19 spôsobov, ako zarobiť ďalší príjem bez utrácania peňazí

V súčasnosti každý hľadá spôsoby, ako zarobiť ďalší príjem bez toho, aby míňal peniaze, pretože peniaze sú stále napäté. Z tohto dôvodu sme pre tento účel vybrali najlepšie alternatívy a platformy.

Ak vás táto téma zaujíma, prečítajte si ich a objavte ich všetky!

1, Pracujte na voľnej nohe

Prvý z najlepších spôsobov, ako zarobiť ďalší príjem bez akýchkoľvek výdavkov, pracuje úplne ako nezávislý pracovník. Týmto spôsobom môžete ponúknuť akúkoľvek oblasť, v ktorej ste obzvlášť dobrí, napríklad písanie, prekladanie, programovanie alebo vytváranie webových stránok.

Môžete použiť niektoré z najlepších stránok tohto typu na zarábanie peňazí, napríklad Freelancer.com. UpWork. Fiverr alebo guru. Vďaka nim je možné vytvoriť profil s vašimi špecialitami a odbornosťou, ako aj s profesionálnymi skúsenosťami a dokonca aj s biografiou vás.

Pracujte na voľnej nohe

2, Premení auto na taxi

Každý, kto vlastní auto, môže zarobiť veľa peňazí tým, že ho zmení na taxi na podobných platformách Uber. Kabína alebo 99 – tu nájdete najnovšiu revíziu – plus ďalšie dostupné alternatívy.

Ak sa chcete dozvedieť, ako používať Uber, kliknite na odkaz, kde podrobne vysvetlíme všetky potrebné kroky. Iné platformy majú veľmi podobný proces.

Toto je jeden z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze navyše tým, že si vytvoríte svoj vlastný kalendár bez toho, aby na to niekto reagoval. To samozrejme znamená, že zodpovedáte za kvalitu služby, ktorá si vyžaduje veľa disciplíny a všestrannosť.

3, Pracuje ako opatrovateľka

Ďalším skvelým spôsobom, ako zarobiť peniaze navyše, DogHero je jedna z najlepších platforiem, ktoré fungujú ako pestún alebo miláčik, ideálny nielen pre tých, ktorí majú radi zvieratá, ale aj pre tých, ktorí chcú pracovať doma.

Má tiež vynikajúcu aplikáciu na zarábanie peňazí, ktorá vám umožní ľahko sa zaregistrovať a povedať, že doma máte iných domácich miláčikov, ktorí sú schopní prijímať psov od tých, ktorí cestujú alebo s nimi chodia. Vďaka tomu nielen zarábate peniaze, ale aj pomáhate zvieratám cvičiť!

4, Vytvorte online kurz

Ak hľadáte spôsoby, ako zarobiť peniaze navyše bez toho, aby ste míňali peniaze, a máte rozsiahle znalosti akejkoľvek témy alebo témy, je ideálne vytvoriť online kurz na jednej z najlepších platforiem online kurzov.

Prostredníctvom týchto stránok, ako sú Udemy a Beved – si môžete prečítať kompletného sprievodcu Beved tu – môžete vytvárať kurzy v akejkoľvek oblasti, ako je výučba jazykov, programovanie, písanie, vývoj webových stránok a všetko, čo si viete predstaviť. Najlepšia vec, ktorú si stiahnete, je, ako rozumne si myslíte, že je vaša práca, bez vopred stanovených cien!

5, Prenájom batožinového priestoru

Tí, ktorí cestujú, sú veľmi znepokojení súvisiacimi výdavkami, pretože cestujú lacno. Preto je dôležité nájsť spôsob, ako to kompenzovať. Jedným z najlepších je predaj batožinového priestoru od Entrusterov.

Na tejto platforme môžete vytvárať reklamy, ktoré naznačujú, kam idete, kam idete, koľko chcete zaplatiť za dopravu a dokonca aj to, čo chcete vziať. Ak chcete, môžete zobraziť objednávky ostatných používateľov a odtiaľ si vybrať, čo chcete odoslať.

Prenájom batožinového priestoru vám umožní zarobiť si ďalší príjem bez toho, aby ste čokoľvek míňali

6, Dodanie spoločnosťou Rappi

Byť dodávateľom spoločnosti Rappi je ďalším najlepším spôsobom, ako zarobiť ďalší príjem bez toho, aby čokoľvek míňali. Prostredníctvom tejto platformy uskutočňujete dodávky všetkých druhov, od najbežnejších, od potravín po farmy a dokonca aj fyzických peňazí.

