15 najlepších tipov a trikov pre LG G Flex, ktoré musíte vedieť

LG G Flex je jedinečný smartphone a ponúka množstvo funkcií, ktoré vám môžu pomôcť v každodennom živote. Aj keď sa spoločnosť LG snaží vysvetliť všetky hlavné funkcie telefónu LG G Flex, existujú niektoré ďalšie, ktoré z nejakého dôvodu zostávajú skryté. Tento článok je o tipoch a trikoch pre LG G Flex, ktoré vám výrazne uľahčia a spríjemnia život. Tento zoznam vám pomôže lepšie porozumieť svojmu zariadeniu a naučiť sa ho používať pri rôznych úlohách.

The 6-inch smartfón má na svojom tele jedinečnú krivku a vyzerá naozaj krásne. LG G Flex je vyrobený aj zo samoopraviteľného chrbta, ktorý dokáže automaticky liečiť škrabance a škrabance. S toľkými unikátnymi funkciami určite existuje niekoľko úžasných tipov a trikov pre LG G Flex. Začnime teda niektorými z najlepších tipov a trikov pre LG G Flex a zistíme, či ste ich všetky poznali alebo nie.

Tipy a triky pre LG G Flex

1. Vylepšite zobrazenie

wifi - flexibilné LG g

Veľa najnovších smartphones, najmä vlajkové lode spoločností sú už v rozlíšení quad HD. Telefón LG G Flex bol vydaný pred niekoľkými rokmi a mal veľmi stredný displej s rozlíšením 720 P. Aj v tej dobe veľa vlajkových lodí smartphones už používali displeje s rozlíšením Full HD. Takže a 6-palcový displej s rozlíšením iba 720 P bude vyzerať trochu pixilovane pre osobu, ktorá je zvyknutá na rozlíšenie Full HD.

Tomu môžete zabrániť zvýšením jasu o 80%. To zlepší nielen pozorovacie uhly, ale aj ostrosť obrazovky. Môžete to urobiť jednoducho tak, že prejdete do Ponuka> Nastavenia systému> Displej> Jas. Aj keď to bude mať negatívny vplyv na životnosť batérie smartfónu, kompromisy rozhodne stoja za to.

2. Použite funkciu Knock On

zaklopať - lg g flex

LG smartphones prichádzajú so vstavanou funkciou s názvom Knock On. V zásade vám umožňuje odomknúť obrazovku jednoduchým dvojitým ťuknutím. Je to ako klepanie na niekoho dvere a je prekvapivo veľmi pohodlné.

Vrelo odporúčam, aby ste túto funkciu použili vo svojom LG G Flex, pretože nielen, že vyzerá skvele, ale tiež nebudete musieť pohrávať, aby ste našli vypínač. Ak chcete zapnúť funkciu Knock On, prejdite na Ponuka> Nastavenia systému> Všeobecné> Gestá a zapnite funkciu.

3. Skryť klávesnicu

Aj keď klávesnica LG nie je taká prepracovaná ako niektoré z najlepších klávesnicových aplikácií pre Android, prichádza s mnohými skvelými funkciami. Ak sa napríklad klávesnica z nejakého dôvodu vysunie a nechcete ju na obrazovke, môžete ju jednoducho potiahnuť prstom. To je správne; potiahnite prstom nadol a klávesnica zmizne z obrazovky a môžete pokračovať v tom, čo ste robili. Určite som to zažil pri svojom každodennom používaní a musel som stlačiť tlačidlo Späť, aby klávesnica zmizla.

4. Rozdeľte klávesnicu

Teraz, keď sme na tému klávesnice, vedeli ste, že klávesnicu môžete rozdeliť v režime na šírku? To nie je všetko; spôsob, akým to dokážete, je tiež geniálny. Keď ste na LG G Flex v režime na šírku, ťahajte palce doprava zo stredu smerom k bokom telefónu. Klávesnica sa tým rozdelí, aby ste mohli ľahko písať. Je to veľmi intuitívne gesto, vďaka ktorému máte pocit, že ste klávesnicu fyzicky rozdelili na časti.

5. Zmeňte Rýchle nastavenia

Keď rozbalíte panel s upozorneniami, uvidíte, že v hornej časti sú ikony rýchlych nastavení. Môžete ich jednoducho posúvať potiahnutím doľava alebo doprava, ale ak chcete ikony pridať alebo odstrániť, existuje možnosť. Prejdite prstom na koniec a zobrazí sa možnosť zmeniť poradie ikon alebo pridať ďalšie funkcie. Je to úžasný spôsob, ako zaistiť, aby ste mali vždy prístup k niektorým svojim obľúbeným funkciám, ktoré sú k dispozícii na LG G Flex.

6. Faktor liečenia

zakrivený - LG G Flex

LG G Flex je dodávaný s úžasným hojivým chrbtom, ktorý dokáže automaticky liečiť drobné škrabance a škrabance. Čím je teplota teplejšia, tým rýchlejšie sa uzdraví. Takže akékoľvek škrabance, ktoré zanechajú vaše kľúče na zadnej strane telefónu, sa budú môcť samy ľahko liečiť. Ale varovanie, nechoďte telefón na zadnú stranu noža, nebude schopný sa zahojiť, ak bude vyzlečený do kódu.

7. Ohýbacia hra

ohýbateľný - Lg G flex

Viete, prečo sa LG G Flex nazýva Flex? Je to preto, že sa môže skutočne trochu ohýbať. Chcete, aby zmizol kryt vášho smartfónu? Môžete to urobiť s malým až žiadnym úsilím.

Je to skvelá vec, ktorou sa môžete pochváliť svojim priateľom, pretože žiadny iný smartphone na svete to neurobí. Uistite sa však, že sa nepokúšate telefón zložiť alebo ho skrútiť v podivnom uhle. Je to smartphone LG G Flex, nie The Wolverine.

