20 bezplatn├Żch kreat├şvnych ┼íabl├│n programu PowerPoint

Vytvorenie vizu├ílne pr├ş┼ąa┼żlivej prezent├ície, ktor├í v├ím pom├┤┼że predstavi┼ą v├í┼í n├ípad, t├şm alebo obchod potenci├ílnym obchodn├Żm partnerom, investorom alebo klientom, je rozhoduj├║ce, ak chcete zabezpe─Źi┼ą ├║spe┼ín├Ż v├Żsledok.

Vytvorenie prezent├ície a jej dobr├Ż vzh─żad v┼íak m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę, najm├Ą ak v├ím ch├Żbaj├║ dizajn├ęrske zru─Źnosti. V t├Żchto situ├íci├ích m├┤┼że de┼ł ┼íabl├│ny vysokej kvality zachr├íni┼ą de┼ł.

Na internete nie je dostatok bezplatn├Żch a pr├ęmiov├Żch ┼íabl├│n Powerpoint, v┼íetky v┼íak neboli vytvoren├ę rovnak├Żm sp├┤sobom, ─Źo znamen├í, ┼że n├íjdenie kvalitnej ┼íabl├│ny s atrakt├şvnym dizajnom m├┤┼że by┼ą zlo┼żitej┼íie.

Preto sme v tomto pr├şspevku zostavili najlep┼íie bezplatn├ę ┼íabl├│ny Powerpoint, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą p├┤sobiv├║ prezent├íciu.

Mo┼żno v├ís bud├║ zauj├şma┼ą aj na┼íe zbierky obchodn├Żch ┼íabl├│n PowerPoint alebo minim├ílne navrhnut├Żch ┼íabl├│n PowerPoint.

1, Vzduchová minimálna PowerPoint šablóna (zadarmo)

┼áabl├│na Air m├í ─Źist├Ż a minimalistick├Ż dizajn a m├┤┼żete si ju zadarmo stiahnu┼ą. ┼áabl├│na je dod├ívan├í s viac ako 60 jedine─Źn├Żmi sn├şmkami a bola navrhnut├í v 16 form├íte: 9, ┼áabl├│nu je mo┼żn├ę ─żahko upravova┼ą.

Šablóna powerpointovej módy a stylistky (prvky balenia)

Ak potrebujete urobi┼ą m├│dnu prezent├íciu, neh─żadajte ─Ćalej ako t├║to ┼íabl├│nu PowerPoint pre m├│du a stylistu. M├┤┼żete to z├şska┼ą pri registr├ícii do Envato Elements a ┼íabl├│na je dod├ívan├í s viac ako 50 jedine─Źn├Żmi sn├şmkami.

Šablóna powerpoint šablóny pre módu

2, Jednoduchá a minimálna šablóna PowerPoint (zadarmo)

T├íto jednoduch├í ┼íabl├│na programu PowerPoint obsahuje v├Żrazn├ę p├şsmo, ktor├ę ur─Źite zv├Żrazn├ş obsah va┼íej prezent├ície. M├┤┼żete si ho zadarmo stiahnu┼ą a ┼íabl├│na bola navrhnut├í v 16 form├íte: 9,

Zadarmo jednoduch├ę minim├ílne PowerPoint ┼íabl├│ny

Gravidient Powerpoint Template (Envato Elements)

┼áabl├│na Gravidient PowerPoint je modern├í ┼íabl├│na, ktor├í sa dod├íva so v┼íetk├Żmi potrebn├Żmi sn├şmkami na vytvorenie akejko─żvek prezent├ície. Z├şskate to pri registr├ícii do Envato Elements.

Gravidient Powerpoint Template

3, Šablóny Rave Powerpoint (zadarmo)

T├íto ┼íabl├│na programu PowerPoint m├í v├Żrazn├Ż modern├Ż dizajn. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na ak├Żko─żvek druh prezent├ície a ─żahko ho prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojej zna─Źky.

Zadarmo šablóny Powerpoint Rave

4, Šablóna Kula Powerpoint (zadarmo)

┼áabl├│na Kula obsahuje 90 jedine─Źn├Żch sn├şmok a viac ako 40 farieb, ktor├ę sl├║┼żia ako vynikaj├║ci v├Żchodiskov├Ż bod pre n├ívrh va┼íej prezent├ície. M├┤┼żete ho v┼íak ─żahko prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich potrieb.

Zadarmo šablóna Kpoint Powerpoint

Šablóna prezentácie Kaspa Powerpoint (prvky Envato)

Kaspa je ┼ít├Żlov├í ┼íabl├│na programu PowerPoint, ktor├í sa dod├íva s predplatn├Żm Envato Elements. Vyu┼ż├şva vzory zalo┼żen├ę na mrie┼żke a elegantn├║ typografiu, v─Ćaka ktorej je t├íto ┼íabl├│na vynikaj├║cou vo─żbou pre prezent├ície m├│dy alebo kr├ísy.

