Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

20 Úžasných iOS 13 útek z väzenia Tweak, ktoré by ste mali vyskúšať [iPhone & iPad]

20 Úžasných iOS 13 útek z väzenia Tweak, ktoré by ste mali vyskúšať [iPhone & iPad] 1

Telefóny iPhone a iPad môžu byť Jailbroken ako zakorenenie telefónov s Androidom a prispôsobiť ho, čo nie je v predvolenom nastavení možné. A nedávno bola vydaná metóda útek z väzenia pre najnovšie telefóny iPhone s procesormi A12 alebo A13 Bionic. Zdieľali sme už sprievodcu o tom, ako na útek z väzenia iPhone s unc0ver metódou. Zmyslom útek z väzenia je však pridanie funkcií, ako sú prispôsobenia. Takže tu budeme zdieľať 20 úžasných Vylepšenia útek z väzenia iOS 13 že by ste to mali skúsiť.

Táto príručka bude fungovať buď z Útek z väzenia od unc0ver alebo Ra1ncheck. Na prispôsobenie budeme používať rôzne moduly využívajúce Cydia na telefónoch iPhone alebo iPad. Môžeme prispôsobiť naše telefóny iPhone a iPad tak, aby úplne zmenili používateľské rozhranie. Zlepší to zážitok, ktorý vám uľahčí život.

Útek z väzenia nám umožňuje priniesť niektoré pokročilé funkcie, ako je zmena domovskej obrazovky, ikony aplikácií, písma a ďalšie. Podarilo sa nám nájsť niekoľko úžasných vylepšení a môžete ich použiť na zariadení iPhone alebo iPad pomocou aplikácie Jailbreak. Poďme na zoznam vylepšení, ktoré by si mal vyskúšať.

Ak ste používali telefóny so systémom Android s prístupom root alebo iPhone s funkciou Jailbreak, viete, čo môžete so svojím telefónom robiť. Prináša funkcie, ktoré očakávame Apple na uvedenie systémov iOS a iPadOS, teraz už nemusíte čakať. Zariadenie Jailbreak môžete rozbiť, čo je zákonné a nepoškodí ho. Postupujte podľa vylepšení jeden po druhom a dajte nám vedieť, ktorý je váš obľúbený.

Note: Po inštalácii Tweaks nezabudnite reštartovať Springboard. Po inštalácii Tweaks sa zobrazí výzva na reštart, takže stačí kliknúť na Reštartovať a čakať.

1, TweakCompatible

Reklama

Je to prvý modul Cydia, ktorý by ste mali nainštalovať, aby ste vedeli o ďalších moduloch, ktoré podporujú vašu verziu operačného systému alebo nie. Pomôže vám to ušetriť veľa času, pretože nemusíte inštalovať moduly, aby ste skontrolovali, či budú fungovať na vašom iPhone alebo iPad.

Toto vyladenie útek z väzenia iOS 13 je ľahké. Ak ju chcete použiť, najskôr ju nainštalujte do svojho zariadenia iPhone alebo iPad od spoločnosti Cydia. A keď budete hľadať ďalšie moduly, zobrazí sa zelená značka, čo znamená, že modul bude pracovať na vašom zariadení.

2, snowboardové

Je to modul Cydia, ktorý umožňuje prístup k mnohým témam, ktoré môžeme pridať podľa nášho výberu. SnowBoard je nástupcom tematického enginu Winterboard a funguje iOS 7 a neskôr. Ak chcete zmeniť tému svojho zariadenia, potom je SnowBoard najlepším vylepšením iOS 13 Jailbreak, ktoré musíte vyskúšať. Snowboard nám tiež umožňuje zmeniť ikonu aplikácie, ktorá je skutočne super. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Reklama

Ak chcete použiť vyladenie systému SnowBoard na vašom iPhone alebo iPad, najskôr nainštalujte modul z Cydie. Potom prejdite do časti Nastavenia> Vylepšenia> Snowboard> Vybrať motívy. Teraz si vyberte svoj obľúbený motív a nainštalujte ho. Ak chcete zmeniť ikonu, klepnite na ľubovoľnú ikonu na ploche a prejdite na> Upraviť svoju domovskú obrazovku> Dvojitým klepnutím na ľubovoľnú ikonu a potom vyberte ikonu podľa vášho výberu.

