15 najlep┼í├şch viac├║─Źelov├Żch t├ęm WordPress pre ak├Żko─żvek typ webu (2020)

Viac├║─Źelov├ę t├ęmy s├║ niektor├ę z najpred├ívanej┼í├şch dostupn├Żch t├ęm WordPress a ke─Ć┼że pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuj├║ relat├şvne ─żahko vytv├íra┼ą takmer ak├Żko─żvek typ webov├Żch str├ínok, zah┼Ľ┼łaj├║ rozsiahle zoznamy funkci├ş a pon├║kaj├║ ┼íirok├║ ┼ík├ílu v├Żkonn├Żch vstavan├Żch n├ístrojov, nie je to prekvapuj├║ce.

─îo je v┼íak v tejto kateg├│rii k dispoz├şcii a ktor├ę s├║ najpred├ívanej┼íie? Aby sme v├ím pomohli n├íjs┼ą ten, ktor├Ż je pre v├ís ten prav├Ż, analyzovali sme predaj, reput├íciu a ─Ź├şsla pou┼żitia a zostavili sme 15 najpopul├írnej┼í├şch viac├║─Źelov├Żch t├ęm WordPress.

U┼żite si to!

divi

Divi je vlajkov├Żm produktom spolo─Źnosti Elegant Themes. Je to jedna z najpopul├írnej┼í├şch viac├║─Źelov├Żch t├ęm WordPress az dobr├ęho d├┤vodu. Divi je nielen nabit├Ż vopred pripraven├Żmi rozlo┼żeniami str├ínok pre ka┼żd├Ż typ projektu, ale obsahuje aj jeden z najjednoduch┼í├şch n├ístrojov na vytv├íranie str├ínok typu point-and-click, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą: The Divi Builder (revidovan├Ż).

Vytvorenie vlastnej webovej str├ínky WordPress nebolo nikdy jednoduch┼íie s nov├Żm a vylep┼íen├Żm produktom Divi Builder. Prostredn├şctvom intuit├şvneho rozhrania vytv├írania str├ínok typu drag-and-drop by takmer ka┼żd├Ż mal by┼ą schopn├Ż vytvori┼ą perfektn├Ż web pre svoj projekt (hoci vopred pripraven├ę rozlo┼żenia tie┼ż pon├║kaj├║ skvel├ę mo┼żnosti na okam┼żit├ę pou┼żitie).

Medzi ─Ćal┼íie vrcholy Divi patr├ş:

 • kni┼żnica s viac ako 20 vopred pripraven├Żmi n├ívrhmi obsahu
 • viac n├ívrhov na stiahnutie obsahu
 • Divi Leads split testovac├ş n├ístroj
 • nespo─Źet nastaven├ş prisp├┤sobenia
 • schopnos┼ą importova┼ą a exportova┼ą dizajny medzi webmi.

Divi je bal├şk all-in-one, ktor├Ż by v├ím mal pom├┤c┼ą vytvori┼ą ─żubovo─żn├║ webov├║ str├ínku s programom WordPress. Pravdepodobne nem├íte tak ve─ża predpripraven├Żch uk├í┼żok ako niektor├ę zo s├║┼ąa┼ż├ş, ale nov├ę n├ívrhy sa pravidelne zdie─żaj├║ na blogu Elegant Themes.

(Pozn├ímka: Ak chcete zisti┼ą, ─Źo dok├í┼że t├íto t├ęma, pre─Ź├ştajte si predch├ídzaj├║ci pr├şspevok od n├ís: viac ako 75 ├║┼żasn├Żch pr├şkladov t├ęmy Elegant Themes Divi WordPress v akcii.)

Uk├í┼żka – podrobnosti

Avada

Avada (revidovan├í) sa ├║─Źtuje ako jedna z najpred├ívanej┼í├şch t├ęm v┼íetk├Żch ─Źias a s doteraz vy┼íe 250 000 predajmi na trhu ThemeForest (pre─Ź├ştajte si n├í┼ího praktick├ęho sprievodcu n├íkupom t├ęm na ThemeForest) je ┼ąa┼żk├ę nes├║hlasi┼ą.

Teraz vo verzii 5 bola Avada ├║plne aktualizovan├í o mnoho nov├Żch funkci├ş a vylep┼íen├ş. Boli pridan├ę nov├ę uk├í┼żky webov├Żch str├ínok, gener├ítor str├ínok bol aktualizovan├Ż a teraz s├║ k dispoz├şcii pokro─Źil├ę ovl├ídacie prvky na vytv├íranie optimalizovan├Żch str├ínok pre mobiln├ę zariadenia.

