22 najlep┼í├şch tutori├ílov WordPress pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov

Tu je situ├ícia …

Máte web WordPress online.

Pridali sa v┼íetky kritick├ę str├ínky, napr├şklad str├ínky About a Contact

Nap├şsali ste a publikovali svoje prv├ę publik├ície.

Teraz je ─Źas posun├║┼ą veci na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł!

Sta┼łte sa pokro─Źil├Żm pou┼ż├şvate─żom WordPress

V tejto kur├ítorskej kolekcii n├ívodov n├íjdete v┼íetky potrebn├ę pokyny na:

 • Vylep┼íite ─Źas na─Ź├ştania
 • Prisp├┤sobte si svoje str├ínky e┼íte viac
 • Vytv├írajte v├Ą─Ź┼í├ş pr├şjem
 • Z├şskajte v├Ą─Ź┼íiu n├ív┼ítevnos┼ą
 • Chr├í┼łte svoj web
 • Ak si d├íte ─Źas pre─Ź├şta┼ą pr├şru─Źky, zozn├ímite sa so syst├ęmom WordPress a z├şskajte v├Żhody. T├íto inform├ícia nie je len ÔÇ×skvel├í inform├íciaÔÇť, ale m├┤┼że v├Żrazne zlep┼íi┼ą efekt├şvnos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok a m├┤┼że ma┼ą v├í┼żny vplyv na v├í┼í blog alebo podnikanie.

  Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov, tu s├║ moje najlep┼íie mo┼żnosti pre pokro─Źil├ę n├ívody programu WordPress, aby sa veci dostali na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł.

  20 Pokro─Źil├Ż n├ívod pre WordPress

  Sprievodcovia s├║ tu zoraden├ş pod─ża t├ęmy. Nezabudnite si z├ílo┼żku ulo┼żi┼ą najdlh┼íie alebo si t├║to str├ínku ulo┼żi┼ą ako z├ílo┼żku pre neskor┼íie pou┼żitie, aby ste sa mohli vr├íti┼ą sp├Ą┼ą a pokra─Źova┼ą vo svojich ┼ít├║di├ích.

  V├Żukov├ę pr├şru─Źky pre WordPress

  V├Żukov├ę pr├şru─Źky pre WordPress

  Tieto pr├şru─Źky pom├┤┼żu skr├íti┼ą ─Źas na─Ź├ştania va┼íich webov├Żch str├ínok. To sa premieta priamo do lep┼í├şch hodnoten├ş vo vyh─żad├ívan├ş Google a lep┼í├şch konverzn├Żch pomerov na va┼íich predajn├Żch str├ínkach a formul├íroch ┼żiadost├ş.

  36 sp├┤sobov, ako zr├Żchli┼ą va┼íe str├ínky WordPress

  Toto je pr├şru─Źka, ktor├║ som pripravil a ktor├í v├ím uk├í┼że tri najd├┤le┼żitej┼íie kroky na optimaliz├íciu v├Żkonu va┼íich webov├Żch str├ínok.

  Sprievodca pre za─Źiato─Źn├şkov k optimaliz├ícii r├Żchlosti str├ínok

  Ak ste na optimaliz├ícii v├Żkonu nov├í─Źikom, bolo by dobr├ę za─Źa┼ą. Namiesto presko─Źenia na zoznam pou┼żite─żn├Żch takt├şk poskytuje t├íto pr├şru─Źka ve─ża te├│ri├ş a vysvetlen├ş o tom, ako optimaliz├ícia r├Żchlosti funguje.

  11 jednoduch├Żch trikov na zv├Ż┼íenie v├Żkonu str├ínok WordPress

  N├íjdite nieko─żko ─Ćal┼í├şch tipov, ako z├şska┼ą v├Ą─Ź┼í├ş v├Żkon a zaisti┼ą, aby va┼íe str├ínky dr┼żali krok s dobami na─Ź├ştania.

  9 Najlep┼íie doplnky na ur├Żchlenie WordPress

  Tento ─Źl├ínok obsahuje zoznam doplnkov, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą na svoje str├ínky, aby sa ur├Żchlilo. Pridanie doplnku pre v├Żkon je ─Źasto najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako ur├Żchli┼ą va┼íe str├ínky WordPress.

  8 tipy na zr├Żchlenie v├í┼ího webu WordPress

  Chcete ─Ćal┼íie tipy? Ak chcete dokon─Źi┼ą optimaliza─Źn├║ kampa┼ł a zr├Żchli┼ą na─Ź├ştanie svojich str├ínok, pozrite si tohto sprievodcu.

  5 Najr├Żchlej┼íie t├ęmy WordPress pre rok 2019

  Ak h─żad├íte pre svoj web nov├Ż r├Żchlo sa na─Ź├ştaj├║ci mot├şv WordPress, pozrite si ┼íabl├│ny v tejto kolekcii.

