20 tipov, trikov a hackov pre Samsung Galaxy J7

Samsung Galaxy J7 je telefón s Androidom, ktorý má v rukáve viac ako pár trikov. Ak ste si telefón práve kúpili, nejaký čas ho máte alebo sa po ňom pozeráte, mám pre vás pár tipov, ktoré vám potenciál telefónu odomknú. Prejdem tipy pre vaše všeobecné použitie, fotoaparát, prispôsobenie a dokonca aj využitie batérie.

Ak ste sa do konca tohto nedozvedeli nič nové alebo užitočné, napíšem vám sonet o tom, ako dobrý je Samsung Galaxy J7 je.

Tipy na každý deň Galaxy J7 Použitie

Predtým, ako sa ponorím hlbšie do J7, začnem na hladine. J7 nemá žiadne pohybové gestá, o ktorých by ste mohli hovoriť, takže vám namiesto toho dám niekoľko všeobecných tipov, ktoré vám pomôžu zlepšiť každodenné používanie.

1. Spravujte svoje denné používanie pomocou Smart Manager

Ak ste Smart Manager ešte nepoužívali, teraz je načase tomu dať šancu. Nájdete ho v zásuvke aplikácie s označením Smart Manager. Pomáha monitorovať:

j7 múdry

Tu môžete jednoducho kontrolovať využitie batérie, vyčistiť všetky pamäte RAM uložené vo vyrovnávacej pamäti a dokonca zlepšiť zabezpečenie. Odporúčam vám, aby ste sa na svojho Smart manažéra pozerali aspoň raz za deň.

2. Nastavte telefónne profily pre viacerých používateľov

Nastavenie užívateľských profilov môže fungovať ako bezpečnostná funkcia, ale okrem toho funguje ako dobrý spôsob zdieľania telefónu medzi používateľmi. Môžete rýchlo prepnúť na nového používateľa alebo ho vytvoriť, ak:

Prejdite prstom nadol zo svojho Rýchle nastavenia ponuka Klepnutím na ikonu používateľa spustíte prepínač profilov

Ak ste nevytvorili žiadne profily, uvidíte iba seba a hosťa, ale môžete si tu vytvoriť ďalšie, na ktoré sa môžete ľubovoľne prepínať.

3. Povoliť USB na cestách (OTG)

USB OTG je užitočná funkcia, ktorá je v telefónoch s Androidom teraz výraznejšia. Našťastie sa to dá použiť na Galaxy J7, pokiaľ máte kábel OTG. Užitočnosť USB OTG sa líši od používateľa k používateľovi, ale ak ste o tom ešte nepočuli, odporúčam pozrieť sa na to.

4. Rýchlo zmeňte svoj vstupný jazyk

Nielen každý môže zmeniť svoj vstupný jazyk, ale nepochybne to pomôže.

Ak to chcete zmeniť:

Prejdite do svojho nastavenie
Od nastavenie, ísť do Jazyk a vstup
Klepnutím na klávesnicu Samsung zobrazíte možnosti zadávania klávesnice

Toto môžete ľubovoľne meniť, takže ak máte iný preferovaný vstupný jazyk, neváhajte.

5. Dva spôsoby, ako rýchlo otvoriť fotoaparát

Za niekoľko sekúnd sa dostanem k tomu, čo môžete s fotoaparátom robiť, ale najskôr vám ukážem dva rýchle spôsoby, ako ho otvoriť. Prvý spôsob, ktorý uprednostňujem, je:

Dvojitým rýchlym klepnutím na tlačidlo domov otvoríte fotoaparát odkiaľkoľvek, dokonca aj z uzamknutej obrazovky.

j7 domov krát dva

Druhý spôsob je iba na uzamknutej obrazovke:

Na uzamknutej obrazovke stlačte a podržte ikonu fotoaparátu a potom ju potiahnite nahor a doľava.

Tipy, aby vaše obrázky zažiarili

The Galaxy J7 má 13MP fotoaparát vzadu a 5MP fotoaparát vpredu s pridaným LED bleskom. Celkovo to nie je príliš ošumelé, takže by ste mali naplno využiť všetky nástroje, ktoré má váš telefón, aby vaše obrázky vyzerali čo najúžasnejšie.

