15 najužitočnejších doplnkov WordPress

WordPress je skvelá platforma, ale to, čo ju skutočne odlišuje, je komunita. Je prekvapujúce, že si ľudia na celom svete vytvorili softvér WordPress. Keď pracujete s prístupom založeným na otvorenom zdroji, ako je ten, ktorý vidíte v systéme Linux alebo WordPress, ľudia viac spolupracujú a sú ochotní zdieľať svoju prácu, aby pomohli ostatným. Pozrime sa na 15 najužitočnejších doplnkov WordPress.

1, WP Rocket

Chcete, aby vaše stránky boli čo najrýchlejšie? Chceš WP Rocket. Je tento doplnok užitočný? Absolútne. Uistite sa, že váš web načíta iba JavaScript, keď je to potrebné. To vašim zákazníkom pomôže ľahšie sa orientovať. Získajte prístup k svojmu CDN a užite si mimoriadnu rýchlosť, ktorú vám prináša sieť na doručovanie obsahu. CDN má servery rozmiestnené po celom svete, čo znamená, že jeho používatelia budú mať prístup k veciam oveľa rýchlejšie z miesta, ktoré sa nachádza blízko nich.

WP Rocket vám tiež pomôže s vašim súborom Sitemap a informuje všetky hlavné vyhľadávacie nástroje, keď sa na vašom webe niečo zmení. Pomocou softvéru na ukladanie do vyrovnávacej pamäte sa údaje ukladajú a aktivujú, keď ich potrebujete, namiesto ich načítania zakaždým, keď sa k nim pokúsite získať prístup. WP Rocket je užitočný pri mnohých týchto špičkových riešeniach rôznymi spôsobmi.

Elementor

2, Elementor

Bude ťažké nájsť lepší generátor drag and drop, ktorý je v porovnaní s prvkom Elementor bezplatný. Tento doplnok obsahuje toľko šablón, ktoré sú pripravené na použitie, určite existuje dizajn, ktorý by fungoval dobre pre vaše podnikanie alebo situáciu.

Elementor je priateľský pre vývojárov a ľahko sa rozširuje. Pretože za prvkom, ktorý stojí za elementom, je otvorený zdroj, vývojári pridávajú svoj vlastný kód, aby veci fungovali lepšie a rýchlejšie. Bez ohľadu na to, čo sa snažíte zostaviť zo vstupných stránok na svoj vlastný osobný blog, Elementor urobí z vás pixel perfektný. Dokonca aj elektronický obchod je najlepší, keď pomocou prvku Elementor upravíte svoj obchod a upravíte svoje produkty a ceny.

BlogVault

3, BlogVault

Bojíte sa niekedy, že by hackeri mohli preniknúť na vaše stránky a zničiť všetku vašu tvrdú prácu? BlogVault je riešenie, ktoré potrebujete. Pravidelne zálohujú vaše stránky. Nebudete sa musieť starať o dodržanie rozvrhu a o vykonanie všetkých záloh sami. Stačí nastaviť plán raz a potom si byť istý, pretože systém sa o všetko postará automaticky.

Zálohovanie je možné vykonávať v prírastkoch, takže do cloudu sa ukladajú iba zmeny, ktoré sa zmenili. Tým sa znižujú výdavky mnohých zdrojov na klonovanie webu znova a znova, keď sa zmenili iba niektoré oblasti stránky. BlogVault tiež uľahčuje prístup k zálohám a ich aktiváciu. Iba niekoľkými kliknutiami myši môžete presunúť svoje stránky späť do určitého bodu pred inštaláciou chybného doplnku alebo pred tým, ako niekto poruší vašu bezpečnosť. Tento doplnok považujeme za veľmi užitočný.

EWWW Image Optimizer

4, EWWW Image Optimizer

Ak chcete, aby sa obrázky na váš web načítali rýchlo, budete potrebovať pomoc. Pomocou tohto doplnku získate optimalizáciu obrázkov, ktorá pomocou algoritmov komprimuje vaše obrázky a zabezpečí, aby zákazníci mohli vidieť vaše stránky čo najrýchlejšie.

Optimalizácia obrazu má mnoho rôznych úrovní. Chcete, aby bol váš obrázok jasnejší alebo porazený? Nie všetky grafiky a obrázky musia mať vysoké rozlíšenie a je dôležité jasne premýšľať o tom, čo vaši zákazníci potrebujú vidieť v porovnaní s dobami načítania. Tento doplnok vám pomôže robiť tieto ťažké rozhodnutia a automaticky optimalizovať veci.

Vynikajúca spoločenská účasť

5, Vynikajúca spoločenská účasť

Sociálne médiá sú dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Ak chcete propagovať svoje sociálne siete, vyskúšajte tento doplnok. Sociálne zdieľanie Superb Themes Social Share vám umožní ľahko zvýšiť návštevnosť a zároveň dodržiavať pravidlá GDPR. Tlačidlá sociálnych médií sú veľmi ľahké a pomôžu vám poslať ďalších sledovateľov a páči sa mi Facebook, Twitter a Youtube.

Tento doplnok tiež funguje dobre v obchodoch s elektronickým obchodom. Akonáhle získate zákazníka na svojom webe, chcete ho tam nechať. Ak zákazník od vás ihneď nekúpi, stále vás žiada, aby ste sa s vami spojili a začali ich sledovať. Možno ich môžete presvedčiť, aby od vás kúpili po tom, ako im ukážete zľavový kód na stránke Twitter alebo použitie Instagram informovať ľudí o veľkom predaji.

Sociálne ikony sú ľahko viditeľné a vysoko identifikovateľné. Vložte tlačidlá s Gutenbergovými blokmi, ktoré sú teraz predvoleným editorom pre WordPress. Tlačidlá tiež nepoškodia vaše SEO, pretože sa načítajú rýchlo namiesto toho, aby spôsobovali vysoké časy načítania, ktoré poškodia vaše hodnotenie.

iThemes Security

6, IThemes bezpečnosť

Chcete, aby bol váš web v bezpečí? Použite iThemes. Poskytne vám ochranu pred hackermi a tiež zlými aktualizáciami, ktoré môžu vymazať vaše údaje. Tento doplnok zabezpečenia zaistí, aby ste si boli vedomí toho, keď ľudia vyhľadávajú vaše stránky, či nie sú otvorení, a aby vo vašom systéme uplatňovali aj dobré protokoly o heslách. Prezrite si tento doplnok a zostaňte v bezpečí online.

Migrácia všetko v jednom WP

7, Všetko v jednej migrácii WP

Potrebujete jednoduchý spôsob, ako migrovať svoje stránky na nového hostiteľa? Presúvajte všetko vrátane obsahu, médií a doplnkov bez technických znalostí. Tento doplnok uľahčuje akúkoľvek migráciu a zachováva všetky aspekty vášho webu WordPress, vďaka ktorým je špeciálny. Pred prepnutím hostingu vyskúšajte tento doplnok a zistite, čo dokáže.

MetaSlider

8, MetaSlider

Potrebujete rýchly spôsob prezentácie? Vaše stránky budú vyzerať lepšie, keď budete mať kolotoč, ktorý zobrazuje obrázky vysokej kvality. MetaSlider to všetko uľahčuje bez kódovania. Vyberte si z množstva rôznych typov prezentácií.

MetaSlider sa môže ľahko pripojiť k webovým stránkam, ktoré obsahujú bezplatné obrázky, čo uľahčuje import galérie rôznych obrázkov, cez ktoré môžu používatelia prechádzať. Zabudnite na prácu s komplikovaným kódom a pokúšajte sa ho vložiť na svoju stránku. Stačí získať MetaSlider a potom plugin vygeneruje kód pre vás. Je ľahké kopírovať a prilepiť kód na vaše stránky WordPress.

OptinMonster

9, OptinMonster

Tento doplnok je testovaný, aby získal viac potenciálnych zákazníkov. V minulosti nebolo pre priemerného človeka možné vytvoriť formulár, ktorý by ostatní mohli vyplniť, aby dostali bezplatnú elektronickú knihu alebo si mohli pozrieť prípadové štúdie. Keď OptinMonster prišiel na scénu, bolo ľahké začať vytvárať zoznam e-mailov pomocou inteligentných ponúk a podrobných informácií pomocou formulárov.

Tvary Ninja

10. Tvary Ninja

Rovnako ako OptinMonster, aj tento drag-and-drop generátor uľahčuje vytváranie formulárov a rast potenciálov. Vytvorte všetky druhy rôznych foriem, vrátane registrácie konvencií, bezplatných elektronických kníh a dokonca aj prieskumov, aby ste zistili záujem o nové produkty.

Nádherné stoly

11. Veľkolepé tabuľky

Potrebujete rýchly spôsob, ako zobraziť informácie v responzívnej tabuľke? Získajte skvelé dosky. Tabuľky budú vyrobené v čistom HTML a tiež vám poskytnú krátke kódy, takže môžete ľahko vložiť tabuľku kamkoľvek na svoje stránky. Práca so stolmi nikdy nebola taká jednoduchá.

Kontaktný formulár 7

12. Kontaktný formulár 7

Veľmi radi vidíme takéto doplnky, ktoré spolupracujú s komunitou a otvoreným zdrojom. Ste pripravení urobiť viac so svojimi formulármi a chrániť sa pred spamom? Pozrite si kontaktný formulár 7, ktorá sa veľmi dobre integruje s ostatnými službami Google a Akismet.

Obnovte miniatúry

13. Obnovte miniatúry

Miniatúry sú pre web veľmi dôležité a je vhodné ich spravovať. Pomocou tohto doplnku môžete uvoľniť miesto odstránením miniatúr, ktoré vyčerpali miesto a už nie sú potrebné. Má tiež schopnosť manipulovať s veľkosťou miniatúr. Skvelý produkt

Crazy Translate

14. Prekladač Loco

Recenzie nazývajú tento doplnok najlepším prekladateľským doplnkom. Recenzenti, ktorí chceli preložiť celú webovú stránku, mali v minulosti problémy, pretože museli hodiny vyhľadávať v súboroch a ručne nahrádzať reťazce. Všetko, čo skončilo, máme prekladač Loco, ktorý je veľmi pohodlný a ľahko riešiteľný. Teraz môžete ľahko preložiť doplnky, takže nezáleží na tom, či je pôvodný doplnok vo vašom rodnom jazyku. Rozšírte, čo vaše stránky môžu robiť globálne pomocou tohto doplnku.

Nádherné bloky

15. nádherné bloky

Zdá sa, že všetko sa teraz presúva do blokov. S novým editorom WordPress je ľahké manipulovať s vecami na stránke a všetko bude vyzerať súdržne a profesionálne.

Úžasní vývojári spoločnosti Superb Themes odviedli skvelú prácu s týmto doplnkom. Je ľahký, čo znamená, že systém nezničí ani sa nestane spotrebiteľom zdrojov. Taktiež reaguje a je v súlade s GDPR pre krajiny, v ktorých je to zákon. Nemali by sme ukladať informácie o používateľoch, ktoré nie sú potrebné.

Neustále na tom pracujú a vytvárajú nové bloky, ktoré môžu pridať k existujúcim. Práve teraz máte blok O autorovi, ktorý uľahčuje vytvorenie bloku, ktorý obsahuje všetky potrebné informácie o autorovi a ich obrázok. K dispozícii je tiež tabuľka obsahu a blok hodnotenia. Hodnotenia sú ideálne pre kontrolu produktov alebo služieb.