3, Grupa

Grupi je modul pre správu upozornení na uzamknutej obrazovke pre minimálny vzhľad. Spravuje oznámenia v príslušnej skupine a zabraňuje nadúvaniu obrazovky zámku. Klepnutím na ikony môžete rozbaliť a zobraziť oznámenia, ktoré si chcete prečítať. Skupiny, ktoré nechcete zobraziť, môžete odstrániť aj na uzamknutej obrazovke.

Najskôr pridajte modul do svojho zariadenia iPhone alebo iPad od spoločnosti Cydia. Automaticky zoskupí upozornenia na vašom zariadení. Ak chcete skontrolovať upozornenie, kliknite na skupinu a upozornenie sa rozšíri. Ak chcete odstrániť, jednoducho potiahnite upozornenie alebo ho dlhým klepnutím na skupinu odstráňte.

Musí sa skontrolovať | Ako používať myš na zariadeniach iPad a iPhone (káblové a bezdrôtové)

4, Správca balíkov Zebra

Zebra je alternatívou pre Cydiu a je dokonca lepšia ako pre Cydiu. Umožňuje nám pridávať rôzne motívy, písma a celkovo robí naše zariadenie skvelým vzhľadom. Zebra je ešte lepšia ako Cydia, pokiaľ ide o moduly na prispôsobenie. Po prvé, prichádza s natívnym režimom displeja svetlo a tma. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete nainštalovať Zebra na váš iPhone alebo iPad, najskôr pridajte zdroj, aby sa pri hľadaní Zebra zobrazila. Potom ho nainštalujte do svojho zariadenia. Umožňuje nám prispôsobiť farbu Accent na vašom zariadení.

5, TweaksManager

TweaksManager je dôležitý doplnok pre inštaláciu na iPhone a iPad. Po prerušení väzenia zariadenia iPhone alebo iPad vám niektoré aplikácie nedovolia tieto aplikácie používať. Je to preto, že nepovoľujú spúšťať aplikácie na útek z väzenia, takže v tomto prípade môžete pomocou nástroja TweaksManager skryť útek z väzenia pred aplikáciami ako Snapchat, PayPal a ďalšie. Toto je jeden z mojich obľúbených iOS 13 Jailbreak Tweak. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete použiť aplikáciu TweaksManager, otvorte ho a potom prejdite do časti Aplikácie. Zobrazí sa zoznam všetkých aplikácií. Teraz zo zoznamu vyberte Aplikácie, z ktorých chcete skryť útek z väzenia.

6, miešanie

Toto je ďalšie, ktoré musí mať zariadenie Tweak for Jailbreak. To nám umožňuje zlúčiť všetky vylepšenia na jednom mieste, ktoré inštalujeme do nášho iPhone alebo iPad. Vďaka tomu sú nastavenia spoľahlivé a ľahko dostupné ku všetkým obľúbeným vylepšeniam. Zoskupí všetky vylepšenia v Nastaveniach v časti Vyladenie oddelené od časti Aplikácia. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

V priečinku Shuffle Tweaks môžete nastaviť názov priečinka, nastaviť priečinok na začiatok a mnoho ďalších akcií. Po použití odporúčaných možností otvorte nastavenia a v hornej časti nájdete priečinok Tweaks.

7, AFont

Ak máte iPhone alebo iPad s prístupom k útek z väzenia, ale nepoužívate menič písma, potom vám chýba vynikajúca funkcia. AFont je užitočné vyladiť, ak chcete v zariadení meniť písma v telefóne v rámci celého systému. Bude sa uplatňovať vo všetkých aplikáciách a nastaveniach. Má veľa rôznych kolekcií písiem, ktoré môžete nastaviť vo svojom zariadení. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete nastaviť nové písmo na vašom Apple zariadenie sa otvorí AFont vyladiť a povoliť. V sekcii písma vyberiete požadované písmo. Môžete si tiež stiahnuť ďalšie písma tak, že prejdete na Prehľadávať písma online.

8, Správca súborov Filza

Jednou z hlavných funkcií, ktorá v telefónoch iPhone a iPad chýba, je nemožnosť prístupu k súborom. Rovnako ako v systéme Android, aj v tomto priečinku môžeme ľahko spravovať súbory a pristupovať k údajom. Takže na prístup k priečinkom v iPhone môžeme pomocou Správcu súborov Filza pristupovať ku všetkým súborom až do koreňového priečinka. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak ju chcete použiť, otvorte Správca súborov Filza a prístup a súbory v úložisku a vykonajte s nimi kroky. Uľahčí a uľahčí každodenné používanie iPhone.

