15 najlep┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress na ThemeForest (2020)

Jednostr├ínkov├Ż webdizajn (zn├ímy aj ako jednostr├ínkov├Ż webdizajn) je trend, ktor├Ż sa v poslednom desa┼ąro─Ź├ş skuto─Źne za─Źal. Aj ke─Ć to bolo u┼ż od za─Źiatku webu, trvalo roky na zadnom sedadle, preto┼że spolo─Źnosti a jednotlivci sa obracali na str├ínky s desiatkami str├ín. Postupom ─Źasu sa v┼íak n├ívrh str├ínky revidoval s modern├Żmi znalos┼ąami webdizajnu a lep┼í├şm porozumen├şm dizajnu zameran├ęho na pou┼ż├şvate─ża. V d├┤sledku toho v roku 2012 zaznamenal prudk├ę o┼żivenie, ktor├ę odvtedy pokra─Źuje, a st├íle neprejavuje zn├ímky zastavenia!

N├ívrh├íri aj v├Żvoj├íri dnes uzn├ívaj├║ potenci├íl jednostr├ínkov├ęho rozlo┼żenia na zjednodu┼íenie webov├Żch str├ínok av niektor├Żch pr├şpadoch na zv├Ż┼íenie po─Źtu konverzi├ş (okrem in├Żch v├Żhod). Nikdy by to nemalo zosta┼ą pozadu a napriek tomu, ┼że WordPress je syst├ęm na spr├ívu obsahu ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm na spr├ívu zlo┼żit├Żch webov├Żch str├ínok, komunita WordPress prijala tento trend v dizajne a vytvorila skuto─Źne p├┤sobiv├║ ┼ík├ílu jednostr├ínkov├Żch WordPress t├ęm. ,

V tomto pr├şspevku sa pozrieme na 15 najlep┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress z tematick├ęho trhu: ThemeForest.

Pre─Źo ThemeForest?

Aj ke─Ć existuje ve─ża skvel├Żch jednostr├ínkov├Żch WordPress t├ęm, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii mimo ThemeForest (napr├şklad Flat by Themify, Parallax Pro od StudioPress a ThemeFuse Freelancer, aby sme vymenovali aspo┼ł niektor├ę), ┼żiadny z ─Ćal┼í├şch trhov alebo tematick├Żch obchodov tret├şch str├ín neposkytuje ├║daje o predaji alebo ─îo je d├┤le┼żitej┼íie, sp├Ątn├í v├Ązba od z├íkazn├şkov.

ThemeForest, na druhej strane, poskytuje nielen tieto dva ve─żmi d├┤myseln├ę ├║ryvky inform├íci├ş, ale obsahuje aj zoznam ─Ćal┼í├şch u┼żito─Źn├Żch vec├ş, ako je napr├şklad d├ítum poslednej aktualiz├ície, d├ítumy vytvorenia, koment├íre pou┼ż├şvate─żov a ─Ćal┼íie, ─Źo u─żah─Źuje z├şskanie komplexnej predstavy o tom, ako dobre s├║ tieto t├ęmy prijat├ę!

Presko─Źme priamo do n├í┼ího zoznamu ├║┼żasn├Żch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress na jednej str├ínke!

1, Avada

Avada ako najpred├ívanej┼íia t├ęma ThemeForest v┼íetk├Żch ─Źias je viac ako jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress. Ale v─Ćaka mnoh├Żm zahrnut├Żm uk├í┼żkam a z├íkladn├Żm funkci├ím je ─żahk├ę nastavi┼ą si vlastn├ę rozlo┼żenie na jednej str├ínke.

Okrem r├┤znych jednostr├ínkov├Żch uk├í┼żok, ktor├ę si m├┤┼żete sami importova┼ą, m├í Theme Fusion, v├Żvoj├ír spolo─Źnosti Avada, tie┼ż podrobn├Ż n├ívod, ako vytvori┼ą vlastn├ę jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie s programom Avada, ktor├Ż vyu┼ż├şva jeho paralaxy.

Avada m├í viac ako 416 000 predajov z nejak├ęho d├┤vodu: Je flexibiln├í, ─żahko prisp├┤sobite─żn├í a umo┼ż┼łuje v├ím vytvori┼ą atrakt├şvne str├ínky. ().

Cena: 60 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża ThemeFusion.

