15 najlep┼í├şch bezplatn├Żch t├ęm WordPress pre spolo─Źnosti a firmy

Pokia─ż ide o t├ęmy WordPress, nie je nedostatok kr├ísnych a citliv├Żch firemn├Żch a obchodn├Żch t├ęm, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na predstavenie hist├│rie spolo─Źnosti, zv├Żraznenie slu┼żieb alebo produktov a zalo┼żenie svojej zna─Źky.

Najlep┼íie na tom je, ┼że n├íjdete skvel├║ bezplatn├║ firemn├║ a firemn├║ t├ęmu WordPress, ─Źo znamen├í, ┼że za to nemus├şte m├ş┼ła┼ą peniaze, ak m├íte rozpo─Źet. V dne┼ínom pr├şspevku zdie─żame najlep┼íie bezplatn├ę firemn├ę a obchodn├ę t├ęmy pre va┼íe webov├ę str├ínky WordPress.

Ak h─żad├íte pre vstupn├║ str├ínku bezplatn├ę mot├şvy WordPress, pre─Ź├ştajte si t├║to kolekciu.

Elegantn├í obchodn├í t├ęma (zadarmo)

Elegant Business Theme pou┼ż├şva kr├ísne rozlo┼żenie mrie┼żky pre r├┤zne ─Źasti domovskej str├ínky. Sekcie maj├║ dostatok priestoru na zdie─żanie kr├ítkej kontroly va┼íej spolo─Źnosti, zv├Żraznenie slu┼żieb a zdie─żanie va┼íich kontaktn├Żch inform├íci├ş. T├ęma je prisp├┤sobite─żn├í pomocou programu Live Customizer a je plne responz├şvna.

Meridian One – Jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma (zadarmo)

Meridian One je obchodn├í a firemn├í t├ęma na jednej str├ínke, ktor├║ je mo┼żn├ę ─żahko prisp├┤sobi┼ą pomocou vstavan├ęho Live Customizer. T├ęma je dod├ívan├í s 11 vopred pripraven├Żmi sekciami domovskej str├ínky, je plne kompatibiln├í s WooCommerce a je optimalizovan├í pre r├Żchle na─Ź├ştanie.

Bezplatn├í jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress od obchodnej spolo─Źnosti Meridian One wp

Morello – Viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress pre podnikanie (Envato Elements)

T├ęma Morello je pre v├ís bezplatn├í, ke─Ć sa prihl├ísite na odber mesa─Źn├ęho predplatn├ęho Envato Elements. Envato Elements pon├║ka tis├şce t├ęm WordPress, ako je Morello, tak┼że ak t├ęmu ─Źasto men├şte, je to zrejm├ę. Ke─Ć u┼ż hovor├şme o Morellovi, t├ęma je plne responz├şvna a m├┤┼że sa pou┼żi┼ą vo viacer├Żch komer─Źn├Żch odvetviach. Je vybaven├Ż kr├ísnou gal├ęriou, v├Żkonn├Żm gener├ítorom drag and drop str├ínok a jedine─Źn├Żm mozaikov├Żm blogom.

Morello Viac├║─Źelov├í t├ęma firemn├ę podnikanie wordpress

T├ęma WordPress pre za─Źatie podnikania (zadarmo)

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, t├ęma Business Startup je vynikaj├║cou vo─żbou pre za─Ź├şnaj├║cich podnikate─żov, m├┤┼żu ju v┼íak vyu┼ż├şva┼ą aj nez├ívisl├ş a kreat├şvne agent├║ry. T├ęma obsahuje temn├Ż a svetl├Ż re┼żim a pou┼ż├şva WordPress Live Customizer a Elementor Page Builder, tak┼że nem├íte probl├ęm upravova┼ą rozlo┼żenie alebo ┼ít├Żly str├ínky.

Business startup free wordpress theme wp responz├şvne obchodn├ę spolo─Źnosti

Illdy – Jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma WordPress (zadarmo)

Neleg├ílna t├ęma je ─Ćal┼íia jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress navrhnut├í s oh─żadom na komer─Źn├ę webov├ę str├ínky. T├ęma obsahuje responz├şvny a ploch├Ż dizajn a pon├║ka mnoho sekci├ş na predstavenie va┼íich slu┼żieb, hist├│rie spolo─Źnosti, kontaktn├Żch inform├íci├ş, posudkov a ─Ćal┼í├şch.

Illldy Zadarmo jedna str├ínka WordPress t├ęmu wp reaguj├║ce obchodn├ę spolo─Źnosti

Obchodn├í t├ęma ClubHair (zadarmo)

T├ęma ClubHair je perfektnou vo─żbou, ak chcete jedine─Źn├║ a kreat├şvnu t├ęmu. T├ęma reaguje a integruje sa bez probl├ęmov s WooCommerce. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż funkcie, ako s├║ cenov├ę grafy, po─Ź├ştadlo zru─Źnost├ş a ─Ćal┼íie.

