19 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy S3, aby sa stal va┼íim vlastn├Żm

The Galaxy S3 je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch Androidov spolo─Źnosti Samsung smartphones a ak ste si pr├íve k├║pili svoje Galaxy S3, potom existuj├║ ur─Źit├ę aplik├ície, ktor├ę si mus├şte stiahnu┼ą. K├Żm Galaxy S3 je celkovo brilantn├Ż smartf├│n, niektor├ę funkcie ch├Żbaj├║.

Potom, ─Źo vybav├şte svoj S3 t├Żm najlep┼í├şm pr├şslu┼íenstvom, tieto ni┼ż┼íie uveden├ę aplik├ície v├ím zaistia ove─ża lep┼í├ş z├í┼żitok. Tento zoznam odzrkad─żuje m├┤j osobn├Ż n├ízor na najlep┼íie aplik├ície pre Samsung Galaxy S3.

1. GO SMS Pro

cho─Ć sms pro

Prisp├┤sobite─żn├ę spr├ívy

Nie ve─ża pou┼ż├şvate─żov je fan├║┼íikom predvolenej aplik├ície na odosielanie spr├ív na serveri Galaxy S3, preto┼że nepon├║ka ni─Ź in├ę ako len prij├şmanie a odosielanie spr├ív. Ak chcete plne prisp├┤sobite─żn├║ aplik├íciu SMS s mno┼żstvom pokro─Źil├Żch funkci├ş, potom je GO SMS Pro perfektnou vo─żbou. T├║to aplik├íciu pou┼ż├şva viac ako 75 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android a obsahuje viac ako 200 t├ęm a 800 emod┼żi. Je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. Floating Toucher

plávajúci dotyk

Plávajúce nastavenia

Floating Toucher je skvel├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş pr├şstup k r├┤znym nastaveniam z akejko─żvek aplik├ície alebo obrazovky. Preto┼że S3 neobsahuje ┼żiadne slu┼ín├ę funkcie na viac ├║loh, ako napr├şklad du├ílny windows, t├íto aplik├ícia je ide├ílna na ovl├ídanie nastaven├ş bez toho, aby ste museli ukon─Źi┼ą ak├║ko─żvek aplik├íciu. Tla─Źidlo m├┤┼żete umiestni┼ą kdeko─żvek a pohybova┼ą n├şm. Najlep┼íou vlastnos┼ąou tejto aplik├ície je, ┼że si ju m├┤┼żete ├║plne prisp├┤sobi┼ą, vr├ítane farieb kol├í─Źa.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. Evernote

evernote

Nikdy nepremeškajte stretnutie

Evernote je jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş pre Android a je ide├ílna pre Galaxy S3 ako telef├│n nem├í ┼żiadne d├┤stojn├ę alternat├şvy na zaznamen├ívanie pozn├ímok s pokro─Źil├Żmi funkciami. Evernote je mo┼żno ide├ílnym sp├┤sobom, ako si pripomen├║┼ą takmer v┼íetko, vr├ítane stretnut├ş, v├Żletov a zoznamov potrav├şn. Ak Evernote nefunguje, vysk├║┼íajte mnoho ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę je potrebn├ę urobi┼ą.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. MX prehr├íva─Ź

mx prehr├íva─Ź

Prehr├ívajte v┼íetky typy vide├ş

Sledovanie vide├ş je pravdepodobne jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch vec├ş, ktor├ę v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android h─żad├í, a preto je S3 v─Ćaka vysok├ęmu rozl├ş┼íeniu 720p perfektn├Ż. S3 v┼íak, podobne ako ostatn├ę zariadenia s Androidom, nedok├í┼że prehr├íva┼ą v┼íetky typy video form├ítov a pou┼ż├şvatelia pred ich prehr├ívan├şm musia vide├í previes┼ą. MX Player je perfektn├í aplik├ícia, ak nechcete prev├ídza┼ą vide├í. S prehr├íva─Źom MX Player m├┤┼żete prehr├íva┼ą takmer v┼íetky vide├í bez oh─żadu na ve─żkos┼ą, kvalitu alebo form├ít. Okrem prehr├ívania pon├║ka aplik├ícia mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch funkci├ş.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. ┼á┼ąava Defender

