Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 1

Pokúsil sa niekto vypnúť a znova zapnúť rok 2020? Keďže sa to, žiaľ, nejaví ako alternatíva, pozrime sa, ako môžeme v našej situácii čo najlepšie využiť. Hoci sa výraz „karanténa“ môže zdať trochu drsný a vyvolávajúci paniku, je to najlepšie, čo by ste práve teraz mohli urobiť. Takže blahoželám k rozhodnutiu zostať doma! Spoločne to zvládneme.

Ale zostať doma na dlhú dobu môže byť trochu drsné, a pokiaľ ide o jeho vzhľad, budeme chvíľu na uzamknutí. Ako teda môžeme čo najlepšie využiť náš čas a využiť ho v náš prospech? Tu je niekoľko kategórií aplikácií, ktoré vás môžu v týchto neistých časoch vyťažiť a rozptýliť, ale tiež vám môžu pomôcť rásť ako človek.

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 2

Aplikácie, ktoré držia krok so správami počas karantény

Aj keď by ste nemali prekročiť čiaru a nechať sa chytiť v súčasnej infodémii obklopujúcej súčasnú situáciu, stále musíte vedieť, čo sa deje. Je dôležité vedieť, čo sa vaša vláda rozhodla, čo musíte urobiť a čo sa deje okolo vás. Majte však na pamäti, že existuje veľa falošných a alarmujúcich správ, takže by ste mali získavať svoje informácie iba z dôveryhodných zdrojov. Tu je niekoľko návrhov od nás!

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 3

 1. Správy AP

  AP News App

  AP News App

  Vďaka čistému a intuitívnemu užívateľskému prostrediu má AP News k dispozícii články, ktoré si môžete sami prečítať, ako aj z miestnych, národných alebo globálnych zdrojov, ktoré si môžete prečítať. Témy sú skutočne rôzne, od športu po technológiu, politiku a všetko – takže vám nebude chýbať ani jedna vec, ktorá vás zaujíma. Samotná aplikácia je bezplatná, ale obsahuje reklamy, ktoré ju podporujú. Neexistuje prémiová verzia, ktorá by vás zbavila.

  Google Play

  22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 4

 2. Feedly – Chytrejší program na čítanie správ

  22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 5

  Feedly App

  Táto čítačka RSS je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších spravodajských aplikácií na trhu. Môžete sťahovať obsah z rôznych zdrojov a včas si môžete vytvoriť svoju vlastnú sieť správ z vašich obľúbených miest. Je už integrovaný do Facebook, Twitter, Evernote, Pinterest, IFTTT, práce. Máte tiež prístup k svojmu informačnému kanálu z mobilných zariadení aj z počítača – čo je skutočne príjemné.

  Google Play

 3. Podcast Addict

  Podcast Addict

  Podcast Addict

  Toto je viacúčelová spravodajská aplikácia. Kombináciou čítačky RSS a aplikácie podcast môže určite uhasiť smäd po správach. Môžete sa prihlásiť na odber svojich obľúbených spravodajských zdrojov, takže ich môžete pridať do svojho informačného kanála. Existujú samozrejme lepšie čítačky RSS a lepšie aplikácie podcast, ale táto kombinácia je celkom jedinečná a šetrí miesto, ktoré by bolo potrebné na vyhradené aplikácie.

  Google Play

  22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 4

 4. reddit

  Reddit "width =" 300 "height =" 300 "src =" https://joyofandroid.com/wp-content/uploads/2020/03/1200px-Reddit_logo_orange.svg_-e1584643850506.png "/><p id=reddit

  Väčšina ľudí, keď hovoria Reddit, hovoria memy a zábavu. Mali by ste však vedieť, že ak ide o trendy, bude to tiež na Reddit. Môžete sa prihlásiť na odber subreddít, ktoré vás zaujímajú – a je veľmi pravdepodobné, že na Reddite nájdete čokoľvek, od módy po politiku. Ak sa neberiete príliš vážne a chystáte sa na peknú diskusiu na fóre, mali by ste skontrolovať Reddit, ak ste tak ešte neurobili.

