16 najlepších bezplatných ikon sociálnych médií pre WordPress

Jeden z našich používateľov nedávno požiadal o pomoc pri hľadaní bezplatných ikon ikon sociálnych médií, ktoré môžu používať na svojich webových stránkach. Aj keď existuje veľa doplnkov WordPress, ktoré vám umožňujú pridávať ikony sociálnych médií do WordPress, niektorí používatelia môžu chcieť manuálne pridať vlastné obrázky ikon a prepojiť ich so svojimi profilmi sociálnych médií. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších bezplatných ikon sociálnych médií pre používateľov WordPress.

Ak hľadáte doplnky WordPress, ktoré vám umožňujú pridať ikony sociálnych médií, prečítajte si naše články o tom, ako pridať ikony sociálnych médií do bočného panela a ponúk WordPress.

Ak chcete pridať plávajúci zdieľaný panel ako náš web, použite plávajúci sociálny panel.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších bezplatných ikon sociálnych médií, ktoré môžete použiť.

Výukový program pre video

Zaregistrujte sa do programu WPBeginner

Ak sa vám video nepáči alebo potrebujete ďalšie pokyny, čítajte ďalej.

1, Genericons

Genericons je bezplatné ikonové písmo s licenciou GPL, ktoré vytvorila spoločnosť Automattic. Je to kompletná sada ikon s ikonami z najpopulárnejších sociálnych sietí. Pre začiatočníkov môže byť pridávanie ikonových ikon trochu náročné.

Jednoduchší spôsob použitia ikony Genericons nastavenej na vaÅ¡om webe WordPress je inÅ¡talácia a aktivácia doplnku Genericon. Po aktivácii jednoducho choďte na Vzhľad »Genericon’d a kliknite na ikonu, ktorú chcete pridaÅ¥.

Všeobecné použitie

Vybratá ikona sa zobrazí v hornej časti. Kliknite na odkaz skopírovať krátky kód vedľa ikony a zobrazí sa kontextové okno s krátkym kódom. Skopírujte a prilepte krátky kód, na ktorom chcete ikonu zobraziť. Môžete tiež skopírovať HTML a vložiť ho do textového widgetu, aby sa zobrazilo písmo ikony.

2, Písmo Awesome

Písmo Awesome

Font Awesome je ďalšie bezplatné a otvorené písmo s ikonou zdrojov, ktoré môžete používať s WordPress. Písmo Awesome prichádza s veľkou zbierkou ikon písma.

K téme WordPress môžete manuálne pridať písmo alebo použiť doplnok. Stačí nainštalovať a aktivovať doplnok Better Font Awesome. Dodáva sa s prístupovými kódmi, možnosťami HTML a TinyMCE na jednoduché pridávanie ikon kdekoľvek na vašom webe WordPress.

3, Ploché ikony sociálnych médií z najlepších darčekov PSD

Ploché ikony sociálnych médií

Chápeme, že pre väčšinu začínajúcich používateľov bude ťažšie pridať písmo ikon, než pridať obrázkové súbory. Ploché ikony sociálnych médií je kompaktná sada najpoužívanejších ikon sociálnych médií. Môžete jednoducho stiahnuť a extrahovať sadu ikon a nahrať ju na svoj web Médiá »Pridať nové stránku v oblasti správcu WordPress.

4, Geekly – sada 40 ikon

Geekly

Táto sada ikon obsahuje 40 krásnych ikon vrátane 25 ikon sociálnych médií. Každá ikona má rozmery 512px a podľa potreby ich môžete prispôsobiť vo Photoshope.

5, Zadarmo farebné ikony

Zadarmo farebné ikony

Toto je jednoduchý, ale veľmi kvalitný súbor ikon sociálnych médií. Túto sadu ikon vytvoril Michael Dolejs a je k dispozícii ako súbor PSD. Môžete otvoriť súbor PSD v aplikácii Adobe Photoshop a používať ikony, ako uznáte za vhodné.

6, Ploché ikony sociálnych médií

Ploché ikony sociálnych médií zadarmo

Táto krásna sada ikon sociálnych médií obsahuje dve zaoblené a štvorcové variácie. K dispozícii je 10 ikon 64x64px vo formátoch jpg a png.

7, 40 plochých ikon sociálnych médií

40 plochých ikon sociálnych médií

Táto roztomilá sada ikon obsahuje 40 ikon sociálnych médií. Každá ikona je k dispozícii v štyroch veľkostiach: 32 × 32 px, 64 × 64 px, 128 × 128 px a 256 × 256 px. Ku každej ikone je pridaný dlhý tieň, ktorý dáva každej ikone krásny efekt.

8, Ploché ikony sociálnych médií s voľnou slabosťou

Ploché a mätúce ikony sociálnych médií

Tieto ploché ikony sociálnych médií definované Enfuzedom sú v dvoch variantoch. Ploché farebné ikony sociálnych médií a jasné priehľadné ikony sociálnych médií pre tmavé pozadie.

9, Sada hexagonálnych ikon

Sada ikon Martz90 Hexagon Icon Pack

Táto sada ikon sociálnych médií Martz90 zobrazuje populárne ikony sociálnych médií v tvare šesťuholníka. Sada ikon obsahuje veľké množstvo ikon pre najpopulárnejšie stránky sociálnych sietí, spravodajské weby, služby a hry.

10. Ikony plochého kruhu pripravené na sietnicu

Sietnica pripravená ploché ikony

Táto krásna ikona plochých sociálnych médií z krajiny webu je pripravená na sietnicu. Všetky ikony sú vo formáte png a sú k dispozícii v rozlíšení 256x256px, 128x128px, 64x64px a 32x32px.

11. Vektorové ikony polygonálnych sociálnych médií

Zadarmo sada ikon vektorové sociálne médiá polygón od LunarPixel

Táto krásna ikona sociálnych médií, ktorú nastavil LunarPixel, obsahuje 80 ikon v tvare polygónu. Balenie obsahuje aj pôvodné vektorové súbory, ktoré môžete hrať.

12. 20 ikon sociálnych médií

20 ikon sociálnych médií od Dawid Dapszus

Túto jedinečnú a krásnu sadu ikon vytvoril Dawid Dapszus. Obsahuje 20 ikon pre najpopulárnejšie stránky sociálnych sietí. Všetky ikony majú formát 80 x 80 pixlov a sú vo formáte png.

13. jednoduché a ploché ikony sociálnych médií

Jednoduché ploché sociálne ikony

Táto krásna sada ikon sa dodáva so súbormi PSF a PNG. Obsahuje 20 ikon, každý súbor s veľkosťou má veľkosť 114 x 114 pixelov.

14. 24 bezplatných plochých sociálnych ikon

Sada 24 plochých sociálnych ikon

Táto krásna sada bezplatných sociálnych ikon, ktorú nastavil Mohammed Alyousfi, sa dodáva s 24 ikonami. Obsahuje ikony vo veľkostiach od 512p do 16px. Balík obsahuje aj zdrojové súbory vo formátoch AI a EPS.

15. ikony sociálnych médií

Ikony sociálnych médií

Táto ikona, ktorú vytvoril Luke Taylor, sa dodáva v dvoch variantoch pre tmavé a svetlé pozadie. Balík obsahuje 89 ikon sociálnych médií v oboch variantoch.

16. Sada ikon Huga na sociálne médiá

Bezplatná ikona sociálnych médií nastavená spoločnosťou Hugo

Krásna sada ikon sociálnych médií, ktorú vytvoril Hugo. Balenie obsahuje 8 ikony v čistom súbore PSD. Potom môžete použiť uložiť na web na uloženie ikon, ktoré chcete použiť na svoj web.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšiu sadu ikon sociálnych médií zdarma, ktorá sa dá použiť na vašom webe WordPress. Môžete si tiež pozrieť náš zoznam 40 užitočných nástrojov na správu a rozširovanie svojho blogu WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube pozerať videá s výukou WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,