21 najlep┼í├şch n├ístrojov na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre pou┼ż├şvate─żov WordPress

Chcete sledova┼ą v├Żkon svojho blogu na soci├ílnych sie┼ąach? H─żad├íte najlep┼íie n├ístroje na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş? V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch n├ístrojov na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre pou┼ż├şvate─żov WordPress.

Aj ke─Ć je v tomto ─Źl├ínku uveden├í slu┼żba Google Analytics, v├Ą─Ź┼íina z t├Żchto n├ístrojov je navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre soci├ílne m├ędi├í, ako je napr├şklad Facebook, Twitter, Pinterest, at─Ć. Tu je 21 najlep┼í├şch n├ístrojov na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├ę by ste mali zv├í┼żi┼ą.

1, n├írazn├şk

n├írazn├şk

Buffer poskytuje jednoduch├Ż sp├┤sob zdie─żania aktualiz├íci├ş vo va┼íich soci├ílnych profiloch. Umo┼ż┼łuje v├ím napl├ínova┼ą aktualiz├ície na cel├Ż de┼ł, t├Ż┼żde┼ł alebo dokonca mesiac naraz. Vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą tie┼ż poskytuje anal├Żzu a slu┼żbu skracovania prepojen├ş, aby ste videli, ako aktualiz├ície v├í┼ího stavu funguj├║ vo va┼íich sie┼ąach. Vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą je k dispoz├şcii na webe, ako roz┼í├şrenie prehliada─Źa, ako aj v mobiln├Żch aplik├íci├ích pre zariadenia so syst├ęmom Android a iOS.

2, HootSuite

HootSuite

Hootsuite je definit├şvny n├ístroj na spr├ívu soci├ílnych m├ędi├ş pre v┼íetky typy pou┼ż├şvate─żov. Poskytuje ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie na monitorovanie a spr├ívu v┼íetk├Żch va┼íich profilov soci├ílnych m├ędi├ş z jedin├ęho dashboardu.

Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż prid├íva┼ą t├şmy, aby va┼íi ─Źlenovia t├şmu mohli odpoveda┼ą na aktualiz├ície, koment├íre a tweety na svojich ├║─Źtoch v soci├ílnych sie┼ąach. Hootsuite obsahuje slu┼żbu anal├Żzy odkazov a skracovania odkazov, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą a mera┼ą va┼íu v├Żkonnos┼ą na soci├ílnych sie┼ąach.

Pou┼ż├şvame HootSuite pre WPBeginner a na┼íe ─Ćal┼íie spolo─Źnosti.

3, Google Analytics

Google analytick├ę

Google Analytics je naj├║─Źinnej┼í├ş bezplatn├Ż analytick├Ż n├ístroj dostupn├Ż na trhu. Mnoho za─Źiato─Źn├şkov ver├ş, ┼że je obmedzen├ę na to, aby im zobrazovali zobrazenia va┼íej str├ínky a popul├írny obsah. Google Analytics sa v┼íak d├í ve─żmi efekt├şvne pou┼żi┼ą na sledovanie ka┼żd├ęho odkazu, ktor├Ż chcete preh─żad├íva┼ą. Pozrite si n├í┼í tutori├íl o tom, ako sledova┼ą odkazy vo WordPress pomocou Google Analytics.

4) Facebook vn├şmanie

Facebook    vn├şmanie

Facebook Je to najv├Ą─Ź┼íia webov├í str├ínka soci├ílnych siet├ş na svete. Facebook poskytuje soci├ílne doplnky ako tla─Źidlo P├í─Źi sa mi, Tla─Źidlo Odosla┼ą a Facebook koment├íre, ktor├ę m├┤┼żete integrova┼ą do svojho webu WordPress a zv├Ż┼íi┼ą tak svoj dosah na Facebook,

Poskytuje tie┼ż komplexn├Ż analytick├Ż n├ístroj s n├ízvom Facebook Inform├ície, ktor├ę v├ím poskytuj├║ hlb┼í├ş preh─żad o v├Żkonnosti va┼íich str├ínok. Platforma Facebook. Pozrite si n├í┼í tutori├íl o tom, ako sa dosta┼ą Facebook ┼átatistiky pre v├í┼í web WordPress.

5) Twitter analytika

Twitter    analytika

Twitter poskytuje svoje vlastn├ę anal├Żzy v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom. M├┤┼żete vidie┼ą, ako va┼íe tweety funguj├║, ak├Ż druh aktualiz├íci├ş dost├íva v├Ą─Ź┼íiu pozornos┼ą, at─Ć.