  Google Play

Mali by ste vyskúšať aj niektoré z vašich miestnych spravodajských aplikácií. Zvyčajne nie sú také zlé a pravidelne vás informujú o vašej miestnej komunite. Ak nepoznáte ich mená, môžete vyhľadať obľúbený spravodajský kanál a zistiť, či majú vlastnú aplikáciu. Ďalšie návrhy nájdete v našom článkuNovinky Novinky zadarmo aplikácie,

Najlepšie aplikácie, ktoré udržia vašu myseľ aktívnu počas blokovania

Možno ste ešte v škole – a stále musíte absolvovať online kurzy. Ale aj keď nie, vždy je dobré udržať svoju myseľ aktívnu bez ohľadu na to, čo sa deje. Tu je niekoľko zábavných aplikácií, ktoré vám to môžu pomôcť!

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 7

 1. Lumosity

  Lumosity

  Lumosity

  Táto aplikácia obsahuje sériu mozgových hier, ktoré sa zameriavajú na rôzne oblasti, ako je pamäť, riešenie problémov a rozsah pozornosti. Získate sériu 3 hry každý deň, menia sa každý deň, takže váš mozog je neustále vystavený výzvam. A aby sa pridal malý stresový faktor, všetky hry musia byť dokončené oproti času. Grafika a dizajn tiež vyzerajú úhľadne, takže samotná aplikácia je pre oko skutočne príjemná.

  Google Play

 2. Výcvikové hry Elevate – Brain

  Elevate

  Elevate

  Táto aplikácia, vyvinutá odborníkmi v oblasti vzdelávania, má rovnaký formát ako Lumosity. Malé hry, založené na čase, ktoré sa zameriavajú na rôzne časti mozgu. Môžete sledovať svoj pokrok na základe vašich skóre alebo na chybách, ktoré urobíte (alebo prestať robiť!). Táto aplikácia má spôsob, ako vás motivovať. Aplikácia tvrdí, že ak ju používate 3 krát týždenne, môžete zažiť dramatické kognitívne zisky a dokonca zvýšiť dôveru. Znie to dobre pre nás!

  Google Play

 3. Vrcholové hry a tréning mozgu

  Vrchol

  Vrchol

  Toto je ďalšia aplikácia, ktorá sleduje rovnaký vzor. Táto aplikácia, ktorá bola vyvinutá na Katedre klinickej neuropsychológie na University of Cambridge, využíva mozgové hry a zložité hádanky na vyzývanie rôznych častí mozgu, a to všetko na udržanie aktívnej mysle. S 10 minútami denne môžete dokončiť celé cvičenie s mozgom – a dokonca môžete sledovať svoj pokrok!

  Google Play

 4. Happify

  Happify

  Happify

  Táto aplikácia je trochu iná. Ak potrebujete vo svojom živote ďalšiu podporu šťastia, skúste sa stať sami sebou. Neočakávaná kombinácia kvízov, časopisov vďaky, ankiet a aktivít, ktoré majú jednoduché ciele: znižujú stres, prekonávajú negatívne myšlienky, zlepšujú emocionálnu pohodu. Ak to znie ako to, čo potrebujete, odporúčame vám vyskúšať túto aplikáciu.

  Google Play

 5. Remente: Self Improvement

  Remente: Self Improvement

  Remente: Self Improvement

  Táto aplikácia je tiež trochu atypická. Táto aplikácia vám namiesto tréningu mozgu môže pomôcť zlepšiť váš celkový život a zvyky. Dodáva sa s denným plánovačom so zoznamom úloh, ale aj s dlhodobými cieľmi, na ktoré by ste sa mali zamerať. Môže vám tiež pomôcť získať prehľad o vašom skutočnom životnom štýle, môžete si viesť denník nálady alebo si prečítať články o svojpomocných prácach.

