15 naju┼żito─Źnej┼í├şch doplnkov WordPress

WordPress je skvel├í platforma, ale to, ─Źo ju skuto─Źne odli┼íuje, je komunita. Je prekvapuj├║ce, ┼że si ─żudia na celom svete vytvorili softv├ęr WordPress. Ke─Ć pracujete s pr├şstupom zalo┼żen├Żm na otvorenom zdroji, ako je ten, ktor├Ż vid├şte v syst├ęme Linux alebo WordPress, ─żudia viac spolupracuj├║ a s├║ ochotn├ş zdie─ża┼ą svoju pr├ícu s cie─żom pom├┤c┼ą ostatn├Żm. Pozrime sa na 15 naju┼żito─Źnej┼í├şch doplnkov WordPress.

WP Rocket

1, WP Rocket

Chcete, aby bol v├í┼í web ─Źo najr├Żchlej┼í├ş? Chce┼í WP Rocket. Je tento doplnok u┼żito─Źn├Ż? Absol├║tne. Uistite sa, ┼że web na─Ź├ştava JavaScript iba v pr├şpade potreby. Pom├┤┼że to va┼íim z├íkazn├şkom ─żah┼íie sa orientova┼ą. Z├şskajte pr├şstup k svojmu CDN a u┼żite si mimoriadnu r├Żchlos┼ą, ktor├║ v├ím prin├í┼ía sie┼ą na doru─Źovanie obsahu. CDN m├í servery rozmiestnen├ę po celom svete, ─Źo znamen├í, ┼że jeho pou┼ż├şvatelia bud├║ ma┼ą pr├şstup k veciam ove─ża r├Żchlej┼íie z miesta, ktor├ę sa nach├ídza bl├şzko nich.

WP Rocket v├ím tie┼ż pom├┤┼że s va┼íim s├║borom Sitemap a informuje v┼íetky hlavn├ę vyh─żad├ívacie n├ístroje, ke─Ć sa na va┼íom webe nie─Źo zmen├ş. Pomocou softv├ęru na ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte sa ├║daje ukladaj├║ a aktivuj├║, ke─Ć ich potrebujete, namiesto ich na─Ź├ştania pri ka┼żdom pokuse o pr├şstup. WP Rocket je u┼żito─Źn├Ż pri v┼íetk├Żch t├Żchto ┼ípi─Źkov├Żch rie┼íeniach r├┤znymi sp├┤sobmi.

Elementor

2, Elementor

Bude ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą lep┼í├ş gener├ítor drag and drop, ktor├Ż je v porovnan├ş s prvkom Elementor bezplatn├Ż. Tento doplnok obsahuje to─żko ┼íabl├│n pripraven├Żch na pou┼żitie, ur─Źite existuje dizajn, ktor├Ż by dobre fungoval pre va┼íe podnikanie alebo situ├íciu.

Elementor je priate─żsk├Ż pre v├Żvoj├írov a ─żahko sa roz┼íiruje. Preto┼że za prvkom elementu je, ┼że mus├ş ├şs┼ą o open source, v├Żvoj├íri pridali svoj vlastn├Ż k├│d, aby veci fungovali lep┼íie a r├Żchlej┼íie. Bez oh─żadu na to, ─Źo sa sna┼ż├şte vytvori┼ą, od vstupn├Żch str├ínok po v├í┼í osobn├Ż blog bude Elementor vyzera┼ą dokonale v pixeloch. Dokonca aj elektronick├Ż obchod je najlep┼í├ş, ke─Ć pomocou prvku Elementor uprav├şte svoj obchod a uprav├şte svoje produkty a ceny.

BlogVault

3, BlogVault

U┼ż ste sa niekedy ob├ívali hackerov, ktor├ş sa dostali na va┼íe str├ínky a zni─Źili v┼íetku va┼íu tvrd├║ pr├ícu? BlogVault je rie┼íenie, ktor├ę potrebujete. Pravidelne bud├║ z├ílohova┼ą va┼íe webov├ę str├ínky. Nebudete sa musie┼ą stara┼ą o to, aby ste si dohodli sch├┤dzku a urobili v┼íetky z├ílohy sami. Sta─Ź├ş nastavi┼ą pl├ín raz a potom si by┼ą ist├Ż, preto┼że syst├ęm sa o v┼íetko postar├í automaticky.

Z├ílohy je mo┼żn├ę vykon├íva┼ą v krokoch, tak┼że v cloude sa ukladaj├║ iba veci, ktor├ę boli zmenen├ę. To zni┼żuje n├íklady na mnoho funkci├ş opakovan├ęho klonovania webovej str├ínky, ke─Ć sa zmenilo iba nieko─żko ─Źast├ş str├ínky. BlogVault tie┼ż u─żah─Źuje pr├şstup k z├íloh├ím a ich aktiv├íciu. Iba nieko─żk├Żmi kliknutiami my┼íi m├┤┼żete presun├║┼ą str├ínku sp├Ą┼ą do ur─Źit├ęho bodu pred in┼ítal├íciou chybn├ęho doplnku alebo niekoho, kto poru┼íuje va┼íu bezpe─Źnos┼ą. Tento doplnok pova┼żujeme za ve─żmi u┼żito─Źn├Ż.

EWWW optimalizátor obrazu

4, EWWW optimalizátor obrazu

Ak chcete, aby sa va┼íe obr├ízky r├Żchlo nahr├ívali na v├í┼í web, budete potrebova┼ą pomoc. V─Ćaka tomuto doplnku z├şskate optimaliz├íciu obr├ízkov, ktor├í pomocou algoritmov komprimuje va┼íe obr├ízky a zabezpe─Ź├ş, aby z├íkazn├şci mohli vidie┼ą v├í┼í web ─Źo najr├Żchlej┼íie.

Optimaliz├ícia obrazu m├í mnoho r├┤znych ├║rovn├ş. Chcete, aby bol v├í┼í obr├ízok jasnej┼í├ş alebo straten├Ż? Nie v┼íetky grafiky a obr├ízky musia ma┼ą vysok├ę rozl├ş┼íenie a je d├┤le┼żit├ę jasne prem├Ż┼í─ża┼ą o tom, ─Źo va┼íi z├íkazn├şci potrebuj├║ vidie┼ą v porovnan├ş s ─Źasom na─Ź├ştania. Tento doplnok v├ím pom├┤┼że robi┼ą tieto ┼ąa┼żk├ę rozhodnutia a automaticky optimalizova┼ą veci.

Vynikaj├║ca spolo─Źensk├í ├║─Źas┼ą

5, Vynikaj├║ca spolo─Źensk├í ├║─Źas┼ą

Soci├ílne m├ędi├í s├║ d├┤le┼żitej┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm. Ak chcete propagova┼ą svoje soci├ílne siete, vysk├║┼íajte tento doplnok. Soci├ílne zdie─żanie Superb Themes Social Share v├ím umo┼żn├ş ─żahko zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą a z├írove┼ł dodr┼żiava┼ą pravidl├í GDPR. Tla─Źidl├í soci├ílnych m├ędi├ş s├║ ve─żmi ─żahk├ę a pom├íhaj├║ v├ím posla┼ą ─Ćal┼í├şch sledovate─żov a p├í─Źi sa mi Facebook, Twitter a Youtube.

Tento doplnok tie┼ż funguje dobre v obchodoch s elektronick├Żm obchodom. Akon├íhle dostanete z├íkazn├şka na svoje webov├ę str├ínky, chcete ho tam necha┼ą. Ak si z├íkazn├şk od v├ís ihne─Ć nek├║pi, st├íle chce, aby ste ich kontaktovali a za─Źali ich sledova┼ą. Mo┼żno ich m├┤┼żete presved─Źi┼ą, aby od v├ís k├║pili po tom, ako na ┼łom uvediete z─żavov├Ż k├│d Twitter alebo pou┼żitie Instagram informova┼ą ─żud├ş o ve─żkom predaji.

Soci├ílne ikony s├║ ─żahko vidite─żn├ę a vysoko identifikovate─żn├ę. Vlo┼żte tla─Źidl├í s blokmi Gutenberg, ktor├ę s├║ teraz predvolen├Żm editorom WordPress. Tla─Źidl├í tie┼ż nepo┼íkod├ş v├í┼í SEO, preto┼że sa na─Ź├ştaj├║ r├Żchlo, namiesto toho, aby sp├┤sobovali vysok├ę ─Źasy na─Ź├ştania, ktor├ę po┼íkodia va┼íe hodnotenie.

IThemes Security

6, IThemes Security

Chcete, aby bol v├í┼í web v bezpe─Ź├ş? Pou┼żite iThemes. Z├şskate tak ochranu pred hackermi a tie┼ż zl├Żmi aktualiz├íciami, ktor├ę m├┤┼żu vymaza┼ą va┼íe ├║daje. Tento bezpe─Źnostn├Ż doplnok zabezpe─Ź├ş, ┼że ste si vedom├ş toho, ke─Ć ─żudia vyh─żad├ívaj├║ va┼íe str├ínky, ─Źi nie s├║ otvoren├ş, a na va┼íe str├ínky tie┼ż pou┼żije dobr├ę protokoly hesiel. Syst├ęm. Prezrite si tento doplnok a zosta┼łte v bezpe─Ź├ş online.

Migrácia všetko v jednom oddiele WP

7, Migrácia všetko v jednom oddiele WP

Potrebujete jednoduch├Ż sp├┤sob, ako migrova┼ą svoje webov├ę str├ínky na nov├ęho hostite─ża? Pres├║vajte v┼íetko vr├ítane obsahu, m├ędi├ş a doplnkov bez technick├Żch znalost├ş. Tento doplnok u─żah─Źuje ak├║ko─żvek migr├íciu a zachov├íva v┼íetky aspekty v├í┼ího webu WordPress, v─Ćaka ktor├Żm je ┼ípeci├ílny. Pred zmenou hostingu vysk├║┼íajte tento doplnok a zistite, ─Źo dok├í┼że.

MetaSlider

8, MetaSlider

Potrebujete r├Żchly sp├┤sob prezent├ície? V├í┼í web bude vyzera┼ą lep┼íie, ke─Ć budete ma┼ą koloto─Ź, ktor├Ż zobrazuje obr├ízky vysokej kvality. MetaSlider u─żah─Źuje bez k├│dovania. Vyberte si z mno┼żstva r├┤znych typov prezent├íci├ş.

MetaSlider sa m├┤┼że ─żahko pripoji┼ą k webov├Żm str├ínkam, ktor├ę obsahuj├║ bezplatn├ę obr├ízky, ─Źo u─żah─Źuje import gal├ęrie r├┤znych obr├ízkov, cez ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia prech├ídza┼ą. Zabudnite na pr├ícu s komplikovan├Żm k├│dom a sk├║ste ho vlo┼żi┼ą na svoju str├ínku. Sta─Ź├ş z├şska┼ą MetaSlider a doplnok vygeneruje k├│d pre v├ís. Je ─żahk├ę kop├şrova┼ą a prilepi┼ą k├│d na va┼íe str├ínky WordPress.

OptinMonster

9, OptinMonster

Tento doplnok bol testovan├Ż, aby z├şskal viac potenci├ílnych z├íkazn├şkov. V minulosti nebolo mo┼żn├ę, aby be┼żn├Ż ─Źlovek vytvoril formul├ír, ktor├Ż by ostatn├ş mohli vyplni┼ą, aby z├şskal bezplatn├║ elektronick├║ knihu alebo si prezrel pr├şpadov├ę ┼ít├║die. Ke─Ć sa na sc├ęnu objavil OptinMonster, bolo ─żahk├ę za─Źa┼ą vytv├íra┼ą zoznam e-mailov pomocou inteligentn├Żch pon├║k a podrobn├Żch inform├íci├ş pomocou formul├írov.

Tvary Ninja

10. Ninja tvary

Rovnako ako OptinMonster, aj tento gener├ítor drag and drop u─żah─Źuje vytv├íranie formul├írov a zvy┼íovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Vytv├írajte najr├┤znej┼íie sp├┤soby, vr├ítane registr├ície konvenci├ş, bezplatn├Żch elektronick├Żch kn├şh a dokonca aj prieskumov na zistenie z├íujmu o nov├ę produkty.

N├ídhern├ę stoly

11. Ve─żkolep├ę tabu─żky

Potrebujete r├Żchly sp├┤sob, ako zobrazi┼ą inform├ície v responz├şvnej tabu─żke? Z├şskajte skvel├ę dosky. Tabu─żky bud├║ vytvoren├ę v ─Źistom form├íte HTML a tie┼ż poskytn├║ pr├şstupov├ę k├│dy, tak┼że m├┤┼żete tabu─żku ─żahko vlo┼żi┼ą kdeko─żvek na web. Pr├íca s tabu─żkami nikdy nebola jednoduch┼íia.

Kontaktn├Ż formul├ír 7

12. Kontaktn├Ż formul├ír 7

Radi by sme videli tak├ęto doplnky, ktor├ę spolupracuj├║ s komunitou a otvoren├Żm zdrojom. Ste pripraven├ş urobi┼ą viac so svojimi formul├írmi a chr├íni┼ą sa pred spamom? Pozrite si kontaktn├Ż formul├ír 7, ktor├í sa ve─żmi dobre integruje s ostatn├Żmi slu┼żbami Google a Akismet.

Obnovte miniat├║ry

13. Obnovte miniat├║ry

Miniat├║ry s├║ pre web ve─żmi d├┤le┼żit├ę a je vhodn├ę ich spravova┼ą. Pomocou tohto doplnku m├┤┼żete uvo─żni┼ą miesto odstr├ínen├şm miniat├║r, ktor├ę zaberali miesto a u┼ż nepotrebovali. M├í tie┼ż schopnos┼ą manipulova┼ą s ve─żkos┼ąou miniat├║r. Skvel├Ż produkt

Crazy Translate

14. Preklada─Ź Loco

Koment├íre naz├Żvaj├║ tento doplnok najlep┼í├şm prekladate─żsk├Żm doplnkom. Recenzenti, ktor├ş chceli prelo┼żi┼ą cel├║ webov├║ str├ínku, mali v minulosti probl├ęmy, preto┼że museli hodiny vyh─żada┼ą s├║bory a ru─Źne nahradi┼ą re┼ąazce. V┼íetko, ─Źo sa skon─Źilo, je, ┼że m├íme preklada─Ź Loco, ktor├Ż je ve─żmi pohodln├Ż a ─żahko rie┼íite─żn├Ż. Teraz m├┤┼żete ─żahko prelo┼żi┼ą doplnky, tak┼że nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi je p├┤vodn├Ż doplnok vo va┼íom rodnom jazyku. Pomocou tohto doplnku m├┤┼żete roz┼í├şri┼ą, ─Źo va┼íe str├ínky m├┤┼żu urobi┼ą glob├ílne.

Krásne bloky

15. n├ídhern├ę bloky

Vyzer├í to, ┼że teraz sa v┼íetko blokuje. S nov├Żm editorom WordPress je ─żahk├ę manipulova┼ą s vecami na str├ínke a v┼íetko bude vyzera┼ą s├║dr┼żne a profesion├ílne.

├Ü┼żasn├ş v├Żvoj├íri programu Superb Themes odviedli skvel├║ pr├ícu s t├Żmto doplnkom. Je ─żahk├Ż, ─Źo znamen├í, ┼że neblokuje syst├ęm ani sa nestanete spotrebite─żom zdrojov. Taktie┼ż reaguje a je v s├║lade s GDPR v krajin├ích, v ktor├Żch je to z├íkon. Nemali by sme uklada┼ą zbyto─Źn├ę inform├ície o pou┼ż├şvate─żovi.

V┼żdy na tom akt├şvne pracuj├║ a vytv├íraj├║ nov├ę bloky, ktor├ę m├┤┼żu prida┼ą k existuj├║cim. Moment├ílne m├íte blok O autorovi, ktor├Ż u─żah─Źuje vytvorenie bloku, ktor├Ż obsahuje v┼íetky potrebn├ę inform├ície o autorovi a jeho obraz. K dispoz├şcii je tie┼ż s├║hrnn├Ż blok a klasifika─Źn├Ż blok. Hodnotenia s├║ ide├ílne pre kontrolu produktov alebo slu┼żieb.