Šablóna prezentácie Kaspa Powerpoint

5, Šablóna PowerPoint šablóny (zadarmo)

Vzor PowerPoint PowerPoint je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou, ak h─żad├íte minim├ílnu, ale atrakt├şvnu ┼íabl├│nu PowerPoint. N├íjdete v┼íetky potrebn├ę sn├şmky na vytvorenie obsahu va┼íej prezent├ície.

Vzor zadarmo PowerPoint šablóny

6, Brainstormingová prezentácia v PowerPointe (zadarmo)

Prezent├ícia programu Brainstorming PowerPoint m├í farebn├Ż dizajn. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na ak├Żko─żvek typ obchodnej prezent├ície a ─żahko ho prisp├┤sobi┼ą v─Ćaka z├ístupn├Żm symbolom obr├ízkov a hlavn├Żm sn├şmkam.

Brainstorming Powerpoint Presentation zdarma

X Note PowerPoint Template (Envato Elements)

X Note je v├Żkonn├í a viac├║─Źelov├í ┼íabl├│na PowerPoint. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na obchodn├ę prezent├ície a z├şskate viac ako 40 sn├şmok 4 premade t├ęmy, ktor├ę sa daj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą.

X Poznámka PowerPoint Template

7, Vzh─żad – Elegantn├í ┼íabl├│na PowerPoint (zadarmo)

┼áabl├│na Look PowerPoint m├í elegantn├Ż dizajn, ktor├Ż je ide├ílny pre ak├Żko─żvek druh prezent├ície m├│dy alebo kr├ísy. ┼áabl├│na bola navrhnut├í v 16 form├íte: 9 a dod├íva sa s viac ako 55 sn├şmkami.

Zadarmo Elegantne vyzerajúce šablóna PowerPoint

8, ┼ámyk─żavka PowerPoint ┼íabl├│ny (zadarmo)

┼áabl├│na Glide obsahuje 80 jedine─Źn├Żch sn├şmok, ktor├ę obsahuj├║ v┼íetko, ─Źo potrebujete na prezent├íciu. Od ├║vodn├Żch sn├şmok po grafy a tabu─żky nebudete ma┼ą probl├ęm prezentova┼ą svoje n├ípady.

Slip zadarmo PowerPoint šablóny

Skyfy (Packaging Elements) PowerPoint šablóna

Skyfy je modern├í ┼íabl├│na programu PowerPoint, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na ak├Żko─żvek druh prezent├ície. M├í modern├Ż a ─Źist├Ż dizajn a m├í 100 jedine─Źn├Żch sn├şmok a kr├ísnych anim├íci├ş a prechodov sn├şmok.

Skyfy PowerPoint šablóna

9, Šablóna Duotone PowerPoint (zadarmo)

Vylep┼íite svoju prezent├íciu pridan├şm p├║tav├ęho efektu duotone. ┼áabl├│nu je mo┼żn├ę ─żahko upravova┼ą a m├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą efekt tak, aby zodpovedal va┼íej zna─Źke.

Zadarmo šablóna Duotone PowerPoint

10. Šablóna prezentácie Nordic Powerpoint (zadarmo)

┼ákandin├ívska ┼íabl├│na m├í minimalistick├Ż dizajn s kr├ísnou typografiou. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na ak├Żko─żvek typ komer─Źnej alebo kreat├şvnej prezent├ície.

Zadarmo šablóna prezentácie produktu Nordic Powerpoint

┼áabl├│na minim├ílneho obchodn├ęho bodu spolo─Źnosti BeMind (prvky Envato)

┼áabl├│na BeMind obsahuje ─Źist├Ż minimalistick├Ż dizajn, ktor├Ż je ide├ílny pre obchodn├ę prezent├ície. M├┤┼żete ho z├şska┼ą ako s├║─Źas┼ą v├í┼ího predplatn├ęho Envato Elements a ┼íabl├│na obsahuje viac ako 100 sn├şmok, vektorov├Żch tvarov a hlavn├Żch sn├şmok.