Poskytuje mesa─Źn├ę preh─żady va┼íich hlavn├Żch tweetov, zmienok, zobrazen├ş profilu a zobrazen├ş. To v├ím pom├┤┼że napl├ínova┼ą si strat├ęgiu Twitter,

Tip: pou┼żitie Twitter karty m├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą va┼íu mieru zapojenia Twitter,

6) Pinterest analytika

Pinterest    analytika

Pinterest Poskytuje tie┼ż vlastn├Ż analytick├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że sledova┼ą v├Żkonnos┼ą va┼íich str├ínok Pinterest, Uvid├şte v├Żkon svojich ┼ípendl├şkov a dosiek. Zobrazuje kliknutia, opakovania a v┼íeobecn├ę ├║daje o publiku. M├┤┼żete skontrolova┼ą svoj web a zisti┼ą, ako funguje na webe Pinterest net.

7, YouTube analytika

YouTube  analytika

Ak ste editorom YouTube, YouTube Analytics je pre v├ís dokonal├Żm n├ístrojom. Poskytuje podrobn├ę inform├ície o v├Żkonnosti v├í┼ího kan├íla na internete YouTube, Na jednom paneli m├┤┼żete zobrazi┼ą svoje zobrazenia, demografick├ę ├║daje a zdroje n├ív┼ítevnosti. Zobrazuje tie┼ż odhadovan├ę pr├şjmy z reprodukci├ş a odhadovan├ę celkov├ę pr├şjmy. M├┤┼żete si tie┼ż zobrazi┼ą ─Ćal┼íie ├║daje, napr├şklad ko─żko min├║t pou┼ż├şvatelia pozerali video, demografick├ę ├║daje a ─Ćal┼íie.

8, zmienka

Spomen├║┼ą

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, zmienka v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą zmienky o va┼íom pou┼ż├şvate─żskom mene alebo zna─Źke na soci├ílnej sieti. To v├ím umo┼żn├ş r├Żchlo reagova┼ą na ot├ízky z├íkazn├şkov, m├ędi├ş a blogov. ┼átatistiky m├┤┼żete zobrazova┼ą v re├ílnom ─Źase, posiela┼ą upozornenia a podrobn├║ anal├Żzu svojich zmien na soci├ílnej sieti. T├íto zmienka je platen├í slu┼żba, ale pre t├Żch, ktor├ş ju chc├║ vysk├║┼ía┼ą, je k dispoz├şcii sk├║┼íobn├í mo┼żnos┼ą.

9, ─Żadov├í ─żadov├í raketa

Icerocket

Metwater IceRocket je vyh─żad├ívac├ş n├ístroj pre soci├ílne siete, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vyh─żad├íva┼ą na soci├ílnych sie┼ąach ak├ęko─żvek k─ż├║─Źov├ę slovo. M├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą selekt├şvne Twitter, Facebook, blogosf├ęra alebo ich m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą naraz.

10. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social je komplexn├ę p├┤sobenie v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş a analytikov pre marketingov├Żch ┼ípecialistov. Umo┼ż┼łuje v├ím sledova┼ą va┼íe streamy, zapoji┼ą sa do konverz├íci├ş a sledova┼ą, ako sa v├ím dar├ş na soci├ílnych m├ędi├ích. Zobrazuje hist├│riu va┼íich rozhovorov s k├Żmko─żvek v slu┼żbe Twitter, M├┤┼żete prida┼ą t├şmy a viac ├║─Źtov, ktor├ę chcete spravova┼ą z jedn├ęho hlavn├ęho panela. Sprout Social je platen├í slu┼żba s mo┼żnos┼ąou bezplatn├ęho vysk├║┼íania pre t├Żch, ktor├ş ju chc├║ vysk├║┼ía┼ą.

11. Followerwonk

Followerwonk

Followerwonk v├ím poskytuje inform├ície o va┼íom Twitter nasledovn├şkom. Sta─Ź├ş sa prihl├ísi┼ą pomocou svojho Twitter ├║─Źtu a zobraz├ş inform├ície o va┼íich sledovate─żoch. M├┤┼żete preh─żad├íva┼ą profily svojich sledovate─żov, analyzova┼ą va┼íe n├ívykov├ę n├ívyky, sledova┼ą ich, hodnoti┼ą ich a porovn├íva┼ą ich.