9, FastUnlockX

Mnoho používateľov má sťažnosť týkajúcu sa odomknutia tváre, ktorú musia otvoriť na uzamknutej obrazovke, aby mohli zariadenie otvoriť. Ale pomocou FastUnlockX už nemusíte prejsť prstom nahor. Keď sa pozriete na telefón, otvorí sa priamo bez potiahnutia nahor.

Je to užitočné vyladenie útek z väzenia iOS 13, ktoré by ste mali mať na svojom iPhone. Hoci tam bude jeden problém, že ak sa pozriete na telefón omylom, potom sa tiež otvorí.

Tiež by sa vám mohlo páčiť | 50+ najlepšie tapety pre iPhone 11 Pro (Max)

10. HomePlus Beta

Ak si chcete prispôsobiť úvodnú obrazovku svojho telefónu iPhone, potom je HomePlus dobrá voľba. V súčasnosti je v beta verzii, ale funguje skvele. To nám umožňuje optimalizovať mriežku a rozloženie na domovskej obrazovke s ľahkosťou. Môžeme tiež zmeniť veľkosť ikony, aby bola zaujímavejšia. Zaslúži si byť na zozname úžasných iOS 13 útek z väzenia Tweaks. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete na svojom iPhone používať vylepšenie HomePlus, najskôr ho nainštalujte. Potom jednoducho posuňte nadol z ľavého horného rohu a otvorí sa stránka prispôsobenia. Tam môžete nastaviť mriežku, rozloženie a veľkosť podľa vášho výberu.

11. CerCube pre Youtube

Ak používate aplikáciu YouTube na počúvanie hudobných videí, CerCube môže vylepšiť váš zážitok. Skutočný problém s YouTube je, keď minimalizujeme zastavenie videa, ktoré nechceme v niektorých prípadoch, ako napríklad Hudba. Takže na prehrávanie videa z YouTube na pozadí môžete použiť vyladenie CerCube a zvládnuť túto úlohu. Je to vyladenie pre útek z väzenia, ktoré je špecifické pre aplikáciu YouTube.

Pri používaní CerCube nie je čo robiť. Stačí otvoriť vyladenie a nastavenie. Prehrajte si akékoľvek video na Youtube a choďte do domu a bude ho prehrávať aj na pozadí.

12. Modul CC

Ak sa vám páči hrať sa s vašim riadiacim strediskom, vylepší vám CC Tweak. Vylepšenie modulu CC umožňuje pridávať odstraňovať rôzne aplikácie a moduly v riadiacom centre. Týmto môžeme pridať ľubovoľnú aplikáciu a môžeme ju priamo otvoriť z ovládacieho centra. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete prispôsobiť riadiace centrum pomocou modulu CC, prejdite do časti Nastavenia> Riadiace stredisko. Nájdete tu všetky aplikácie, ktoré sú k dispozícii v telefóne. Stačí kliknúť na ľubovoľnú ikonu aplikácie a pridať alebo odstrániť z ovládacieho centra.

13. Vyčistite hlavnú obrazovku

Ak chcete, aby bola vaša domáca obrazovka čistá a minimálna, môžete použiť užitočné vyladenie útek z väzenia iOS 13 s názvom Čistá domáca obrazovka. Umožňuje odstrániť rôzne efekty, ikony, odznaky, počet oznámení, názvy aplikácií a ďalšie. Po uplatnení tohto vyzerá vaša úvodná obrazovka jednoduchá a úžasná.

Ak chcete použiť vyladenie Čistej obrazovky, otvorte vyladenie a prepínajte možnosti, ktoré sa vám páčia. Potom znovu vytlačte zariadenie a potom uvidíte zmeny na domovskej obrazovke.

14. Čistý prehrávač

Clean Player je vylepšenie útek z väzenia, ktoré umožňuje, aby bol hudobný prehrávač čistý a minimálny. V predvolenom nastavení nájdete neporiadok s hudobným prehrávačom a mnohým z nás sa nepáči jeho ťažké používateľské rozhranie. V tomto prípade teda môžeme použiť vyladenie prehrávača Clean Player pre minimálny vzhľad prehrávača v uzamknutej obrazovke a kontrolnom centre. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete použiť nastavenia, prejdite na Vylepšenie prehrávača Vylepšiť a prepnite dané možnosti, ako napríklad Skryť časové štítky, Skryť časový posuvník a Skryť ikonu Airplay.