BeMind Minimálna šablóna Business PowerPoint

11. V├Żkon (zadarmo)

Prv├í ┼íabl├│na v na┼íom zozname, Power, m├í ─Źist├Ż, modern├Ż dizajn a je vynikaj├║cou vo─żbou, ak vytv├írate prezent├íciu, ktor├í prezentuje va┼íe podnikanie potenci├ílnym investorom alebo obchodn├Żm partnerom. T├íto ┼íabl├│na obsahuje viac ako 120 jedine─Źn├Żch rozlo┼żen├ş sn├şmok, ako aj prvky, ako s├║ kol├í─Źov├ę grafy, z├ístupn├ę symboly ─Źlenov t├şmu, vektorov├ę ikony a ─Ćal┼íie.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

12. Podnikanie (zadarmo)

Ak h─żad├íte ┼íabl├│nu, ktor├í zodpoved├í najnov┼í├şm trendom dizajnu, nenechajte si ujs┼ą ┼íabl├│nu Business. M├í minimalistick├Ż dizajn s farebnou sch├ęmou materi├ílov a obsahuje viac ako 50 jedine─Źn├Żch sn├şmok. ┼áabl├│na zodpoved├í form├ítu 16: 9 A prich├ídza s prisp├┤sobite─żn├Żmi vektorov├Żmi ikonami, grafikou, mapami a tmav├Żmi a svetl├Żmi verziami.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

13. Zlatá šablóna (zadarmo)

Zlat├í ┼íabl├│na je univerz├ílna ┼íabl├│na, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na v┼íetky druhy prezent├íci├ş, nielen na obchodn├ę ├║─Źely. Dod├íva sa v troch farebn├Żch sch├ęmach a m├í elegantn├Ż dizajn. N├íjdete tu aj bezplatn├║ sadu ikon a 3 vr├ítane p├şsma zdarma.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

14. Pokra─Źova┼ą (zadarmo)

Ak sa v r├ímci h─żadania zamestnania sna┼ż├şte urobi┼ą profesion├ílnu prezent├íciu, zv├í┼żte ┼íabl├│nu Pokra─Źova┼ą. Nielen┼że ide o kreat├şvny sp├┤sob, ako vynikn├║┼ą medzi ┼żiadate─żmi, ale tie┼ż v├ím umo┼ż┼łuje pou┼żi┼ą obr├ízky na ilustr├íciu va┼íich ├║spechov.

T├íto ┼íabl├│na obsahuje kombin├íciu textov├Żch a obr├ízkov├Żch sn├şmok, 2 farebn├ę sch├ęmy a sada ikon zdarma.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

15. Warwick (zadarmo)

Vysk├║┼íajte ┼íabl├│nu Warwick pre prezent├ície, ktor├ę vy┼żaduj├║ v├í┼żnej┼í├ş alebo profesion├ílnej┼í├ş t├│n. T├íto ┼íabl├│na skvele vyu┼ż├şva odtiene zelenej a modrej, ktor├ę s├║ perfektn├ę, ak potrebujete sprostredkova┼ą inform├ície o finan─Źn├Żch alebo bezpe─Źnostn├Żch ot├ízkach.

N├íjdete tu 25 r├┤znych sn├şmok, predpripraven├Żch ┼ít├Żlov pre grafy, tabu─żky a tabu─żky, ako aj prisp├┤sobite─żn├║ skupinu ikon s 80 r├┤znymi ikonami a mapu sveta.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

16. Po─Ź├şta─Źov├ę podnikanie (zadarmo)

┼áabl├│na Computer Business obsahuje 36 sn├şmok, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ obaly, tabu─żky obsahu, ─Źasov├ę harmonogramy, diagramy, grafy, tabu─żky, obr├ízkov├ę sn├şmky, mapy a sady ikon. ┼áabl├│na tie┼ż obsahuje vopred pripraven├║ farebn├║ sch├ęmu, ktor├║ je mo┼żn├ę ─żahko upravova┼ą.

T├íto ┼íabl├│na m├┤┼że by┼ą pou┼żit├í na vytvorenie prezent├ície pre va┼íu spolo─Źnos┼ą, ako aj ak sa sna┼ż├şte prezentova┼ą potenci├ílnym klientom alebo investorom.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

17. Revol├║cia (zadarmo)

┼áabl├│na Revol├║cia obsahuje viac ako 100 ─Źist├Żch a profesion├ílnych diapozit├şvov a bola navrhnut├í s rozl├ş┼íen├şm 1920 ├Ś 1080. M├í modern├║ zelen├║ a modr├║ farebn├║ sch├ęmu a obsahuje 500 ikon s mo┼żnos┼ąou zmeny ve─żkosti. N├íjdete tu textov├ę sn├şmky, obr├ízkov├ę sn├şmky a kombin├íciu oboch, ako aj r├┤zne grafy, tabu─żky, grafy, infographic prvky a ─Ćal┼íie.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

