15 najlepších hier pre Ludo (Android / iPhone) 2019

Páči sa vám hrať ludo hry? Chcete si prežiť svoje spomienky z detstva hraním tejto klasickej stolovej hry? Prinášame vám tú najlepšiu hru Ludo pre Android / iPhone 2019, s ktorou si môžete pamätať na svoje detstvo a užiť si túto epickú úspešnú stolovú hru.

1, Ludo kráľ Android/ / iPhone

Toto je najlepšia ludo hra pre Android / iPhone 2019 a bola vytvorená spoločnosťou Gametion Technologies Pvt Ltd a je to najobľúbenejšia dosková hra, ktorú si môžete zahrať medzi priateľmi, rodinou a deťmi. Táto aplikácia vám umožní spomenúť si na svoje detstvo. Túto aplikáciu si stiahlo viac ako 200 miliónov ľudí a získava najlepšie hodnotenie. Táto hra je klasická stolová hra, ktorú si môžete zahrať s priateľmi, rodinou, a to je najlepší čas pre deti. Táto aplikácia je multiplatformová multiplatformová hra, ktorá podporuje váš Android a iPhone. Ludo si v tejto aplikácii môžete zahrať aj bez internetu. Táto hra je tiež obľúbenou hrou pre mnoho superhviezd. Táto hra vám poskytne skutočné chatovacie funkcie s priateľmi a priateľmi a má systém automatického prenosu. Môžete tiež pozastaviť pokračovanie v tejto hre a táto hra vám umožňuje vyzvať svojich priateľov Facebook, Získate tiež funkciu na uloženie a načítanie hry Ludo. Táto hra má ľahko použiteľné rozhranie. Táto hra sa riadi tradičnými pravidlami. V tejto hre môžete hrať v miestnom režime pre viacerých hráčov 2 na 6 prehrávač a môžete hrať v multiplayeri online prostredníctvom 9 konkurenčné hracie priestory. Táto hra vám tiež umožňuje hrať hady a rebríky 7 variácie rôznych stolových hier. Táto hra má klasický vzhľad, vďaka ktorému sa budete cítiť ako skutočná hra.

2, Ludo Club: zábavná hra s kockami Android

Najlepšie Android Ludo hry

MoonFrog predstavuje najlepšiu ludo hru pre Android 2019 a môžete sa pripojiť k tomuto klubu a hrať ludo so svojimi priateľmi. Toto je online multiplayerová verzia doskovej hry Ludo. Táto hra je spojená s Facebook a môžete si ju zahrať so svojimi priateľmi z Facebook, Túto hru si môžete zahrať aj offline v počítači aj proti svojim miestnym priateľom. V tejto doskovej hre môžete chatovať s ostatnými hráčmi. Vyskúšať!

3, Ludo Classic od Sudhakar Kanakaraj Android

Najlepšie Android Ludo hry

Toto je hra s kockami, ktorá závisí od šťastia a je to dosková hra kráľa. Túto hru môžu hrať všetky vekové kategórie, od detí po rodičov. V tejto aplikácii získate funkciu, ktorú môžete hrať proti počítaču. Túto hru môžete hrať aj proti miestnym hráčom av online režime môžete hrať s ľuďmi z celého sveta. Túto hru môže hrať 2 na 4 player. Vyskúšajte túto hru teraz!

4, Ludo hviezda iPhone

Najlepšie iPhone Ludo hry

Toto je jedna z najlepších ludo hier pre iPhone 2019 a v tejto hre si môžete vychutnať svoje spomienky z detstva. Do tejto hry musíte zadať svoje ID Facebook a môžete vyzvať svojich priateľov Facebook hrať proti vám. Túto hru môžete hrať aj offline proti počítaču a miestnym priateľom. Stiahnite si túto hru teraz!

