15 spôsobov, ako prispôsobiť Samsung Galaxy S7, aby to bolo ešte lepšie

Spoločnosť Samsung urobila veľké pokroky pri výrobe Samsungu Galaxy S7 prispôsobiteľné zariadenie. Prispôsobenie je však základnou zložkou, vďaka ktorej je Android skvelý, a existuje niekoľko úžasných spôsobov, ako prispôsobiť Samsung Galaxy S7 okrem zmeny niektorých tém. Spoločnosť Samsung zahrnula do svojej najnovšej vlajkovej lode veľmi skvelý tematický systém a uspokojí mnoho ľudí, ale niektorí ľudia túžia po kontrole nad svojimi zariadeniami a pri prispôsobovaní zariadenia budú potrebovať ďalšiu pomoc.

Samsung Galaxy S7 vyzerá mimoriadne krásne. The 5.1-na palcový displej je radosť sa pozerať, obzvlášť s rozlíšením quad HD a charakterom obrazovky Super AMOLED. Prirodzene by ste chceli prispôsobiť nádhernú obrazovku tak, aby predvádzala osobný štýl.

Toto je niekoľko skvelých spôsobov, ako si prispôsobiť Samsung Galaxy S7 a urobte si ho skutočne svojim. Použitie vopred pripravenej témy je dobré a všetky, ale aby ste skutočne získali úplnú kontrolu nad svojim zariadením, možno budete potrebovať niektoré z týchto krokov. Začnime teda niekoľkými základnými spôsobmi prispôsobenia Samsungu Galaxy S7 a postupne zvyšovať náročnosť a zložitosť metód.

Spôsoby prispôsobenia spoločnosti Samsung Galaxy S7

1. Zmeňte tapetu

Zmeňte tapetu

Môže sa to zdať ako veľmi základná možnosť prispôsobenia, ale v zozname je možno najúčinnejšia. Jednoduchá zmena tapety na domovskej obrazovke môže mať veľký vplyv na pohľad na zariadenie. Ak máte čierny Samsung Galaxy S7, dôrazne odporúčam použiť červené tapety, pretože skutočne vyskočia. Ak máte ten krásny strieborný, skúste naň naniesť modré tapety, aby obrazovka žiarila rovnako ako smartfón.

A pre veľa ľudí je skvelá tapeta základným stavebným kameňom celého prispôsobenia. Ak napríklad vidím skvelú tapetu, pokúsim sa všetko prispôsobiť podľa nej. Od ikon po widgety a od farebnej schémy po zásuvku aplikácie; Snažím sa doplniť úžasnú tapetu. Ak chcete získať tapety v úžasnej kvalite bez toho, aby ste museli veľa hľadať, dôrazne odporúčam vyskúšať si najlepšie aplikácie na tapety pre zoznam Android.

2. Získajte úžasné živé tapety

Živé tapety

Čo keď statické pozadie nie je vašou vecou? Android je aj v tomto chrbte. Jednoducho si môžete stiahnuť skvelú živú tapetu do svojho smartfónu a oživiť tak domovskú obrazovku. Niektorí z vás chcú, aby vaša tapeta nielen vyzerala pekne, ale bola aj celkom interaktívna. Pozrite sa na

Niektorí z vás chcú, aby vaša tapeta nielen vyzerala atraktívne, ale aby bola aj interaktívna. Pozrite sa na najlepšie aplikácie pre živé tapety pre Android a pozrite sa na niektoré z najlepších dostupných na Google Play Store.

3. Použite inú uzamknutú obrazovku

Rôzna uzamknutá obrazovka

Existuje veľa rôznych aplikácií pre uzamknutú obrazovku pre Android, ktoré okorenia ten štandardný. Aj napriek tomu, že Samsung Galaxy S7 má veľmi slušnú uzamknutú obrazovku, možno budete chcieť zmeniť na inú, aby ste vyskúšali niečo nové.

Rozumiem, smartfón je relatívne nový a uzamknutú obrazovku sa vám bude určitý čas páčiť, ale po chvíli sa bude opakovať a bude vás poriadne bolieť. V týchto chvíľach môžete určite použiť vlastnú aplikáciu pre uzamknutú obrazovku.

4. Zmeňte položku Vždy na obrazovke

Zmeňte položku Vždy na obrazovke

Vedeli ste, že Samsung Galaxy S7 je schopný zobrazovať určité obrázky, aj keď je telefón zamknutý? Obrazovka Super AMOLED, ktorá je súčasťou smartfónu, eliminuje iba potrebné pixely a ostatné sú úplne vypnuté. To umožňuje smartfónu ušetriť veľa výdrže batérie jednoduchým používaním pixelov, ktoré sa používajú.

Spoločnosť Samsung to šikovne implementovala do svojej vždy zapnutej funkcie. V zásade zobrazuje čas, dátum alebo dokonca vlastný obrázok na vašom smartfóne neustále. Môžete to ľahko zmeniť v ponuke nastavení.

5. Nainštalujte si tému Samsung

Nainštalujte si tému Samsung

Samsung Galaxy S7 prichádza s možnosťou úplne zmeniť tému smartfónu. To zahŕňa nielen vlastnú tapetu, ale aj rôzne ikony. Je to ako používať vlastný spúšťač s balíčkami ikon, ktoré sme už všetci používali. Mali by sme spoločnosti Samsung zatlieskať za to, že vyskúšala niečo nové a poriadne zamávala s ich operačným systémom TouchWiz.

K nim sa dostanete jednoducho v ponuke nastavení. Existuje veľa tém, ktoré si môžete stiahnuť, niektoré sú zadarmo a niektoré je možné získať zaplatením malého poplatku. Všetky však majú potenciál okoreniť veci. Niektoré motívy dokonca obsahujú obrázok Custom Always On, ktorý môžete použiť, čo je celkom pekné.

6. Zmeňte písmo

Zmeňte písmo

Jednoduchý krok zmeny písma môže mať veľký vplyv na to, ako zariadenie používate. Mnoho aplikácií pre Android používa rovnaké písmo, aké je vybraté v ponuke nastavení, takže zmeníte nielen celkový vzhľad svojho smartfónu, ale aj mnoho aplikácií.

Jednou z najvýraznejších zmien, ktoré napríklad uvidíte po výmene písma, je napríklad Facebook aplikácia Aplikácia tiež začne používať písmo, ktoré ste vybrali. Ak chcete zmeniť písmo, prejdite na Nastavenia> Displej> Písmo a jednoducho vyberte požadované písmo.

7. Získajte vlastný spúšťač

Získajte vlastný spúšťač

Jednou z najúžasnejších vecí na platforme Android je možnosť použiť ľubovoľný požadovaný spúšťač. Ak sa vám niečo nepáči na vlastných stovkách skinov, ktoré výrobca vložil do vášho smartfónu, môžete to ľahko zmeniť nainštalovaním vlastného spúšťača.

Teraz máme možnosť nainštalovať spúšťač Google, vďaka ktorému sa váš špičkový smartfón bude cítiť ako bežné zariadenie s Androidom. Niektorí ľudia nemajú radi to, ako sa používateľské rozhranie TouchWiz cíti a ako vyzerá, takže si môžu vo svojom Samsungu jednoducho zaobstarať vlastný spúšťač. Galaxy S7 a prispôsobte si ich.

Na webe je k dispozícii niekoľko skvelých vlastných spúšťačov pre Android Google Play Store. Odporúčam tiež pozrieť sa na Nova Launcher Prime ako na váš prvý vlastný launcher pre Android.

8. Získajte balík ikon

Získajte balík ikon

Teraz, keď ste do svojho Samsungu nainštalovali vlastný spúšťač Galaxy S7, mali by ste tiež vyskúšať vlastný balík ikon pre Android. Balíček ikon môže úplne zmeniť vzhľad vášho smartfónu s Androidom.

Takmer pre každý vlastný vlastný spúšťač existuje niekoľko neuveriteľne jedinečných balíkov ikon. Ak napríklad používate Go Launcher, mnoho spúšťačov ikon podporuje tento spúšťač. Existuje vysoká pravdepodobnosť, že ktorýkoľvek balík ikon, ktorý vyberiete, bude mať podporu pre vlastný spúšťač, ktorý používate.

9. Získajte inú kameru

Získajte inú kameru

Budem úprimný; Samsung Galaxy S7 prichádza s úžasnou aplikáciou pre fotoaparáty, ktorá funguje úžasne. V akciovej aplikácii, ktorú spoločnosť Samsung poskytuje so smartfónom, je k dispozícii veľa funkcií. Predný fotoaparát však trochu chýba, pokiaľ ide o rôzne filtre a zábavné funkcie.

V akciovej aplikácii sú určite niektoré funkcie, ktoré môžu z nejakého dôvodu zväčšiť oči, ale nie toľko filtrov, ktoré je možné použiť na roztiahnutie obrázka. Našťastie môžete ľahko získať inú aplikáciu pre fotoaparáty pre Android alebo ešte lepšie, získať aplikáciu pre selfie fotoaparáty pre Android. Odporúčam tiež, aby ste aplikáciu sekundárneho fotoaparátu mali vždy poruke aj na akomkoľvek smartfóne s Androidom.

10. Skontrolujte novú klávesnicu

Skontrolujte novú klávesnicu

Klávesnica Samsung sa za tie roky zlepšila, ale stále nie je ani zďaleka na úrovni klávesníc tretích strán. Odporúčame vám pozrieť sa na inú aplikáciu pre klávesnice pre váš Samsung Galaxy S7. Klávesnica SwiftKey je moja osobná obľúbená a už nejaký čas je. Jednou z najlepších vecí na používaní klávesnice tretej strany je, že ju môžete preniesť na iné zariadenie bez straty údajov.

Ak napríklad vaša ďalšia inovácia bude od spoločnosti Huawei alebo LG, môžete na tieto zariadenia jednoducho nainštalovať klávesnicu tretej strany. Ak však stále používate klávesnicu Samsung, uložené slová nebudete môcť preniesť do ďalšieho zariadenia.

11. Nainštalujte rôzne miniaplikácie

Widgety sú to, čím sa Android líši od ostatných mobilných operačných systémov a na Samsungu fungujú naozaj dobre Galaxy S7. Na webe je k dispozícii množstvo widgetov Google Play Store to vám skutočne môže pomôcť lepšie využívať domovskú obrazovku.

V obchode nájdete všetko, od skvelých widgetov na počasie až po tie súvisiace so športom. Dôrazne odporúčame, aby ste si vyskúšali rôzne miniaplikácie, ktorými si okoreníte domovskú obrazovku. Ešte lepšie je zaobstarať si štýlový widget s hodinami pre Android, ktorý ponúka rôzne možnosti prispôsobenia.

12. Vypnite haptickú spätnú väzbu

Ak chcete ušetriť výdrž batérie, môžete jednoducho deaktivovať hmatovú spätnú väzbu na svojom Samsung Galaxy S7. Je to úžasný spôsob prispôsobenia Galaxy S7 a majú okamžitý vplyv na životnosť batérie. Hmatová odozva sú malé vibrácie, ktoré pocítite, keď sa dotknete tlačidla na obrazovke.

Iste, je to zábavná funkcia, ale tiež dosť vybíja batériu. Ak chcete túto funkciu zakázať, prejdite na Nastavenia> Zvuk> Spätná väzba. Odtiaľ budete môcť jednoducho deaktivovať haptickú spätnú väzbu.

13. Usporiadajte zásuvku aplikácie

Upravte usporiadanie zásuvky na aplikácie

V zásuvke aplikácie sú k dispozícii rôzne režimy, ktoré vám umožňujú používať ju rôznymi spôsobmi. Jednou z najlepších je, aby zásuvka aplikácie zobrazovala aplikácie vo zvislom formáte. Mnoho ľudí nevie o tejto funkcii, ale môže skutočne pomôcť pri lokalizácii aplikácií, ak ste ich nainštalovali veľa. Klepnite na ikonu v pravom hornom rohu obrazovky v zásuvke aplikácie a zobrazia sa vám možnosti.

14. Úprava obrazovky

Úprava obrazovky

Samsung Galaxy S7 má veľmi jasnú a krásnu obrazovku, ale predvolené nastavenie je pre mnoho ľudí trochu nasýtené. Iste, vysoký kontrast spôsobuje, že farby vyskočia a obrazovka vyzerá neuveriteľne, ale ak hľadáte presnosť farieb, v predvolenom režime ju nenájdete. Ak chcete zmeniť nastavenia obrazovky, jednoducho zamierte na Zobrazenie nastavení a jednoducho zmeňte nastavenie na iný režim.

Fotografický režim odporúčam, pretože je to najpresnejší dostupný režim; režim kino však kombinuje vysokú sýtosť s trochu realistickou presnosťou farieb. To všetko samozrejme závisí od vašich osobných preferencií, pretože niektorým ľuďom sa veľmi páči farebná reprezentácia spoločnosti Samsung.

15. Nainštalujte si vlastnú ROM

Toto je pre budúcnosť, keď Samsung Galaxy S7 má najmenej rok. Do tej doby vás Samsung TouchWiz určite už bude nudiť a budete vo svojom zariadení túžiť po niečom novom. Väčšina ľudí drží jeden smartphone najmenej dva roky; jednoducho nemá zmysel používať zariadenie bez toho, aby ste ho okorenili vlastnou ROM.

Práve teraz je scéna vlastného vývoja pre Samsung Galaxy S7 práve začína. Ale po chvíli budete mať na výber robustnú zbierku ROM. Budeme písať o najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy S7, keď je ich na fóre XDA-Developer k dispozícii najmenej päť. Na tie si teda dajte pozor.

Záver

Toto boli niektoré z najlepších spôsobov prispôsobenia spoločnosti Samsung Galaxy S7 bez vynaloženia prílišného úsilia. Tieto metódy sa pohybujú od pomerne jednoduchých až po trochu náročné, ale ak sa rozhodnete zmeniť vzhľad a správanie svojho smartfónu, bude to stáť za to. Ak chcete zmeniť vzhľad smartfónu zvonku, dôrazne vám odporúčame pozrieť sa na najlepšie puzdrá a kryty pre Samsung Galaxy Aj zoznam S7.

Otázky? Návrhy? Názory? Porozprávajte sa s nami v komentároch.

Odporúčaný kredit obrázku