2, NEWAVE

Newave, p├┤vodne vydan├ę v roku 2014, je teraz vo verzii 2,0 a od v├Żvoj├íra st├íle dost├íva pravideln├ę aktualiz├ície.

Verzia 2,0 obsahuje ├║pln├ę rozlo┼żenie str├ínky s:

  • ┼íes┼ą r├┤znych za─Źiato─Źn├Żch sekci├ş
  • podpora videa na pozad├ş
  • jazdec paralaxy
  • ┼ítyri ┼ít├Żly navig├ície
  • p├Ą┼ą r├┤znych uk├í┼żok na jednej str├ínke
  • Filtrovate─żn├í pe┼ła┼żenka s efektom pos├║vania my┼íi.

Celkovo m├í Newave modern├Ż dizajn, ktor├Ż by mal fungova┼ą pre ┼íirok├║ ┼ík├ílu v├Żklenkov.

Cena: 49 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– autor ClaPat.

3, X | T├ęma

Rovnako ako Avada, X The Theme je nesmierne popul├írna t├ęma, ktor├í je schopn├í vytvori┼ą ak├Żko─żvek typ webovej str├ínky vr├ítane rozlo┼żenia jednej str├ínky.

X pon├║ka ┼ítyri r├┤zne dizajn├ęrske kom├şny (estetika AKA) a na ka┼żdej z nich n├íjdete skvel├ę vopred zostaven├ę jednostr├ínkov├ę uk├í┼żky. Napr├şklad tu je uk├í┼żka jednej str├ínky ikona stoh.

x tematick├ę rozlo┼żenie jednej str├ínky

V─Ćaka vstavan├ęmu n├ístroju na tvorbu str├ínok, desiatkam mo┼żnost├ş navig├ície a ve─żk├ęmu arzen├ílu kr├ítkych k├│dov sa X osved─Źil ako vynikaj├║ca vo─żba pre plne vlastn├ę jednostr├ínkov├ę str├ínky WordPress. Ale to je len po┼íkriabanie povrchu toho, ─Źo m├┤┼że t├íto t├ęma urobi┼ą. ├Üpln├Ż zoznam funkci├ş n├íjdete v ni┼ż┼íie uveden├Żch odkazoch ÔÇ×├║pln├ę podrobnostiÔÇť.

A ak m├íte z├íujem vidie┼ą t├ęmu X v akcii, pozrite si niektor├ę z na┼íich ob─ż├║ben├Żch pr├şkladov t├ęmy X.

Cena: 29 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy.

4, Jarvis

Jarvis je odv├í┼żna jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress s pozoruhodn├Żm efektom pos├║vania paralaxy. Zah┼Ľ┼ła cel├Ż rad r├┤znych preddefinovan├Żch ┼ít├Żlov hrdinov vr├ítane textov├ęho jazdca, r├┤znych typov hovorov alebo jazdca na celej obrazovke s jazdcom Revolution. Zah┼Ľ┼ła aj mo┼żnosti pou┼żitia videa na cel├║ obrazovku od spolo─Źnosti Vimeo alebo YouTube,

jarvis t├ęmu

Celkovo je pre va┼íu domovsk├║ str├ínku k dispoz├şcii 12 variantov.

Ak chcete nie─Źo zameran├ę na odv├í┼żne obr├ízky, Jarvis je skvel├í vo─żba.

Cena: 60 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– od spolo─Źnosti RocknRolla Designs.

5, Patti

S hodnoten├şm 40,79 hviezdy za viac ako 6, 800 predajov, Patti je t├ęma str├ínky DeliciousThemes, ktor├║ ve─ża ─żud├ş miluje. Je vybaven├Ż ─żahko prisp├┤sobite─żn├Żm rozlo┼żen├şm strany pomocou technol├│gie WPBakery Page Builder (), ako aj doplnkom Ultimate Addons pre v├Ą─Ź┼íiu flexibilitu.

patti t├ęma

Kone─Źn├Żm v├Żsledkom je skvel├ę rozlo┼żenie jednej str├ínky, ktor├ę sa ─żahko rob├ş.

Cena: 44 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– od DeliciousThemes.

