21 najlep┼í├şch n├ístrojov na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre pou┼ż├şvate─żov WordPress

Chcete sledova┼ą v├Żkon svojho blogu na soci├ílnych sie┼ąach? H─żad├íte najlep┼íie n├ístroje na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş? V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch n├ístrojov na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre pou┼ż├şvate─żov WordPress.

N├ístroje na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş

Aj ke─Ć je v tomto ─Źl├ínku uveden├í slu┼żba Google Analytics, v├Ą─Ź┼íina z t├Żchto n├ístrojov je navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre soci├ílne m├ędi├í Facebook, Twitter, Pinterest, at─Ć. Tu je 21 najlep┼í├şch n├ístrojov na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├ę by ste mali zv├í┼żi┼ą.

1, Tlmi─Ź

Tlmi─Ź

Buffer poskytuje jednoduch├Ż sp├┤sob zdie─żania aktualiz├íci├ş va┼íich soci├ílnych profilov. Umo┼ż┼łuje v├ím napl├ínova┼ą aktualiz├ície na cel├Ż de┼ł, t├Ż┼żde┼ł alebo mesiac. Buffer tie┼ż poskytuje anal├Żzu odkazov a slu┼żbu skracovania, aby ste videli, ako aktualiz├ície v├í┼ího stavu funguj├║ vo va┼íich sie┼ąach. Vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą je k dispoz├şcii na webe ako roz┼í├şrenie prehliada─Źa, okrem mobiln├Żch aplik├íci├ş pre zariadenia so syst├ęmom Android a iOS.

2, HootSuite

HootSuite

HootSuite je dokonal├Ż n├ístroj na spr├ívu soci├ílnych m├ędi├ş pre v┼íetky typy pou┼ż├şvate─żov. Poskytuje ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie na monitorovanie a spr├ívu v┼íetk├Żch va┼íich profilov soci├ílnych m├ędi├ş z jedin├ęho panela.

Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż prid├íva┼ą t├şmy, aby va┼íi ─Źlenovia t├şmu mohli reagova┼ą na aktualiz├ície, koment├íre a tweety na svojich ├║─Źtoch v soci├ílnych sie┼ąach. Hootsuite m├í zabudovan├║ slu┼żbu na anal├Żzu a redukciu odkazov, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą a mera┼ą v├Żkon na soci├ílnych sie┼ąach.

Pou┼ż├şvame HootSuite pre WPBeginner a na┼íe ─Ćal┼íie spolo─Źnosti.

3, Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics je naj├║─Źinnej┼í├ş bezplatn├Ż analytick├Ż n├ístroj dostupn├Ż na trhu. Mnoho za─Źiato─Źn├şkov ver├ş, ┼że je to obmedzen├ę na to, aby im zobrazovali zobrazenia str├ínok a popul├írny obsah. Google Analytics sa v┼íak d├í ve─żmi efekt├şvne pou┼żi┼ą na sledovanie v┼íetk├Żch odkazov, ktor├ę chcete sledova┼ą. Pozrite si n├í┼í tutori├íl o tom, ako sledova┼ą odkazy vo WordPress pomocou Google Analytics.

4) Facebook vn├şmanie

Facebook    vn├şmanie

Facebook Je to najv├Ą─Ź┼íie soci├ílne sie┼ą na svete. Facebook poskytuje soci├ílne doplnky, ako napr├şklad tla─Źidlo P├í─Źi sa mi, tla─Źidlo Odosla┼ą a Facebook koment├íre, ktor├ę m├┤┼żete integrova┼ą do svojho webu WordPress a zv├Ż┼íi┼ą tak svoj dosah Facebook,

Poskytuje tie┼ż komplexn├Ż analytick├Ż n├ístroj s n├ízvom Facebook Inform├ície, ktor├ę pon├║kaj├║ hlb┼í├ş preh─żad o v├Żkonnosti va┼íich webov├Żch str├ínok. Plo┼íina Facebook, Pozrite si n├í┼í tutori├íl o tom, ako sa dosta┼ą Facebook ┼átatistiky pre v├í┼í web WordPress.

5) Twitter Google Analytics

Twitter    Google Analytics

Twitter poskytuje vlastn├║ anal├Żzu pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov. Uvid├şte, ako va┼íe tweety funguj├║, ak├ę aktualiz├ície z├şskavaj├║ viac pozornosti at─Ć.