juicedefender

Zv├Ż┼íte ┼í┼ąavu z bat├ęrie

Jedna popul├írna s┼ąa┼żnos┼ą, ktor├║ ve─ża pou┼ż├şvate─żov S3 uv├ídza, sa t├Żka ┼żivotnosti bat├ęrie. Mnoho pou┼ż├şvate─żov nem├┤┼że ani vydr┼ża┼ą, aby ich telef├│n vydr┼żal dokonca cel├Ż de┼ł. JuiceDefender je perfektn├í aplik├ícia, ak sa stret├ívate s t├Żmto probl├ęmom. Pou┼ż├şvaj├║ ho mili├│ny pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android a nevidel som lep┼íiu aplik├íciu na ├║sporu bat├ęrie, preto┼że v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą r├┤zne profily bat├ęrie v z├ívislosti od va┼íich preferenci├ş.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. Kore┼łov├Ż prehliada─Ź

kore┼łov├Ż prehliada─Ź

Najlep┼í├ş sp├┤sob spr├ívy s├║borov

Root Browser pon├║ka nielen slu┼ín├ę rie┼íenie pre spr├ívu s├║borov, ale tie┼ż v├ím umo┼ż┼łuje pres├║va┼ą syst├ęmov├ę s├║bory. Ma┼ą spr├ívcu s├║borov je nevyhnutn├ę pre v┼íetky zariadenia s Androidom, ale tento konkr├ętny spr├ívca s├║borov tie┼ż pom├íha kore┼łov├Żm pou┼ż├şvate─żom pri navig├ícii v syst├ęmov├Żch adres├íroch. Ak chcete zmeni┼ą p├şsma ├║pravou syst├ęmov├Żch s├║borov alebo ak chcete odstr├íni┼ą s├║bory APK syst├ęmu, potom je kore┼łov├Ż prehliada─Ź ur─Źite ide├ílnou mo┼żnos┼ąou.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7. Ekvaliz├ęr

ekvaliz├ęr

Vylepšite zvuk

─îi u┼ż po─Ź├║vate hudbu cez sl├║chadl├í alebo reproduktory, v pr├ęmiovom smartf├│ne s Androidom je dobr├í kvalita zvuku z├ísadn├í. Mnoho pou┼ż├şvate─żov nie je fan├║┼íikom kvality zvuku S3 a niektor├Żm sa dokonca zd├í, ┼że je hlasitos┼ą dos┼ą n├şzka. Ako viete, v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş na zv├Ż┼íenie hlasitosti bu─Ć nefunguje, alebo po┼íkodzuje telef├│n, aplik├ícia Equalizer m├┤┼że by┼ą pr├íve to, ─Źo potrebujete. Kvalitu a hlasitos┼ą zvuku m├┤┼żete ovl├ída┼ą pomocou 5 p├ísmov├Ż ekvaliz├ęr. Dod├íva sa tie┼ż s 11 predvo─żbami.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8. Ovl├ídanie LED sveteln├ęho toku

sveteln├Ż tok

Prisp├┤sobite─żn├ę LED svetl├í

Light Flow je ide├ílna aplik├ícia, ak v├ís u┼ż unavuje Galaxy Rovnak├ę star├ę v├Żstra┼żn├ę svetl├í S3. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą v┼íetko o va┼íich kontrolk├ích. V s├║─Źasnosti m├┤┼żete meni┼ą farby svetla upozornenia, r├Żchlos┼ą blikania a trvanie. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą upozornenia na takmer v┼íetky druhy aplik├íci├ş vr├ítane e -mailu, spr├ív SMS, MMS, hovorov a hangoutov.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

9. Prehliada─Ź Chrome

chr├│m

Dokonal├Ż webov├Ż prehliada─Ź

Chrome sa stal jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch prehliada─Źov na PC a pomaly nahr├ídza predvolen├ę internetov├ę prehliada─Źe aj na zariadeniach s Androidom. Kedyko─żvek dostanem nov├Ż smartphone s Androidom, jedna z prv├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę si nain┼ítalujem, je Chrome, preto┼że som nenarazil na ┼żiadny in├Ż lep┼í├ş prehliada─Ź.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

