19 najlep┼í├şch mobiln├Żch aplik├íci├ş na spr├ívu webu WordPress

H─żad├íte mobiln├ę aplik├ície na spr├ívu svojej str├ínky WordPress na cest├ích? Prev├ídzka ├║spe┼ínej webovej str├ínky je ─Źasovo n├íro─Źn├í a je ┼ąa┼żk├ę zosta┼ą pred po─Ź├şta─Źom cel├Ż de┼ł. V tomto ─Źl├ínku budeme zdie─ża┼ą najlep┼íie mobiln├ę aplik├ície na spr├ívu webu WordPress pomocou telef├│nu.

Najlep┼íie mobiln├ę aplik├ície na spr├ívu webu WordPress

1, Aplikácie WordPress.com

Aplikácie WordPress.com

WordPress.com pon├║ka aplik├ície, ktor├ę sa prip├íjaj├║ k va┼íej hostite─żskej webovej str├ínke WordPress. Z va┼íich zariaden├ş so syst├ęmom Android alebo iOS m├┤┼żete vytv├íra┼ą pr├şspevky, odovzd├íva┼ą fotografie a moderova┼ą koment├íre.

Niektor├ę funkcie aplik├ície vy┼żaduj├║, aby ste si vytvorili ├║─Źet na WordPress.com. Je tie┼ż dod├ívan├Ż so vstavanou ─Ź├şta─Źkou, ktor├í zobrazuje blogy, ktor├ę ste sledovali na WordPress.com.

Podrobn├ę pokyny n├íjdete v na┼íej pr├şru─Źke o pou┼ż├şvan├ş aplik├ície WordPress na mobiln├Żch zariadeniach.

2, WooCommerce

Aplikácia WooCommerce pre iOS

Ak spravujete internetov├Ż obchod pomocou slu┼żby WooCommerce, pomocou aplik├ície WooCommerce pre iOS m├┤┼żete svoj obchod spravova┼ą kdeko─żvek.

T├íto aplik├ícia pon├║ka kr├ísne rozhranie na zobrazenie v├Żkonnosti v├í┼ího obchodu, ako s├║ objedn├ívky a predaj.

Nie je n├íhradou verzie pre po─Ź├şta─Źe, preto┼że nem├í ┼żiadne funkcie. Je v┼íak ve─żmi u┼żito─Źn├ę analyzova┼ą objedn├ívky, aj ke─Ć ste mimo po─Ź├şta─Ź.

3, Google Analytics

Aplikácia Google Analytics

Google Analytics je naj├║─Źinnej┼í├ş a bezplatn├Ż analytick├Ż n├ístroj, ktor├Ż maj├║ vlastn├şci webov├Żch str├ínok k dispoz├şcii. Umo┼ż┼łuje v├ím odpoveda┼ą na ot├ízky ako

– Ko─żko ─żud├ş nav┼ít├şvi va┼íe str├ínky? – Odkia─ż pri┼íli? – ─îo robia pri n├ív┼íteve va┼íich str├ínok?

Ak ho e┼íte nepou┼ż├şvate, pre─Ź├ştajte si n├í┼ího podrobn├ęho sprievodcu o tom, ako nain┼ítalova┼ą Google Analytics na WordPress.

Aplik├ícia Google Analytics v├ím umo┼ż┼łuje prezera┼ą preh─żady na va┼íom webe pomocou mobiln├ęho zariadenia. Umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą a prezera┼ą prisp├┤soben├ę preh─żady. M├┤┼żete si vybra┼ą obdobia a zobrazi┼ą spr├ívy v re├ílnom ─Źase.

4, Evernote

Evernote

N├ípady na skvel├ę pr├şspevky, produkty alebo strat├ęgie m├┤┼żu vyjs┼ą z ni─Źoho ni─Ź. Evernote v├ím umo┼ż┼łuje robi┼ą pozn├ímky pomocou mobiln├ęho zariadenia a synchronizova┼ą ho so v┼íetk├Żmi va┼íimi zariadeniami.