Okrem iných obmedzení potrebujete na registráciu bicykel alebo motocykel. Pozrite sa na oficiálnu webovú stránku!

7, Dodanie prostredníctvom iFood

iFood Je to najväčšia platforma na doručovanie potravín v Brazílii s miliónmi mesačných objednávok a veľkým počtom používateľov v celej krajine.

Ak chcete na iFood zarobiť viac peňazí, musíte mať okrem motocykla, automobilu, bicykla alebo skútra, bankového účtu a ďalších vecí aj smartphone so systémom Android. spoľahlivý spôsob, ako doplniť svoj príjem.

8, Prenájom na Airbnb

Či už máte doma izbu zadarmo alebo voľný dom alebo byt, Airbnb môže byť jednou z najlepších možností. Vďaka tomu môžete získať peniaze bez starostí tým, že si ich prenajmete cestujúcim.

Musíte sa zaregistrovať na stránke a vyplniť všetky potrebné údaje, aby ste odhadli, koľko môžete zarobiť na svojom mieste.

9, Využívanie služieb vrátenia dane

Ďalší z najlepších spôsobov, ako zarobiť ďalší príjem bez výdavkov na čokoľvek, pomocou existujúcich aplikácií na vrátenie platieb Mliuz alebo PicPay. V súhrne znamená vrátenie peňazí návratnosť peňazí, čo je suma, ktorú utratíte za nákup prostredníctvom týchto aplikácií, ako bolo inzerované.

Je to skvelý spôsob, ako zarobiť na nákupoch, a nakoniec ušetríte veľa, pretože miera návratnosti dosahuje viac ako 10%, čo zaručuje dobrý ďalší príjem na internete.

Využívanie refundačných služieb vám umožňuje zarobiť si ďalší príjem bez akýchkoľvek výdavkov

10. Inzercia pracovných miest na GetNinjas

GetNinjas je jedna z najlepších aplikácií pre prácu, ktorá vám umožní nájsť prácu všetkých typov. Vďaka tomu môžete inzerovať služby, ako sú všeobecné opravy, opravy klimatizácie, čistenie a čistenie, opravy počítačov, smartphones a notebooky a ďalšie.

Čím viac oblastí máte vedomosti a ste schopní pracovať, tým väčšia je vaša šanca na zarábanie peňazí a nájdenie práce, vyplnenie voľného času platenými triedami bez formálnej zmluvy. Nie je to dokonalé, ale určite to pomôže všetkým.

11. Dodanie cez Uber Eats

Ďalšou skvelou možnosťou, ak chcete dodávať jedlo, je Uber Eats, jedna z najznámejších alternatív k iFood. Ak ste na tejto platforme nováčikom, pozrite sa, čo potrebujete vedieť o Uber Eats!

Vďaka tomu môžete doručovať objednávky umiestnené v najlepších reštauráciách, čím získate ďalšie zisky počas prestojov a dokonca z tejto možnosti urobíte hlavný zdroj príjmu. Aj keď z týchto aplikácií môžete zarábať, je potrebné veľa úsilia.

12. Vytvorte si svoj internetový obchod

Vytvorenie virtuálneho obchodu môže byť dobrou voľbou pre tých, ktorí majú radi remeslá a sú v tom dobrí, pretože sú skvelým spôsobom práce online. Niektoré z najlepších stránok na vytvorenie internetového obchodu sú Shopify. Woocommerce a CloudShop.

Je to veľmi komplikovaný proces, pretože je potrebné nielen vyrábať výrobky, ale aj uvádzať na trh a dodávať. Je však takmer isté, že sa tieto príjmy minú.

13. Predaj nahromadených míľ

Ďalším z najlepších spôsobov, ako zarobiť ďalší príjem bez utrácania peňazí prostredníctvom webových stránok, je získať ďalší príjem predajom nahromadených kilometrov. Prostredníctvom nich môžete ľahko predávať body nahromadené na vašej kreditnej karte a zarábať peniaze bez toho, aby ste niečo stratili, pretože vždy majú dátum vypršania platnosti.

Ak teda používate kartu, ale nejazdíte lietadlom alebo nezískate viac kilometrov, ako miniete, navštívte niektoré z najlepších miest, kde ich môžete predať, napríklad MaxMiles alebo 123 tisíc!

14. Prenájom bicyklov

Ak máte bicykel, ale nepoužívate ho, prenájom bicykla môže byť istým spôsobom, ako zarobiť nejaké peniaze navyše pomocou stránok, ako je Spinlister.

S ním si môžete požičať bicykel tak dlho, ako budete chcieť, zarobiť si určitú sumu pre seba, čo je perfektné riešenie, aby vaše chudé dievča nezhromažďovalo prach!

Prenájom bicyklov ponúka ďalší príjem bez akýchkoľvek výdavkov

15. Varenie pre cestujúcich

Tí, ktorí radi varia a radi spoznávajú nových ľudí, zvyčajne z iných krajín a štátov, Zdieľanie jedál je webová stránka, kde môžete uvariť konkrétne menu a stať sa hostiteľom na jeden deň.

V ňom si stiahnete toľko, koľko chcete a dostávate žiadosti od cestovateľov. Je možné poskytnúť zoznam jazykov, ktorým rozumiete, aby ste uľahčili výber ostatných používateľov, pričom vždy nezabudnite, kto dostanete, a naopak!

16. Predaj fotografií a videí

o Foap Toto je úžasné miesto, vďaka ktorému amatérski fotografi, ktorí majú radi to, čo robia, môžu zarobiť dobrý extra príjem predajom svojich vysoko kvalitných diel a predajom za správnu cenu.

Má spoločenstvo viac ako 3 milióny tvorcov, ktorí predávajú niektoré z najväčších značiek na trhu, napríklad Nivea. Ak ju chcete použiť, stačí odovzdať videá a čakať na ponuky od značiek, agentúr alebo ľudí, ktorí majú radi to, čo ste urobili.

Zisky sú rozdelené na polovicu z platformy, prostredníctvom ktorej môžete vytvoriť aj svoje vlastné portfólio. Okrem toho má misie, čo je veľmi jednoduchý spôsob, ako zarobiť peniaze navyše tým, že ich dokončíte. Nezabudnite vždy používať najlepšie nástroje na úpravu fotografií, aby ste ich ešte vylepšili!

17. Odpoveď na prieskumy

Ďalší z najlepších spôsobov, ako získať extra príjem bez výdavkov na čokoľvek, vypĺňanie prieskumov v telefóne alebo počítači, ľahko zarábať z aplikácií. Niektoré z najlepších platforiem tohto typu sú Pinhão a MeSeems.

Prostredníctvom nich získavate prieskumy, niekedy denne, na ktoré musíte čo najrýchlejšie reagovať a vyhrávať ceny. Vo všeobecnosti je potrebné nazhromaždiť určitú sumu pred prijatím peňazí na váš účet. Je však ľahký spôsob, ako zarobiť peniaze vo svojom voľnom čase, keď nič nerobíte.

18. Prezeranie reklám

Ďalší jednoduchý spôsob, ako získať peniaze navyše, ktoré môžete zarobiť, a to aj sledovaním najlepších sérií, sledovaním reklám. Slidejoy má jednu z najznámejších aplikácií na generovanie ďalších príjmov podľa tohto modelu.

V ňom získate odmeny pomocou uzamknutej obrazovky, ktorá zobrazuje najnovšie správy a osobné oznámenia. Ak chcete použiť, jednoducho nainštalujte a použite ako uzamknutú obrazovku. Keď dostanete určitý počet mincí, môžete na svoj účet PayPal dostať peniaze!

19. Testovanie webových stránok

Poslednou z našich možností sú spôsoby, ako zarobiť ďalší príjem bez toho, aby ste čokoľvek míňali pomocou TryMyUI, stránky, za ktorú dostanete 10,00 dolárov za testovanie a vyjadrenie názorov na túto tému.

musíte zaznamenať video na obrazovku, na ktorej komentujete web alebo aplikáciu, a napísať zhrnutie toho, čo ste už povedali; používatelia zvyčajne uskutočňujú niekoľko testov týždenne a vždy ich dostávajú v piatok cez PayPal.

Testovanie na mieste

A čo si myslíte o našom zozname spôsobov, ako zarobiť ďalší príjem bez toho, aby ste niečo utratili?

V komentároch zanechajte svoj názor a povedzte, že už jedného alebo druhého známe. Nezabudnite si prečítať nášho komplexného sprievodcu o zarábaní peňazí online, ktorý obsahuje podrobnosti o tých najlepších z nášho zoznamu!