6. Nastavte kvalitu sami

Aj keď váš fotoaparát v predvolenom nastavení začína s najlepšou možnou kvalitou, existujú situácie, keď ho radšej odmietnete. Najprv:

Otvorte fotoaparát V režime na šírku klepnite na ikonu ozubeného kolieska v dolnom ľavom rohu Potom v hornej časti ponuky nastavení klepnite na Veľkosť obrázku buď pre (zadný) alebo (predný)

Tu si môžete vybrať rozlíšenie a kvalitu všetkých zaznamenaných fotografií alebo videí.

7. Switch do režimu Pro pre väčšiu kontrolu

Na úplne opačnej strane ikony ozubeného kolieska je Režim tlačidlo.

režim j7

Klepnutím na toto sa dostanete do novej ponuky prekrytia, ktorá vám umožní vybrať nový režim, ktorý má fotoaparát používať. Režim Pro vám umožňuje ovládať viac funkcií fotoaparátu, a nie nechať J7 automaticky meniť nastavenia.

Ak hľadáte viac, než len rýchle uchopenie, v režime Pro by ste mali urobiť každý záber tak, aby vyzeral perfektne.

8. Nasnímajte nepretržitý záber alebo použite panoramatický režim

Vedľa režimu Pro je režim Súvislé snímanie a Panoráma. Continuous Shot je presne to, čo znie, ale umožňuje vám ľahko zhotoviť viacero záberov, jeden po druhom. Toto je možné použiť na snímanie po snímkach a fotografovanie niečoho v pohybe na fotografie.

panvica j7

Panoramatický režim je pre zábery rozsiahlych oblastí a obrázky širokých miestností, ktoré by ste bežne nemohli urobiť. Oba sú užitočné pri fotografovaní, ktoré by bolo v predvolenom režime fotoaparátu ťažké.

9. Zaostrite na obrazovku rýchlym klepnutím

Niekedy automatické zaostrovanie na Galaxy Fungovanie J7 trvá viac ako niekoľko sekúnd. V takom prípade nechajte kruh na obrazovke rýchlo ťuknúť pred stlačením tlačidla fotoaparátu alebo hardvérovým klávesom pri fotografovaní.

Tipy na prispôsobenie zážitku z J7

Ak mám v systéme Android niečo, čo mám rád, je to pocit, že môj telefón je skutočne môj. Svoj telefón si môžete užívať tak, ako chcete, kedy chcete, a môžete to kedykoľvek zmeniť.

10. Stiahnite si novú tému

Namiesto zmeny pozadia si môžete stiahnuť úplne novú tému z obchodu s témami. Vo vašom nastavenie, ísť do:

Osobná karta, ktorá má Témy pod ním Ak nevidíte žiadne motívy, ktoré by ste už chceli nainštalovať, klepnite na úložisko motívov nižšie

Pred sťahovaním motívov budete musieť súhlasiť s niektorými podmienkami. Keď skončíte, môžete si ich stiahnuť, koľko chcete, a voľne medzi nimi prepínať.

11. Switch do jednoduchého režimu, ak sú skúsenosti so skladom zdrvujúce

Easy Mode je odlišná konfigurácia používateľského rozhrania, ktorá zväčšuje tlačidlá a text a vo všeobecnosti robí J7 pre nových používateľov menej zdrvujúcim.

j7 ľahké

Jednoduchý režim môžete prepnúť zo svojho nastavenie, a potom pod Jednoduchý režim.

12. Prispôsobte si svoju prepínaciu ponuku

Vlastné prepínače nie sú veľmi vlastné, pokiaľ ich sami nezmeníte, čo našťastie teraz môžete. Ak potiahnutím prstom nadol spustíte prepínací panel, zobrazí sa UPRAVIŤ tlačidlo v pravom hornom rohu vedľa ikony ozubeného kolieska.

Klepnite na ňu a ikony, ktoré sa nachádzajú v prepínacej ponuke, môžete okamžite odstrániť, pridať alebo ich vymeniť.

13. Stiahnite si nový spúšťač, aby ste úplne zmenili svoje skúsenosti

Aj keď si už môžete sťahovať nové témy na Galaxy J7, čo úplne nový spúšťač? Spúšťač môže úplne zmeniť vaše používateľské rozhranie a umožní vám ho ešte viac prispôsobiť.

j7 nova

Zo všetkých platených spúšťačov Androidu na trhu, ktoré môžem v súčasnosti najľahšie odporučiť, je Nova Launcher Prime.

14. Skryte aplikácie v zásuvke

Nehovorím o vypchávaní aplikácií do zásuvky s ponožkami, ale o zabezpečení toho, aby sa niektoré aplikácie pri vyhľadávaní v zásuvke na aplikácie nezobrazovali. V telefóne môžu byť aplikácie, ktoré nechcete, aby ich zvedavé oči videli, alebo je v zásuvke aplikácia, z ktorej sa vám už zle pozerá, keď ju posúvate.

Bez ohľadu na dôvod môžete aplikáciu skryť klepnutím na UPRAVIŤ tlačidlo v pravom hornom rohu zásuvky na aplikáciu. Potom klepnite na tlačidlo mínus na ľubovoľnú aplikáciu, ktorú chcete skryť. Neodinštaluje sa to, ale pri hľadaní sa nevrátia výsledky. Môžete to zakázať tak, že aplikáciu znova nájdete vo svojom správca aplikácií.

15. Rootujte svoje Galaxy J7

Existuje posledný tip na prispôsobenie vášho Galaxy J7, a tým sa otvorí koreň. Akonáhle je J7 zakorenený, môžete si ho prispôsobiť podľa svojho vkusu bez toho, aby vám v tom bránili výrobcovia alebo dopravcovia.

Zakorenenie je prvým krokom k otvoreniu telefónu neobmedzeným možnostiam.

Tipy, aby vám batéria vydržala dlho

Vaša batéria je pravdepodobne jednou z najdôležitejších častí telefónu. Našťastie, Galaxy J7 má vymeniteľnú batériu, takže všetky problémy je možné ľahko vyriešiť. To, že je možné ho vymeniť, však neznamená, že by ste sa oň nemali starať.

16. Šetrič energie a ultra energie

Vo vašom nastavenie pod Batéria, existuje niekoľko možností, ako prepnúť na zvýšenie výdrže batérie za cenu výkonu. Môžete ich nastaviť tak, aby sa aktivovali, akonáhle batéria dosiahne určené percento (10% alebo menej atď.) Alebo na požiadanie. Bežný šetrič energie by nemal mať vplyv na používanie svetla.

j7 šetrič energie

Ultra Power Saver však vypne niekoľko funkcií, aby sa ušetrilo čo najviac cesta. Ak potrebujete, aby vám batéria vydržala celý deň, urobte to takto.

17. Čierna téma alebo pozadie

Počuli ste niekedy o tom, že môžete ušetriť výdrž batérie pomocou tmavého alebo čierneho pozadia? Nie je to mýtus, používanie čiernej tapety v skutočnosti do určitej miery funguje. Ak máte čierne pozadie, ktoré radi používate, nezaškodí to vyskúšať.

18. Batériové aplikácie iné ako Smart Manager

Aj keď sa mi Smart Manager páči ako monitor batérie, nie je na škodu získať druhý názor. Na trhu je množstvo aplikácií, ktoré vám vybíjajú batériu rýchlejšie, ako si väčšina ľudí uvedomuje, a niektoré z nich už máte v telefóne.

19. Zmeňte svoje nastavenia jasu

Automatický jas na Galaxy J7 je taký nervózny, že v skutočnosti neexistuje. Jas budete musieť neustále upravovať sami, takže dávajte pozor na svoj jas, ktorý vybíja batériu.

20. Keď je v núdzi, prineste si náhradné

Jednou z najväčších výhod vymeniteľnej batérie je, že ju môžete rýchlo nahradiť úplne nabitou.

j7 vyberte batériu

Nabíjanie je vždy uskutočniteľnou možnosťou, ale oceniť je možné len vloženie novej batérie. Ak odstránite zadný kryt J7, batéria je ľahko dostupná.

Záver

Dozvedeli ste sa niečo nové alebo niečo užitočné? Ak nie, mám sonet s vašim menom. The Galaxy J7 je spolu s J5 za tú cenu fantastický telefón a má čo ponúknuť. Dúfam, že som vám mohol trochu viac ukázať, čo táto ponuka ponúka.

Ak máte ďalšie informácie o Galaxy J7, alebo len chcete posúdiť môj jambický pentameter, nechajte nám komentár!

Odporúčaný kredit obrázku