2 roz┼í├şren├ę realitn├ę aplik├ície na z├íbavu v karant├ęne

Roz┼í├şren├í realita je fascinuj├║cou a prekvapuj├║cou technikou, ktorej funkcia je zalo┼żen├í na prekr├Żvaj├║cich sa prvkoch v scen├íroch re├ílneho ┼żivota. To znamen├í, ┼że pomocou roz┼í├şrenej reality aplik├ície m├┤┼żete za─Źleni┼ą od leva do Eiffelovej ve┼że vo va┼íej ob├Żvacej izbe. T├íto technol├│gia sa uskuto─Źnila v roku 2007 smartphones, najm├Ą v syst├ęme Android, kde spolo─Źnosti ako LEGO vytvorili aplik├ície na doplnenie svojich hra─Źiek a pokra─Źovanie v tejto aktivite.

Vieme, ┼że karant├ęna si zasl├║┼żi mo┼żnosti z├íbavy, a preto chceme pre Android predstavi┼ą nieko─żko aplik├íci├ş s roz┼í├şrenou realitou, ktor├ę s├║ ve─żmi zauj├şmav├ę.

Ve─ża kopov

Ak ste milovn├şkom tenisiek a ch├Żba v├ím n├íkup niektor├Żch modelov, Wanna Kicks je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou karant├ęny. Je to aplik├ícia s roz┼í├şrenou realitou, ktor├í v├ím d├íva mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si na desiatkach tenisiek bez toho, aby ste opustili svoj domov a bez toho, aby ste si zlo┼żili top├ínky. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete zisti┼ą, ─Źi ┼íportov├í obuv, ktor├║ ste videli na fotografii, skuto─Źne zodpoved├í v├í┼ímu ┼ít├Żlu alebo ─Źi v├ís farby skuto─Źne presved─Źia.

Aplik├ícia je bezplatn├í a najlep┼íie zo v┼íetk├Żch, nemus├şte sa zaobera┼ą reklamou a reklamou.

Ak ju chcete zn├ş┼żi┼ą, kliknite na tento odkaz,

YouCam Makeup

Pre t├Żch, ktor├ş s├║ rozpty─żovan├ş v┼íetk├Żm, ─Źo s├║vis├ş so stylingom a estetikou, je YouCam Makeup vynikaj├║cou alternat├şvou, ktor├í je tie┼ż zalo┼żen├í na roz┼í├şrenej realite. To znamen├í, ┼że m├íte mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą r├┤zne ┼ít├Żly make-upu, r├┤zne farby vlasov a sp├┤soby, ako vylep┼íi┼ą obrys obo─Źia, ├║st a o─Ź├ş. Okrem toho m├┤┼że aplik├ícia analyzova┼ą va┼íu tv├ír a ur─Źi┼ą najlep┼íiu starostlivos┼ą o va┼íu poko┼żku. M├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą r├┤zne zna─Źky make-upu.

Ak sa chcete bavi┼ą s oblas┼ąou stylingu, bude t├íto aplik├ícia u┼żito─Źn├í.

Vysk├║┼ía┼ą to, kliknite na tento odkaz,