18. Bronx (zadarmo)

V─Ćaka svojmu modern├ęmu a trochu ┼żensk├ęmu dizajnu bude ┼íabl├│na Bronx ur─Źite up├║ta┼ą pozornos┼ą ka┼żd├ęho, kto pozer├í va┼íu prezent├íciu. T├íto ┼íabl├│na obsahuje 35 sn├şmok navrhnut├Żch v 16 form├íte: 9 a ve─ża prvkov, ako s├║ zv├Ą─Ź┼íite─żn├ę ikony, p├şsma, v├Żvojov├ę diagramy a textov├ę a obr├ízkov├ę sn├şmky.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

19. Katharine (zadarmo)

┼áabl├│na Katharine je skvelou vo─żbou pre ka┼żd├ęho, kto chce prezentova┼ą svoje minul├ę projekty. So siln├Żm zameran├şm na obr├ízky je Katharine ide├ílna pre dizajn├ęrov, ilustr├ítorov, fotografov a kreat├şvy. ┼áabl├│na obsahuje 17 r├┤znych sn├şmok, vopred navrhnut├ę ┼ít├Żly pre grafy, tabu─żky a tabu─żky a 80 prisp├┤sobite─żn├Żch ikon, ako aj mapu sveta.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

20. Vicentio (zadarmo)

T├íto ┼íabl├│na duot├│nu je ide├ílna pre modern├ę prezent├ície. Navrhnut├ę s oh─żadom na advok├ítov a advok├ítov, ur─Źite budete m├┤c┼ą predlo┼żi┼ą svoj pr├şpad s touto ┼íabl├│nou. N├íjdete tu 25 r├┤znych sn├şmok, ktor├ę s├║ ─żahko upravite─żn├ę a navrhnut├ę tak, aby sa zmestili do form├ítu 16: 9,

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

21. Jedlo (zadarmo)

┼áabl├│na potrav├şn, ako n├ízov napoved├í, je ide├ílna pre ka┼żd├ęho v potravin├írskom priemysle. ┼áabl├│na vyu┼ż├şva ve─ża bieleho priestoru v kombin├ícii s pekn├Żm odtie┼łom ┼żltej, aby sa fotografie potrav├şn stali stredobodom pozornosti.

T├íto ┼íabl├│na obsahuje 32 kr├ísnych a modern├Żch sn├şmok v 16 form├íte: 9, obsahuje 20 fotografi├ş a 2 ─Ćal┼íie farebn├ę sch├ęmy na v├Żber.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

22. iSlide (zadarmo)

Ak h─żad├íte jednoduch├║ a minim├ílnu ┼íabl├│nu, neh─żadajte ni─Ź in├ę ako iSlide. T├íto ┼íabl├│na m├í ve─ża medzier a jemn├Żch farebn├Żch okien, ktor├ę u─żah─Źuj├║ zameranie na obsah va┼íej prezent├ície. N├íjdete tu viac ako 20 jedine─Źn├Żch sn├şmok, z├ístupn├ę symboly pre drag and drop a ikony a tvary s mo┼żnos┼ąou zmeny ve─żkosti.

bezplatn├ę kreat├şvne kreat├şvy ┼íabl├│n powerpoint

Pomocou ┼íabl├│n aplik├ície Powerpoint u┼íetr├şte ─Źas a poskytujete p├┤sobiv├ę prezent├ície

Ako vid├şte z vy┼í┼íie uveden├Żch pr├şkladov, ┼íabl├│ny programu PowerPoint s├║ k dispoz├şcii pre ak├Żko─żvek typ prezent├ície. Pou┼żite na┼íe zhrnutie ako v├Żchodiskov├Ż bod a n├íjdite perfektn├║ ┼íabl├│nu Powerpoint, ktor├í v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą a doda┼ą ├║┼żasn├║ prezent├íciu.

Ako importova┼ą a in┼ítalova┼ą ┼íabl├│nu programu PowerPoint

Pokia─ż ide o skvel├ę prezent├ície, ┼íabl├│na programu PowerPoint v├ím pom├┤┼że u┼íetri┼ą ─Źas a zabezpe─Źi┼ą, aby bola va┼ía prezent├ícia profesion├ílne navrhnut├í. So stovkami ┼íabl├│n programu PowerPoint, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii online, ur─Źite n├íjdete t├║, ktor├í zodpoved├í t├ęme a ┼ít├Żlu va┼íej prezent├ície. Tu je r├Żchly n├ívod na import a in┼ítal├íciu ┼íabl├│ny programu PowerPoint.

  • Stiahnite a rozba─żte ┼íabl├│nu programu PowerPoint, ktor├║ chcete pou┼żi┼ą
  • Spustite program PowerPoint a prejdite na Otvori┼ą
  • Prejdite do stiahnut├ęho prie─Źinka PowerPoint
  • Otvorte s├║bor PPTX a prisp├┤sobte ho pod─ża svojich predst├ív.