5, Ludo all star: hra s kockami iPhone

Najlepšie iPhone Ludo hry

Jedná sa o online doskovú hru pre rodiny s deťmi v reálnom čase, ktorá sa hrá pomocou kocky a oživí vaše spomienky z detstva. V tejto hre dostanú všetci hráči štyri žetóny a všetky tieto žetóny musia tvoriť plnú tabuľu a potom musia prekročiť cieľovú čiaru. Dráma, ktorá získa všetky štyri žetóny do konca prvého, bude víťazom.

6, Hra Ludo: hra s kockami iPhone

Najlepšie iPhone Ludo hry

V tejto hre dostanete 4 token musíte úplne vymeniť a potom musíte prejsť cieľovú čiaru. Dráma, ktorá získa všetky štyri žetóny do konca prvého, bude víťazom. V tejto hre je každý ťah založený na čiastke, o ktorej sa rozhodlo hádzaním šesťstrannej matrice, a svoju dlaždicu môžete dostať z domu hádzaním šiestich.

7, Stolná hra Ludo iPhone

Najlepšie iPhone Ludo hry

Jedná sa o klasickú hru, ktorú môžete hrať so svojimi priateľmi a môžete ju tiež hrať proti počítaču. Jedná sa o klasickú rodinnú stolovú hru, kde musíte použiť kocky a je to závodná hra 4 token vašej domácnosti k cieľovej čiare. Stiahni teraz!

8, Ludo Star 2019 iPhone

Najlepšie iPhone Ludo hry

Toto je hra Rafal Swiech a stiahnite si túto klasickú a magickú superhru online. Túto hru môžete hrať online so svojimi priateľmi a hrať offline proti počítaču alebo miestnym priateľom. Stiahnite si túto klasickú stolovú hru a bavte sa!

9, Ludo Superstar Android

Najlepšie Android Ludo hry

Hra Blacklight Studio predstavuje najlepšiu ludo hru pre Android 2019 a toto je najobľúbenejšia dosková hra. Táto hra bude zábavná a zábavná a budete ju môcť hrať s rodinou a priateľmi. To je to najlepšie vo všetkých doskových hrách a umožní vám to mať dobrý čas so svojimi priateľmi a rodinou. Túto hru môže hrať 2 na 4 Tento prehrávač a táto aplikácia vám poskytujú možnosť hrať túto hru proti počítaču. Môžete tiež hrať proti svojim miestnym priateľom a tiež si môžete vybrať režim online a hrať proti hráčom z celého sveta. V tejto hre sú všetky pravidlá tradičné ludo hry. V tejto hre získate nový moderný dizajn s drevenými doskami. V tejto hre dostanú všetci hráči štyri žetóny a všetky tieto žetóny musia tvoriť plnú tabuľu a potom musia prekročiť cieľovú čiaru. Dráma, ktorá získa všetky štyri žetóny do konca prvého, bude víťazom. V tejto hre je každý ťah založený na čiastke, o ktorej sa rozhodlo hádzaním šesťstrannej matrice, a môžete si vziať domáci žetón hádzaním šiestich. Existuje mnoho ďalších pravidiel, vďaka ktorým je táto hra náročná. Vyskúšajte túto hru teraz!

10. Hra Kráľ kocky 2019: neoklasicitné ludo Android

Najlepšie Android Ludo hry

Neoclasssic Tech vám ponúka ďalšie skvelé ludo hry a obsahuje nové klasické a moderné vzory. Toto je najobľúbenejšia dosková hra, ktorú si môžete zahrať medzi priateľmi, rodinou a deťmi. Táto aplikácia vám umožní spomenúť si na svoje detstvo.

11. Hra Ludo: hra Ludo 2019 Android

Najlepšie Android Ludo hry

Toto je ďalšia super hra z hry Lodu a túto hru si môžete zadarmo stiahnuť. Toto je hra s kockami, ktorá závisí od šťastia a je to dosková hra kráľa. Túto hru môžu hrať všetky vekové kategórie, od detí po rodičov. V tejto aplikácii získate funkciu, ktorú môžete hrať proti počítaču. Túto hru môžete hrať aj proti miestnym hráčom av online režime môžete hrať s ľuďmi z celého sveta. Túto hru môže hrať 2 na 4 player. Vyskúšajte túto hru teraz!

12. Ludo 3D multiplayer Android

Najlepšie Android Ludo hry

Toto je hra FunGamesMobile a je to jedinečná hra ludo, ktorá túto klasickú hru posunie na ďalšiu úroveň. Táto aplikácia robí túto hru oveľa živejšou so vstupom roztomilých zvierat a môžete hrať sám a hrať online s priateľmi. Jedná sa o klasickú rodinnú stolovú hru, kde musíte použiť kocky a je to závodná hra 4 token vašej domácnosti k cieľovej čiare.

13. Ludo All star – Klasická stolová hra a hra s kockami online Android

Najlepšie Android Ludo hry

Toto je skvelá hra Yoozoo Global a môžete hrať najlepšiu hru ludo a stať sa hviezdou ludo. Jedná sa o online doskovú hru pre rodiny s deťmi v reálnom čase, ktorá sa hrá pomocou kocky a oživí vaše spomienky z detstva. V tejto hre dostanú všetci hráči štyri žetóny a všetky tieto žetóny musia tvoriť plnú tabuľu a potom musia prekročiť cieľovú čiaru. Dráma, ktorá získa všetky štyri žetóny do konca prvého, bude víťazom. V tejto hre je každý ťah založený na čiastke, o ktorej sa rozhodlo hádzaním šesťstrannej matrice, a môžete si vziať domáci žetón hádzaním šiestich. Existuje mnoho ďalších pravidiel, vďaka ktorým je táto hra náročná. Vyskúšajte túto hru teraz!

14. Ludo Talent – Super Ludo online hra Android

Ludo Game - 2019 najlepšia klasická hra Ludo

Toto je hra od vývojára Bigo Entertainment a stiahnite si túto klasickú a magickú superhviezdu online. Túto hru môžete hrať online so svojimi priateľmi a hrať offline proti počítaču alebo miestnym priateľom. Stiahnite si túto klasickú stolovú hru a bavte sa!

15. Ludo Game – 2019 Najlepšia klasická hra Ludo Android

Najlepšie Android Ludo hry

Hry Nazara predstavujú túto klasickú hru Ludo a môžete si ju zahrať s priateľmi a rodinou. Túto hru môže hrať 2 na 4 Tento prehrávač a táto aplikácia vám poskytujú možnosť hrať túto hru proti počítaču. Môžete tiež hrať proti svojim miestnym priateľom a tiež si môžete vybrať režim online a hrať proti hráčom z celého sveta. V tejto hre sú všetky pravidlá tradičné ludo hry.

záver

Toto je najlepšia hra Ludo pre Android / iPhone 2019, s ktorou si môžete pamätať na svoje detstvo a užiť si túto epickú doskovú hru. Páči sa, zdieľajte a komentujte, ktorá ludo hra sa vám najviac páči! Ďakujem

15 najlepších hier pre Ludo (Android / iPhone) 2019 1

  • 15 najlepších hier Ludo (Android / iPhone) 2019 – 3 August 2019
  • 15 najlepších hier na plávanie (Android / iPhone) 2019 – 2 August 2019
  • Recenzie WonderFox DVD Ripper Pro 2019 – 1 August 2019
  • 15 najlepších hokejových hier (Android / iPhone) 2019 – 31. júla 2019
  • 15 najlepších badmintonových hier (Android / iPhone) 2019 – 31. júla 2019
  • 15 najlepších volejbalových hier (Android / iPhone) 2019 – 31. júla 2019
  • Pochopte rôzne typy bonusov v kasínach online – 30. júla 2019
  • 15 najlepších hier na vyhľadávanie slov (Android / iPhone) 2019 – 29. júla 2019
  • Top 10 emulátorových hier pre iPhone za rok 2019 – 29. júla 2019
  • Ako nájsť najlepší proxy pre topánky 2019 – 29. júla 2019

Zobraziť všetky príspevky