M├┤┼żete vytv├íra┼ą zoznamy ├║loh, kresli┼ą sviato─Źn├ę log├í, robi┼ą si pozn├ímky, uklada┼ą obr├ízky, z├ílo┼żky a vide├í. Evernote funguje na v┼íetk├Żch mobiln├Żch platform├ích, PC a Mac.

Alternat├şvy: Google Keep | Pozn├ímka

5, Pingdom

Aplikácia Pingdom

Pingdom je popul├írna slu┼żba na sledovanie dostupnosti webov├Żch str├ínok. M├┤┼żete si ho nastavi┼ą tak, aby ste zadarmo sledovali dostupnos┼ą webov├Żch str├ínok.

Mobiln├ę aplik├ície Pingdom v├ís upozornia, ke─Ć bude v├í┼í web nefunk─Źn├Ż. Ukazuje tie┼ż stav va┼íich webov├Żch str├ínok a slu┼żieb, ktor├ę monitorujete.

6, Tlmi─Ź

Tlmi─Ź

Buffer v├ím umo┼ż┼łuje napl├ínova┼ą pr├şspevky pre va┼íe profily soci├ílnych m├ędi├ş. Va┼íe mobiln├ę aplik├ície v├ím to umo┼ż┼łuj├║ odkia─żko─żvek pomocou mobiln├ęho zariadenia.

M├┤┼żete zobrazi┼ą pr├şspevky vo fronte, zdie─żan├ę pr├şspevky, recenzie a prida┼ą nov├Ż obsah kdeko─żvek. Pom├íha udr┼żiava┼ą va┼íich sledovate─żov zapojen├Żch, aj ke─Ć ste ─Ćaleko od svojho stola.

7, IFTTT

IFTTT

IFTTT umo┼ż┼łuje internetu pracova┼ą pre v├ís. Mobiln├í aplik├ícia IFTTT dod├íva va┼íim mobiln├Żm zariadeniam t├║to energiu.

M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą ako monitorovac├ş n├ístroj, automatizova┼ą pracovn├Ż postup a prij├şma┼ą okam┼żit├ę upozornenia. Okrem WordPressu funguje aj s mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi online slu┼żbami a n├ístrojmi. Umo┼ż┼łuje dokonca automatizova┼ą v├í┼í inteligentn├Ż dom a kancel├íriu.

Prezrite si n├í┼í tutori├íl o tom, ako automatizova┼ą WordPress a soci├ílne m├ędi├í pomocou IFTTT.

8, Feedly

 feedly

Feedly je inteligentn├Ż a modern├Ż ─Źitate─ż informa─Źn├Żch kan├ílov. V─Ćaka aplik├ícii Feedly na telef├│ne m├┤┼żete zosta┼ą v kontakte so svojimi ob─ż├║ben├Żmi spravodajsk├Żmi zdrojmi, blogmi a webmi.

Svoje ob─ż├║ben├ę webov├ę str├ínky m├┤┼żete usporiada┼ą aj do r├┤znych t├ęm, napr├şklad do zbierok. Feedly tie┼ż u─żah─Źuje zdie─żanie va┼íich ─Źl├ínkov priamo z aplik├ície.

9] Facebook Správca stránok

Facebook        Správca stránok

Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako zv├Ż┼íi┼ą aktivitu na va┼íom Facebook Str├ínky interaguj├║ s va┼í├şm publikom. Facebook Spr├ívca str├ínok v├ím umo┼ż┼łuje efekt├şvnej┼íie spravova┼ą va┼íe str├ínky.