  V├Żukov├ę programy pre prisp├┤sobenie str├ínok WordPress

  Návody na prispôsobenie WordPress

  Vedie┼ą, ako prin├║ti┼ą str├ínku, aby vyzerala presne tak, ako chcete, je v├Żkonn├í zru─Źnos┼ą. Podrobnosti o prisp├┤soben├ş str├ínok n├íjdete v t├Żchto pr├şru─Źk├ích.

  31 jednoduch├Żch sp├┤sobov prisp├┤sobenia str├ínky WordPress

  T├íto pr├şru─Źka je skvel├Żm miestom na za─Źiatok. Uk├í┼że v├ím ┼ítyri sp├┤soby prisp├┤sobenia str├ínky WordPress bez toho, aby ste museli p├şsa┼ą ak├Żko─żvek k├│d. A n├íjdete tu nieko─żko nov├Żch u┼żito─Źn├Żch n├ístrojov.

  Sprievodca pre za─Źiato─Źn├şkov o prisp├┤soben├ş str├ínky WordPress

  Ak chcete ├şs┼ą e┼íte o krok ─Ćalej a nap├şsa┼ą k├│d, pozrite si t├║to pr├şru─Źku. Nau─Ź├ş v├ís, ako vytvori┼ą podraden├║ t├ęmu a prida┼ą nejak├ę CSS, aby ste urobili mal├ę zmeny v dizajne.

  Ako pou┼ż├şva┼ą n├ístroj na tvorbu str├ínok na prisp├┤sobenie v├í┼ího webu WordPress

  Tvorcovia str├ínok dod├ívaj├║ webom WordPress ve─ża flexibility. Elementor sa stal hlavn├Żm doplnkom na vytv├íranie str├ínok WordPress, ktor├Ż v├ís prevedie t├Żm, ako ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą na prisp├┤sobenie svojej vlastnej webovej str├ínky.

  Ako si vybra┼ą t├ęmu WordPress, ktor├║ si zamilujete

  Mo┼żno viete nie─Źo o WordPress, ale ste si ist├ş, ┼że pou┼ż├şvate pre svoj web najlep┼íiu t├ęmu? Zmena t├ęm nie je v skuto─Źnosti tak zlo┼żit├í. V tejto pr├şru─Źke n├íjdete pokyny na v├Żber najlep┼íieho mot├şvu pre va┼íe webov├ę str├ínky.

  Návody na optimalizáciu receptov WordPress

  Návody na optimalizáciu receptov WordPress

  V├Żukov├ę programy v tejto ─Źasti v├ím pom├┤┼żu zlep┼íi┼ą sadzby za e-maily, z├şska┼ą viac z├íkazn├şkov pri komunik├ícii a zv├Ż┼íi┼ą predaj v elektronickom obchode.

  Ako optimalizova┼ą va┼íe str├ínky WordPress pre konverzie

  Je to dobr├ę miesto, kde m├┤┼żete z├şska┼ą preh─żad o niektor├Żch technik├ích, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na zlep┼íenie konverzi├ş na svojich str├ínkach.

  10 tipov zalo┼żen├Żch na vyh─żad├ívan├ş na zlep┼íenie konverzi├ş kontaktn├Żch formul├írov

  Je prv├Żm krokom vo va┼íej predajnej ceste z├şskanie vyhliadky na vyplnenie formul├íra? Tento kritick├Ż krok je mo┼żn├ę optimalizova┼ą, aby sa vygenerovalo viac potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Viac inform├íci├ş n├íjdete v tomto n├ívode.

  23 doplnkov WordPress na zv├Ż┼íenie konverzie

  ─îasto potrebujete iba spr├ívne n├ístroje. Tento obrovsk├Ż zoznam doplnkov na zv├Ż┼íenie v├Żnosov by mal poskytn├║┼ą ve─ża n├ípadov a nov├Żch n├ístrojov na vysk├║┼íanie.

  6 Techniky marketingu WooCommerce na zv├Ż┼íenie predaja

  Ak vlastn├şte obchod s elektronick├Żm obchodom alebo najm├Ą WooCommerce, tento sprievodca sa v├ím bude p├í─Źi┼ą pri h─żadan├ş nov├Żch, inteligentn├Żch sp├┤sobov, ako generova┼ą v├Ą─Ź┼í├ş predaj va┼íim n├ív┼ítevn├şkom.

  Návody na prenos WordPress

  Návody na prenos WordPress

  N├ív┼ítevnos┼ą je z├íkladom webovej str├ínky. Pomocou t├Żchto n├ívodov z├şskate ├║┼żasn├ę nov├ę strat├ęgie na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího webu WordPress.

  na 5 najob─ż├║benej┼íie sp├┤soby, ako zarobi┼ą peniaze pomocou WordPress

  Ak va┼íe str├ínky zatia─ż neprin├í┼íaj├║ pr├şjmy, za─Źnite tu. Tento ─Źl├ínok popisuje p├Ą┼ą met├│d, ktor├ę weby WP opakovane pou┼ż├şvaj├║ na generovanie v├Żnosov.