  Google Play

 6. AnyBooks – bezplatná knižnica na stiahnutie, romány a príbehy

  AnyBooks

  AnyBooks

  Táto aplikácia je jednou z našich obľúbených položiek. Existuje len veľmi málo kníh, ktoré sme v tejto aplikácii vyhľadávali a nenašli. Ak hľadáte nový zvyk, ktorý sa vytvorí počas tejto karantény, malo by to byť čítanie! Od klasikov po moderných spisovateľov a dokonca aj začínajúcich spisovateľov – všetko nájdete v tejto aplikácii.

  Google Play

Existuje veľa vecí, ktoré sa môžete naučiť online! V prípade ďalších aplikácií vám odporúčame pozrieť si nasledujúce články:

Najlepšie aplikácie na zlepšenie duševného zdravia počas karantény

Duševné zdravie si v poslednom čase získalo stále väčšiu pozornosť – čo je skvelá vec. A v časoch, ako je tento, je ideálne pokračovať v práci na sebe – alebo dokonca aj v prípade, ak sa cítite, že skĺzate. Vždy majte na pamäti a nedovoľte, aby vás nič ťahalo dolu!

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 8

 1. Čo sa deje

  Čo sa deje?

  Čo sa deje? – Aplikácia duševného zdravia

  Táto aplikácia využíva stratégie kognitívnej behaviorálnej a akceptačnej terapie so záväzkom, aby vám pomohla bojovať proti depresii, stresu a úzkosti. Pomocou sledovača návykov môžete udržiavať odhodlanie zlepšovať seba a zistiť, ktoré z vašich súčasných návykov sú toxické. Táto aplikácia má tiež stránku „Dostaňte uzemnenie“ so 100 a viac otázkami, ktoré vám pomôžu zistiť, čo cítite, ak naň nemôžete položiť prst.

  Google Play

 2. MindShift CBT – Úzkosť Kanada

  MindShift

  MindShift

  Veľa lásky k tejto aplikácii. MindShift podporuje snahu zmeniť náš pohľad na úzkosť, skôr ako len potlačiť naše pocity stranou a označiť ich ako „zlé“. Je to zvlášť dobré pre dospievajúcich alebo mladých dospelých, ale osobne si myslíme, že by to mohlo v ťažkých časoch pomôcť každému. Túto aplikáciu si môžete predstaviť ako svoje miesto na cestách, keď sa všetko zintenzívni, emócie zhustnú a keď budete potrebovať zmenu tempa a niekoho, na koho vás budú fandiť.

  Google Play

 3. eMoods Bipolar Mood Tracker

  eMoods

  eMoods

  Nemusíte byť diagnostikovaný ako bipolárny, aby ste mohli využívať túto aplikáciu, aj keď je na to navrhnutá. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať svoje pocity alebo príznaky a včas uvidíte zmeny nálady vo farebne označenom kalendári. Môže vám lepšie pomôcť porozumieť výkyvom nálady a tomu, čo ich spôsobuje, a možno vás dokonca môže prinútiť pracovať na riešení.

  Google Play

 4. Headspace: Meditácia a spánok

  headspace "width =" 300 "height =" 300 "src =" https://joyofandroid.com/wp-content/uploads/2020/03/headspace_logo-e1584653191469.png "/><p id=Headspace

  Jedná sa o meditačnú aplikáciu – zatiaľ neposúvajte stránku dole! Aplikácia sa v priebehu rokov veľa rozrástla a relácie, ktoré poskytujú, sú skutočne úžasné a efektívne. Máte šancu naučiť sa schopnosť všímavosti iba za pár minút svojho dňa. Existujú stovky meditačných stretnutí, ktoré sa zameriavajú na rôzne veci, ako je stres alebo úzkosť. Samotná aplikácia potrebuje predplatné, ale vzhľadom na súčasnú situáciu má bezplatnú časť venovanú tomu, aby vám pomohla prekonať tieto neisté časy rozumnou mysľou.