Zobrazuje ozn├ímenia a aktivity od v├ís Facebook Str├ínky. M├┤┼żete si tie┼ż zobrazi┼ą spr├ívy o v├Żkonnosti va┼íich pr├şspevkov. Najd├┤le┼żitej┼íie je, aby ste mohli uverej┼łova┼ą pr├şspevky, odovzd├íva┼ą fotografie a odpoveda┼ą na koment├íre.

potrebujem viac Facebook tipy? Pozrite si n├í┼í zoznam najlep┼í├şch Facebook tipy a n├ívody pre pou┼ż├şvate─żov WordPress

10] Facebook Správca reklám

Facebook        Správca reklám

Facebook Reklamy v├ím umo┼ż┼łuj├║ presmerova┼ą n├ív┼ítevn├şkov str├ínok Facebook, Ak ich pou┼ż├şvate spr├ívne, m├┤┼żete nieko─żkokr├ít ─żahko vylep┼íi┼ą hodnotenie svojej str├ínky.

Facebook Aplik├ícia Spr├ívca rekl├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą preh─żady, vytv├íra┼ą reklamy a spravova┼ą reklamy z mobiln├Żch zariaden├ş.

11. Doru─Źen├í po┼íta Google

Doru─Źen├í po┼íta v Gmaile

Ako vlastn├şk str├ínok WordPress dostanete ve─ża e-mailov├Żch upozornen├ş na pripomienky, aktualiz├ície a ozn├ímenia kontaktn├Żch formul├írov.

Doru─Źen├í po┼íta Google umo┼ż┼łuje r├Żchlo vymaza┼ą doru─Źen├║ po┼ítu. Tento inteligentn├Ż e-mailov├Ż klient automaticky zoskupuje va┼íe e-maily do skup├şn a umo┼ż┼łuje ich ─żahko ozna─Źi┼ą ako hotov├ę.

Zni┼żuje tie┼ż upozornenia, upozor┼łuje v├ís iba na d├┤le┼żit├ę e-maily a je dos┼ą dobr├Ż na to, aby ste uh├ídli, ktor├ę e-maily s├║ d├┤le┼żit├ę.

12. Disk Google

disk Google

Disk Google pon├║ka bezplatn├ę ├║lo┼żisko v┼íetk├Żch va┼íich s├║borov. Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje pr├şstup k t├Żmto s├║borom odkia─żko─żvek na ─żubovo─żnom zariaden├ş.

Alternat├şvy: Dropbox onedrive

13. google autentifier

Google Authenticator

Hackeri m├┤┼żu ─żahko prelomi┼ą hesl├í a urobi┼ą v├í┼í web WordPress zranite─żn├Żm. Pridanie dvojstup┼łov├ęho overenia chr├íni va┼íu str├ínku WordPress pred pokusmi o prienik.

Aplik├ícia Google Authenticator v├ím pom├íha prida┼ą verifik├íciu v dvoch krokoch do mnoh├Żch aplik├íci├ş vr├ítane str├ínok WordPress. Pozrite si n├í┼ího sprievodcu o tom, ako prida┼ą verifik├íciu v dvoch krokoch pomocou aplik├ície Google Authenticator na WordPress.

Pozrite si n├í┼ího definit├şvneho sprievodcu zabezpe─Źen├şm WordPress, aby ste ─Ćalej zlep┼íili bezpe─Źnos┼ą svojej webovej str├ínky.

14. Google AdSense

Google Advertising

Google Adsense poskytuje jednoduch├Ż sp├┤sob, ako zarobi┼ą peniaze na mal├Żch webov├Żch str├ínkach a blogoch. Ak u┼ż pou┼ż├şvate slu┼żbu Google AdSense na zobrazovanie rekl├ím na svojom webe WordPress, aplik├ícia Google Adsense je pre v├ís skvel├Żm spolo─Źn├şkom.

Aplik├ícia poskytuje preh─żad o va┼íom ├║─Źte AdSense. Pon├║ka okam┼żit├Ż pr├şstup k podrobn├Żm preh─żadom z├írobkov vo v┼íetk├Żch k─ż├║─Źov├Żch metrik├ích.