Poskytuje mesa─Źn├ę preh─żady va┼íich hlavn├Żch tweetov, zmienok, zobrazen├ş profilu a zobrazen├ş. Pom├íha to pl├ínova┼ą va┼íu strat├ęgiu Twitter,

Tip: pou┼żitie Twitter karty m├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą va┼íu mieru zapojenia Twitter,

6) Pinterest Google Analytics

Pinterest    Google Analytics

Pinterest Poskytuje tie┼ż vlastn├Ż analytick├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że sledova┼ą v├Żkonnos┼ą va┼íej str├ínky Pinterest, M├┤┼żete vidie┼ą v├Żkon svojich kol├şkov a dosiek. Zobrazuje kliknutia, opakovania a v┼íeobecn├ę ├║daje o publiku. Ak chcete zisti┼ą, ako to funguje, m├┤┼żete skontrolova┼ą svoje str├ínky Pinterest Internet.

7, YouTube Google Analytics

YouTube  Google Analytics

Ak ste vydavate─żom YouTube, YouTube Analytics je pre v├ís dokonal├Żm n├ístrojom. Poskytuje podrobn├ę inform├ície o v├Żkonnosti v├í┼ího kan├íla YouTube, Na paneli sa zobrazuj├║ va┼íe zobrazenia, demografick├ę ├║daje a zdroje n├ív┼ítevnosti. Zobrazuje tie┼ż odhadovan├ę z├írobky z reprodukci├ş a odhadovan├ę celkov├ę z├írobky. M├┤┼żete si tie┼ż zobrazi┼ą ─Ćal┼íie ├║daje, napr├şklad ko─żko min├║t pou┼ż├şvatelia pozerali video, demografick├ę ├║daje a ─Ćal┼íie.

8, zmienka

Spomen├║┼ą

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, zmienka v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą zmienky o va┼íom pou┼ż├şvate─żskom mene alebo zna─Źke na soci├ílnej sieti. To v├ím umo┼żn├ş r├Żchlo reagova┼ą na ot├ízky z├íkazn├şkov, m├ędi├ş a blogov. ┼átatistiky m├┤┼żete zobrazova┼ą v re├ílnom ─Źase, posiela┼ą upozornenia a podrobn├║ anal├Żzu svojich zmien na soci├ílnej sieti. Zmienka je platen├í slu┼żba, ale pre t├Żch, ktor├ş ju chc├║ vysk├║┼ía┼ą, je k dispoz├şcii sk├║┼íobn├í mo┼żnos┼ą.

9, ─Żadov├í ─żadov├í raketa

Icerocket

Metwater IceRocket je vyh─żad├ívac├ş n├ístroj pre soci├ílne siete, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vyh─żad├íva┼ą ak├ęko─żvek k─ż├║─Źov├ę slov├í na ak├Żchko─żvek soci├ílnych m├ędi├ích. M├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą selekt├şvne Twitter, Facebook, blogosphere alebo ich m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą naraz.

10. Soci├ílny v├Żhonok

Sprout Social

Sprout Social je komplexn├Ż z├ív├Ązok soci├ílnych m├ędi├ş a analytikov pre marketingov├Żch odborn├şkov. Umo┼ż┼łuje v├ím sledova┼ą va┼íe toky, z├║─Źast┼łova┼ą sa konverz├íci├ş a sledova┼ą, ako sa v├ím dar├ş na soci├ílnych sie┼ąach. Zobrazuje hist├│riu va┼íich rozhovorov s k├Żmko─żvek Twitter, Na jeden panel m├┤┼żete prida┼ą t├şmy a viac ├║─Źtov, ktor├ę chcete spravova┼ą. Sprout Social je platen├í slu┼żba s mo┼żnos┼ąou bezplatnej sk├║┼íobnej verzie, ktor├í je k dispoz├şcii ka┼żd├ęmu, kto ju chce vysk├║┼ía┼ą.

11. Followerwonk

Followerwonk

Followerwonk poskytuje inform├ície o va┼íom Twitter nasledovn├şkom. Sta─Ź├ş sa prihl├ísi┼ą pomocou svojho Twitter ├║─Źtu a zobraz├ş inform├ície o va┼íich sledovate─żoch. M├┤┼żete preh─żad├íva┼ą profily svojich sledovate─żov, analyzova┼ą ich n├ívykov├ę n├ívyky, sledova┼ą ich, hodnoti┼ą ich a porovn├íva┼ą ich.