  Google Play

 5. Pokojný – medituj, spánok, relax

  calm "width =" 300 "height =" 300 "src =" https://joyofandroid.com/wp-content/uploads/2020/03/calm_logo-e1584653488513.png "/><p id=pokojný

  Toto je ďalšia úžasná aplikácia zameraná na duševné zdravie. Či už ste odborníkom na všímavosť alebo len začínate, aplikácia určite má niečo, čo vás baví. Grom spánkové príbehy, dychové cvičenia, relaxačná hudba alebo sprievodná meditácia – vyberiete si svoju vlastnú cestu a uvidíte, čo je dobré. Všetko, čo musíte urobiť, je trochu preskúmať!

  Google Play

Najlepšie aplikácie, ako sa dostať do formy pri pobyte doma

Táto myšlienka by vás mohla napadnúť: musíte zostať doma, stanete sa gaučovým zemiakom a budete sa navždy oženiť s pohodlnou pohovkou. Bez ohľadu na to, aké lákavé môže byť, nie je ospravedlnenie! Je to ten pravý čas, ako schudnúť – alebo pribrať na váhe – alebo zlepšiť svoje zdravie. Takže udržujte telo v pohybe!

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 9

 1. Noom: Zdravie a hmotnosť

  Noomi

  Noomi

  Noom je jedným z najlepších kalórií, ktoré sme videli. Nie preto, že má pokročilejšie algoritmy alebo najlepší dizajn vôbec, ale kvôli svojmu pohľadu na chudnutie / prírastok. Noom je predovšetkým o posilňovaní, flexibilite a pomoci, nie o obmedzeniach a strachu. Využíva vedecky overenú technológiu, ktorá identifikuje vaše myšlienky tak, aby vám mohla poskytnúť plán stravovania na dosiahnutie vášho cieľa. Jeho flexibilný systém umožňuje nastaviť a zamerať sa na krátkodobé a dlhodobé ciele, ktoré si želáte.

  Google Play

 2. 30 dňová výzva na fitnes – cvičenie doma

  30 dňová výzva na fitnes - cvičenie doma

  30 dňová výzva na fitnes – cvičenie doma

  Žiadna telocvičňa sa nemusí prekladať bez cvičenia! Táto aplikácia vám ponúka vzdelávacie plány, ktoré vám pomôžu dosiahnuť konkrétny cieľ – naplánovaný na 30 dní. Každý deň dostanete sadu cvičení, s ťažkosťami zo dňa na deň. K dispozícii sú podrobné videá o cvičeniach a najlepšia časť je … nepotrebujete žiadne vybavenie! Len dobrí duchovia a motivácia!

  Google Play

 3. Domáce cvičenie Žiadne vybavenie

  Domáce cvičenie

  Domáce cvičenie

  Ďalšia skvelá aplikácia pre fitnes – vlastne sprievodca pre fitness. Je zrejmé, že to má cvičenie rutiny pre vás vyskúšať, vhodné pre pobyt doma. Ale to nie je všetko – má stravovacie mapy, fakty o výžive, sledovači hmotnosti a mnoho ďalších. Je to ako keby s vami žil osobný tréner – ale nezaberá žiadny vzácny osobný priestor. Jedinou nevýhodou tejto aplikácie môžu byť reklamy, ale hej – vývojári musia byť nejako podporovaní, nie?

  Google Play

 4. 7 Minútové cvičenie

  7 Minútové cvičenie

  7 Minútové cvičenie

  Takže zostávate doma, ale stále ste zaneprázdnení. Pracujú z domu, deti, ktoré sa majú starať, a tie osobné projekty, ktoré ste už chvíľu odložili. Dobre, ale máte 7 minút? Myslíme si, že áno, rovnako ako vývojári tejto aplikácie. 7 Aplikácia Minute Workout, ako už názov napovedá, vám poskytne krátke tréningové postupy, ktoré vám pomôžu čo najefektívnejšie priblížiť sa k vášmu cieľu. Žiadne výhovorky!

