19 tipov a trikov pre Samsung Galaxy S3 sa stane kr├í─żom technikov

Vlastn├şte Samsung Galaxy S III? Hr├íte s n├şm st├íle hry, sledujete vide├í alebo po─Ź├║vate hudbu? V├í┼í telef├│n dok├í┼że ove─ża viac, ako si mysl├şte. Poviem v├ím nieko─żko skvel├Żch trikov, ktor├ę m├┤┼żete s telef├│nom urobi┼ą.

Tento ─Źl├ínok v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą ─żahko ovl├ída┼ą telef├│n, udr┼ża┼ą sa v kond├şcii a rie┼íi┼ą niektor├ę be┼żn├ę probl├ęmy. Pre─Ź├ştajte si viac a dozviete sa niektor├ę z najlep┼í├şch tipov a trikov pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy S3.

1. Pou┼żite Smart Stay in Galaxy S3

Inteligentn├Ż pobyt

Inteligentn├Ż pobyt je dobr├í funkcia, ke─Ć v telef├│ne ─Ź├ştate knihy alebo surfujete po internete. Udr┼ż├ş podsvietenie telef├│nu zapnut├ę, k├Żm nezavriete o─Źi alebo neodklop├şte o─Źi z obrazovky telef├│nu. Ak ho chcete aktivova┼ą, prejdite na nastavenia, klepnite na displej a za─Źiarknite mo┼żnos┼ą inteligentn├ęho pobytu.

2. Zme┼łte svoje p├şsmo na Galaxy S3

Ak sa v├ím nep├í─Źi ┼ítandardn├ę p├şsmo vo va┼íom Galaxy S3 sta─Ź├ş ho zmeni┼ą na in├ę p├şsmo tak, ┼że prejdete na Nastavenia, Displej a potom klepnete na ┼át├Żl p├şsma. Tu si m├┤┼żete vybra┼ą jedno z troch vopred na─Ź├ştan├Żch p├şsem. ─Äal┼íie p├şsma si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Obchodu Play.

3. Sp├║┼í┼ąajte aplik├ície priamo z uzamknutej obrazovky

Ak chcete spusti┼ą svoje aplik├ície bez odomknutia zariadenia, m├┤┼żete na uzamknut├║ obrazovku vlo┼żi┼ą skratky, aby ste ich mohli sp├║┼í┼ąa┼ą bez odomykania zariadenia. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite na polo┼żku Nastavenia, klepnite na polo┼żku Displej, potom na polo┼żku Mo┼żnosti uzamknutej obrazovky a potom zapnite skratky.

Sp├║┼í┼ąajte aplik├ície z uzamknutej obrazovky

4. Zapnite zámok Maze Galaxy S3

Chcete si vyrobi┼ą svoj Galaxy S3 zabezpe─Źen├ę, aby nikto nemohol nahliadnu┼ą do v├í┼ího zariadenia, ke─Ć to nechcete? Prejdite na polo┼żku Nastavenia, Zabezpe─Źenie, Z├ímok obrazovky a potom na polo┼żku Vzor. Teraz postupujte pod─ża pokynov a v├í┼í telef├│n je zaisten├Ż z├ímkom bludiska.

Nastavte zámok Maze

5. Aktualizujte svoj Galaxy S3

Aktualiz├íciou telef├│nu z├şskate nov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a nov├ę funkcie. Na svojom S3 m├┤┼żete z├şska┼ą nov├║ verziu Android Kit Kat. Ak chcete aktualizova┼ą S3, prejdite na Nastavenia, potom klepnite na O zariaden├ş, potom na Aktualiz├ícia softv├ęru a Aktualizova┼ą.

Upozornenie: Po─Źas aktualiz├ície sa bud├║ ├║─Źtova┼ą poplatky, tak┼że sa pred aktualiz├íciou svojho telef├│nu uistite, ┼że je v├í┼í telef├│n pripojen├Ż k internetu Galaxy S3.