10. Vrecko

vrecko

─Żahko ukladajte online obsah

Pocket je ─Ćal┼íia fantastick├í aplik├ícia, pre ktor├║ je ide├ílna Galaxy Pou┼ż├şvatelia S3. Ak vlastn├şte pr├ęmiov├Ż smartphone, ak├Żm je S3, som si ist├Ż, ┼że radi rob├şte veci online. Be┼żn├Żm probl├ęmom je v┼íak prid├ívanie z├ílo┼żiek do str├ínok a ukladanie viacer├Żch kariet. Ak m├íte neust├íle probl├ęmy s ukladan├şm online obsahu, potom je Pocket ide├ílnou aplik├íciou. Umo┼ż┼łuje v├ím ulo┼żi┼ą takmer v┼íetky typy online obsahu vr├ítane vide├ş, receptov, ─Źl├ínkov a blogov. Ulo┼żen├Ż obsah m├┤┼żete synchronizova┼ą na r├┤znych platform├ích vr├ítane po─Ź├şta─Źa a obsah si m├┤┼żete prezera┼ą aj offline.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

11. AirDroid

airdroid

Spravujte svoj telef├│n prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa

AirDroid je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy S3. D├┤vodom, pre─Źo je tak├í u┼żito─Źn├í aplik├ícia, je to, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje pripoji┼ą sa k nej Galaxy S3 s po─Ź├şta─Źom bezdr├┤tovo. Ak v├ís u┼ż unavuje prip├íjanie k├íbla micro USB zaka┼żd├Żm, ke─Ć chcete pren├í┼ía┼ą niektor├ę s├║bory, potom je t├íto aplik├ícia pravdepodobne najlep┼íou alternat├şvou. Okrem prenosov s├║borov v├ím AirDroid umo┼ż┼łuje ove─ża viac, vr├ítane odosielania spr├ív a spr├ívy hudby.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

12. Snapdragon BatteryGuru

batteryguru

Pred─║┼żte v├Żdr┼ż bat├ęrie bez zn├ş┼żenia v├Żkonu

Snapdragon BatteryGuru je pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia na ┼íetrenie bat├ęrie pre Snapdragon Android smartphones. Aj ke─Ć v├ím aplik├ície ako JuiceDefender umo┼ż┼łuj├║ vybra┼ą r├┤zne profily bat├ęrie, t├íto konkr├ętna aplik├ícia sa pok├║┼ía zaisti┼ą dlh┼íiu v├Żdr┼ż bat├ęrie bez vykonania mnoh├Żch zmien.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

13. PicsArt – Photo Studio

picsart

Dokonal├Ż editor obr├ízkov

Jednou z najatrakt├şvnej┼í├şch funkci├ş, ke─Ć Galaxy S3 vy┼íiel bol jeho fotoapar├ít. Aj ke─Ć telef├│n dok├í┼że urobi┼ą celkom dobr├ę z├íbery, vstavan├Ż editor na tom nie je najlep┼íie. Ak radi rob├şte ve─ża fotografi├ş na svojom po─Ź├şta─Źi Galaxy S3, potom je potrebn├Ż v├Żkonn├Ż editor fotografi├ş. PicsArt – Photo Studio je pravdepodobne jednou z najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş na ├║pravu fotografi├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii v obchode Google Play, a umo┼ż┼łuje v├ím prida┼ą grafiku, r├ím─Źeky, efekty, masky a mnoho ─Ćal┼í├şch.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

14. Fotoaparát ZOOM FX

zoom fotoaparátu

Vylepšite svoje fotografie

The Galaxy S3 m├í fantastick├Ż fotoapar├ít, existuj├║ v┼íak aj lep┼íie mo┼żnosti fotoapar├ítu. Ak m├íte pocit, ┼że nem├┤┼żete naplno vyu┼żi┼ą v├Żhody fotoapar├ítu svojho telef├│nu, potom je ide├ílnou alternat├şvou Camera Zoom FX. Tento fotoapar├ít prin├í┼ía mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş a aj ke─Ć nie ste profesion├ílnym fotografom, t├íto konkr├ętna aplik├ícia v├ím pom├┤┼że urobi┼ą kr├ísne fotografie.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

15. Zálohovanie a obnovenie aplikácie

obnovenie zálohy

D├ívkov├ę z├ílohovanie va┼íich aplik├íci├ş

Po in┼ítal├ícii ve─żk├ęho mno┼żstva aplik├íci├ş do svojho Galaxy S3, v┼íetky tieto aplik├ície m├┤┼żete ─żahko strati┼ą po aktualiz├ícii telef├│nu alebo in┼ítal├ícii vlastn├ęho firmv├ęru. Niekedy mus├şme svoje telef├│ny resetova┼ą, aby sme odstr├ínili v┼íetky z├ívady, a aplik├ície m├┤┼żu by┼ą v tomto pr├şpade tie┼ż odstr├ínen├ę. App Backup & Restore je perfektn├í aplik├ícia pre d├ívkov├ę z├ílohovanie a obnovu aplik├íci├ş.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

16. Zem a Mesiac v HD Gyro 3D

zemská tapeta

Earth na vašej domovskej obrazovke

┼Żiv├ę tapety m├┤┼żu v├í┼í telef├│n spomali┼ą a dokonca m├┤┼żu vybi┼ą bat├ęriu. T├íto konkr├ętna ┼żiv├í tapeta je v┼íak perfektn├í. Nielen┼że je ┼íetrn├Ż k bat├ęrii, ale vyzer├í naozaj kr├ísne a preto┼że Galaxy S3 m├í v├Żkonn├Ż procesor, s v├Żkonom nebudete ma┼ą ┼żiadne probl├ęmy. Tapeta pon├║ka 3D poh─żad na Zem s neuverite─żn├Żmi text├║rami. Tu s├║ ─Ćal┼íie skvel├ę tapety.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

17. BitTorrent

bittorrent

Jednoduch├ę s┼ąahovanie torrentov

Som si ist├Ż, ┼że vo svojom po─Ź├şta─Źi pou┼ż├şvate BitTorrent alebo in├║ aplik├íciu na s┼ąahovanie torrentov. Teraz si m├┤┼żete svoje ob─ż├║ben├ę torrenty stiahnu┼ą priamo do svojho Galaxy S3. Aplik├ícia BitTorrent pre Android je ve─żmi podobn├í aplik├ícii pre po─Ź├şta─Źe a neexistuj├║ ┼żiadne obmedzenia r├Żchlosti ani ve─żkosti.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

19. Automatick├Ż z├íznamn├şk hovorov

z├íznamn├şk hovorov

Nahrávajte hovory automaticky

Ak na zariaden├ş ch├Żba jedna z├íkladn├í funkcia Galaxy S3, je to z├íznamn├şk hovorov. Automatic Call Recorder je jedn├Żm z naj─Źastej┼íie s┼ąahovan├Żch z├íznamov hovorov na serveri Google Play Store a ke─Ć je povolen├Ż, automaticky zaznamen├íva hovory. Okrem nahr├ívania hovorov m├í t├íto aplik├ícia aj cloudov├║ integr├íciu, tak┼że v┼íetky va┼íe zaznamenan├ę hovory je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą do cloudu, aby sa u┼íetrila pam├Ą┼ą.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

20. Wallbase HD tapety

wallbase

Krásne tapety

The Galaxy S3 neprich├ídza s mnoh├Żmi vysokokvalitn├Żmi tapetami a HD tapety m├┤┼żu va┼íu obrazovku skuto─Źne o┼żivi┼ą. Ako Galaxy S3 m├í obrazovku HD, vo svojom telef├│ne m├┤┼żete nastavi┼ą tapety vo vysokom rozl├ş┼íen├ş. Wallbase je perfektn├í aplik├ícia, ak si chcete do telef├│nu stiahnu┼ą najlep┼íie HD tapety. S viac ako mili├│nom tapiet pon├║ka t├íto aplik├ícia v┼íetky druhy tapiet od technol├│gie po pr├şrodu.

Stiahnu┼ą z ZippyShare

Záver

Ak m├íte pocit, ┼że v├í┼í Galaxy S3 nem├í niektor├ę z funkci├ş, ktor├ę s├║ k najnov┼íej verzii k dispoz├şcii smartphones, potom by ste mali ur─Źite zv├í┼żi┼ą in┼ítal├íciu vy┼í┼íie uveden├Żch aplik├íci├ş. Tieto aplik├ície nielen zlep┼íia v├í┼í celkov├Ż dojem, ale tie┼ż udr┼żia v├í┼í telef├│n aktu├ílny. T├Żmto sp├┤sobom nebudete c├şti┼ą potrebu meni┼ą telef├│n. Ak m├íte pocit, ┼że mi ch├Żbala jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy S3 dajte mi vedie┼ą v koment├íroch.

─Äalej sa obozn├ímte s najlep┼í├şmi sp├┤sobmi prisp├┤sobenia svojich Galaxy S3.