiť pri hľadaní nových, inteligentných spôsobov, ako generovať väčší predaj vašim návštevníkom.

  Návody na prenos WordPress

  Návody na prenos WordPress

  Návštevnosť je základom webovej stránky. Pomocou týchto návodov získate úžasné nové stratégie na zvýšenie návštevnosti vášho webu WordPress.

  na 5 najobľúbenejšie spôsoby, ako zarobiť peniaze pomocou WordPress

  Ak vaše stránky zatiaľ neprinášajú príjmy, začnite tu. Tento článok popisuje päť metód, ktoré weby WP opakovane používajú na generovanie výnosov.

  Ako urobiť výskum kľúčových slov, aby ste získali väčšiu návštevnosť blogov

  SEO je jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok každý deň, a výskum kľúčových slov je najdôležitejším krokom. Táto príručka je naozaj skvelá, ak ste nikdy neuskutočnili prieskum kľúčových slov a nemáte web, ktorý by ste mohli optimalizovať.

  Ako som zvýšil prenos na svoj blog WordPress o 28% za 48 dní

  Docela pôsobivé zvýšenie, nie? Toto je vynikajúci príspevok z prípadovej štúdie, ktorý odhaľuje, ako Harsh vytvoril 28% svojho už veľmi populárneho blogu v priebehu dvoch mesiacov.

  19 praktických rád na zvýšenie návštevnosti vášho nového webu WordPress

  Z tohto príspevku určite dostanete radu. Má 19 rôznych tipov a ak odstránite iba jeden, ktorý môžete na svojich stránkach použiť, bude užitočné si ho prečítať.

  13 platených nástrojov WordPress, ktoré zdvojnásobia váš blogový prenos

  Všetci máme radi doplnky. V tejto publikácii nájdete 13 najlepších prémiových doplnkov WordPress, ktoré zvýšia vašu návštevnosť.

  Výukové programy zabezpečenia WordPress

  Výukové programy zabezpečenia WordPress

  Aj keď je skvelý na zlepšenie výkonu stránok a zvýšenie návštevnosti, škodlivý útok môže zastaviť všetko. Postupujte podľa týchto bezpečnostných pokynov, aby ste posilnili bezpečnosť svojich webových stránok a chránili sa pred hackermi.

  Ako zálohovať svoje stránky WordPress (a prečo ich potrebujete)

  Tento tutoriál vás prevedie najdôležitejším krokom pri ochrane vášho webu: zálohovaním.

  Zabezpečenie WordPress: viac ako 19 krokov na zablokovanie vášho webu

  Tento komplexný sprievodca obsahuje všetky rôzne spôsoby zacielenia vašich webových stránok a ako sa chrániť pred hackermi.

  Zabezpečenie WordPress: 24 tipov na ochranu vašich stránok pred hackermi

  Jyoti v tomto príspevku zostavil veľmi podrobného sprievodcu o bezpečnosti. Nájdete tu 24 rôznych tipov na implementáciu, vrátane niektorých, na ktoré väčšina blogerov zabudlo spomenúť.

  Úvod do zabezpečenia WordPress

  Spoločnosť Sucuri má vynikajúce produkty na zvýšenie bezpečnosti vašich webových stránok av tejto príručke poskytuje prehľad bežných zraniteľností, ktorým webové stránky WordPress čelia.

  Najlepšie doplnky a služby zabezpečenia WordPress

  Ak si chcete pre svoje stránky vybrať nejaké nové nástroje, pozrite si túto kolekciu najlepších bezpečnostných doplnkov a produktov WordPress.

  Najlepšie návody WordPress

  Vytvorenie prvého webu WordPress môže byť skľučujúce, ale akonáhle budete online a pracovať, je čas ísť ďalej. Tieto návody vám môžu pomôcť transformovať vaše webové stránky a vašu firmu.

  Vyššie uvedené výukové programy sú neuveriteľne informatívne a zaslúžia si ich prečítanie zhora nadol. Bude to chvíľu trvať, ako ich prekonať, takže nezabudnite si túto stránku uložiť ako záložku pre neskoršie použitie.

  Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výukových programov v tejto kolekcii alebo všeobecne o programe WordPress, odošlite komentár nižšie.