Aktualizujte svoj Galaxy S3

6. Ovládajte svoje kontakty pomocou gest Galaxy S3

M├┤┼żete zavola┼ą alebo odosla┼ą spr├ívu z kontaktov telef├│nu jednoduch├Żm potiahnut├şm. Je to ove─ża jednoduch┼íie, ako znova klepn├║┼ą na Kontakty. Jednoducho potiahnite prstom z─żava doprava cez kontakt, aby ste zavolali, a z─żava doprava cez kontakt nap├ş┼íte spr├ívu.

Ovládajte svoje kontakty gestami

7. Zme┼łte tapetu na svojom Galaxy S3

Vyzer├íte dobre na obr├ízkoch a chcete ich prida┼ą na domovsk├║ obrazovku S3? Ak to chcete urobi┼ą, klepnite a podr┼żte pr├ízdne miesto na domovskej obrazovke, klepnite na Gal├ęria, potom vyberte po┼żadovan├Ż obr├ízok ako tapetu a potom klepnite na Hotovo.

Existuje aj in├Ż sp├┤sob, ako to urobi┼ą. Prejdite do Gal├ęrie, zobrazte po┼żadovan├Ż obr├ízok, kliknite na Mo┼żnosti, klepnite na Nastavi┼ą obr├ízok ako, potom klepnite na Tapeta a kliknite na Ulo┼żi┼ą.

8. Z├şskajte kl├ívesnicu Android L pre Samsung Galaxy S3

Z├şskajte kl├ívesnicu Android L.

Predvolen├í kl├ívesnica Samsung vyzer├í Apple’s, Stru─Źne povedan├ę, je to dos┼ą ┼íkared├ę. Pre─Źo teda nesk├║si┼ą kl├ívesnicu Android Lollipop vo svojom telef├│ne?

Ak to chcete urobi┼ą, otvorte Google Play Store a vyh─żadajte ÔÇ×kl├ívesnicu Android LÔÇť, n├íjdete tam mno┼żstvo aplik├íci├ş, sta─Ź├ş si vybra┼ą t├║ najlep┼íiu.

Ak chcete t├║to kl├ívesnicu nastavi┼ą ako predvolen├║, prejdite na polo┼żku Nastavenia, klepnite na polo┼żku Jazyk a zad├ívanie a vyberte kl├ívesnicu Android L ako predvolen├║ kl├ívesnicu.

9. Vytvorte si sn├şmku obrazovky svojho Samsungu Galaxy S3

Chcete sa podeli┼ą o svoju skvel├║ domovsk├║ obrazovku alebo hra─Źku so svojimi priate─żmi? S├║─Źasne stla─Źte a podr┼żte vyp├şna─Ź a tla─Źidlo Domov a v stavovom riadku sa zobraz├ş upozornenie.

Existuje ─Ćal┼í├ş skvel├Ż sp├┤sob, ako zachyti┼ą obrazovku. Prejdite na Nastavenia> Pohyb> Pohyb ruky> Vyberte prstom, ktor├Ż chcete zachyti┼ą. Teraz si m├┤┼żete urobi┼ą lusknutie kedyko─żvek budete chcie┼ą, a to iba potiahnut├şm ruky po obrazovke.

Vytvorte sn├şmku obrazovky

10. Video Overlay on Galaxy S3

Galaxy S3 m├í vynikaj├║cu funkciu na sledovanie vide├ş, prehliadanie webov a vykon├ívanie viacer├Żch ├║loh s├║─Źasne.

Sta─Ź├ş klepn├║┼ą na tla─Źidlo v pravom dolnom rohu prehr├íva─Źa videa a va┼íe video sa za─Źne vzn├í┼ía┼ą. Teraz m├┤┼żete otvori┼ą ─żubovo─żn├║ aplik├íciu a s├║─Źasne sledova┼ą video.

Vytvorte prekrytie videa

11. Fotografovanie ┼íirokouhl├Żch z├íberov (panor├íma) z fotoapar├ítu Galaxy Fotoapar├ít S3

Panor├íma je najlep┼íia funkcia na zachytenie ┼íirok├Żch z├íberov z ak├ęhoko─żvek fotoapar├ítu. Ak chcete nasn├şma┼ą panoramatick├ę z├íbery zo svojho Galaxy S3, v nastaveniach kliknite na fotoapar├ít a potom vyberte polo┼żku Panor├íma.

Ak chcete fotografova┼ą, kliknite na tla─Źidlo sp├║┼íte a pomaly posu┼łte telef├│n doprava. Po vygenerovan├ş je v├í┼í panoramatick├Ż z├íber pripraven├Ż.

12. Prisp├┤sobte si svoje Galaxy S3 so sp├║┼í┼ąa─Źmi

Ak sa v├ím nep├í─Źi predvolen├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie v├í┼ího S3, m├┤┼żete si stiahnu┼ą Nova launcher (Google Play Store odkaz ni┼ż┼íie) a z├şskajte pocit Android Kit Kat vo svojom S3. Na svojom zariaden├ş m├┤┼żete vykona┼ą mnoho ├║prav Galaxy S3 tu.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

13. Pou┼żite svoj Galaxy S3 v jednoduchom re┼żime

Pou┼żi svoj Galaxy S3 v jednoduchom re┼żime

Ak ste nov├Żm pou┼ż├şvate─żom syst├ęmu Android alebo rozhrania Samsung a neviete, ktor├í mo┼żnos┼ą je tam, alebo nem├┤┼żete n├íjs┼ą aplik├íciu, ktor├║ chcete spusti┼ą. Neboj sa, Galaxy S3 je dod├ívan├Ż s ─żahk├Żm re┼żimom, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete ovl├ída┼ą svoje zariadenie bez probl├ęmov.

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą zariadenie v jednoduchom re┼żime, prejdite na nastavenia> Personaliz├ícia> Zjednodu┼íen├Ż re┼żim a vyberte ─żahk├Ż re┼żim.

14. Ako vykon├íva┼ą viac ├║loh naraz na svojom Galaxy S3

Tvoj Galaxy S3 prich├ídza so skvelou funkciou na viac ├║loh. T├íto funkcia v├ím umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą dve ├║lohy s├║─Źasne s├║─Źasne. Ak chcete povoli┼ą t├║to funkciu, sta─Ź├ş klikn├║┼ą a podr┼ża┼ą tla─Źidlo Sp├Ą┼ą, k├Żm sa na ─żavom okraji obrazovky nezobraz├ş tla─Źidlo so ┼í├şpkou.

Po kliknut├ş na toto tla─Źidlo sa otvor├ş bo─Źn├Ż panel so zoznamom aplik├íci├ş. Jednoducho klepnite a presu┼łte ─żubovo─żn├║ aplik├íciu, ktor├║ chcete otvori┼ą vo viac okn├ích. Po spusten├ş aplik├ície znova otvorte bo─Źn├Ż panel a presu┼łte in├║ aplik├íciu do spodnej ─Źasti obrazovky a obe aplik├ície sa bud├║ sp├║┼í┼ąa┼ą s├║─Źasne ved─ża seba.

Teraz m├┤┼żete pracova┼ą na oboch windows v rovnakom ─Źase.

15. Nain┼ítalujte si aplik├íciu z obchodu App Store od in├ęho dod├ívate─ża

Ak chcete nain┼ítalova┼ą aplik├íciu z obchodu s aplik├íciami tretej strany, mus├şte zmeni┼ą niektor├ę nastavenia. Pred in┼ítal├íciou akejko─żvek aplik├ície z obchodu s aplik├íciami tretej strany prejdite na Nastavenia, potom Zabezpe─Źenie a za─Źiarknite mo┼żnos┼ą Nezn├íme zdroje.

To ist├ę mus├şte urobi┼ą pred in┼ítal├íciou ak├ęhoko─żvek s├║boru apk (bo─Źn├ę na─Ź├ştanie akejko─żvek aplik├ície) do telef├│nu.

Nainštalujte si aplikáciu z obchodu App Store tretej strany

16. Ako vytvori┼ą z├ístupcu ─żubovo─żnej aplik├ície na domovskej obrazovke.

M├íte v S3 pr├şli┼í ve─ża aplik├íci├ş? V┼żdy h─żad├íte konkr├ętne aplik├ície v z├ísuvke aplik├íci├ş? Sta─Ź├ş si vytvori┼ą skratky z ─Źasto pou┼ż├şvan├Żch aplik├íci├ş na ploche.

Ak ho chcete vytvori┼ą, klepnite a podr┼żte ─żubovo─żn├║ aplik├íciu a pustite ju na domovsk├║ obrazovku. Teraz u┼ż nemus├şte znova h─żada┼ą aplik├ície v z├ísuvke aplik├íci├ş.

17. Zamkni svoj Galaxy S3 s rozpozn├ívan├şm tv├íre

Odomknite telef├│n ve─żmi technicky zdatn├Żm sp├┤sobom-tv├írou. Galaxy S3 je dod├ívan├Ż s funkciou Face Lock, ktor├í uzamkne v├í┼í telef├│n heslom (va┼íou tv├írou). Ak chcete nastavi┼ą tento z├ímok tv├íre vo svojom Galaxy S3 prejdite na Nastavenia> Zabezpe─Źenie> Z├ímok obrazovky> Odomknutie tv├írou a potom postupujte pod─ża pokynov na obrazovke.

Po nastaven├ş funkcie Odomknutie tv├írou m├┤┼żete telef├│n odomkn├║┼ą tv├írou.

Upozornenie: T├íto funkcia z├ímku m├í n├şzke zabezpe─Źenie. ─Żudia maj├║ pr├şstup k v├í┼ímu telef├│nu iba tak, ┼że uk├í┼żu v├í┼í obr├ízok.

18. Ovládajte svoje Galaxy Kontrolka LED S3

V├í┼í Samsung Galaxy S3 je vybaven├Ż notifika─Źnou di├│dou LED. T├íto di├│da LED v├ís upozorn├ş na zme┼íkan├Ż hovor alebo spr├ívu. Teraz m├┤┼żete dost├íva┼ą upozornenia na v┼íetky aplik├ície, ako je WhatsApp, Facebook, Gmail a mnoho ─Ćal┼í├şch.

Stiahnite si aplik├íciu Light Manager a nakonfigurujte ju tak, ako chcete. M├┤┼żete surfova┼ą po ─Ćal┼í├şch skvel├Żch aplik├íci├ích pre svoje Galaxy S3 tu.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

19. Stlmi┼ą prich├ídzaj├║ci hovor

Tvoj Galaxy S3 je dod├ívan├Ż s funkciou stlmenia prich├ídzaj├║cich hovorov tak, ┼że telef├│n obr├ítite naopak. Ak chcete t├║to funkciu aktivova┼ą, prejdite na polo┼żku Nastavenia> Pohyb a gest├í a potom za─Źiarknite mo┼żnos┼ą Stlmenie senzora. Teraz m├┤┼żete stlmi┼ą telef├│n tak, ┼że ho oto─Ź├şte hore nohami.

Stlmi┼ą hovor

Záver

V┼íetky tieto triky som vybral s├ím a oplat├ş sa ich vo va┼íom Samsungu vysk├║┼ía┼ą Galaxy S3. Tieto triky v├ím m├┤┼żu v├Żrazne u─żah─Źi┼ą ┼żivot. Pred prisp├┤soben├şm zariadenia si ich pozorne pre─Ź├ştajte. Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa t├Żchto tipov a trikov pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy S3.

─îo bude ─Ćalej? Pozrite sa na nieko─żko skvel├Żch p├║zdier a aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy S3.