Medzi ─Ćal┼íie vrcholy Avady patr├ş:

 • 22 uk├í┼żok webov├Żch str├ínok
 • ve─żk├Ż v├Żber ┼íabl├│n a rozlo┼żen├ş str├ínky
 • vlastn├Ż editor drag & drop str├ínky Fusion Builder
 • schopnos┼ą vytv├íra┼ą vlastn├ę vzory na zdie─żanie
 • Vysoko podrobn├Ż ovl├ídac├ş panel mo┼żnost├ş t├ęm.

S uk├í┼żkami webov├Żch str├ínok pokr├Żvaj├║cimi r├┤zne projekty a n├ístrojom na vytv├íranie str├ín pomocou drag and drop, Avada pokr├Żva v┼íetky z├íklady budovania profesion├ílnej webovej str├ínky WordPress.

(Pozn├ímka: Tie┼ż zauj├şmav├ę: 25 ├║┼żasn├Żch pr├şkladov Avada, t├ęmy WordPress, najob─ż├║benej┼íej t├ęmy WordPress, v akcii.)

Uk├í┼żka – podrobnosti

X predmet

X Theme (revidovan├ę) je ─Ćal┼íou najpred├ívanej┼íou viac├║─Źelovou t├ęmou dostupnou na ThemeForest. V─Ćaka kombin├ícii webov├Żch uk├í┼żok a n├ístrojov na prisp├┤sobenie m├┤┼że by┼ą t├íto t├ęma skuto─Źne pou┼żit├í pre ak├Żko─żvek projekt.

X predmet

Prisp├┤sobite─żn├ę doplnky a n├ístroje tret├şch str├ín, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou aplik├ície X Theme, je ┼ąa┼żk├ę prekona┼ą. So v┼íetk├Żmi prvkami, ako s├║ posuvn├şky a gal├ęrie, n├ístroje na tvorbu str├ínok a generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov, pravdepodobne nebudete u┼ż chv├ş─żu potrebova┼ą ┼żiadne nov├ę doplnky.

Medzi ─Ćal┼íie najd├┤le┼żitej┼íie prvky t├ęmy X patr├ş:

 • Vlastn├Ż n├ístroj na tvorbu front-end str├ínok spolo─Źnosti Cornerstone
 • rozmanit├Ż v├Żber uk├í┼żok webov├Żch str├ínok
 • v├Żkonn├í sada roz┼í├şren├ş
 • podrobn├ę nastavenia prisp├┤sobenia
 • Pln├í podpora elektronick├ęho obchodu.

(Pozn├ímka: Tie┼ż zauj├şmav├ę: 25+ ├║┼żasn├ę pr├şklady najpred├ívanej┼íej t├ęmy t├ęmy WordPress X v akcii na t├ęmu Themeco.)

Uk├í┼żka – podrobnosti

Jadro

Jadrom je univerz├ílna t├ęma WordPress od ThemeFuse. Ak sa rozhodnete pre jadro, z├şskate pr├şstup k 19 kompletne vytvoren├Żm uk├í┼żkam webov├Żch str├ínok, ktor├ę pokr├Żvaj├║ r├┤zne projekty.

Core je jednou z najpopul├írnej┼í├şch viac├║─Źelov├Żch t├ęm WordPress

Okrem hlavn├ęho dema na v┼íeobecn├ę pou┼żitie obsahuje The Core aj pekn├Ż v├Żber viac ┼ípecializovan├Żch mo┼żnost├ş. Rovnako ako u v┼íetk├Żch najlep┼í├şch viac├║─Źelov├Żch t├ęm WordPress je k dispoz├şcii pokro─Źil├Ż vizu├ílny gener├ítor, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że modifikova┼ą preddefinovan├ę rozlo┼żenia.

Medzi ─Ćal┼íie najd├┤le┼żitej┼íie body jadra patr├ş:

 • Traja v├Żkonn├ş tvorcovia sn├şmok s uk├í┼żkami
 • aktualiz├ícia naviga─Źn├ęho megamenu
 • n├ístroj na publikovanie kalend├íra a udalost├ş
 • Integr├ícia m├íp Google a p├şsiem
 • Pln├í podpora elektronick├ęho obchodu.