6, SimpleKey

SimpleKey sa pred├íva ako jednostr├ínkov├Ż mot├şv WordPress pre portf├│li├í, vstupn├ę str├ínky alebo firmy. Rovnako ako Patti, pracuje s WPBakery Page Builder pre ─żahk├ę prisp├┤sobenie. Obsahuje tie┼ż elegantn├Ż a plynul├Ż efekt pos├║vania a kontaktn├Ż formul├ír AJAX.

t├ęma jednoduch├Żch tla─Źidiel

Cena: 39 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– Autor: ThemeVan.

7, rodák

Native je jednostr├ínkov├í t├ęma zameran├í na podnikanie, ktor├í obsahuje mno┼żstvo uk├í┼żok pre r├┤zne obchodn├ę miesta. V┼íetky tieto ┼íabl├│ny s├║ zabudovan├ę do WPBakery Page Builder pre ─żahk├║ edit├íciu a Native tie┼ż obsahuje mno┼żstvo ┼ít├Żlov hlavi─Źky a p├Ąty, ktor├ę zodpovedaj├║ rozlo┼żeniu na jednej str├ínke.

Na doplnenie vec├ş, ┼íabl├│na jednej str├ínky spolo─Źnosti Native obsahuje aj podporu paralaxy.

rodn├í t├ęma

Cena: 39 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża v├Żvoja spolo─Źnosti DF.

8, svie─Źka

Plachtenie je jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma WordPress s integrovan├Żm n├ístrojom pre jednostr├ínkov├ę webov├ę str├ínky, ktor├Ż v├ím pom├íha automaticky generova┼ą zna─Źky kotvy na navig├íciu v rozlo┼żen├ş na jednej str├ínke ().

svie─Źka t├ęmu

Okrem toho zah┼Ľ┼ła aj paralaxy a posuvn├şky / sekcie na celej obrazovke, WPBakery Page Builder, AJAX Live Search a ─Źist├ę prechody str├ínok AJAX.

Vela tie┼ż prich├ídza s nieko─żk├Żmi uk├í┼żkami osobn├Żch pe┼ła┼żeniek a obchodn├Żch miest, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu za─Źa┼ą.

Cena: 39 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– autor: Wyde.

9, Brooklyn

Brooklyn je viac├║─Źelov├í t├ęma pre kreat├şvy. Aj ke─Ć to nie je obmedzen├ę len na jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenia, obsahuje mno┼żstvo jednostr├ínkov├Żch uk├í┼żok, ako aj st├íle ob─ż├║ben├Ż efekt paralaxy, ktor├Ż pon├║ka to─żko jednostr├ínkov├Żch t├ęm. Ak rob├şte nie─Źo kreat├şvne, skvel├í vo─żba je Brooklyn a jeho viac ako 36 uk├í┼żok.

Brooklynsk├í t├ęma

Cena: 39 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– od UnitedThemes.

10. Jedna strana Pro

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, One Page Pro sa zameriava v├Żlu─Źne na vytv├íranie jednostr├ínkov├Żch webov├Żch str├ínok. To znamen├í, ┼że je st├íle dos┼ą flexibiln├Ż. M├┤┼żete si vybra┼ą medzi zvislou alebo vodorovnou navig├íciou, 19 r├┤znymi ┼ít├Żlmi hlavi─Źiek a ─Ćalej prisp├┤sobova┼ą veci pomocou n├ístroja GoodLayers Page Builder.

profesion├ílny mot├şv jednej str├ínky

One Page Pro tie┼ż prich├ídza s tromi r├┤znymi uk├í┼żkami pre:

Cena: 52 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– GoodLayers.

11. Blanka

Na rozdiel od v┼íetk├Żch ostatn├Żch t├ęm v tomto zozname je Blanka relat├şvnym nov├í─Źikom v ThemeForest. M├í v┼íak vynikaj├║ci modern├Ż vzh─żad pre kreat├şvy a agent├║ry, ─Źo v├ím d├íva sol├şdnu ┼íancu sta┼ą sa ─Źoskoro s├║─Źas┼ąou radov najpred├ívanej┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm.

Blanka Jednostr├ínkov├Ż WordPress T├ęma

Blanka prich├ídza s deviatimi predpripraven├Żmi sekciami, plynul├Żm pos├║van├şm, vyhraden├Żm portf├│liom vlastn├ęho typu pr├şspevku a ove─ża viac.

Cena: 39 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– CocoBasic.