  Ako urobi┼ą v├Żskum k─ż├║─Źov├Żch slov, aby ste z├şskali v├Ą─Ź┼íiu n├ív┼ítevnos┼ą blogov

  SEO je jedn├Żm z najlep┼í├şch sp├┤sobov, ako zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok ka┼żd├Ż de┼ł, a v├Żskum k─ż├║─Źov├Żch slov je najd├┤le┼żitej┼í├şm krokom. T├íto pr├şru─Źka je naozaj skvel├í, ak ste nikdy neuskuto─Źnili prieskum k─ż├║─Źov├Żch slov a nem├íte web, ktor├Ż by ste mohli optimalizova┼ą.

  Ako som zv├Ż┼íil prenos na svoj blog WordPress o 28% za 48 dn├ş

  Docela p├┤sobiv├ę zv├Ż┼íenie, nie? Toto je vynikaj├║ci pr├şspevok z pr├şpadovej ┼ít├║die, ktor├Ż odha─żuje, ako Harsh vytvoril 28% svojho u┼ż ve─żmi popul├írneho blogu v priebehu dvoch mesiacov.

  19 praktick├Żch r├íd na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího nov├ęho webu WordPress

  Z tohto pr├şspevku ur─Źite dostanete radu. M├í 19 r├┤znych tipov a ak odstr├ínite iba jeden, ktor├Ż m├┤┼żete na svojich str├ínkach pou┼żi┼ą, bude u┼żito─Źn├ę si ho pre─Ź├şta┼ą.

  13 platen├Żch n├ístrojov WordPress, ktor├ę zdvojn├ísobia v├í┼í blogov├Ż prenos

  V┼íetci m├íme radi doplnky. V tejto publik├ícii n├íjdete 13 najlep┼í├şch pr├ęmiov├Żch doplnkov WordPress, ktor├ę zv├Ż┼íia va┼íu n├ív┼ítevnos┼ą.

  V├Żukov├ę programy zabezpe─Źenia WordPress

  V├Żukov├ę programy zabezpe─Źenia WordPress

  Aj ke─Ć je skvel├Ż na zlep┼íenie v├Żkonu str├ínok a zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti, ┼íkodliv├Ż ├║tok m├┤┼że zastavi┼ą v┼íetko. Postupujte pod─ża t├Żchto bezpe─Źnostn├Żch pokynov, aby ste posilnili bezpe─Źnos┼ą svojich webov├Żch str├ínok a chr├ínili sa pred hackermi.

  Ako z├ílohova┼ą svoje str├ínky WordPress (a pre─Źo ich potrebujete)

  Tento tutori├íl v├ís prevedie najd├┤le┼żitej┼í├şm krokom pri ochrane v├í┼ího webu: z├ílohovan├şm.

  Zabezpe─Źenie WordPress: viac ako 19 krokov na zablokovanie v├í┼ího webu

  Tento komplexn├Ż sprievodca obsahuje v┼íetky r├┤zne sp├┤soby zacielenia va┼íich webov├Żch str├ínok a ako sa chr├íni┼ą pred hackermi.

  Zabezpe─Źenie WordPress: 24 tipov na ochranu va┼íich str├ínok pred hackermi

  Jyoti v tomto pr├şspevku zostavil ve─żmi podrobn├ęho sprievodcu o bezpe─Źnosti. N├íjdete tu 24 r├┤znych tipov na implement├íciu, vr├ítane niektor├Żch, na ktor├ę v├Ą─Ź┼íina blogerov zabudlo spomen├║┼ą.

  ├Üvod do zabezpe─Źenia WordPress

  Spolo─Źnos┼ą Sucuri m├í vynikaj├║ce produkty na zv├Ż┼íenie bezpe─Źnosti va┼íich webov├Żch str├ínok av tejto pr├şru─Źke poskytuje preh─żad be┼żn├Żch zranite─żnost├ş, ktor├Żm webov├ę str├ínky WordPress ─Źelia.

  Najlep┼íie doplnky a slu┼żby zabezpe─Źenia WordPress

  Ak si chcete pre svoje str├ínky vybra┼ą nejak├ę nov├ę n├ístroje, pozrite si t├║to kolekciu najlep┼í├şch bezpe─Źnostn├Żch doplnkov a produktov WordPress.

  Najlepšie návody WordPress

  Vytvorenie prv├ęho webu WordPress m├┤┼że by┼ą sk─żu─Źuj├║ce, ale akon├íhle budete online a pracova┼ą, je ─Źas ├şs┼ą ─Ćalej. Tieto n├ívody v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą transformova┼ą va┼íe webov├ę str├ínky a va┼íu firmu.

  Vy┼í┼íie uveden├ę v├Żukov├ę programy s├║ neuverite─żne informat├şvne a zasl├║┼żia si ich pre─Ź├ştanie zhora nadol. Bude to chv├ş─żu trva┼ą, ako ich prekona┼ą, tak┼że nezabudnite si t├║to str├ínku ulo┼żi┼ą ako z├ílo┼żku pre neskor┼íie pou┼żitie.

  Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa v├Żukov├Żch programov v tejto kolekcii alebo v┼íeobecne o programe WordPress, odo┼ílite koment├ír ni┼ż┼íie.