Hlavn├ę demo programu Core odv├ídza skvel├║ pr├ícu pri uk├ízan├ş toho, ─Źo t├íto t├ęma dok├í┼że. ┼ápecializovanej┼íie uk├í┼żky v┼íak m├┤┼żu by┼ą pre va┼íe webov├ę str├ínky lep┼íou vo─żbou.

Uk├í┼żka – podrobnosti

wrap

Enfold (revidovan├ę) obsahuje uk├í┼żky obchodn├Żch webov├Żch str├ínok, kreat├şvnych portf├│li├ş, online obchodov, vstupn├Żch str├ínok a r├┤znych mo┼żnost├ş blogovania. Pravidelne sa prid├ívaj├║ nov├ę uk├í┼żky a funkcie.

Zalomte viac├║─Źelov├║ t├ęmu WordPress

Tvorca str├ínky Enfold v├ím pom├┤┼że prisp├┤sobi┼ą uk├í┼żkov├Ż obsah, zatia─ż ─Źo mo┼żnosti t├ęm u─żah─Źuj├║ prisp├┤sobenie glob├ílnych nastaven├ş v├í┼ího webu.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę udalosti spolo─Źnosti Enfold patr├ş:

 • posuvn├ę n├ístroje a uk├í┼żka obsahu prezent├ície
 • n├ístroj na vytv├íranie formul├írov
 • pokro─Źil├Ż administra─Źn├Ż panel
 • rozpr├ívan├ę videon├ívody
 • Pln├í podpora elektronick├ęho obchodu.

Ak Enfold nem├í demo, ktor├ę zodpoved├í va┼íej v├şzii, nemali by ste ma┼ą probl├ęm vytvori┼ą si vlastn├Ż web s t├Żmto viac├║─Źelov├Żm mot├şvom.

(Pozn├ímka: Tie┼ż zauj├şmav├ę: Viac ako 50 ├║┼żasn├Żch pr├şkladov najpred├ívanej┼íej Kriesiho t├ęmy WordPress, Enfold, v akcii.)

Uk├í┼żka – podrobnosti

most

S viac ako 200 ├║pln├Żmi uk├í┼żkami webov├Żch str├ínok m├┤┼żete skuto─Źne pou┼żi┼ą most (revidovan├Ż) na vytvorenie takmer ak├ęhoko─żvek typu str├ínok. Ka┼żd├í uk├í┼żka prich├ídza s vlastnou sadou intern├Żch ┼íabl├│n str├ínok (nielen rozlo┼żen├şm domovskej str├ínky).

Jumper "class =" alignnone size wp-image-16927

Aj ke─Ć s├║ uk├í┼żky Bridge r├┤zne, v├Ą─Ź┼íina mo┼żnost├ş spad├í do kateg├│ri├ş podnikania, portf├│lia, blogu a elektronick├ęho obchodu.

Medzi ─Ćal┼íie najd├┤le┼żitej┼íie miesta mosta patria:

 • komplexn├Ż administrat├şvny panel
 • podrobn├ę nastavenia prisp├┤sobenia t├ęmy
 • schopnos┼ą vytv├íra┼ą neobmedzen├ę hlavi─Źky a rozlo┼żenia ponuky
 • kni┼żnica prvkov skr├íten├ęho k├│du
 • V├Żber pr├şslu┼íenstva.

─îi u┼ż vytv├írate webov├║ str├ínku pre seba alebo svojich klientov, v├Żber z 200 uk├í┼żok v├ím pon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş.

(Pozn├ímka: Tie┼ż zauj├şmav├ę: Viac ako 50 ├║┼żasn├Żch pr├şkladov Bridge, QODE najpred├ívanej┼íia t├ęma WordPress v akcii)

Uk├í┼żka – podrobnosti

vrstvy

Vrstvy Dod├íva sa v dvoch variantoch: bezplatn├í verzia a silnej┼íia komer─Źn├í mo┼żnos┼ą. Bez oh─żadu na to, ktor├║ verziu si vyberiete, m├┤┼żete pomocou n├ístroja na tvorbu str├ínok vytvori┼ą vlastn├Ż web a vybra┼ą si z rast├║ceho v├Żberu vopred pripraven├Żch n├ívrhov.

vrstvy

Inovovan├şm na profesion├ílnu verziu z├şskate v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad svoj├şm webom, ale ak h─żad├íte nie─Źo, ─Źo v├ím pom├┤┼że za─Źa┼ą, bezplatn├í verzia vrstiev je dobr├í vo─żba.

Medzi ─Ćal┼íie vrcholy vrstiev patria: