21 najlep┼í├şch temn├Żch tematick├Żch t├ęm WordPress

M├íte radi tmav┼íie vzory? Chcete n├íjs┼ą najlep┼íiu temn├║ t├ęmu WordPress pre svoje str├ínky? Jasnej┼íie t├ęmy WordPress s├║ ─żah┼íie vidite─żn├ę, ale nie v┼żdy s├║ tou pravou vo─żbou. V z├ívislosti od t├ęmy v├í┼ího webu, va┼íej zna─Źky a v├í┼ího v├Żklenku m├┤┼że by┼ą tmav┼íia t├ęma WordPress lep┼íou vo─żbou. Probl├ęm s najtemnej┼í├şmi t├ęmami WordPress je n├íjs┼ą dokonal├║ rovnov├íhu medzi ─Źitate─żnos┼ąou a dizajnom. V tomto ─Źl├ínku sme pre v├ís vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch temn├Żch tematick├Żch t├ęm WordPress.

1, v├Żhradn├Ż

v├Żhradn├Ż

Exkluz├şvne je temne modr├í t├ęma WordPress pre firemn├ę webov├ę str├ínky. Je ├║plne prisp├┤soben├Ż pre mobiln├ę zariadenia a m├í mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą a nakonfigurova┼ą va┼íu str├ínku WordPress. Podporuje vlastn├ę nadpisy, pozadia, odpor├║─Źan├ę hlavi─Źky obr├ízkov a je dod├ívan├Ż s nieko─żk├Żmi mo┼żnos┼ąami rozlo┼żenia.

2, butik

butik

Boutique je detsk├í t├ęma pre Storefront, popul├írna bezplatn├í t├ęma WooCommerce. Ako sekund├írna t├ęma zded├ş v┼íetky funkcie Storefront, vr├ítane ├║plnej integr├ície s doplnkom WooCommerce, viacer├Żch mo┼żnost├ş rozlo┼żenia, vlastn├Żch miniaplik├íci├ş a plne responz├şvneho rozlo┼żenia.

3, svalnat├Ż

svalnat├Ż

Na z├íklade Skeleton Framework je Brawny ├║plne temnou tematikou WordPress, ktor├í je ├║plne zadarmo. Ide├ílne pre v┼íetky obchodn├ę, obchodn├ę alebo blogov├ę str├ínky. Brawny prich├ídza s panelom mo┼żnost├ş t├ęm s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami. M├í ┼ítyri oblasti pripraven├ę na widget, ┼íabl├│ny webov├Żch str├ínok a plne mobiln├ę rozlo┼żenie.

4, p├Ątn├ísty

p├Ątn├ísty

Po piate je znovuobjavenie ┼ítandardnej t├ęmy Dvadsa┼ą p├Ą┼ą. Piatym cie─żom je prida┼ą dvadsa┼ą desa┼ą, dvadsa┼ą jeden├ís┼ą a dvadsa┼ą dvan├ís┼ą funkci├ş so v┼íetk├Żmi hlavn├Żmi dvadsiatimi p├Ątn├ístimi funkciami. To znamen├í, ┼że obr├ízok na pozad├ş na hlave sa namiesto bo─Źn├ęho panela pos├║va nahor. N├ízov str├ínky a soci├ílne ponuky sa tie┼ż presun├║ na za─Źiatok str├ínky.

5, identita

identita

Identita je odv├í┼żna a modern├í t├ęma WordPress ako WordPress pre blogerov a jednotlivcov. Na vrchu je vyryt├Ż ryt├Ż obr├ízok s bio-popisom. Podporuje publika─Źn├ę form├íty, mikroform├íty a je k dispoz├şcii vo fialovej a ─Źervenej farbe.

6, SKT ─Źierna

SKT ─îierna

SKT Black je temn├í t├ęma WordPress, ktor├í je ide├ílna pre obchodn├ę webov├ę str├ínky. Dod├íva sa s ─żahko prisp├┤sobite─żnou webovou str├ínkou s blokmi obsahu, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ r├Żchlo a ─żahko vytvori┼ą webov├║ str├ínku. M├í tie┼ż kr├ísne ovl├ídanie paralaxy, konzolu alebo WooCommerce a ├║plne reaguje.

7, t├ęma jedna

 t├ęma jedna

Na z├íklade pod─Źiarknutia je t├ęma uno temnou minimalistickou t├ęmou WordPress. Vhodn├Ż pre blogerov a osobn├ę webov├ę str├ínky. T├ęma Uno pou┼ż├şva Prisp├┤sobova─Ź ako panel mo┼żnost├ş t├ęmy. Umo┼ż┼łuje meni┼ą p├şsma, farby a podporuje vlastn├ę hlavi─Źky a pozadia.

8, Gibson

Gibson

Gibson je ─Źisto minimalistick├í t├ęma s tmavou farebnou sch├ęmou. Je ├║plne citliv├Ż a ur─Źen├Ż na pou┼żitie na v┼íetk├Żch typoch str├ínok WordPress. Podporuje v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie, ako s├║ vlastn├ę nadpisy, vlastn├ę str├ínky spolo─Źnosti Barra, odpor├║─Źan├ę obr├ízky at─Ć.

9, Nadzhq Minimálne

 nadzhq

Nadzhq Minimal je jednoduch├Ż a ─Źist├Ż temn├Ż blog pre WordPress. S rozlo┼żen├şm st─║pcov je Nadzhq minim├ílne t├ęma mobiln├ęho WordPress.

10. Auberge

Auberge

Aubrege je t├ęma WordPress pre re┼ítaur├ície a kaviarne. M├í tmav├║ farebn├║ sch├ęmu, ktor├║ je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą na paneli mo┼żnost├ş t├ęmy. Dod├íva sa s prezent├íciou s hlavi─Źkami, vlastn├Żmi farbami a rozlo┼żen├şm.

11. Wallstreet

Wallstreet

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Wallstreet je obchodnou / obchodnou t├ęmou pre webov├ę str├ínky WordPress. Dod├íva sa s tromi pripraven├Żmi ┼íabl├│nami pre va┼íu domovsk├║ str├ínku, blog a firemn├ę str├ínky. Slu┼żba Wallstreet je tie┼ż pripraven├í na WooCommerce, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żete kedyko─żvek prida┼ą internetov├Ż obchod na web svojej spolo─Źnosti.

12. Duch

Obsessed

Haunted je temn├í t├ęma Halloween na t├ęmu WordPress. Je to ide├ílna minimalistick├í t├ęma pre ka┼żd├ęho, kto h─żad├í pre svoje str├ínky gotick├║, hororov├║ alebo halloweensk├║ t├ęmu.

13. modern├ę

modern├Ż

Z├íkladn├í doska je sie┼ąov├í karta pripraven├í na t├ęmu sietnice a blogu, ktor├í plne reaguje na WordPress. Dod├íva sa s pekn├Żm dizajnom mrie┼żky. Podporuje vlastn├ę pozadie, hlavi─Źky, odpor├║─Źan├ę obr├ízky, menu soci├ílnych ikon a ─Ćal┼íie funkcie.

14. Jane

Jane

Jane je jedine─Źn├í odv├í┼żna, ale tradi─Źn├í t├ęma blogu pre str├ínky WordPress. Dod├íva sa s vlastnou hlavi─Źkou a pozad├şm, odpor├║─Źan├Żmi obr├ízkami, form├ítmi pr├şspevkov a 3 oblasti pripraven├ę na widget. Je ├║plne citliv├Ż a tie┼ż kompatibiln├Ż s WooCommerce.

15. intergalaktick├Ż

Intergalactic

Intergalaktika je t├ęma WordPress pre vesm├şrny vek osobn├Żch blogov, obchodn├Żch webov├Żch str├ínok a pr├şbehov. M├í posuvn├Ż bo─Źn├Ż panel, tu─Źn├ę v├Żrazn├ę ┼ít├Żly a jednost─║pcov├ę rozlo┼żenie. Navrhnut├ę pre lep┼íiu ─Źitate─żnos┼ą a prezent├íciu v├í┼ího obsahu.

16. Ceskalipa

─îesk├í L├şpa

Ceskalipa je modern├í novinov├í t├ęma pre WordPress. M├í nieko─żko oblast├ş miniaplik├íci├ş, ┼íabl├│n webov├Żch str├ínok, vlastn├ę pozadie a nadpis. Obsahuje tie┼ż nieko─żko mo┼żnost├ş rozlo┼żenia a panel mo┼żnost├ş t├ęmy.

17. tmav├ę prvky

Tmav├ę prvky

Dark Elements je ─Źisto minimalistick├í t├ęma WordPress s tmav├Żm bo─Źn├Żm panelom. T├ęma podporuje vlastn├ę pozadie, nadpis a umo┼ż┼łuje nahra┼ą vlastn├ę logo. Je to ve─żmi jednoduch├í a z├íkladn├í t├ęma WordPress, ktor├í je ide├ílna pre blogy a osobn├ę webov├ę str├ínky.

18. Besty

Besta

Besty m├í usporiadanie v troch st─║pcoch so svetl├Żm a tmav├Żm bo─Źn├Żm panelom na oboch stran├ích. B├Żvanie na Twitter V ├║vodnom r├ímci reaguje Betsy z mobiln├Żch zariaden├ş. Prezentuje v├í┼í obsah v stene na webe, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą ho ako univerz├ílnu t├ęmu, ktor├í vyhovuje v┼íetk├Żm typom webov├Żch str├ínok.

19. Metro CreativeX

Metro CreativeX

In┼ípirovan├Ż dizajnom Windows Metro, Metro CreativeX je temne temn├í t├ęma WordPress, ktor├í plne reaguje. Je dod├ívan├Ż s nieko─żk├Żmi oblas┼ąami miniaplik├íci├ş, bo─Źn├Żm panelom v─żavo a obsahom prezentovan├Żm v mrie┼żke. Pou┼ż├şvajte vybran├ę obr├ízky v kr├ísnom inovat├şvnom ┼ít├Żle.

20. Blackloot Lite

Trochu spe┼ła┼żte

Blackloot je elegantn├í a pohotov├í t├ęma WordPress vhodn├í pre hudobn├ę a portf├│liov├ę str├ínky. Na bo─Źnom paneli m├í dve oblasti pripraven├ę na widget a volite─żn├║ p├Ątu. Podporuje tie┼ż vlastn├║ hlavi─Źku, pozadie, favicon a logo.

21. Paraxe

Paraxe

Paraxe je t├ęma paralaxy jasn├í ako WordPress. M├í rozlo┼żenie mrie┼żky ur─Źen├ę pre ─Źasopisy alebo hern├ę webov├ę str├ínky. Je dod├ívan├Ż s tmavohnedou farebnou sch├ęmou a podporuje vlastn├ę rozlo┼żenie z├íhlavia, pozadia a celej ┼í├şrky str├ínky.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íiu temn├║ tematick├║ t├ęmu WordPress pre va┼íe str├ínky. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą zoznam 40 u┼żito─Źn├Żch n├ístrojov na spr├ívu a rast v├í┼ího blogu WordPress.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube na pozeranie videoz├íznamu s programom WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,