15. PayPal

PayPal

Ak prev├ídzkujete internetov├Ż obchod, mus├şte ma┼ą mobiln├║ aplik├íciu PayPal. V┼íetky svoje aktivity v slu┼żbe PayPal m├┤┼żete zobrazi┼ą na svojich mobiln├Żch zariadeniach.

M├┤┼żete tie┼ż uskuto─Ź┼łova┼ą platby, prev├ídza┼ą zostatok PayPal na svoj bankov├Ż ├║─Źet a ─Ćal┼íie.

16. LastPass

Posledn├Ż priechod

V┼żdy by ste mali pou┼ż├şva┼ą siln├ę hesl├í pre v┼íetky svoje ├║─Źty vr├ítane str├ínok WordPress. Nie je v┼íak mo┼żn├ę zapam├Ąta┼ą si v┼íetky tieto zlo┼żit├ę hesl├í.

LastPass u─żah─Źuje spr├ívu v┼íetk├Żch va┼íich hesiel, tak┼że si ich u┼ż nemus├şte pam├Ąta┼ą. Funguje na stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch, preh─żad├íva─Źoch a dokonca aj na va┼íom mobilnom zariaden├ş.

Viac inform├íci├ş n├íjdete v na┼íom sprievodcovi spr├ívou hesiel pre za─Źiato─Źn├şkov WordPress.

17. Pomodoro ─Źasova─Ź

Pomodoro Timer

Ako majite─ż firmy m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę s├║stredi┼ą sa naraz na jednu ├║lohu. Tu prich├ídza Pomodoro Timer.

Technika Pomodoro je met├│da riadenia ─Źasu. Pou┼żite stopky na rozdelenie pr├íce na intervaly oddelen├ę kr├ítkymi intervalmi.

N├í┼í gener├ílny riadite─ż, Syed Balkhi, nap├şsal vynikaj├║ci pr├şspevok o tom, ako pou┼ż├şva┼ą blokovanie ─Źasu.

Alternat├şvne verzie: Pomodoro Timer pre iOS | Pomodoro Timer pre Google Chrome

18. Spisovate─ż AI

Spisovate─ż AI

P├şsanie na mobiln├Żch zariadeniach je obzvl├í┼í┼ą ┼ąa┼żk├ę. Ve─żkos┼ą obrazovky je ve─żmi mal├í a je bolestiv├ę k─║za┼ą nahor a nadol.

IA Writer umo┼ż┼łuje p├şsanie na mobiln├Żch zariadeniach jednoduch├ę a pr├şjemn├ę. Dod├íva sa s ─Źist├Żm, intuit├şvnym a nepreh─żadn├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ktor├ę v├ím pom├┤┼że pracova┼ą na dlh├Żch ─Źl├ínkoch z va┼íich mobiln├Żch zariaden├ş.

Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że m├┤┼żete aplik├íciu prepoji┼ą s webom WordPress a priamo publikova┼ą alebo uklada┼ą koncepty.

19. Trello

Trelly

─îi u┼ż ste samostatn├Żm blogerom alebo t├şmom, robi┼ą veci vy┼żaduje discipl├şnu a organiz├íciu. Trello v├ím pom├íha pri spolupr├íci, spr├íve a organiz├ícii v├í┼ího pracovn├ęho toku.

Trello je aplik├ícia na zv├Ż┼íenie produktivity pre jednotlivcov a t├şmy. Pomocou grafov, zoznamov a kariet m├┤┼żete organizova┼ą ├║lohy z├íbavn├Żm a obohacuj├║cim sp├┤sobom.

To je zatia─ż v┼íetko.

D├║fame, ┼że v├ím tento zoznam pomohol n├íjs┼ą nov├ę aplik├ície na spr├ívu webu WordPress odkia─żko─żvek. M├┤┼żete tie┼ż nav┼ít├şvi┼ą n├í┼í zoznam 24 doplnkov WordPress pre komer─Źn├ę webov├ę str├ínky

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,