15 najlep┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress na ThemeForest (2020)

Dizajn webov├Żch str├ínok (zn├ímy aj ako dizajn str├ínok) je trend, ktor├Ż sa v poslednom desa┼ąro─Ź├ş skuto─Źne za─Źal. Aj ke─Ć existuje od za─Źiatku webu, bol v pozad├ş u┼ż roky, ke─Ć spolo─Źnosti a jednotlivci pre┼íli na str├ínky s desiatkami str├ín. Postupom ─Źasu sa v┼íak n├ívrh str├ínky revidoval s modern├Żmi znalos┼ąami webdizajnu a lep┼í├şm porozumen├şm dizajnu zameran├ęho na pou┼ż├şvate─ża. V d├┤sledku toho v roku 2012 zaznamenal prudk├ę o┼żivenie, ktor├ę odvtedy pokra─Źuje a st├íle nevykazuje zn├ímky zastavenia!

N├ívrh├íri a v├Żvoj├íri dnes uzn├ívaj├║ potenci├íl rozlo┼żenia str├ínky na zjednodu┼íenie webov├Żch str├ínok av niektor├Żch pr├şpadoch na generovanie konverzi├ş (okrem in├Żch v├Żhod). Nikdy by to nemalo zosta┼ą pozadu a napriek tomu, ┼że WordPress je syst├ęm na spr├ívu obsahu ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm na spr├ívu zlo┼żit├Żch webov├Żch str├ínok, komunita WordPress prijala tento trend v dizajne a vytvorila skuto─Źne p├┤sobiv├║ ┼ík├ílu jednostr├ínkov├Żch WordPress t├ęm.

V tomto pr├şspevku sa pozrieme na 15 najlep┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress na trhu s t├ęmami: ThemeForest.

Pre─Źo ThemeForest?

Aj ke─Ć existuje ve─ża skvel├Żch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress dostupn├Żch mimo t├ęmy ThemeForest (napr├şklad Flat by Themify, Parallax Pro od spolo─Źnosti StudioPress a FreeFrame ThemeFuse), ┼żiadny z ─Ćal┼í├şch trhov tret├şch str├ín alebo tematick├Żch obchodov neposkytuje predajn├ę ─Ź├şsla alebo, ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, sp├Ątn├║ v├Ązbu. z├íkazn├şka.

ThemeForest, na druhej strane, nielen poskytuje tieto dva kusy mimoriadne zauj├şmav├Żch inform├íci├ş, ale tie┼ż uv├ídza mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch u┼żito─Źn├Żch vec├ş, ako je napr├şklad najnov┼í├ş d├ítum aktualiz├ície, d├ítumy vytvorenia, koment├íre pou┼ż├şvate─żov a ─Ćal┼íie, ─Źo u─żah─Źuje komplexn├║ predstavu o tom, ako dobre s├║ tieto t├ęmy prij├şman├ę!

Presko─Źme rovno na n├í┼í zoznam ├║┼żasn├Żch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress!

1, Avada

Avada ako najpred├ívanej┼íia t├ęma t├ęmy ThemeForest v┼íetk├Żch ─Źias je viac ako len jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress. V─Ćaka mnoh├Żm zahrnut├Żm uk├í┼żkam a z├íkladn├Żm funkci├ím je v┼íak jednoduch├ę nakonfigurova┼ą vlastn├ę jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie.

Okrem nieko─żk├Żch jednostr├ínkov├Żch uk├í┼żok sa m├┤┼żete stara┼ą aj v├Żvoj├íra Avada Theme Fusion, ktor├Ż tie┼ż obsahuje podrobn├Ż n├ívod, ako vytvori┼ą vlastn├ę jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie s programom Avada, ktor├Ż vyu┼ż├şva jeho funkciu paralaxy.

Avada m├í viac ako 416 000 predajov z jedn├ęho d├┤vodu: je flexibiln├í, ─żahko prisp├┤sobite─żn├í a umo┼ż┼łuje v├ím vytvori┼ą atrakt├şvnu webov├║ str├ínku. ().

Cena: 60 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– pod─ża ThemeFusion.

2, NEWAVE

Newave, ktor├Ż bol p├┤vodne uveden├Ż na trh v roku 2014, je teraz na internete 2,0 a st├íle od v├Żvoj├írov dost├ívame pravideln├ę aktualiz├ície.

Verzia 2,0 obsahuje ├║pln├ę rozlo┼żenie str├ínky s:

 • ┼íes┼ą r├┤znych za─Źiato─Źn├Żch sekci├ş
 • podpora videa na pozad├ş
 • jazdec paralaxy
 • ┼ítyri ┼ít├Żly navig├ície
 • p├Ą┼ą r├┤znych jednostr├ínkov├Żch uk├í┼żok
 • Filtrovate─żn├í pe┼ła┼żenka s efektom pos├║vania my┼íi.
 • nov├Ż mot├şv jednej str├ínky

  Celkovo m├í Newave modern├Ż dizajn, ktor├Ż by mal fungova┼ą pre ┼íirok├║ ┼ík├ílu v├Żklenkov.

  Cena: 49 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – autor ClaPat.

  3, X T├ęma

  Rovnako ako Avada, X The Theme je ve─żmi popul├írna t├ęma, schopn├í vytv├íra┼ą ak├Żko─żvek typ webov├Żch str├ínok vr├ítane rozlo┼żenia na jednu str├ínku.

  X pon├║ka ┼ítyri r├┤zne dizajn├ęrske kom├şny (estetiku AKA) a na ka┼żdom z nich n├íjdete skvel├ę vopred vytvoren├ę jednostr├ínkov├ę uk├í┼żky. Napr├şklad tu je uk├í┼żka jednej str├ínky ikona bat├ęrie.

  x tematick├ę rozlo┼żenie str├ínky

  V─Ćaka integrovan├ęmu tvorcovi str├ínok, desiatkam mo┼żnost├ş navig├ície a ve─żk├ęmu arzen├ílu kr├ítkych k├│dov sa X uk├ízal ako fantastick├í vo─żba pre plne prisp├┤soben├ę jednostr├ínkov├ę str├ínky WordPress. Ale iba po┼íkriabe povrch toho, ─Źo m├┤┼że t├íto t├ęma urobi┼ą. ├Üpln├Ż zoznam funkci├ş n├íjdete v ni┼ż┼íie uveden├Żch odkazoch ÔÇ×├║pln├ę podrobnostiÔÇť.

  A ak m├íte z├íujem vidie┼ą t├ęmu X v akcii, pozrite si niektor├ę z na┼íich ob─ż├║ben├Żch pr├şkladov t├ęmy X.

  Cena: 29 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – pod─ża t├ęmy.

  4, Jarvis

  Jarvis je odv├í┼żna jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress s p├┤sobiv├Żm efektom pos├║vania paralaxy. Zah┼Ľ┼ła cel├Ż rad r├┤znych vopred vytvoren├Żch ┼ít├Żlov hrdinov vr├ítane textov├ęho jazdca, r├┤znych typov hovorov alebo jazdca na celej obrazovke pomocou jazdca Revolution. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż mo┼żnosti pou┼żitia videa na cel├║ obrazovku od spolo─Źnosti Vimeo alebo YouTube,

  jarvis t├ęmu

  Celkovo je na va┼íej domovskej str├ínke k dispoz├şcii 12 variantov.

  Ak chcete nie─Źo zameran├ę na odv├í┼żne obr├ízky, Jarvis je skvel├í vo─żba.

  Cena: 60 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – pod─ża n├ívrhu spolo─Źnosti RocknRolla.

  5, Patti

  S hodnoten├şm 40,79 hviezdy za viac ako 6800 predajov, Patti je t├ęma str├ínky DeliciousThemes, ktor├║ ve─ża ─żud├ş miluje. M├í rozlo┼żenie str├ínky, ktor├ę je ─żahko prisp├┤sobite─żn├ę pomocou technol├│gie WPBakery Page Builder (), a tie┼ż Ultimate Addons pre v├Ą─Ź┼íiu flexibilitu.

  patti t├ęma

  Kone─Źn├Żm v├Żsledkom je skvel├ę rozlo┼żenie str├ínky, ktor├ę je ─żahk├ę urobi┼ą.

  Cena: 44 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – od DeliciousThemes.

  6, SimpleKey

  SimpleKey sa pred├íva ako jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress pre portf├│li├í, vstupn├ę str├ínky alebo spolo─Źnosti. Rovnako ako Patti, pracuje s WPBakery Page Builder pre ─żahk├ę prisp├┤sobenie. Okrem kontaktn├ęho formul├íra AJAX m├í tie┼ż ─Źist├Ż a plynul├Ż efekt pos├║vania.

  t├ęma jednoduch├Żch tla─Źidiel

  Cena: 39 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – Autor: ThemeVan.

  7, rodák

  Native je jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma, ktor├í obsahuje mno┼żstvo uk├í┼żok pre r├┤zne obchodn├ę miesta. V┼íetky tieto ┼íabl├│ny s├║ za─Źlenen├ę do n├ístroja WPBakery Page Builder pre ─żahk├║ edit├íciu a Native tie┼ż obsahuje r├┤zne ┼ít├Żly hlavi─Źky a p├Ąty, ktor├ę zodpovedaj├║ rozlo┼żeniu str├ínky.

  A nakoniec, jednostr├ínkov├í ┼íabl├│na spolo─Źnosti Native obsahuje aj podporu paralaxy.

  rodn├í t├ęma

  Cena: 39 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – pod─ża v├Żvoja spolo─Źnosti DF.

  8, Vidie┼ą ju

  Vela je jednostr├ínkov├í komer─Źn├í t├ęma WordPress s integrovan├Żm jednostr├ínkov├Żm webov├Żm n├ístrojom, ktor├Ż pom├íha automaticky generova┼ą zna─Źky kotvy na navig├íciu v rozlo┼żen├ş str├ínky ().

  svie─Źka t├ęmu

  Okrem toho tie┼ż obsahuje paralaxy a posuvn├şky / sekcie na cel├║ obrazovku, WPBakery Page Builder, AJAX Live Search a jednoduch├ę prechody str├ínky AJAX.

  Vela tie┼ż prich├ídza s nieko─żk├Żmi uk├í┼żkami osobn├Żch portf├│li├ş a komer─Źn├Żch webov├Żch str├ínok, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu za─Źa┼ą.

  Cena: 39 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – autor: Wyde.

  9, Brooklyn

  Brooklyn je viac├║─Źelov├í t├ęma pre kreat├şvy. Aj ke─Ć to nie je obmedzen├ę iba na jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenia, obsahuje mno┼żstvo jednostr├ínkov├Żch uk├í┼żok, ako aj st├íle popul├írnej┼í├ş efekt paralaxy, ktor├Ż pon├║ka mnoho jednostr├ínkov├Żch t├ęm. Ak rob├şte nie─Źo kreat├şvne, je skvel├í vo─żba Brooklyn a jeho viac ako 36 uk├í┼żok.

  Brooklynsk├í t├ęma

  Cena: 39 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – od UnitedThemes.

  10. Jedna strana Pro

  Ako u┼ż n├ízov napoved├í, One Page Pro sa zameriava v├Żlu─Źne na vytv├íranie jednostr├ínkov├Żch webov├Żch str├ínok. To znamen├í, ┼że je st├íle dos┼ą flexibiln├Ż. M├┤┼żete si vybra┼ą medzi zvislou alebo vodorovnou navig├íciou, 19 r├┤znymi ┼ít├Żlmi hlavi─Źiek a ─Ćalej prisp├┤sobova┼ą veci pomocou n├ístroja GoodLayers Page Builder.

  profesion├ílny mot├şv jednej str├ínky

  One Page Pro tie┼ż prich├ídza s tromi r├┤znymi uk├í┼żkami pre:

  Cena: 52 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – GoodLayers.

  11. Blanka

  Na rozdiel od v┼íetk├Żch ostatn├Żch t├ęm v tomto zozname je Blanka nov├í─Źikom na ThemeForest. M├í v┼íak vynikaj├║ci modern├Ż vzh─żad pre kreat├şvy a agent├║ry, ─Źo v├ím d├íva sol├şdnu ┼íancu sa ─Źoskoro zapoji┼ą do najpred├ívanej┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm.

  Blanka Jednostr├ínkov├Ż WordPress T├ęma

  Blanka prich├ídza s deviatimi prefabrikovan├Żmi sekciami, hladk├Żm pos├║van├şm, vyhraden├Żm typom personalizovan├ęho portf├│liov├ęho pr├şspevku a ─Ćal┼í├şmi.

  Cena: 39 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – CocoBasic.