Vo─żn├Ż ClubHair wp responz├şvne obchodn├ę firemn├ę WordPress t├ęmu

Camille – WordPress Multi-Concept Theme (Envato Elements)

T├ęma Camille m├í viac ako 20 jedine─Źn├Żch uk├í┼żok, tak┼że si m├┤┼żete vybra┼ą to, ktor├ę je ide├ílne pre va┼íe podnikanie. Okrem toho n├íjdete aj funkcie, ako s├║ kombin├ície viacer├Żch kombin├íci├ş rozlo┼żenia blogu a portf├│lia, uk├í┼żkov├ę nastavenie jedn├Żm kliknut├şm, responz├şvne rozlo┼żenie, mega ponuky a ─Ćal┼íie.

Camille Multi-Concept WordPress firemn├ę obchodn├ę t├ęmu

Primer – v├Żkonn├Ż obchodn├Ż mot├şv WordPress (zadarmo)

Primer je perfektnou vo─żbou, ak h─żad├íte t├ęmu pre svoj firemn├Ż blog. T├ęma je plne prisp├┤sobiv├í a ─żahko prisp├┤sobite─żn├í a m├┤┼żete ju dokonca pou┼żi┼ą ako v├Żchodiskov├Ż bod pre n├ívrh sekund├írnej t├ęmy.

Prv├í v├Żkonn├í bezplatn├í t├ęma wordpress wp responz├şvna obchodn├í spolo─Źnos┼ą

Septera – viac├║─Źelov├í obchodn├í t├ęma (zadarmo)

T├ęma Septera je viac├║─Źelov├í t├ęma, ktor├í bola optimalizovan├í pre vyh─żad├íva─Źe a je tie┼ż pripraven├í na preklad, ─Źo z nej rob├ş vynikaj├║cu vo─żbu pre viacjazy─Źn├ę str├ínky. T├ęma sa integruje do WooCommerce a obsahuje viac ako 100 mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia a navrhnutia va┼íich str├ínok.

Septera Zdarma viac├║─Źelov├ę wordpress t├ęmu wp responz├şvne obchodn├ę spolo─Źnosti

Anima – vysoko prisp├┤sobite─żn├í obchodn├í t├ęma (zadarmo)

T├ęma Anima prich├ídza s p├┤sobiv├Żm po─Źtom mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia a zah┼Ľ┼ła r├ím─Źeky a ┼íirok├ę rozlo┼żenia. T├ęma je tie┼ż kompatibiln├í s r├┤znymi popul├írnymi doplnkami, vr├ítane WooCommerce, WPML, qTranslate, Polylang a ─Ćal┼í├şch.

Anima Vysoko prisp├┤sobite─żn├í bezplatn├í t├ęma WordPress wp responz├şvna obchodn├í spolo─Źnos┼ą

Dash – Creative Business Theme (Envato Elements)

Vysk├║┼íajte t├ęmu Dash, ak h─żad├íte modern├Ż a profesion├ílny dizajn. T├ęma zah┼Ľ┼ła 4 jednotliv├ę ┼ít├Żly domovskej str├ínky a obsahuje n├ístroj na tvorbu str├ínok Visual Composer, tak┼że m├┤┼żete ─żahko vytv├íra┼ą svoje vlastn├ę jedine─Źn├ę rozlo┼żenia str├ínky.

Kreat├şvna doska wordpress t├ęmu firemn├ę podnikanie

Auberge – Obchodn├ę WordPress T├ęma (zadarmo)

Ak m├íte re┼ítaur├íciu, zv├í┼żte t├ęmu Auberge. T├ęma pon├║ka kr├ísne oblasti s plnou ┼í├şrkou obrazu a ohromuj├║ce gal├ęrie, ktor├ę s├║ ide├ílne na zobrazenie va┼íich jed├íl. S├║─Źas┼ąou t├ęmy s├║ aj ─żahko pou┼żite─żn├ę ponuky, v─Ćaka ktor├Żm m├┤┼żete n├ív┼ítevn├şkom uk├íza┼ą, ─Źo va┼ía re┼ítaur├ícia pon├║ka.

Zadarmo auberge wordpress t├ęmu wp responz├şvne firemn├ę podnikanie

Ixion WordPress T├ęma (zadarmo)

T├ęma Ixion je najvhodnej┼íia pre neziskov├ę a charitat├şvne organiz├ície, ktor├ę chc├║ elegantn├Ż modern├Ż dizajn. T├ęma obsahuje vlastn├ę ikony soci├ílnych m├ędi├ş, mo┼żnos┼ą vytvori┼ą jedine─Źn├║ statick├║ domovsk├║ str├ínku a mno┼żstvo ┼ít├Żlov prisp├┤sobenia.