8. Rýchle prepínanie medzi aplikáciami

rozhranie - lg g flex

LG G Flex vám umožňuje rýchlo prepínať medzi rôznymi aplikáciami. Aplikáciu budete môcť skutočne zmraziť potiahnutím troch prstov po obrazovke doľava. Pomocou tohto gesta môžete skutočne uložiť tri aplikácie. Ak si chcete pozrieť zmrazené aplikácie, jednoducho potiahnite tri prsty smerom k pravej strane obrazovky a budete k nim mať ľahký prístup.

9. Skratky na uzamknutej obrazovke

LG G Flex vám umožňuje nastaviť vlastné skratky na uzamknutej obrazovke telefónu. Klávesové skratky nastavíte na Nastavenia> Displej> Uzamknutá obrazovka> Skratky. Jeden pre ponuku bude môcť pridávať aplikácie na panel skratiek, ktorý sa zobrazí iba na uzamknutej obrazovke. Je to celkom jednoduchá vec, ktorá vám spríjemní každodenné používanie.

10. Rýchle spustenie uzamknutej obrazovky

QuickTheater - LG g flex

Ak ste nastavili zabezpečenie tak, aby odomklo potiahnutím, budete môcť túto funkciu používať. Držte svoj smartphone v režime na šírku a potiahnite prstami od stredu obrazovky. Spustia sa rôzne aplikácie, ktoré môžete zadať. Môžete spustiť fotoaparát, fotografiu, video alebo YouTube aplikácie používajúce túto metódu.

11. Režim dvoch okien

viacúlohový - lg g flex

Na ulici je veľa nehnuteľností 6 palec 6-palcová obrazovka smartfónu. A bude škoda nevyužiť túto obrazovku na multitasking. Presne preto duálne windows sú dôležitou funkciou telefónu LG G Flex. Ako naznačuje názov, umožňuje vám na obrazovke zobraziť dve aplikácie súčasne.

Ak chcete túto funkciu zapnúť, prepnite na Systém> Nastavenia> Všeobecné> Multitasking. V ponuke nájdete začiarkavacie políčko Duálne okno, jednoducho ho začiarknite a funkciu môžete používať. Ak chcete na obrazovke zobraziť dve aplikácie, stlačte a podržte tlačidlo Späť a presuňte ikonu aplikácie na časť, kde ju chcete zobraziť.

12. Vytvorte z neho diaľkový ovládač

LG G Flex je dodávaný s IR blasterom, ktorý z neho potenciálne môže byť diaľkové ovládanie pre vaše elektronické zariadenia. Buď môžete použiť vzdialenú aplikáciu LG s názvom Quick Remote, alebo si do telefónu môžete nainštalovať ktorúkoľvek z najlepších vzdialených aplikácií pre Android. Aplikáciu prvej strany je možné ľahko nastaviť a používať a dôrazne ju odporúčam najskôr vyskúšať.

Aplikáciu môžete spustiť aj z uzamknutej obrazovky tak, že ju načítate a odhlásite sa z nej pomocou tlačidla Domov. To umožní aplikácii zostať na vašom paneli s upozorneniami. Táto aplikácia vám umožní ovládať nielen televízor, ale aj akýkoľvek iný zábavný box. Budete ním môcť ovládať aj svoju klimatizáciu.

13. Hlasom aktivovaná kamera

fotoaparát - LG G Flex

Predvolená aplikácia pre fotoaparát v telefóne LG G Flex môže na vytváranie obrázkov používať zvukové podnety. Je to úžasný spôsob, ako vytvárať selfie bez rozmazania 6-palcový phablet, je o niečo ťažšie dosiahnuť tlačidlo spúšte jednou rukou. Ak chcete nasnímať fotografiu aktivovanú hlasom, jednoducho odfoťte syr, úsmev alebo skupinu rôznych slov. Je to skvelá funkcia, ktorá vám umožní fotografovať bez trepania fotoaparátu pri pokuse o stlačenie spúšte.

14. Použite QSlide

viac okien - LG g flex

Režim QSlide je možné aktivovať kliknutím na vyhradené tlačidlo na ľavej strane panela s adresou v predvolenom prehliadači. Vďaka tomu je prehliadač menší a môžete ho mať stále otvorený.

Môžete dokonca spustiť inú aplikáciu a robiť s ňou veci, kým je prehliadač spustený. K dispozícii je dokonca aj posuvník na zmenu priehľadnosti okna. Túto funkciu je však možné použiť aj v rôznych aplikáciách; všetky sú aplikáciami LG prvej strany.

15. Plug & Pop uľahčuje život

reproduktor - lg g flex

Chcete spustiť prehrávač hudby po vložení slúchadiel do portu? Môžete to urobiť pomocou funkcie Plug & Pop. Ako naznačuje názov, vždy, keď niečo vložíte do svojho smartfónu, zobrazí sa preddefinovaná aplikácia.

Ak napríklad do telefónu vložíte slúchadlá, aplikácia vám otvorí prehrávač videa. Ak to chcete definovať, zamierte do Ponuka> Systémové nastavenia> Všeobecné> Príslušenstvo alebo úložisko USB. Môžete si vybrať, čo sa stane, keď vložíte konkrétne zariadenie na zobrazený panel.

Záver

Toto bolo niekoľko skvelých tipov a trikov pre LG G Flex, ktoré vám nielen uľahčia používanie, ale aj zábavu. Naozaj dúfam, že vám tieto tipy a triky pomôžu naplno využiť svoj krásne vyzerajúci smartfón.

Ak máte ďalšie triky a tipy pre LG G Flex, neváhajte sa s nami o ne podeliť v nižšie uvedených komentároch.

Kredity za obrázky