16 najlepších bezplatných ikon sociálnych médií pre WordPress

Jeden z našich používateľov nás nedávno požiadal o pomoc pri hľadaní bezplatných ikon ikon sociálnych médií, ktoré môžu používať na svojich webových stránkach. Aj keď existuje veľa doplnkov WordPress, ktoré vám umožňujú pridávať ikony sociálnych médií do WordPress, niektorí používatelia môžu chcieť manuálne pridať vlastné obrázky ikon a prepojiť ich s ich profilmi sociálnych médií. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších bezplatných ikon sociálnych médií pre používateľov WordPress.

Ak hľadáte doplnky WordPress, ktoré vám umožňujú pridať ikony sociálnych médií, prečítajte si naše články o tom, ako pridať ikony sociálnych médií do bočného panela a ponúk WordPress.

Ak chcete pridať plávajúci zdieľaný panel ako náš web, použite plávajúci sociálny panel.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších bezplatných ikon sociálnych médií, ktoré môžete použiť.

Video-tutorial

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak sa vám video nepáči alebo potrebujete ďalšie pokyny, čítajte ďalej.

1, Genericons

Genericons je bezplatné a GPL licenčné ikonové písmo vytvorené spoločnosťou Automattic. Je to kompletná sada ikon s ikonami pre najpopulárnejšie stránky sociálnych sietí. Pre začiatočníkov môže byť pridávanie ikonových ikon trochu náročné.

Jednoduchší spôsob použitia ikony Genericons nastavenej na vaÅ¡om webe WordPress je inÅ¡talácia a aktivácia doplnku Genericon’d. Po aktivácii jednoducho choďte na Vzhľad »Genericon’d a kliknite na ikonu, ktorú chcete pridaÅ¥.

Vybratá ikona sa zobrazí v hornej časti. Kliknite na odkaz na kopírovanie skráteného kódu vedľa jeho ikony a zobrazí sa kontextové okno so skráteným kódom. Skopírujte a prilepte skrátený kód, na ktorom chcete ikonu zobraziť. Môžete tiež skopírovať HTML a vložiť ho do textového widgetu, aby sa zobrazilo písmo ikony.

2, Písmo Awesome

Písmo Awesome

Font Awesome je ďalšie bezplatné a otvorené písmo s ikonou zdrojov, ktoré môžete používať s WordPress. Písmo Awesome prichádza s veľkou zbierkou ikon písma.

K téme WordPress môžete manuálne pridať Font Awesome alebo môžete použiť doplnok. Stačí nainštalovať a aktivovať doplnok Better Font Awesome. Dodáva sa s možnosťami krátkych kódov, HTML a TinyMCE na jednoduché pridávanie ikon kdekoľvek na vašom webe WordPress.

3, Ploché ikony sociálnych médií z najlepších bezplatných PSD

Sada plochých sociálnych médií

Chápeme, že väčšina používateľov pre začiatočníkov bude pre pridávanie ikonových písiem ťažšie ako pridávanie obrazových súborov. Ploché ikony sociálnych médií je kompaktná sada najpoužívanejších ikon sociálnych médií. Môžete jednoducho stiahnuť a extrahovať sadu ikon a potom ich nahrať na svoj web Médiá »Pridať nové stránka v oblasti správcu WordPress.

4, Geekly – Sada 40 ikon

Geekly

Táto sada ikon obsahuje 40 krásnych ikon vrátane 25 ikon sociálnych médií. Každá ikona má rozmery 512px a podľa potreby ich môžete prispôsobiť vo Photoshope.

5, Zadarmo farebné ikony

Zadarmo farebné ikony

Toto je jednoduchá, ale veľmi dobre vykonaná sada ikon sociálnych médií. Túto sadu ikon vytvoril Michael Dolejs a je k dispozícii ako súbor PSD. Môžete otvoriť súbor PSD v aplikácii Adobe Photoshop a používať ikony, ako uznáte za vhodné.

6, Sada plochých sociálnych médií

Sada ikon plochých sociálnych médií

Táto krásna sada ikon sociálnych médií obsahuje dve zaoblené a štvorcové variácie. K dispozícii je 10 ikon 64x64px vo formátoch jpg a png.

7, 40 plochých ikon sociálnych médií

40 plochých ikon sociálnych médií

Táto krásna sada ikon obsahuje 40 ikon sociálnych médií. Každá ikona je k dispozícii v štyroch veľkostiach: 32 × 32 px, 64 × 64 px, 128 × 128 px a 256 × 256 px. Ku každej ikone je pridaný dlhý tieň, ktorý každej ikre dáva krásny efekt.

8, Ploché ikony pre sociálne médiá zdarma

Ploché ikony so sociálnymi médiami s plochým zaistením

Tieto ploché ikony sociálnych médií nastavené spoločnosťou Enfuzed sa dodávajú v dvoch variantoch. Plnofarebné ploché ikony sociálnych médií a svetlé priehľadné ikony sociálnych médií pre tmavé pozadie.

9, Sada hexagonálnych ikon

Sada ikon Martz90 Hexagon Icon Pack

Táto sada ikon sociálnych médií Martz90 zobrazuje populárne ikony sociálnych médií v tvare šesťuholníka. Sada ikon obsahuje veľké množstvo ikon pre najpopulárnejšie stránky sociálnych sietí, spravodajské weby, služby a hry.

10. Ploché ikony kruhu pripraveného na sietnicu

Sietnica pripravená ploché ikony

Táto krásna plochá ikona sociálnych médií nastavená spolkovou krajinou je pripravená na sietnicu. Všetky ikony sú vo formáte png a sú k dispozícii v rozlíšení 256x256px, 128x128px, 64x64px a 32x32px.

11. Vektorové ikony polygónov sociálnych médií

Zadarmo ikony polygónu vektorové sociálne médiá od LunarPixel

Táto krásna ikona sociálnych médií, ktorú vytvoril LunarPixel, obsahuje 80 ikon v tvare polygónu. Balenie obsahuje aj pôvodné vektorové súbory, ktoré môžete hrať.

12. 20 ikon sociálnych médií

20 ikon sociálnych médií od Dawid Dapszus

Túto jedinečnú a krásnu sadu ikon vytvoril Dawid Dapszus. Obsahuje 20 ikon pre najpopulárnejšie weby sociálnych sietí. Všetky ikony majú formát 80 x 80 pixlov a sú vo formáte png.

13. Jednoduché a ploché ikony sociálnych médií

Jednoduché ploché sociálne ikony

Táto krásna sada ikon sa dodáva so súbormi PSF a PNG. Obsahuje 20 ikon, každý súbor s rozmermi má rozmery 114 x 114 pixlov.

14. 24 bezplatných plochých sociálnych ikon

Sada 24 plochých sociálnych ikon

Táto krásna sada bezplatných sociálnych ikon, ktorú nastavil Mohammed Alyousfi, sa dodáva s 24 ikonami. Obsahuje ikony vo veľkostiach od 512 do 16 pixelov. Balík obsahuje aj zdrojové súbory vo formátoch AI a EPS.

15. Ikony sociálnych médií

Ikony sociálnych médií

Táto ikona, ktorú vytvoril Luke Taylor, sa dodáva v dvoch variantoch pre tmavé a svetlé pozadie. Balenie obsahuje 89 ikon sociálnych médií v oboch variantoch.

16. Sada ikon bezplatných sociálnych médií od Huga

Sada ikon sociálnych médií zdarma od spoločnosti Hugo

Krásna sada ikon sociálnych médií, ktorú vytvoril Hugo. Balenie obsahuje 8 ikony v elegantnom súbore PSD. Potom môžete pomocou tlačidla Uložiť na web uložiť ikony, ktoré chcete použiť na svojich stránkach.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšiu bezplatnú ikonu sociálnych médií, ktorá sa použije na vašom webe WordPress. Môžete si tiež pozrieť náš zoznam 40 užitočných nástrojov na správu a rast vášho blogu WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube pozerať videá s výukou WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,