Zadarmo ixion wordpress t├ęmu wp responz├şvne firemn├ę podnikanie

T├ęma hry WordPress (zadarmo)

Game Studio je skvel├í vo─żba pre v├Żvoj├írov hier, ale m├┤┼że sa pou┼żi┼ą aj na ─żubovo─żn├ę webov├ę str├ínky spolo─Źnosti zaoberaj├║cej sa v├Żvojom softv├ęru. V─Ćaka integr├ícii WooCommerce t├íto t├ęma u─żah─Źuje zobrazovanie va┼íich slu┼żieb, objedn├ívanie kn├şh a predaj hier.

Game Studio zadarmo wordpress t├ęmu wp responz├şvne obchodn├ę spolo─Źnosti

BLDR – Viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress (zadarmo)

T├ęma BLDR obsahuje gener├ítor str├ínky s drag and drop a ─Źist├ę rozlo┼żenie. T├ęma prich├ídza s podporou pre p├şsma Google a bola optimalizovan├í pre SEO. Je tie┼ż plne responz├şvny.

BLDR zadarmo viac├║─Źelov├ę wordpress t├ęmu wp responz├şvne obchodn├ę spolo─Źnosti

Crafter – firemn├í a obchodn├í t├ęma (zadarmo)

T├ęma Crafter obsahuje n├ídhern├ę anim├ície CSS, ktor├ę ur─Źite zaistia, aby vynikal cel├Ż v├í┼í web. T├ęma je plne responz├şvna a obsahuje podrobn├║ dokument├íciu, ktor├í v├ím pom├┤┼że uvies┼ą v├í┼í web do prev├ídzky v ─Źo najkrat┼íom ─Źase.

Crafter zadarmo wordpress t├ęmu wp responz├şvne obchodn├ę spolo─Źnosti

T├ęma North Business WordPress (zadarmo)

Sever je minim├ílna obchodn├í t├ęma, ktor├í je perfektn├í, ak chcete na svoj web zahrn├║┼ą internetov├Ż obchod. T├ęma okrem integr├ície WooCommerce obsahuje aj widgety, ako je posuvn├şk, kontaktn├Ż formul├ír a ─Ćal┼íie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu predstavi┼ą inform├ície o va┼íej firme.

zadarmo severnej wordpress t├ęmu wp responz├şvne firemn├ę podnikanie

Pioneer – Multi-Concept Corporate WordPress Theme (Envato Elements)

T├ęma Pioneer pon├║ka nieko─żko r├┤znych rozlo┼żen├ş domovsk├Żch str├ínok ur─Źen├Żch pre r├┤zne odvetvia, tak┼że si m├┤┼żete ─żahko vybra┼ą ten, ktor├Ż najlep┼íie vyhovuje va┼íej firme. N├íjdete tu aj filtrovate─żn├ę portf├│lio, integr├íciu WooCommerce a optimalizovan├Ż k├│d SEO.

Pioneer Multi-Concept WordPress firemn├ę obchodn├ę t├ęmu

Vytvorte si pre podnikanie t├ęmu WordPress (zadarmo)

T├ęma Vytvori┼ą je t├ęma vytvorenia pomocou drag and drop, ktor├í u─żah─Źuje vytv├íranie vlastn├Żch rozlo┼żen├ş bez toho, aby ste sa museli u─Źi┼ą k├│d. T├ęma je plne responz├şvna a pon├║ka mno┼żstvo predpripraven├Żch rozlo┼żen├ş a widgetov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri vytv├íran├ş va┼íich str├ínok.

urobi┼ą zadarmo wordpress t├ęmu wp responz├şvne obchodn├ę spolo─Źnosti

Vhodn├í obchodn├í a firemn├í t├ęma m├┤┼że posun├║┼ą va┼íe webov├ę str├ínky na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł a pom├┤┼że v├ím etablova┼ą svoju zna─Źku, budova┼ą d├┤veru a generova┼ą viac z├íkazn├şkov a tr┼żby. Dobrou spr├ívou je, ┼że nemus├şte m├ş┼ła┼ą tony pe┼łaz├ş, aby ste dostali kvalitn├║ t├ęmu. Ako vid├şte, existuje ve─ża bezplatn├Żch t├ęm WordPress pre podnikanie, preto si nezabudnite pozrie┼ą t├ęmy v tejto kolekcii a stiahnu┼ą ich pre svoj web.