12. beevolve

 EVOLVE

Beevolve je n├ístroj na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre mal├ę a stredn├ę podniky. Umo┼ż┼łuje v├ím sledova┼ą va┼íe zmienky o soci├ílnych m├ędi├ích, napl├ínova┼ą a iniciova┼ą pr├şspevky na soci├ílnych m├ędi├ích a vyhodnoti┼ą predaj a zapojenie vypl├Żvaj├║ce z t├Żchto pr├şspevkov.

13) Zadn├Ż vietor

Zadn├Ż vietor

Tailwind je monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş navrhnut├ę ┼ípeci├ílne pre Pinterest, Umo┼ż┼łuje v├ím napl├ínova┼ą ┼ípendl├şky, sledova┼ą anal├Żzu, sledova┼ą v├Żkonnos┼ą a trendy v r├ímci internetu Pinterest Internet.

14. Viralwoot

Viralwoot

Viralwoot je ─Ćal┼í├ş Pinterest Marketingov├Ż n├ístroj soci├ílnych m├ędi├ş pre mal├ę a stredn├ę podniky. Poskytuje platformu na pl├ínovanie, propag├íciu, spr├ívu a zvy┼íovanie v├Żkonnosti Pinterest ├Ü─Źty Pomocou integrovan├Żch analytick├Żch spr├ív m├┤┼żete prida┼ą viac ├║─Źtov a zobrazi┼ą v├Żkonnos┼ą svojich pinov.

15. Klout

Klout

Klout v├ím pom├┤┼że analyzova┼ą v├í┼í vlastn├Ż vplyv a vplyv ostatn├Żch pou┼ż├şvate─żov soci├ílnych m├ędi├ş pomocou sk├│re Klout. Je to n├ístroj na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş a anal├Żzu v├Żkonnosti. Klout tie┼ż pon├║ka v├Żhody ┼ípecialistom na konkr├ętne t├ęmy a oblasti z├íujmu.

16. TweetReach

TweetReach

TweetReach v├ím umo┼ż┼łuje vyhodnoti┼ą dosah va┼íich tweetov na konkr├ętne k─ż├║─Źov├ę slov├í, zna─Źky hash a vyh─żad├ívacie dotazy. TweetReach merania sa dosahuj├║ pomocou r├┤znych met├│d. V├Żsledky ukazuj├║ odhadovan├Ż potenci├íl tweetu pre v├í┼í dotaz.

17. Ako spolo─Źensk├Ż

HowSocial

Vyhodno┼ąte zmienku o svojej zna─Źke alebo spolo─Źnosti na soci├ílnych m├ędi├ích pomocou HowSocialable. Je to jednoduch├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje kontrolova┼ą, ako sa va┼ía zna─Źka uv├ídza na r├┤znych soci├ílnych platform├ích.

18. Sociálna správa

Sociálna správa

Soci├ílna spr├íva poskytuje komplexn├║ platformu soci├ílnej anal├Żzy pre mal├ę a stredn├ę podniky. Poskytuje tie┼ż platformu na pl├ínovanie a sledovanie va┼íich aktiv├şt na soci├ílnych sie┼ąach.

19. k─ż├║─Źov├í dierka

k─ż├║─Źov├í dierka

Keyhole je slu┼żba sledovania soci├ílnych m├ędi├ş v re├ílnom ─Źase, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą Twitter a Instagram, Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vyh─żad├íva┼ą pomocou zna─Źiek hash, k─ż├║─Źov├Żch slov a adries URL. V┼íetky anal├Żzy s├║ prezentovan├ę v ─żahko pochopite─żn├Żch vizu├ílnych preh─żadoch.

20. M├┤j hlavn├Ż Tweet

M├┤j najlep┼í├ş Tweet

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, m├┤j najlep┼í├ş Tweet zobrazuje va┼íe najv├Żkonnej┼íie tweety.

21. Riffle

r├Żchly

Riffle poskytuje Twitter n├ístroje na anal├Żzu, ├║─Źas┼ą a monitorovanie pre v┼íetk├Żch. Integruje sa s najpopul├írnej┼í├şmi. Twitter platformy, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żom ─żahko ho prida┼ą do svojich existuj├║cich aktiv├şt v oblasti soci├ílnych siet├ş.

D├║fame, ┼że tento ─Źl├ínok v├ím pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie n├ístroje na monitorovanie soci├ílnych m├ędi├ş pre v├í┼í blog WordPress. M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą n├í┼í zoznam 7 Mus├ş obsahova┼ą doplnky pre soci├ílne m├ędi├í a n├ístroje bloggerov.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s v├Żukou WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,