21 najlep┼í├şch temn├Żch temn├Żch t├ęm WordPress

M├íte radi tmav┼íie vzory? Chcete n├íjs┼ą najlep┼íiu temn├║ t├ęmu WordPress pre svoje str├ínky? Jasnej┼íie t├ęmy WordPress s├║ ─żah┼íie vidite─żn├ę, ale nie v┼żdy s├║ tou pravou vo─żbou. V z├ívislosti na t├ęme v├í┼ího webu, va┼íej zna─Źke a v├Żklenku m├┤┼że by┼ą lep┼íou vo─żbou niekedy tmav┼íia t├ęma WordPress. Probl├ęm s najtemnej┼í├şmi t├ęmami WordPress je n├íjs┼ą perfektn├║ rovnov├íhu v ─Źitate─żnosti a dizajne. V tomto ─Źl├ínku sme pre v├ís vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch temn├Żch tematick├Żch t├ęm WordPress.

1, v├Żhradn├Ż

Exkluz├şvne je temne modr├í t├ęma WordPress pre obchodn├ę webov├ę str├ínky. Je ├║plne priate─żsk├Ż k mobiln├Żm telef├│nom a obsahuje mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą a nakonfigurova┼ą va┼íu str├ínku WordPress. Podporuje vlastn├ę hlavi─Źky, pozadia, vybran├ę hlavi─Źky obr├ízkov a je dod├ívan├Ż s viacer├Żmi mo┼żnos┼ąami rozlo┼żenia.

2, butik

butik

Boutique je detsk├í t├ęma Storefront, popul├írna bezplatn├í t├ęma WooCommerce. Ako sekund├írna t├ęma zded├ş v┼íetky funkcie Storefront, vr├ítane ├║plnej integr├ície s doplnkom WooCommerce, viacer├Żch mo┼żnost├ş rozlo┼żenia, vlastn├Żch miniaplik├íci├ş a plne responz├şvneho rozlo┼żenia.

3, svalnat├Ż

svalnat├Ż

Na z├íklade Skeleton Framework je Brawny ├║plne temnou tematikou WordPress, ktor├í je ├║plne zadarmo. Ide├ílne pre ak├ęko─żvek obchodn├ę, firemn├ę alebo blogov├ę webov├ę str├ínky. Brawny prich├ídza s panelom mo┼żnost├ş t├ęm s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami. M├í ┼ítyri oblasti pripraven├ę na widget, ┼íabl├│nu domovskej str├ínky a plne mobiln├ę rozlo┼żenie.

4, p├Ątn├ísty

p├Ątn├ísty

P├Ątn├ísty je obnovenie predvolenej t├ęmy Dvadsa┼ą p├Ą┼ą. Cie─żom piateho je prida┼ą funkcie dvadsa┼ą desa┼ą, dvadsa┼ą jeden├ís┼ą a dvadsa┼ą dvan├ís┼ą so v┼íetk├Żmi skvel├Żmi funkciami dvadsa┼ą┼íes┼ą. To znamen├í, ┼że obr├ízok na pozad├ş hlavi─Źky sa namiesto bo─Źn├ęho panela posunie nahor. N├ízov str├ínky a soci├ílne ponuky sa tie┼ż presun├║ na za─Źiatok str├ínky.

5, identita

identita

Identita je odv├í┼żna a modern├í t├ęma WordPress ako WordPress pre blogerov a jednotlivcov. V hornej ─Źasti m├í svoj gravatarov├Ż obr├ízok s bio popisom. Podporuje publika─Źn├ę form├íty, mikroform├íty a je dod├ívan├Ż vo fialovej a ─Źervenej farbe.

6, SKT ─Źierna

SKT ─îierna

SKT Black je temn├í t├ęma WordPress, ktor├í je ide├ílna pre obchodn├ę webov├ę str├ínky. Je dod├ívan├Ż s ─żahko prisp├┤sobite─żnou domovskou str├ínkou s blokmi obsahu, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ r├Żchlo a ─żahko vytvori┼ą domovsk├║ str├ínku. M├í tie┼ż kr├ísny paralaxov├Ż pos├║va─Ź, dr┼żiak alebo WooCommerce a plne reaguje.

7, t├ęma jedna

 t├ęma jedna

Na z├íklade pod─Źiarkovn├şkov je temauno temnou minimalistickou t├ęmou WordPress. Vhodn├Ż pre blogerov a osobn├ę webov├ę str├ínky. Temauno pou┼ż├şva Prisp├┤sobova─Ź ako panel mo┼żnost├ş t├ęm. Umo┼ż┼łuje upravova┼ą p├şsma, farby a podporuje vlastn├ę nadpisy a pozadia.

8, Gibson

Gibson

Gibson je ─Źist├í minimalistick├í t├ęma s tmavou farebnou sch├ęmou. Je plne citliv├Ż a ur─Źen├Ż na pou┼żitie na akomko─żvek type str├ínky WordPress. Podporuje v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie, ako s├║ vlastn├ę hlavi─Źky, vlastn├ę bo─Źn├ę panely, odpor├║─Źan├ę obr├ízky at─Ć.

9, Nadzhq Minimálne

 nadzhq

Nadzhq Minimal je jednoduch├í a ─Źist├í temn├í t├ęma blogov pre WordPress. S rozlo┼żen├şm do troch st─║pcov je Nadzhq minimal t├ęmou WordPress reaguj├║cou na mobil.

10. Auberge

Auberge

Aubrege je t├ęma WordPress pre re┼ítaur├ície a kaviarne. M├í tmav├║ farebn├║ sch├ęmu, ktor├║ je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą na paneli mo┼żnost├ş t├ęmy. Je dod├ívan├Ż s prezent├íciou hlavi─Źky, vlastn├Żmi farbami a rozlo┼żen├şm.

11. Wallstreet

Wallstreet

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Wallstreet je obchodnou / firemnou t├ęmou pre weby WordPress. Dod├íva sa s tromi ┼íabl├│nami pripraven├Żmi na pou┼żitie pre va┼íu domovsk├║ str├ínku, blog a firemn├ę str├ínky. Slu┼żba Wallstreet je tie┼ż pripraven├í na WooCommerce, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żete kedyko─żvek prida┼ą internetov├Ż obchod na web svojej spolo─Źnosti.

12. Stra┼íideln├Ż

Obsessed

Haunted je temn├í t├ęma halloweenskej tematiky WordPress. Je to ide├ílna minimalistick├í t├ęma pre niekoho, kto h─żad├í pre svoju webov├║ str├ínku gotick├║, hororov├║ alebo halloweensk├║ t├ęmu.

13. modern├ę

modern├Ż

Modern je portf├│lio a t├ęma blogu pripraven├í na sietnicu, ktor├í plne reaguje na WordPress. Dod├íva sa s pekn├Żm dizajnom mrie┼żky. Podporuje vlastn├ę pozadie, hlavi─Źky, odpor├║─Źan├ę obr├ízky, menu soci├ílnych ikon a ─Ćal┼íie funkcie.

14. Jane

Jane

Jane je jedine─Źne odv├í┼żna, ale tradi─Źne vyzeraj├║ca t├ęma blogu pre str├ínky WordPress. Dod├íva sa s vlastnou hlavi─Źkou a pozad├şm, odpor├║─Źan├Żmi obr├ízkami, form├ítmi pr├şspevkov a 3 oblasti pripraven├ę pre widget. Je plne citliv├Ż a tie┼ż kompatibiln├Ż s WooCommerce.

15. intergalaktick├Ż

Intergalactic

Intergalaktick├í t├ęma je t├ęma WordPress z vesm├şru pre osobn├ę blogy, obchodn├ę webov├ę str├ínky a rozpr├ívanie pr├şbehov. M├í posuvn├Ż bo─Źn├Ż panel, tu─Źn├ę tu─Źn├ę obr├ízky a rozlo┼żenie jedn├ęho st─║pca. Navrhnut├ę pre lep┼íiu ─Źitate─żnos┼ą a prezent├íciu v├í┼ího obsahu.

16. Ceskalipa

─îesk├í L├şpa

Ceskalipa je t├ęma modern├ęho ─Źasopisu pre WordPress. M├í nieko─żko oblast├ş miniaplik├íci├ş, ┼íabl├│nu domovskej str├ínky, vlastn├ę pozadie a hlavi─Źku. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s viacer├Żmi mo┼żnos┼ąami rozlo┼żenia a panelom mo┼żnost├ş t├ęm.

17. tmav├ę prvky

Tmav├ę prvky

Dark Elements je ─Źist├í minimalistick├í t├ęma WordPress s tmav├Żm bo─Źn├Żm panelom. T├ęma podporuje vlastn├ę pozadie, hlavi─Źku a umo┼ż┼łuje nahra┼ą vlastn├ę logo. Je to ve─żmi jednoduch├í a z├íkladn├í t├ęma WordPress, ktor├í je ide├ílna pre blogy a osobn├ę webov├ę str├ínky.

18. Besty

Besta

Besty m├í trojst─║pcov├ę rozlo┼żenie so svetl├Żm a tmav├Żm bo─Źn├Żm panelom na oboch stran├ích. Rezidencia na Twitteri V zav├ídzacom r├ímci reaguje Betsy z mobiln├Żch zariaden├ş. Prezentuje v├í┼í obsah v murovanom dizajne na domovskej str├ínke, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą ho ako viac├║─Źelov├║ t├ęmu vhodn├║ pre v┼íetky typy webov├Żch str├ínok.

19. Metro CreativeX

Metro CreativeX

In┼ípirovan├Ż dizajnom Windows Metro, Metro CreativeX je temne temn├í t├ęma WordPress, ktor├í plne reaguje. Dod├íva sa s viacer├Żmi oblas┼ąami miniaplik├íci├ş, bo─Źn├Żm panelom v─żavo a obsahom je prezent├ícia v mrie┼żke. Pou┼ż├şvajte odpor├║─Źan├ę obr├ízky v kr├ísnom inovat├şvnom ┼ít├Żle.

20. Blackloot Lite

Blackloot lite

Blackloot je ┼ít├Żlov├í a responz├şvna t├ęma WordPress vhodn├í pre webov├ę str├ínky s hudbou a portf├│liom. Na bo─Źnom paneli m├í dve oblasti pripraven├ę na widget a volite─żn├║ p├Ątu. Podporuje tie┼ż vlastn├║ hlavi─Źku, pozadie, favicon a logo.

21. Paraxe

Paraxe

Paraxe je t├ęma WordPress pripraven├í na paralaxy. M├í mrie┼żkov├ę rozlo┼żenie ur─Źen├ę pre ─Źasopisy alebo hern├ę webov├ę str├ínky. Dod├íva sa s tmavohnedou farebnou sch├ęmou a podporuje vlastn├ę rozlo┼żenie z├íhlavia, pozadia a celej ┼í├şrky str├ínky.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íiu temn├║ tematick├║ t├ęmu WordPress pre va┼íe str├ínky. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą n├í┼í zoznam 40 u┼żito─Źn├Żch n├ístrojov na spr├ívu a rast v├í┼ího blogu WordPress.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,