12. jeden

Jedna je modern├í jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress pre kreat├şvne portf├│li├í. Dod├íva sa so ┼ítyrmi rozlo┼żeniami portf├│lia, dvoma ┼ít├Żlmi pon├║k, podporou WooCommerce, 16-modulov├Żm n├ístrojom na tvorbu jednoduch├Żch rozlo┼żen├ş, fotogal├ęriami / gal├ęriami, podporou videa na pozad├ş a mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi.

t├ęmu

Nakoniec, pos├║vanie 60 FPS z neho rob├ş zefekt├şvnen├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę rozlo┼żenie jednej str├ínky.

Cena: 59 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– od THBThemes.

13. Scalia

Scalia je jednostr├ínkov├í viac├║─Źelov├í t├ęma, ktor├í je dod├ívan├í s predpripraven├Żmi uk├í┼żkami v┼íetk├ęho od firemn├Żch webov├Żch str├ínok po vstupn├ę str├ínky a kreat├şvne portf├│li├í ( lok├ítor uk├í┼żka poskytuje vynikaj├║ci v├Żchodiskov├Ż bod pre jednostr├ínkov├Ż web.)

t├ęma Scalia

T├ęma obsahuje flexibiln├║ hlavi─Źku a p├Ątu, ve─ża rozlo┼żenia str├ínky, vyhraden├║ mo┼żnos┼ą jednej webovej str├ínky a ove─ża viac. Aj ke─Ć Scalia obsahuje WPBakery Page Builder, pon├║ka tie┼ż svoj vlastn├Ż ÔÇ×Home Page BuilderÔÇť pre jednoduch├ę jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenia.

Cena: 59 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża CodexThemes.

14. Inkubátor

Aj ke─Ć je Inkub├ítor pred├ívan├Ż ako t├ęma WordPress pre za─Ź├şnaj├║cich podnikate─żov, svoje jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenia m├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą ─żubovo─żn├ęmu typu podnikania. Inkub├ítor obsahuje 12 r├┤znych predkompilovan├Żch uk├í┼żok, z ktor├Żch mnoh├ę s├║ jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenia.

icubator

Okrem toho z├şskate ve─ża pekn├Żch anim├íci├ş CSS3, pos├║vanie paralaxou, WPBakery Page Builder a ove─ża viac.

Cena: 49 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża k─ż├║─Źov├ęho dizajnu.

15. Hestia Pro

Hestia Pro je jednostr├ínkov├í t├ęma zalo┼żen├í na z├ísad├ích materi├ílov├ęho dizajnu, ktor├í jej dod├íva ve─żmi modern├Ż vzh─żad. Umo┼ż┼łuje v├ím prisp├┤sobi┼ą p├┤vodn├║ str├ínku WordPress Customizer na prisp├┤sobenie va┼íej domovskej str├ínky a tie┼ż obsahuje uk├í┼żkov├Ż obsah na ur├Żchlenie tohto procesu.

hestia pro

M├┤┼żete r├Żchlo kombinova┼ą vyhraden├ę sekcie str├ínok pre portf├│li├í, cenov├ę grafy, ─Źlenov t├şmu, mo┼żnosti spravodajcu a ─Ćal┼íie.

Na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny t├ęm ThemeForest je na WordPress.org k dispoz├şcii aj bezplatn├í verzia, ak ju chcete vysk├║┼ía┼ą e┼íte pred n├íkupom.

Cena: 79 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy.

Ak zhrnieme …

V z├ívislosti od typu jednostr├ínkov├ęho webu, ktor├Ż chcete vytvori┼ą, niektor├ę z t├Żchto t├ęm mohli up├║ta┼ą pozornos┼ą viac ako in├ę. Pri v├Żbere t├ęmy WordPress je v┼íak potrebn├ę zv├í┼żi┼ą aj in├ę veci, ako je z├íkladn├Ż vzh─żad a funk─Źnos┼ą, tak┼że sa nezabudnite vykopa┼ą do uk├í┼żky a overi┼ą, ─Źi dok├í┼że vykona┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete.

Pou┼żili ste / pou┼żili ste niektor├║ z t├Żchto t├ęm? Alebo m├┤┼żete odporu─Źi┼ą in├║ t├ęmu WordPress zo str├ínky, ktor├í nie je v na┼íom zozname?