12. beevolve

 beevolve

Beevolve je n├ístroj na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre mal├ę a stredn├ę podniky. Umo┼ż┼łuje v├ím sledova┼ą va┼íe zmienky o soci├ílnych m├ędi├ích, pl├ínova┼ą a sp├║┼í┼ąa┼ą pr├şspevky v soci├ílnych m├ędi├ích a mera┼ą v├Żsledn├Ż predaj a zapojenie t├Żchto pr├şspevkov.

13) Zadn├Ż vietor

Tailwind

Tailwind je monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş ┼ípeci├ílne navrhnut├ę pre Pinterest, Umo┼ż┼łuje v├ím napl├ínova┼ą ┼ípendl├şky, sledova┼ą anal├Żzu, sledova┼ą v├Żkonnos┼ą a trendy v r├ímci internetu Pinterest net.

14. Viralwoot

Viralwoot

Viralwoot je ─Ćal┼í├ş Pinterest Marketingov├Ż n├ístroj soci├ílnych m├ędi├ş zameran├Ż na mal├ę a stredn├ę podniky. Poskytuje platformu na pl├ínovanie, propag├íciu, spr├ívu a rast va┼íich Pinterest ├Ü─Źty Pomocou integrovan├Żch analytick├Żch spr├ív m├┤┼żete prida┼ą viac ├║─Źtov a zobrazi┼ą v├Żkonnos┼ą svojich pinov.

15. Klout

Klout

Klout v├ím pom├┤┼że analyzova┼ą v├í┼í vlastn├Ż vplyv a vplyv ostatn├Żch pou┼ż├şvate─żov soci├ílnych m├ędi├ş pomocou sk├│re Klout. Je to n├ístroj na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş a anal├Żzu v├Żkonnosti. Klout tie┼ż pon├║ka v├Żhody odborn├şkom v konkr├ętnych t├ęmach a oblastiach z├íujmu.

16. TweetReach

TweetReach

TweetReach v├ím umo┼ż┼łuje mera┼ą dosah va┼íich tweetov na konkr├ętne k─ż├║─Źov├ę slov├í, zna─Źky hash a vyh─żad├ívacie dopyty. TweetRozsahy opatren├ş sa dosahuj├║ r├┤znymi sp├┤sobmi. V├Żsledky ukazuj├║ odhadovan├Ż potenci├íl tweetu pre dan├Ż dotaz.

17. Ako spolo─Źensk├Ż

HowSociable

Zmerajte svoje zna─Źky alebo obchodn├ę zmienky na soci├ílnych m├ędi├ích pomocou HowSocialable. Je to jednoduch├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje kontrolova┼ą, ako sa va┼ía zna─Źka uv├ídza na r├┤znych soci├ílnych platform├ích.

18. Sociálna správa

Sociálna správa

Soci├ílna spr├íva poskytuje komplexn├║ platformu soci├ílnej anal├Żzy pre mal├ę a stredn├ę podniky. Poskytuje tie┼ż platformu na pl├ínovanie a sledovanie va┼íich aktiv├şt na soci├ílnych sie┼ąach.

19. k─ż├║─Źov├í dierka

k─ż├║─Źov├í dierka

Keyhole je slu┼żba sledovania soci├ílnych m├ędi├ş v re├ílnom ─Źase, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą Twitter a Instagram, Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vyh─żad├íva┼ą pomocou zna─Źiek hash, k─ż├║─Źov├Żch slov a adries URL. V┼íetky anal├Żzy s├║ prezentovan├ę v ─żahko pochopite─żn├Żch vizu├ílnych spr├ívach.

20. M├┤j najlep┼í├ş Tweet

M├┤j najlep┼í├ş Tweet

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, m├┤j najlep┼í├ş Tweet zobrazuje va┼íe tweety s lep┼í├şm v├Żkonom.

21. Riffle

r├Żchly

Riffle poskytuje Twitter n├ístroje na anal├Żzu, ├║─Źas┼ą a monitorovanie pre v┼íetk├Żch. Integruje sa s najob─ż├║benej┼í├şmi. Twitter platformy, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żom ─żahko ho prida┼ą do svojich existuj├║cich aktiv├şt v oblasti soci├ílnych siet├ş.

D├║fame, ┼że tento ─Źl├ínok v├ím pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie n├ístroje na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre v├í┼í blog WordPress. M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą n├í┼í zoznam 7 Mus├ş obsahova┼ą doplnky pre soci├ílne m├ędi├í a n├ístroje bloggerov.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą videoz├íznamy z programu WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,