2. SSD r├Żchlos┼ą z├ípisu dvojn├ísobn├í v─Ćaka technol├│gii X-NAND gener├ície

2. SSD r├Żchlos┼ą z├ípisu dvojn├ísobn├í v─Ćaka technol├│gii X-NAND gener├ície 2

Blocks and Files tvrd├ş, ┼że Neo Semiconductor, spolo─Źnos┼ą stojaca za technol├│giou X-NAND, zdvojn├ísobila r├Żchlos┼ą ukladania paraleliz├íciou z├ípisu d├ít pre ─Źipy druhej gener├ície. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼że X-NAND pon├║knu┼ą v├Żkon SLC spolu s bleskom QLC, ktor├Ż je lacnej┼í├ş a prich├ídza s v├Ą─Ź┼í├şmi kapacitami.

2. Technológia X-NAND generácie

Architekt├║ra X-NAND Neo Semiconductor je prisp├┤sobite─żn├í v┼íetk├Żm gener├íci├ím flash pam├Ąt├ş. Spolu s druhou gener├íciou ─Źipu X-NAND predch├ídzaj├║ca gener├ícia 10,600 MBvs. /s 30,200 MBM├┤┼że dosiahnu┼ą r├Żchlos┼ą z├ípisu d├ít ako /s. Na druhej strane do┼ílo aj k vylep┼íeniam na strane latencie, ale v tejto s├║vislosti nie s├║ zverejnen├ę ┼żiadne podrobnosti.

Technol├│gia novej gener├ície spolo─Źnosti, 2-4 Na podujat├ş Flash Memory Summit, ktor├ę sa konalo medzi 18. augustom, z├şskalo ocenenie Best in Show (Best in Show). Pod─ża Neo Semiconductor je nov├í technol├│gia kompatibiln├í so v┼íetk├Żmi v├Żrobn├Żmi technikami bez zv├Ż┼íenia v├Żrobn├Żch n├íkladov alebo ve─żkosti matrice.

2. Technológia X-NAND generácie

Zatia─ż nevieme, ktor├ę spolo─Źnosti na ukladanie d├ít pou┼ż├şvaj├║ technol├│giu X-NAND. Viac sa v┼íak o X-NAND uk├í┼że a┼ż v bud├║cnosti. Andy Hsu, zakladate─ż a gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Neo Semiconductor, povedal:

ÔÇťToto ocenenie je korunou n├í┼ího ├║silia prinies┼ą na trh NAND inovat├şvnu technol├│giu, ktor├í rie┼íi rast├║ce probl├ęmy s v├Żkonom v IT syst├ęmoch a spotrebite─żoch. S dvojn├ísobnou efektivitou v porovnan├ş s X-NAND Gen1 umo┼ż┼łuje X-NAND Gen2 z├íkazn├şkovi dosiahnu┼ą v├Żkon podobn├Ż SLC s v├Ą─Ź┼íou kapacitou a lacnej┼íou pam├Ą┼ąou QLC. X-NAND Gen2 sa vyzna─Źuje architekt├║rou a dizajnov├Żmi zmenami s nulov├Żm dopadom, ktor├ę nezvy┼íuj├║ v├Żrobn├ę n├íklady a z├írove┼ł poskytuj├║ vynikaj├║cu priepustnos┼ą a zlep┼íenia latencie.ÔÇť

Related Articles

Back to top button