16 najlepších funkcií spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 4

Existuje veľa ľudí, ktorí uprednostňujú nákup o rok starší smartphone, jednoducho preto, že je lacnejší a spoľahlivejší. Teraz, keď má predchádzajúci smartfón Note svojho nástupcu, je ten správny čas pozrieť sa na niektoré z najlepších funkcií spoločnosti Samsung. Galaxy Poznámka 4 a urobte vysoko zrelé a súdené rozhodnutie. Vždy kupujem o niečo starší elektronický produkt, najmä pokiaľ ide o smartphones a tablety. Dôvodom je, že nové zariadenie môže mať určité problémy s hardvérom aj softvérom, a vy sa s nimi jednoducho nechcete v období medových týždňov zaoberať.

Samsung mal veľa skvelých funkcií Galaxy Poznámka 4 a práve tu budeme diskutovať o niektorých z najlepších. Tento zoznam vám umožní nielen vedome sa rozhodnúť o kúpe tohto hviezdneho smartfónu od spoločnosti Samsung, ale tiež vám pomôže naučiť sa nové veci v zariadení, ak ho už vlastníte.

Viac informácií o tipoch a trikoch spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 4, pozrite sa na náš vyhradený článok. Takže bez ďalších okolkov začnime s najlepšími funkciami spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 4 zoznam.

1. S Pen

1.  S-en

Spoločnosť Samsung vždy odlišovala svoje veľkoplošné phablety od ostatných smartphones zahrnutím stylusu. V čase, keď bol uvedený na trh prvý smartfón Note, stálo veľa ľudí za kúpou. Potom, čo ho chvíľu používali alebo ho skutočne videli fyzicky, na veľa ľudí zapôsobila veľká obrazovka.

S Pen je však jedna vec, vďaka ktorej táto séria skutočne vynikla. Samsung Galaxy Poznámka 4 dodáva sa tiež s perom S Pen, ktoré je možné ľahko zasunúť do samotného smartfónu. Pero citlivé na tlak vám umožňuje písať s prekvapujúcou presnosťou. Ak máte záujem o úplné využitie stylusu dodávaného so spoločnosťou Samsung Galaxy Poznámka 4Vrelo odporúčam, aby ste si vyskúšali najlepšie aplikácie S Pen pre Galaxy Zoznam zariadení.

2. Obrazovka

obrázok funkcie

Obrazovka Super AMOLED sa objavila na Samsungu Galaxy Poznámka 4 robí z neho pozoruhodné zariadenie náročné na médiá. The 5.7 palcová obrazovka je skutočne jedným z najlepších telefónov v okolí. Displej má rozlíšenie 1440 x 2560 pixelov a výsledkom je pozoruhodná hustota pixelov 515 PPI. Displej je tiež chránený sklom Corning Gorilla Glass 4.

Veľký displej zaberá väčšinu prednej strany telefónu a vyzerá naozaj krásne. Spoločnosť Samsung skutočne zdokonalila ich technológiu obrazoviek a vyzerá oveľa lepšie ako LCD panely, ktoré vidíme na iných smartphones.

3. Vyberateľná batéria

Samsung Galaxy Poznámka 4 (2)

Smartfóny začali vytvárať unibody dizajn a tým aj možnosť výmeny batérií. Technicky môžete vymeniť batérie v novších telefónoch, ale budete to musieť vziať k technikovi. Ako všetci vieme, výdrž batérie smartfónu nie je úžasná a môže prísť čas, kedy budete potrebovať ďalšie zvýšenie energie.

Samsung Galaxy Poznámka 4 dodáva sa s úplne odnímateľným chrbtom a umožňuje úplný prístup k batérii. Ak teda chcete do svojho smartfónu vložiť plne nabitú náhradnú batériu, môžete to urobiť jednoducho. Aj keď lítium-iónová batéria 3220 mAh vydrží celý deň, vždy je dobré mať túto možnosť pre prípad, že sa niečo pokazí.

4. Slot pre microSD

Je škoda, že musíme túto základnú funkciu zahrnúť do najlepších funkcií spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 4 ale toto je svet, v ktorom teraz žijeme. Mnoho výrobcov smartfónov začalo odstraňovať možnosť rozšírenia úložného priestoru na svojom zariadení smartphones. Najlepším príkladom toho je očividne Apple s ich telefónmi iPhone a zariadeniami Google Nexus.

Teraz k tomu prešiel aj Samsung zo svojho najnovšieho Samsungu Galaxy Poznámka 5 smartphone. Našťastie Samsung Galaxy Poznámka 4 Stále si zachováva slot na kartu microSD, ktorý vám umožní rozšíriť pamäť jednoduchým vložením karty microSD do nej. Najlepšie na tom je, že môžete dokonca získať 128 GB kartu a používajte ju so smartfónom.

5. Adaptívne rýchle nabíjanie

5.  rýchle nabíjanie

Samsung Galaxy Poznámka 4 prichádza s niečím, čo sa nazýva adaptívne rýchle nabíjanie a je to pozoruhodná funkcia. Táto funkcia vám umožní nabiť váš smartphone na polovičnú kapacitu iba za 30 minút. Má to však háčik, túto funkciu môžete využiť iba pri vybraných nabíjačkách, ktoré ponúka spoločnosť Samsung. Našťastie Samsung Galaxy Poznámka 4 dodáva sa s adaptívnou rýchlonabíjačkou, takže máte všetko pripravené od začiatku.

Ak sa ponáhľate, táto funkcia vám ušetrí veľa starostí a sprístupní váš smartphone takmer kedykoľvek. Telefón môžete napríklad zapojiť pomocou adaptívneho rýchleho nabíjania, osprchovať sa a keď vystúpite, bude sa vám pohodlne sedieť na úctyhodnej úrovni batérie.

6. Ultra úsporný režim

šetrič energie

V týchto dňoch veľa smartphones začali prichádzať s vstavanými režimami úspory energie, ale Samsung Galaxy Poznámka 4 bol medzi prvými, ktorí zaviedli režim úspory energie. Tento režim v zásade vypne všetky nepotrebné funkcie spustené vo vašom smartfóne a zachová tie podstatné. Výsledkom je výnimočné šetrenie batérie a veľa používania na jedno nabitie. To v kombinácii s adaptívnym rýchlym nabíjaním robí Samsung Galaxy Poznámka 4 pozoruhodné zariadenie Android.

7. Detekcia zvuku

Takže ste zapojili slúchadlá a ste pohltení zaujímavým filmom. Všetci to občas robíme a je to naozaj zábavné, jednoducho sa odrezať od sveta a užívať si skvelú televíznu šou. Tým sa však skutočne odrezávate od skutočného sveta a možno nebudete počuť zvonček.

Táto funkcia vám umožňuje nahrávať zvuky, na ktoré si musíte dávať pozor, a uložiť ich do svojho smartfónu. Potom vždy, keď sa vydá tento zvuk, váš Samsung Galaxy Poznámka 4 upozorní aj vás Je to skvelá funkcia pre tých, ktorí chcú poznať zvonček alebo telefón na pevnej linke, ale zároveň sa chcú úplne ponoriť do filmu alebo YouTube video.

14. Skener odtlačkov prstov

Jedna z najlepších funkcií spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 4 je súčasťou skenera odtlačkov prstov. Som jedným z ľudí, ktorí neradi vkladajú PIN kód do svojich osobných zariadení. Osobne mám pocit, že zbytočný krok je prekážkou každodenného používania. Osobné súkromie a zabezpečenie sú však v dnešnej dobe tiež dôležité.

Zahrnutie snímača odtlačkov prstov robí spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 4 vysoko bezpečné a ľahko prístupné zariadenie naraz. Snímač odtlačkov prstov je prekvapivo rýchly a umožní vám prístup k vášmu smartfónu v priebehu niekoľkých sekúnd.

9. Režim schôdze v zázname

mikrofón

Samsung Galaxy Poznámka 4 prichádza so skvelým mikrofónom s potlačením hluku v spodnej časti telefónu, ale je dodávaný aj s dvoma ďalšími. Kombinácia troch mikrofónov umožňuje smartfónu zachytiť zvuk takmer z akéhokoľvek smeru. Táto schopnosť je perfektne implementovaná v režime schôdze pre hlasový záznamník. Režim schôdze vám umožňuje nahrať celú schôdzu a v prípade potreby jednoducho počúvať jednu osobu počas celého záznamu schôdze. Ako skvelá funkcia na diskusiu o čomkoľvek so svojim tímom a skutočné meranie vstupov od každého jednotlivca na stole.

10. Doplňujúce informácie o volajúcom

Toto je šikovná malá funkcia, ktorá z vás môže urobiť skutočne starostlivého človeka. Ak vám napríklad zavolá svokra a potrebujete vedieť, kedy má narodeniny, táto funkcia vám príde skutočne vhod. V zásade zhromažďuje všetky informácie o volajúcom a zobrazuje ich veľmi pohodlným spôsobom, vďaka čomu je v čase potreby vysoko použiteľný.

11. Zobrazenie vo viacerých oknách

  delené okno

Pokiaľ ide o softvérovú stránku funkcií, jednou z najlepších, ktoré využívajú veľkú obrazovku, je režim viacerých okien. Umožňuje vám ukladať do rôznych aplikácií priamo na obrazovku a používať ich súčasne. Táto funkcia je skutočne užitočná, keď si niečo všimnete z internetu.