  12. jeden

  Jedna je modern├í jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress pre kreat├şvne portf├│li├í. Dod├íva sa so ┼ítyrmi rozlo┼żeniami portf├│lia, dvoma ┼ít├Żlmi ponuky, podporou WooCommerce, 16-modulov├Żm n├ístrojom na tvorbu str├ínok pre vytv├íranie jednoduch├Żch rozlo┼żen├ş, fotogal├ęriami / albumami, podporou videa na pozad├ş a ─Ćal┼í├şmi.

  t├ęmu

  Nakoniec rolka 60 FPS zjednodu┼íuje a ─żahko pou┼ż├şva rozlo┼żenie jednej str├ínky.

  Cena: 59 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – od THBThemes.

  13. Scalia

  Scalia je viac├║─Źelov├í t├ęma na jednej str├ínke, ktor├í prich├ídza s predpripraven├Żmi uk├í┼żkami pre v┼íetko od firemn├Żch webov├Żch str├ínok po vstupn├ę str├ínky a kreat├şvne portf├│li├í ( lok├ítor uk├í┼żka poskytuje vynikaj├║ci v├Żchodiskov├Ż bod pre jednostr├ínkov├Ż web.)

  t├ęma Scalia

  T├ęma obsahuje flexibiln├║ hlavi─Źku a p├Ątu, rozlo┼żenie viacer├Żch str├ínok, vyhraden├║ mo┼żnos┼ą pre webov├║ str├ínku jednej str├ínky a ─Ćal┼íie. Aj ke─Ć Scalia obsahuje program WPBakery Page Builder, pon├║ka tie┼ż svoj vlastn├Ż program ÔÇ×Home Page BuilderÔÇť na jednoduch├ę jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie.

  Cena: 59 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – pod─ża CodexThemes.

  14. Inkubátor

  Aj ke─Ć je inkub├ítor uv├ídzan├Ż na trh ako t├ęma WordPress pre za─Ź├şnaj├║cich podnikate─żov, svoje jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenia m├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą ak├ęmuko─żvek typu podnikania. Inkub├ítor obsahuje 12 r├┤znych predkompilovan├Żch uk├í┼żok, z ktor├Żch mnoh├ę s├║ rozlo┼żeniami jednej str├ínky.

  icubator

  Okrem toho z├şskate r├┤zne anim├ície CSS3, pos├║vanie paralaxou, WPBakery Page Builder a ─Ćal┼íie.

  Cena: 49 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – pre k─ż├║─Źov├Ż dizajn.

  15. Hestia Pro

  Hestia Pro je jednostr├ínkov├í t├ęma zalo┼żen├í na z├ísad├ích materi├ílov├ęho dizajnu, ktor├ę jej dod├ívaj├║ ve─żmi modern├Ż vzh─żad. To v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą nat├şvny n├ístroj WordPress Customizer na prisp├┤sobenie va┼íej domovskej str├ínky a tie┼ż obsahuje uk├í┼żkov├Ż obsah na ur├Żchlenie tohto procesu.

  hestia pro

  M├┤┼żete r├Żchlo kombinova┼ą sekcie str├ínok venovan├Żch portf├│li├ím, cenov├Żm grafom, ─Źlenom t├şmu, mo┼żnostiam noviniek a ─Ćal┼í├şm.

  Na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny t├ęm ThemeForest je na WordPress.org k dispoz├şcii aj bezplatn├í verzia, ak si ju chcete vysk├║┼ía┼ą pred n├íkupom.

  Cena: 79 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

  – pod─ża t├ęmy.

  Zhrnutie …

  V z├ívislosti od typu jednostr├ínkov├ęho webu, ktor├Ż chcete vytvori┼ą, niektor├ę z t├Żchto t├ęm mohli up├║ta┼ą pozornos┼ą viac ako in├ę. Pri v├Żbere t├ęmy WordPress je v┼íak potrebn├ę okrem z├íkladn├ęho vzh─żadu a zv├í┼żenia zv├í┼żi┼ą aj ─Ćal┼íie veci, preto nezabudnite nav┼ít├şvi┼ą uk├í┼żku a zisti┼ą, ─Źi dok├í┼że vykona┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete.

  Pou┼żili ste / pou┼żili ste niektor├║ z t├Żchto t├ęm? Alebo m├┤┼żete odporu─Źi┼ą in├║ t├ęmu WordPress na str├ínke, ktor├í nie je na na┼íom zozname?