  Google Play

 5. Google Play zaplavujú aplikácie súvisiace s fitness. Ak chcete vidieť viac, odporúčame vám prečítať si súvisiace články:

Najlepšie aplikácie, ktoré vám pomôžu pri práci doma

Keďže bývate doma, pravdepodobne musíte tiež pracovať. Ale niekedy je ľahké sa rozptýliť a odložiť (oh, nevieme!). Tu sú niektoré aplikácie, ktoré vám pomôžu zostať na dobrej ceste s vašimi úlohami a prebrať tento zoznam úloh v čo najkratšom čase a zároveň si ho tiež užiť!

22 najlepších aplikácií, ktoré vás počas obsadenia uzamknú 10

 1. Les: zostaňte zameraní

  Les: zostaňte zameraní

  Les: zostaňte zameraní

  Táto aplikácia = úžasná. Je to v podstate časovač, ktorý vám bráni vidieť váš telefón ako rozptýlenie. Robí to však veľmi krásnym spôsobom – podľa toho, koľko času trávite prácou, môžete v aplikácii vypestovať trochu roztomilý les! dizajn je jednoducho pútavý a, úprimne povedané, môže znieť hlúpo, ale skutočne motivujúci! A to najlepšie – na základe vášho času používania aplikácie sa môžu vaše virtuálne stromy zmeniť na skutočné, ak si kúpite profesionálnu verziu. tak nielenže sa rozlúčite, ale budete tiež pomáhať životnému prostrediu!

  Google Play

 2. Habitica: Hrajte svoje úlohy

  Habitica: Hrajte svoje úlohy

  Habitica: Hrajte svoje úlohy

  Ak hľadáte zábavný spôsob, ako sledovať svoje úlohy … nehľadajte ďalej. Táto aplikácia vám dáva pocit, že ste hlavnou postavou videohry, a vaše úlohy sú úlohy uvedené v zozname úloh. Vytvorte si úžasného avatara a začnite si overovať svoje ciele, aby ste o úroveň vyššie! Je to veľmi jednoduchý a zábavný spôsob, ako udržať motiváciu a organizáciu – a dokonca môžete konkurovať svojim priateľom. Kto je overachiever vo vašej skupine priateľov?

  Google Play

 3. Môj telefón – sledovanie používania aplikácií – aktivátor zaostrenia

  Môj telefón - sledovanie používania aplikácií - aktivátor zaostrenia

  Môj telefón – sledovanie používania aplikácií – aktivátor zaostrenia

  Táto aplikácia je tu, aby vám ukázala, ako trávite čas. Prajete si, aby ste boli produktívnejší? Použite časovač zaostrenia v tejto aplikácii – blokuje vás v používaní rušivých aplikácií na čas, ktorý ste nastavili. Môžete si tiež zobraziť podrobné štatistiky o tom, ako a na ako dlho ste niektoré aplikácie používali, a skúsiť nastaviť limity a hranice svojej návykovosti. Táto aplikácia tak môže zvýšiť vašu produktivitu a zvyky online!

  Google Play

 4. Na internete dnes existuje veľa aplikácií na zvýšenie produktivity. Viac informácií nájdete v našich súvisiacich článkoch:

Život v interiéri – vyťažte sa počas karantény!

Počas tohto času doma môžete robiť toľko vecí. Tak to skúste vidieť ako príležitosť k rastu! Buďte produktívnejší, ohľaduplnejší, starajte sa o svoje duševné a fyzické zdravie. Prečítajte si novú knihu, začnite nový koníček. Tak veľa vecí! Ale čo je najdôležitejšie, starajte sa o seba! Dúfame, že vám aplikácie, ktoré sme navrhli, môžu pomôcť v tejto súčasnej situácii – vieme, že ich budeme používať!

Čo teda robíš doma? Ktorá aplikácia je vaša najobľúbenejšia? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!