20 Apple Watch cvi─Źenia doma, ktor├ę m├┤┼żete robi┼ą po─Źas p├┤rodu

Apple Watch Podporuje ve─żk├Ż v├Żber typov tr├ęningov, ale najob─ż├║benej┼íie typy, ako je beh a pl├ívanie, pravdepodobne u┼ż nem├┤┼żete urobi┼ą v─Ćaka bloku koronav├şrusov. Na┼í┼ąastie, ak kop├íte trochu hlb┼íie, n├íjdete ich ve─ża Apple Watch Dom├íce cvi─Źenia si m├┤┼żete vybra┼ą, ktor├ę vy┼żaduj├║ mal├ę alebo ┼żiadne ┼ípeci├ílne vybavenie.

Tak pre─Źo nevyu┼żi┼ą pr├şle┼żitos┼ą na zvl├ídnutie nov├ęho typu cvi─Źenia? Tu ich je 20 Apple Watch Interi├ęrov├ę ÔÇőÔÇőtr├ęningov├ę mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą hne─Ć teraz.

Ako prida┼ą Apple Watch druhy odbornej pr├şpravy

Apple Watch Automaticky triedi va┼íe typy tr├ęningov do zoznamu, ukazuje tie, ktor├ę pravidelne rob├şte na vrchole, a ni┼ż┼íie umiest┼łuje ─Ćal┼íie popul├írne mo┼żnosti. Probl├ęm je v tom, ┼że v├Ą─Ź┼íina z nich s├║ typy cvi─Źen├ş, ktor├ę moment├ílne nem├┤┼żete urobi┼ą, v─Ćaka karant├ęne COVID-19. Tak┼że pokra─Źujte v pos├║van├ş a vyh─żadajte Pridajte ┼íkolenie Tla─Źidlo. Klepnut├şm na t├║to ikonu z├şskate pr├şstup k ove─ża dlh┼íiemu zoznamu viac ako 70 ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş tr├ęningu.

Niektor├ę z nich v s├║─Źasnosti nie s├║ praktick├ę. Napr├şklad, ak ne┼żijete na ran─Źi, uh├ídnem a poviem Jazdeck├ę ┼íporty s├║ vyl├║─Źen├ę, ale po d├┤kladnom presk├║man├ş zoznamu som si vybral 20 Apple Watch cvi─Źenia, ktor├ę pravdepodobne m├┤┼żete urobi┼ą pr├íve teraz, ke─Ć sa uch├ídzate o miesto.

Ako prida┼ą a Apple Watch dom├íci tr├ęning Foto: Graham Bower / Cult of Mac

Top 20 Apple Watch dom├íce cvi─Źenie

1, Silov├Ż tr├ęning

To je nie─Źo, ─Źo by ste be┼żne robili v telocvi─Źni s v├íhami, z├íva┼żiami a odporov├Żmi strojmi. Ale ni─Ź nebr├íni v├ím robi┼ą silov├Ż tr├ęning doma, aj ke─Ć nem├íte ┼żiadnu v├íhu. ─Äal┼íie podrobnosti n├íjdete v mojom pr├şspevku o ├║─Źinnom dom├ícom tr├ęningu.

2, Intervalov├Ż tr├ęning s vysokou intenzitou

Cvi─Źenia HIIT v├ím poskytuj├║ kr├ítke a ostr├ę cvi─Źenie, ktor├ę je ─Źasto ├║─Źinnej┼íie ako omnoho dlh┼íie a menej intenz├şvne sedenie. Vo v┼íeobecnosti to znamen├í behanie vonku, jazda na bicykli alebo pl├ívanie. Ale nemus├şte. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete robi┼ą takmer ak├ęko─żvek cvi─Źenie. Vysk├║┼íajte m├┤j pr├şspevok na tr├ęningu HIIT s Apple Watch pre viac inform├íci├ş.

3, Vnútorná cyklistika

Na to nemus├şte investova┼ą do nov├ęho cvi─Źebn├ęho bicykla. Ak vlastn├şte be┼żn├ę bicykle, m├┤┼żete ich pou┼ż├şva┼ą ako indoorov├ę rotopedy s n├ístavcom pre tr├ęningov├ę bicykle. Jedn├í sa o kompaktn├ę a cenovo dostupn├ę ceny s cenou pod 100 dol├írov.

4, barre

Barre je p├┤vodn├Ż z baletn├ęho tr├ęningu a je celotelov├Ż tr├ęning s n├şzkym dopadom, ktor├Ż zd├┤raz┼łuje silu, flexibilitu, rovnov├íhu a p├┤vab. Bar je z├íbradlie, ktor├ę vid├şte pozd─║┼ż stien tane─Źn├Żch ┼ít├║di├ş. Doma sa v├ím pravdepodobne podar├ş schodiskov├ę z├íbradlie alebo stojan na uter├íky. Pokyny, ako za─Źa┼ą, n├íjdete v uk├í┼żke Kage Douglas Live Bar na adrese Instagram,

N├í┼í z├íkladn├Ż sprievodca budovan├şm skaln├Żch abs (s malou pomocou od Apple Watch)Na z├íkladn├ę ┼íkolenie doma nepotrebujete ┼żiadne ┼ípeci├ílne vybavenie. Foto: Graham Bower / Cult of Mac

5, v├Żcvik

V├Ą─Ź┼íina hlavn├Żch tr├ęningov├Żch cvi─Źen├ş sa spolieha sk├┤r na telesn├║ hmotnos┼ą ako na ┼ípeci├ílne vybavenie. V─Ćaka tomu s├║ ide├ílne robi┼ą doma. Pre viac inform├íci├ş o z├íkladnom v├Żcviku, pozri m├┤j pr├şspevok o tom, ako zostavi┼ą ┼íes┼ą bat abs Apple Watch,

6, Zmie┼ían├ę kardio

Kardiovaskul├írne cvi─Źenia maj├║ tendenciu postihova┼ą pohyb, napr├şklad beh, bicyklovanie a pl├ívanie. ─îo nie je ide├ílne, ke─Ć ste uv├Ąznen├ş vo vn├║tri. Ale na mieste je ve─ża kardio, ktor├ę m├┤┼żete robi┼ą, ke─Ć stoj├şte (alebo sk├í─Źete). Bu─Ćte oh─żadupln├ş vo─Źi susedom, ak b├Żvate v bytovom dome! Ak m├íte nejak├ę n├ípady na zmie┼ían├ę kardiovaskul├írne cvi─Źenie doma, pre─Ź├ştajte si m├┤j pr├şspevok na str├ínke Apple TV fitness aplik├ície.

7, tanec

Mo┼żno e┼íte nie ste pripraven├ş na tanec s hviezdami. Ale v s├║krom├ş v├í┼ího domova v├ís nikto nevid├ş cha-cha-cha. Tak┼że teraz je ide├ílny ─Źas na zdolanie dvoch ─żav├Żch n├┤h bez rozpakov alebo stigmy. Pre─Źo nespa─żova┼ą niektor├ę kal├│rie pri ovl├ídan├ş svojich ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek? Fortnite em├│cie v re├ílnom ┼żivote? Ke─Ć je karant├ęna zru┼íen├í, m├┤┼żete zap├┤sobi┼ą na v┼íetk├Żch svojich priate─żov t├Żm, ┼że sa budete c├şti┼ą ako na┼íi Fortnite expert Killian Bell.

8, Fitness hry

Ak m├íte Nintendo Wii alebo Switch, doma u┼ż m├íte ┼íkoliace rie┼íenie, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş poti┼ą sa s n├şm. Ak ste to e┼íte neurobili, teraz je ─Źas opr├í┼íi┼ą star├ę wiimoty a pohra┼ą sa s Wii Fit. Alebo si fyzicky s Boxing Fitness vo svojom Switch, ─îoko─żvek si vyberiete, m├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą pomocou mo┼żnosti Fitness Gaming na svojom Apple Watch,

9, flexibilita

Tom Brady pripisuje dlhovekos┼ą svojej futbalovej kari├ęry ÔÇ×flexibiliteÔÇť alebo, pod─ża laikov, flexibilite. V├Żvojov├ę cvi─Źenia statick├ęho ┼ąahu s├║ ide├ílne na pr├ícu v teple a pohodl├ş v├í┼ího domova. Kto vie, pred karant├ęnou by ste mohli rozde─żova┼ą bez n├ímahy. Vysk├║┼íajte ┼ípeci├ílnu flexibiln├║ tr├ęningov├║ aplik├íciu spolo─Źnosti Sworkit, aby ste mohli za─Źa┼ą

10. Gymnastika

Nemus├şte ma┼ą doma ko┼ła s obru─Źami alebo kr├║┼żkami, ale st├íle existuje ve─ża z├íkladn├Żch gymnast├şk, ktor├ę m├┤┼żete ovl├ída┼ą bez ┼ípeci├ílneho vybavenia. Gymnastika je vynikaj├║ca pre budovanie sily a flexibility. A ak m├íte doma dos┼ą priestoru, m├┤┼żete sa na p├írty nau─Źi┼ą nejak├ę nov├ę triky, ako s├║ kolieska a stojky na ruky. N├íjdete tu ve─ża sp├┤sobov, ako robi┼ą gymnastiku YouTube tak┼że za─Źnete

11. Švihadlo

Neexistuje ospravedlnenie na presko─Źenie v├í┼ího denn├ęho tr├ęningu. Obzvl├í┼í┼ą ak m├íte ┼ívihadlo. Toto nie je len skvel├ę kardiovaskul├írne cvi─Źenie alebo forma, ale tie┼ż v├ís tr├ęnuje, aby ste boli ─żahk├Ż, a preto je ob─ż├║ben├Ż u tr├ęnerov boxu. Ak e┼íte jeden nem├íte, pre─Źo si u┼żi┼ą Tangram Smart Rope. ─îo si po─Ź├şta va┼íe skoky s neuverite─żnou vstavanou LED obrazovkou, ktor├í magicky pl├íva vo vzduchu? Sprievodn├í aplik├ícia pre iPhone synchronizuje va┼íe cvi─Źenie s aplik├íciou Apple Health automaticky.

12. Kickbox

Nie, nepotrebujete ┼íkoliaceho partnera. Kickbox a zmie┼ían├ę bojov├ę umenia poskytuj├║ vynikaj├║cu mo┼żnos┼ą kardiovaskul├írneho tr├ęningu, ktor├║ m├┤┼żete robi┼ą doma. Len sa uistite, ┼że ni─Ź nezlom├şte windows alebo ocenen├ę ozdoby. Vysk├║┼íajte tr├ęningov├ę vide├í pre kardio kickbox tr├ęnera Kozaka Hasfita zameran├ę na v┼íetky ├║rovne zru─Źnosti vr├ítane za─Źiato─Źn├şkov.

13. Bojov├ę umenia

Ak kickbox nie je v├í┼í d┼żem, m├íte na v├Żber ve─ża ─Ćal┼í├şch bojov├Żch umen├ş. Vyp├í─ż to YouTube vo va┼íom Apple Telev├şzia a h─żadanie ÔÇ×bojov├Żch umen├ş pre za─Źiato─Źn├şkovÔÇť A n├íjdete ve─ża tr├ęningov, ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą doma.

Relax s n├şm Apple Watch D├Żchajte aplik├íciu.┼Żivot s blok├ídou koronav├şrusov m├┤┼że by┼ą stresuj├║ci. Pom├┤c┼ą m├┤┼że ma┼ą ─Źas na d├Żchanie. Foto: Graham Bower / Cult of Mac

14. Telo mysle

Ak v├ís cel├Ż tento koronav├şrusov├Ż obchod zd├┤raznil, mo┼żno tr├ęning, ktor├Ż skuto─Źne potrebujete, je pre va┼íu myse─ż a telo, aby v├ím pomohol relaxova┼ą. V takom pr├şpade m├┤┼że by┼ą pre v├ís tr├ęning mysli a tela. Pozrite sa na m├┤j pr├şspevok Apple Watch za─Źa┼ą d├Żchacie cvi─Źenia.

15. Pilates

Pilates je skvel├Ż sp├┤sob, ako zlep┼íi┼ą svoju jadrov├║ silu, rovnov├íhu a dr┼żanie tela. Aj ke─Ć sa niekedy pou┼ż├şva ┼ípeci├ílne vybavenie, v┼íetko, ─Źo potrebujete na za─Źatie, je iba j├│ga alebo in├í vhodn├í pracovn├í plocha. Vysk├║┼íajte aplik├íciu Pilates pre iPhone a iPad, kde n├íjdete nejak├ę n├ípady na cvi─Źenie.

16. Rebr├şk

Pred karant├ęnou ─żudia pou┼ż├şvali dobr├ę peniaze, aby pou┼ż├şvali schodov├ę zariadenie v miestnych telocvi─Źniach. Tak┼że ak m├íte vo svojom dome rebr├şk, ┼í┼ąastie. M├íte tu nevyhnutn├║ ─Źas┼ą vybavenia pre telocvi─Ź┼łu. Ch├┤dza alebo beh po rebr├şku poskytuje vynikaj├║ce kardiovaskul├írne cvi─Źenie a z├írove┼ł zvy┼íuje pevnos┼ą a vytrvalos┼ą n├┤h. D├ívajte pozor, aby ste nespadli.

17. Tr├ęningov├Ż krok

Nesmie sa zamie┼ła┼ą s rebr├şkom, pre striedav├Ż tr├ęning potrebujete robustn├║ lavicu navrhnut├║ ┼ípeci├ílne pre tento typ tr├ęningu. Objednajte si Reebok Step online a pou┼żite ho s tr├ęningom pre za─Źiato─Źn├şkov YouTube pre intenz├şvne kardio sedenie.

18. Tai Chi

Tai Chi je ─Ź├şnske bojov├ę umenie, ktor├ę kombinuje tr├ęning sebaobrany s cvi─Źen├şm a medit├íciou, ─Ź├şm poskytuje ├║pln├ę cvi─Źenie mysle a tela. Presk├║majte aplik├íciu Taichi Temple iPhone na postupn├Ż pr├şstup k osvojeniu si z├íkladov.

19. Boj

Chcete by┼ą bojovn├şkom alebo bud├║cou superstar WWE? Mo┼żno je pre v├ís bojov├Ż v├Żcvik. V┼íetko, ─Źo potrebujete, je partner. ├Üprimne povedan├ę, je to jeden z naj├║┼żasnej┼í├şch Apple Watch Cvi─Źenia doma A ak nem├íte ┼żiadne sk├║senosti, najlep┼íie by bolo vysk├║┼ía┼ą kanadsk├Ż torp├ędoborec na svojej matke. Ak chcete za─Źa┼ą, pozrite si dom├íce cvi─Źebn├ę vide├í Zane Retherford. A kto vie, ak naozaj ├íno, mo┼żno dostane pozvanie na posledn├║ chv├ş─żu na olympijsk├ę hry na bud├║ci rok.

20. J├│ga

J├│ga poskytuje kompletn├ę cvi─Źenie mysle a tela. Okrem toho, ┼że v├ím pom├íhaj├║ rozv├şja┼ą rovnov├íhu, flexibilitu, dr┼żanie tela a silu, tie┼ż sp├┤sobia, ┼że sa c├ştite osvie┼żen├ş a omladl├ş. Pozrite sa na moje hodnotenie Asana Rebel Apple Telev├şzna aplik├ícia s podrobnos┼ąami o vynikaj├║com v├Żbere jogov├Żch cvi─Źen├ş.