S touto skvelou funkciou je kontrola mapy a odpovedanie prostredníctvom okamžitých správ veľmi jednoduché. Aj keď nie veľa ľudí bude mať tendenciu používať túto funkciu, ale ak sa pravidelne stretávate s prechádzaním viacerých aplikácií, možno je načase vyskúšať si Samsung Galaxy Poznámka 4 a skvelé zobrazenie viacerých okien, ktoré poskytuje.

12. WIFI zdieľanie

Mnoho z vás to nevie, ale môžete tiež ľahko zdieľať svoju Wi-Fi s inými zariadeniami. Tento scenár nemusí nastať zakaždým, ale určite existujú prípady, keď nepoznáte heslo siete Wi-Fi, ale váš priateľ chce prístup na internet. Použitím tejto funkcie s ním budete môcť zdieľať svoje Wi-Fi pripojenie a umožníte mu prístup na internet. V skutočnosti som to musel použiť, keď som mal prístup k univerzitnému internetovému pripojeniu, ale moji priatelia na to nemali oprávnenie.

13. Režim jednej ruky

Bezpochyby Samsung Galaxy Poznámka 4 je veľký smartfón, takže používanie jednou rukou môže byť pre mnoho ľudí problematické. Našťastie na to Samsung tiež myslel a do smartfónu zahrnul režim používania jednou rukou. Ak chcete povoliť tento režim, musíte zamieriť do nastavenie> Displej a tapeta> Operácia jednou rukou Ponuka. Odtiaľ budete mať prístup k rôznym možnostiam, ktoré vám umožnia zmenšiť veľkosť obrazovky na vhodnú výšku a šírku.

14. Vyskakovacie aplikácie

vyskakovacie aplikácie

Ak nie ste fanúšikom viacerýchWindows A keďže je obmedzený iba na dve aplikácie, možno budete vo svojom živote potrebovať vyskakovacie aplikácie. Ako naznačuje názov, táto funkcia jednoducho objaví aplikácie na domovskej obrazovke, ktoré môžete použiť. Považujte to za a Windows rozhranie, ktoré vám umožňuje voľne presúvať aplikácie a súčasne ich ľahko používať. Osobne nevidím, že by sa táto funkcia používala pravidelne, ale je to skvelá funkcia, najmä keď počítate veci z tabuľky.

15. Vyberte si štýlovo hovory

Samsung Galaxy Poznámka 4 prichádza s ovládaním pohybu a gest. Jeden z najlepších spôsobov použitia pohybových ovládačov nájdete na tomto veľmi inteligentnom telefóne. Napríklad, keď vám zavolá, stačí jednoducho vybrať telefón, priložiť ho k uchu a smartfón ho automaticky prevezme. Pritom sa nemusíte ani dotýkať obrazovky. Toto je veľmi pohodlný a úprimne povedané úžasný spôsob implementácie riadenia pohybu.

16. Automobilový režim

Smartfón je dodávaný so vstavaným režimom automobilu, ktorý vám umožní prístup k dôležitým funkciám bez toho, aby ste sa ho museli dotknúť. Ak máte vozidlo s technológiou Bluetooth, budete môcť tento režim plne využívať a využívať operácie handsfree. Vďaka tomuto skvelému režimu v aute budete dokonca môcť počúvať hudbu prostredníctvom zvukového systému vášho auta. Na telefóne sú tiež zobrazené štyri veľké tlačidlá, ktoré vám umožňujú ľahký prístup k telefónu, správam, navigácii a hudbe. Vrelo odporúčam používať tento hlasom ovládaný režim počas jazdy a mať bezpečnú jazdu. Môžete ho tiež skombinovať s niektorými z najlepších navigačných aplikácií pre Android, aby boli vaše cesty pohodlnejšie.

Záver

Aj keď je v tomto telefóne oveľa viac, ako sme uviedli, jedná sa o niektoré z najunikátnejších a najvýraznejších funkcií zariadenia. Niektoré z nich nie sú k dispozícii ani na žiadnom inom zariadení na trhu. Naozaj dúfam, že vám tento zoznam pomôže pri vedomom rozhodovaní o tom, ako sa stať jedným z najlepších smartphones niekedy prepustený. Sám som smartphone používal tri mesiace a som si celkom istý, že vám budem schopný pomôcť s akýmkoľvek problémom.

Ak máte akékoľvek otázky alebo otázky týkajúce sa spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 4, neváhajte sa vyjadriť nižšie.

Obrázok so súhlasom: Samsung

Odporúčaný kredit obrázku