Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

2020 iMac prichádza – tu je všetko, čo vieme (a chceme)

2020 iMac prichádza - tu je všetko, čo vieme (a chceme) 1

Zdá sa, že je to rok pre malé aktualizácie od Apple, Mnoho produktov, od iPad Pro až po Mac mini, si už od roku 2010 zamilovali Apple tento rok. Aj spoločnosť iPhone SE dostala tento rok zaslúženú aktualizáciu.

Niektorí ľudia však môžu tvrdiť, že tieto aktualizácie neboli dostatočne veľké na to, aby opodstatnili inováciu súčasných zákazníkov. Aj keď to môže byť pravda, aktualizácia je vždy vítaná, aj keď je malá.

V každom prípade, Apple sa nerobí s aktualizáciou produktu. Existuje veľa klebiet, ktoré poukazujú na nové produkty a na niektoré ďalšie aktualizácie. To platí pre dobre známy iMac. Tento počítač je už dosť dlho a zdá sa Apple môžu pracovať s novým modelom, ktorý by sme mohli vidieť tento rok.

Naposledy Apple aktualizovaný iMac bol pred rokom. Marec 2019 Apple nám ukázal novší model iMac, ktorý sklamal mnohých dlhoročných fanúšikov. Rovnaký dizajn a vylepšenia v špecifikáciách exkluzívnych pre najdrahší model ponechali mnohí z nás viac. Oveľa viac.

Je zrejmé, že iMac získava významnú aktualizáciu. Dobrou správou je, že počítač typu všetko-v-jednom môže získať aktualizáciu, ktorú si tento rok zaslúži.

Stále máme veľa informácií o iMac 2020, ktoré nemáme, ale tu sú veci, ktoré poznáme, čo očakávame a všetko, čo chceme.

Návrh iMac do roku 2020

Zdá sa, že Apple je presvedčený, že dizajn iMacu je bezchybný, pretože ho za posledných 10 rokov nezmenil. A je pravda, že design unibody na iMacu je taký ikonický, že ho všade poznáte. To neznamená, že by sa nemali robiť žiadne zlepšenia.

Rovnaký dizajn by sme mali očakávať aj pre tohtoročný iMac. Vyskytli sa povesti založené na jednom Apple patent, že spoločnosť môže pracovať na novom iMacu vyrobenom jedným jediné sklo, Je to však iba patent a je veľmi nepravdepodobné, že sa nám podobné niečo stane, aspoň tento rok. Ale musím ti to povedať vyzerá nádherne,

Hovorí sa, že nový 23-palcový iMac bude uvedený na trh koncom tohto roka. Aj keď je možné, že to nebude úplne nový model. namiesto toho, Apple môže pokračovať v používaní pravidelný Modely iMac as menej rámy a väčšia obrazovka.

Zdá sa, že je to najpravdepodobnejší scenár. Ak sa pozrieme na aktualizácie spoločnosti Apple v posledných rokoch, väčšina zariadení bola zmenšená, aby sa získala väčšia obrazovka bez toho, aby sa vytvoril väčší produkt.

Keď už hovoríme o obrazovkách, očakávame Apple na zlepšenie rozlíšenia obrazovky iMacu, aspoň na základnom modeli. Najlacnejší model iMac, ktorý je k dispozícii v roku 2019, sa dodáva s displejom sRGB 1920 x 1080, zatiaľ čo ostatné drahšie modely majú displej 4K sietnice.

Nižšie rozlíšenie na najlacnejšom modeli ponecháva iMac trochu zastaraný v porovnaní s ostatnými počítačmi v rovnakom cenovom rozpätí, takže je možné Apple zlepší rozlíšenie iMacu.

Herný iMac?

Herné prostredie sa pri hrách často pozerá nadol na počítačoch Apple. Ale to je prirodzená odpoveď, pretože počítače Mac nie sú najlepšie pre počítačové hry.

Apple to je možné a je možné, že sa budúci iMac pokúsi zmeniť to navždy. Podľa nedávnych klebiet Apple môže po prvý krát pridať 10jadrový procesor Intel na nasledujúcom iMacu.

Za zmienku stojí Apple nebude predávať ako „herný iMac“, ale dá vášmu počítaču väčšiu silu, aby vydržala dlhé herné cvičenia. Táto zvesť je vtedy veľmi možná Apple vydali svoju službu predplatného hry Apple Pasáž práve minulý rok a povedali nám to Apple tiež sa zameriava na herné oddelenie.

Okrem vylepšeného procesora by sme mali vidieť aj lepšie úložisko na iMac.

V súčasnosti je iMac štandardne dodávaný s jednotkou Fusion Drive. Hoci je jednotka Fusion Drive dobrým pevným diskom, jednotka SSD alebo SSD je v súčasnosti lepšou možnosťou pre väčšinu počítačov.

Úložisko môžete zmeniť z jednotky Fusion na SSD, ale v závislosti od modelu to môže stáť až 700 dolárov. Za tento druh ceny môžete získať rad koliesok.

Prechod z jednotky Fusion na jednotku SSD by iMac ešte vylepšil hry. Okrem toho to tiež môže urobiť bezpečnejšie Apple potom v ňom môžete použiť čip T2.

T2 Chip je bezpečnostný čip spoločnosti Apple pre počítače Mac. Pôsobí ako ďalšia vrstva ochrany, ktorá šifruje všetky informácie v počítači Mac. Tento čip je bohužiaľ integrovaný takmer akýkoľvek Mac. V skutočnosti sú iba jeden Počítač Mac, ktorý nemá tento čip, viete, čo to je?

Áno, iMac. Hlavným dôvodom je údajne to, že iMac nemá čip T2 kvôli nedostatku polovodičového zariadenia. Na základe toho by to mal byť dobrý nápad Apple začať implementovať SSD ako hlavnú možnosť úložiska pre tohtoročný iMac.

Prichádza Face ID na iMac 2020?

Face ID je vynikajúca bezpečnostná funkcia exkluzívne pre iPhone a iPad. Namiesto pridania Face ID do počítačov Mac, Apple sa rozhodol pokračovať v implementácii Touch ID ako spôsobu odomknutia počítača.

A keď nevieme kedy alebo či Apple budú niekedy používať Face ID na svojich počítačoch, niektorí špekulujú, že by sme ho mohli vidieť hneď v tomto roku.

Táto špekulácia pochádza z Memoji’s, ktoré vidíme v oznámení WWDC 2020. Rovnako ako niektorí z vás, Memoji’s bol vytvorený pomocou technológie True Depth na prednej kamere najnovších telefónov iPhone. Táto technológia vám tiež umožňuje používať Face ID na odomknutie vášho iPhone.

Z tohto dôvodu niektorí ľudia veria Apple môže naznačovať, že nadchádzajúce počítače Mac, vrátane iMacu, použijú na aktiváciu Memojis svoju kameru smerujúcu dopredu. A tiež Face ID.

Aj keď som na plote tejto špekulácie, je to možné. Len minulý rok Apple podal patent, v ktorom sa okrem iného uvádza snímač detekcie tváre pre počítače Mac.

Je to takmer rok od tohto patentu, takže existuje možnosť Apple pracoval s funkciou Face ID pre novšie Mac.

Dátum vydania iMac 2020

Keď už hovoríme o WWDC, to sa očakávalo Apple predstaví nový iMac na tohtoročnom podujatí. Je to veľmi možné, pretože tiež očakávame, že sa WWDC bude silne zameriavať na počítače Mac. Plus len minulý rok Apple použil túto udalosť na oznámenie Mac Pro.

Ak je to správne, mali by sme vidieť nový iMac 2020 22. júna a nemali by sme dlho čakať po objednávke. Podľa slávneho Apple uniká Jonovi Prosserovi, existuje iMac, ktorý je „pripravený na spustenie“. Ak je to tak, nový iMac môžeme získať hneď ako budúci mesiac.

Stále existuje veľa vecí, ktoré o iMac 2020 nevieme. A keďže sme tak blízko WWDC, musíme počkať a uvidíme, čo ešte Apple v tom prípade pre nás uložil.