Súvisiaca príručka | 20 tipov na zlepšenie výdrže batérie a zachovanie stavu batérie v zariadeniach iPhone a iPad

15. ColorMyBattery

Indikátor batérie je súčasťou úvodnej obrazovky a tiež prispieva k vzhľadu telefónu, a preto na prispôsobenie indikátora batérie môžeme použiť nástroj ColorMyBattery vyladenie pre útek z väzenia. Môžete nastaviť rôzne farby pre rôzne intervaly, napr 0-10, 11-20, 21-30 a viac. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete povoliť možnosti vyladenia, prejdite na Vylepšenie ColorMyBattery. Potom uvidíte mnoho rôznych možností, takže nastavte farbu pre každý interval pomocou niektorých možností, ako je napríklad Skryť percento batérie.

16. Double Cut

Double Cut je vyladenie pre útek z väzenia, ktoré umožňuje pridať každé slovo alebo vetu podľa vlastného výberu dvojitým ťuknutím na ktorékoľvek písmeno alebo symbol. Ako keby ste chceli nastaviť svoj e-mail tak, že keď dvakrát kliknete na akékoľvek tlačidlo, e-mail sa automaticky vyplní. Skratku môžete nastaviť ľubovoľne, ale môžete zabudnúť aj na tlačidlá, aby ste nastavili iba niekoľko slov, ktoré používate denne.

Ak chcete použiť dvojitý strih, otvorte vyladenie dvojitého strihu a vyberte položku Pridať úryvok. Teraz pridajte ľubovoľné slovo, ktoré chcete rozšíriť, aby sa slovo objavilo pri ťuknutí na každé písmeno, ktoré ste nastavili v kľúči úryvku.

17. Plameň

Toto je vyladenie útek z väzenia, ktoré navrhne používať každý, pretože je to oveľa jednoduchšie pridať zdroje. Umožňuje pridávať viac zdrojov naraz, napríklad import. Ušetrí to veľa času, pretože nemusíte pridávať zdroje jeden po druhom. Pridal som tiež odkaz do súboru, kde nájdete zoznam zdrojov že musíte spustiť rôzne vylepšenia. Najlepšie vylepšenia útek z väzenia iOS 13

Ak chcete pridať zdroje, ktoré ste prevzali pomocou vyladenia plameňa, najprv otvorte Plameň a potom kliknite na Upraviť> Pridať> Režim dávky. Potom požiada o potvrdenie, takže kliknutím na Áno importujte všetky zdroje.

18. HideYourApps

Môžete pomenovať, z akého dôvodu sa toto vyladenie používa. Ak chcete skryť ľubovoľnú aplikáciu z telefónu, môžete použiť nástroj Vyladiť svoje aplikácie pre útek z väzenia. Pomôže vám vyčistiť čistú plochu tak, že skryjete aplikáciu, ktorú nepoužívate, ale nemôžete ju nainštalovať.

Ak chcete skryť ľubovoľnú aplikáciu, najprv v telefóne otvorte HideYourApps a potom prejdite na možnosť Vybrať aplikácie, ktoré chcete skryť, a potom vyberte aplikácie podľa vášho výberu. Znova zariadenie a ikona aplikácie zmiznú.

19. PasscodeText

Toto je zábavné vyladenie útek z väzenia iOS 13, ktoré nám dáva kontrolu nad úpravou textu na karte Heslo. Môžete napísať čokoľvek, čo spôsobí, že sa ostatní používatelia nedotknú vášho telefónu a nezadajú heslo.

Je veľmi jednoduché používať text s prístupovým kódom. Najprv na telefóne iPhone alebo iPad otvorte vyladenie a potom na obrazovke Heslo zadajte slovo podľa vášho výberu.

20. PullToSpring

Svoje zariadenie musíte znova odoslať vždy, keď pridáte nové vyladenie alebo použijete zmeny. Takže v tomto prípade budú mať prednosť všetci používatelia. A to je to, čo vyladenie PullToSpring robí. Umožňuje Respring potiahnutím nižšie uvedených nastavení.

Stačí pridať vyladenie do telefónu a potom otvoriť PullToSpring a povoliť túto možnosť. A otvorenými nastaveniami a potiahnutím nadol zariadenie obnovíte a znova vytlačíte.

Toto sú niektoré vylepšenia, vďaka ktorým bude váš telefón spoľahlivejší. K dispozícii je viac vylepšení, ktoré môžete vyskúšať na svojom iPhone alebo iPad. Ak chcete vedieť viac vylepšení, dajte nám vedieť, budeme aktualizovať zoznam.

Takže tu máte kompletný návod na vyše 20 rokov útek z väzenia pre iPhone a iPad. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás v sekcii komentárov.

Skontrolujte tiež: