15 najužitočnejších doplnkov WordPress

WordPress je skvelá platforma, ale to, čo ju skutočne odlišuje, je komunita. Je prekvapujúce, že si ľudia na celom svete vytvorili softvér WordPress. Keď pracujete s prístupom založeným na otvorenom zdroji, ako je ten, ktorý vidíte v systéme Linux alebo WordPress, ľudia viac spolupracujú a sú ochotní zdieľať svoju prácu s cieľom pomôcť ostatným. Pozrime sa na 15 najužitočnejších doplnkov WordPress.

WP Rocket

1, WP Rocket

Chcete, aby bol váš web čo najrýchlejší? Chceš WP Rocket. Je tento doplnok užitočný? Absolútne. Uistite sa, že web načítava JavaScript iba v prípade potreby. Pomôže to vašim zákazníkom ľahšie sa orientovať. Získajte prístup k svojmu CDN a užite si mimoriadnu rýchlosť, ktorú vám prináša sieť na doručovanie obsahu. CDN má servery rozmiestnené po celom svete, čo znamená, že jeho používatelia budú mať prístup k veciam oveľa rýchlejšie z miesta, ktoré sa nachádza blízko nich.

WP Rocket vám tiež pomôže s vašim súborom Sitemap a informuje všetky hlavné vyhľadávacie nástroje, keď sa na vašom webe niečo zmení. Pomocou softvéru na ukladanie do vyrovnávacej pamäte sa údaje ukladajú a aktivujú, keď ich potrebujete, namiesto ich načítania pri každom pokuse o prístup. WP Rocket je užitočný pri všetkých týchto špičkových riešeniach rôznymi spôsobmi.

Elementor

2, Elementor

Bude ťažké nájsť lepší generátor drag and drop, ktorý je v porovnaní s prvkom Elementor bezplatný. Tento doplnok obsahuje toľko šablón pripravených na použitie, určite existuje dizajn, ktorý by dobre fungoval pre vaše podnikanie alebo situáciu.

Elementor je priateľský pre vývojárov a ľahko sa rozširuje. Pretože za prvkom elementu je, že musí ísť o open source, vývojári pridali svoj vlastný kód, aby veci fungovali lepšie a rýchlejšie. Bez ohľadu na to, čo sa snažíte vytvoriť, od vstupných stránok po váš osobný blog bude Elementor vyzerať dokonale v pixeloch. Dokonca aj elektronický obchod je najlepší, keď pomocou prvku Elementor upravíte svoj obchod a upravíte svoje produkty a ceny.

BlogVault

3, BlogVault

Už ste sa niekedy obávali hackerov, ktorí sa dostali na vaše stránky a zničili všetku vašu tvrdú prácu? BlogVault je riešenie, ktoré potrebujete. Pravidelne budú zálohovať vaše webové stránky. Nebudete sa musieť starať o to, aby ste si dohodli schôdzku a urobili všetky zálohy sami. Stačí nastaviť plán raz a potom si byť istý, pretože systém sa o všetko postará automaticky.

Zálohy je možné vykonávať v krokoch, takže v cloude sa ukladajú iba veci, ktoré boli zmenené. To znižuje náklady na mnoho funkcií opakovaného klonovania webovej stránky, keď sa zmenilo iba niekoľko častí stránky. BlogVault tiež uľahčuje prístup k zálohám a ich aktiváciu. Iba niekoľkými kliknutiami myši môžete presunúť stránku späť do určitého bodu pred inštaláciou chybného doplnku alebo niekoho, kto porušuje vašu bezpečnosť. Tento doplnok považujeme za veľmi užitočný.

EWWW optimalizátor obrazu

4, EWWW optimalizátor obrazu

Ak chcete, aby sa vaše obrázky rýchlo nahrávali na váš web, budete potrebovať pomoc. Vďaka tomuto doplnku získate optimalizáciu obrázkov, ktorá pomocou algoritmov komprimuje vaše obrázky a zabezpečí, aby zákazníci mohli vidieť váš web čo najrýchlejšie.

Optimalizácia obrazu má mnoho rôznych úrovní. Chcete, aby bol váš obrázok jasnejší alebo stratený? Nie všetky grafiky a obrázky musia mať vysoké rozlíšenie a je dôležité jasne premýšľať o tom, čo vaši zákazníci potrebujú vidieť v porovnaní s časom načítania. Tento doplnok vám pomôže robiť tieto ťažké rozhodnutia a automaticky optimalizovať veci.

Vynikajúca spoločenská účasť

5, Vynikajúca spoločenská účasť

Sociálne médiá sú dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Ak chcete propagovať svoje sociálne siete, vyskúšajte tento doplnok. Sociálne zdieľanie Superb Themes Social Share vám umožní ľahko zvýšiť návštevnosť a zároveň dodržiavať pravidlá GDPR. Tlačidlá sociálnych médií sú veľmi ľahké a pomáhajú vám poslať ďalších sledovateľov a páči sa mi Facebook, Twitter a Youtube.

Tento doplnok tiež funguje dobre v obchodoch s elektronickým obchodom. Akonáhle dostanete zákazníka na svoje webové stránky, chcete ho tam nechať. Ak si zákazník od vás ihneď nekúpi, stále chce, aby ste ich kontaktovali a začali ich sledovať. Možno ich môžete presvedčiť, aby od vás kúpili po tom, ako na ňom uvediete zľavový kód Twitter alebo použitie Instagram informovať ľudí o veľkom predaji.

Sociálne ikony sú ľahko viditeľné a vysoko identifikovateľné. Vložte tlačidlá s blokmi Gutenberg, ktoré sú teraz predvoleným editorom WordPress. Tlačidlá tiež nepoškodí váš SEO, pretože sa načítajú rýchlo, namiesto toho, aby spôsobovali vysoké časy načítania, ktoré poškodia vaše hodnotenie.

IThemes Security

6, IThemes Security

Chcete, aby bol váš web v bezpečí? Použite iThemes. Získate tak ochranu pred hackermi a tiež zlými aktualizáciami, ktoré môžu vymazať vaše údaje. Tento bezpečnostný doplnok zabezpečí, že ste si vedomí toho, keď ľudia vyhľadávajú vaše stránky, či nie sú otvorení, a na vaše stránky tiež použije dobré protokoly hesiel. Systém. Prezrite si tento doplnok a zostaňte v bezpečí online.

Migrácia všetko v jednom oddiele WP

7, Migrácia všetko v jednom oddiele WP

Potrebujete jednoduchý spôsob, ako migrovať svoje webové stránky na nového hostiteľa? Presúvajte všetko vrátane obsahu, médií a doplnkov bez technických znalostí. Tento doplnok uľahčuje akúkoľvek migráciu a zachováva všetky aspekty vášho webu WordPress, vďaka ktorým je špeciálny. Pred zmenou hostingu vyskúšajte tento doplnok a zistite, čo dokáže.

MetaSlider

8, MetaSlider

Potrebujete rýchly spôsob prezentácie? Váš web bude vyzerať lepšie, keď budete mať kolotoč, ktorý zobrazuje obrázky vysokej kvality. MetaSlider uľahčuje bez kódovania. Vyberte si z množstva rôznych typov prezentácií.

MetaSlider sa môže ľahko pripojiť k webovým stránkam, ktoré obsahujú bezplatné obrázky, čo uľahčuje import galérie rôznych obrázkov, cez ktoré môžu používatelia prechádzať. Zabudnite na prácu s komplikovaným kódom a skúste ho vložiť na svoju stránku. Stačí získať MetaSlider a doplnok vygeneruje kód pre vás. Je ľahké kopírovať a prilepiť kód na vaše stránky WordPress.

OptinMonster

9, OptinMonster

Tento doplnok bol testovaný, aby získal viac potenciálnych zákazníkov. V minulosti nebolo možné, aby bežný človek vytvoril formulár, ktorý by ostatní mohli vyplniť, aby získal bezplatnú elektronickú knihu alebo si prezrel prípadové štúdie. Keď sa na scénu objavil OptinMonster, bolo ľahké začať vytvárať zoznam e-mailov pomocou inteligentných ponúk a podrobných informácií pomocou formulárov.

Tvary Ninja

10. Ninja tvary

Rovnako ako OptinMonster, aj tento generátor drag and drop uľahčuje vytváranie formulárov a zvyšovanie potenciálnych zákazníkov. Vytvárajte najrôznejšie spôsoby, vrátane registrácie konvencií, bezplatných elektronických kníh a dokonca aj prieskumov na zistenie záujmu o nové produkty.

Nádherné stoly

11. Veľkolepé tabuľky

Potrebujete rýchly spôsob, ako zobraziť informácie v responzívnej tabuľke? Získajte skvelé dosky. Tabuľky budú vytvorené v čistom formáte HTML a tiež poskytnú prístupové kódy, takže môžete tabuľku ľahko vložiť kdekoľvek na web. Práca s tabuľkami nikdy nebola jednoduchšia.

Kontaktný formulár 7

12. Kontaktný formulár 7

Radi by sme videli takéto doplnky, ktoré spolupracujú s komunitou a otvoreným zdrojom. Ste pripravení urobiť viac so svojimi formulármi a chrániť sa pred spamom? Pozrite si kontaktný formulár 7, ktorá sa veľmi dobre integruje s ostatnými službami Google a Akismet.

Obnovte miniatúry

13. Obnovte miniatúry

Miniatúry sú pre web veľmi dôležité a je vhodné ich spravovať. Pomocou tohto doplnku môžete uvoľniť miesto odstránením miniatúr, ktoré zaberali miesto a už nepotrebovali. Má tiež schopnosť manipulovať s veľkosťou miniatúr. Skvelý produkt

Crazy Translate

14. Prekladač Loco

Komentáre nazývajú tento doplnok najlepším prekladateľským doplnkom. Recenzenti, ktorí chceli preložiť celú webovú stránku, mali v minulosti problémy, pretože museli hodiny vyhľadať súbory a ručne nahradiť reťazce. Všetko, čo sa skončilo, je, že máme prekladač Loco, ktorý je veľmi pohodlný a ľahko riešiteľný. Teraz môžete ľahko preložiť doplnky, takže nezáleží na tom, či je pôvodný doplnok vo vašom rodnom jazyku. Pomocou tohto doplnku môžete rozšíriť, čo vaše stránky môžu urobiť globálne.

Krásne bloky

15. nádherné bloky

Vyzerá to, že teraz sa všetko blokuje. S novým editorom WordPress je ľahké manipulovať s vecami na stránke a všetko bude vyzerať súdržne a profesionálne.

Úžasní vývojári programu Superb Themes odviedli skvelú prácu s týmto doplnkom. Je ľahký, čo znamená, že neblokuje systém ani sa nestanete spotrebiteľom zdrojov. Taktiež reaguje a je v súlade s GDPR v krajinách, v ktorých je to zákon. Nemali by sme ukladať zbytočné informácie o používateľovi.

Vždy na tom aktívne pracujú a vytvárajú nové bloky, ktoré môžu pridať k existujúcim. Momentálne máte blok O autorovi, ktorý uľahčuje vytvorenie bloku, ktorý obsahuje všetky potrebné informácie o autorovi a jeho obraz. K dispozícii je tiež súhrnný blok a klasifikačný blok. Hodnotenia sú ideálne pre kontrolu produktov alebo služieb.