15 najlep┼í├şch bezplatn├Żch ┼íabl├│n re┼ítaur├íci├ş a let├íkov

M├íte re┼ítaur├íciu? Mo┼żno m├íte stravovacie slu┼żby. Bez oh─żadu na to budete pravdepodobne potrebova┼ą let├ík, ktor├Ż propaguje va┼íe podnikanie alebo slu┼żby. A ak nie ste grafick├Ż dizajn├ęr, n├íjdenie ─Źasu na rozvoj tejto zru─Źnosti (alebo rozpo─Źtu na najatie niekoho na vytvorenie) je mimo dosahu mnoh├Żch. Z tohto d├┤vodu s├║ ┼íabl├│ny let├íkov s jedlom tak u┼żito─Źn├ę.

Pre─Źo namiesto toho, aby ste utr├ícali peniaze za vlastn├Ż let├ík, pre─Źo si ho nevytvori┼ą sami pomocou bezplatnej ┼íabl├│ny let├íku pre re┼ítaur├ície? Najlep┼íie na tom v┼íetkom je, ┼że ho ani nemus├şte h─żada┼ą. Zostavili sme tu kolekciu ┼íabl├│n, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í o─Źaruj├║ci dizajn, ide├ílny na zachytenie podstaty v├í┼ího podnikania.

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą: ┼áabl├│ny let├íkov zdarma, ┼áabl├│ny letn├Żch ┼íablon zdarma, ┼áabl├│ny letn├Żch ┼íablon zdarma, ┼áabl├│ny let├íkov bezplatne pre hudbu, ┼áabl├│ny let├íkov zadarmo, ┼áabl├│ny let├íkov s nehnute─żnos┼ąami zadarmo, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch cestovn├Żch let├íkov.

Šablóna letáka so zmrzlinou (zadarmo, Photoshop PSD)

M├íte dezertn├Ż obchod? T├íto ┼íabl├│na pre let├íky so zmrzlinou je farebnou mo┼żnos┼ąou, ako propagova┼ą nov├║ pr├şchu┼ą zmrzliny alebo misky. Na mnoh├Żch miestach je potrebn├ę zahrn├║┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície a s├║─Źasne sa zamera┼ą na potraviny.

Ve─żk├í ┼íabl├│na let├íku pre re┼ítaur├ície (Envato Elements, AI, EPS, PDF, PSD a Word)

Tu je vynikaj├║ca ┼íabl├│na, ktor├║ si chcete vysk├║┼ía┼ą. ┼áabl├│na bro┼ż├║ry Grande Restaurant je k dispoz├şcii vo form├ítoch Illustrator a Photoshop, obsahuje bezplatn├ę p├şsma a je plne tla─Źite─żn├í pri 300 dpi v CMYK.

Ve─żk├í ┼íabl├│na pre let├íky re┼ítaur├íci├ş AI EPS PDF PSD Word

Šablóna letákov pre reštaurácie (zadarmo, Photoshop PSD)

Re┼ítaur├ícia Fest Flyer je ide├ílnou vo─żbou na propag├íciu jed├íl alebo ve─żtrhu. M├┤┼żete zv├Żrazni┼ą ve─żk├║ fotografiu svojho najlep┼íieho jedla a prilo┼żi┼ą ju inform├íciami o tom, kedy a kde sa konaj├║ udalosti, a kontaktn├Żmi inform├íciami. Je vo form├íte PSD a je pripraven├Ż na tla─Ź v CMYK pri 300 dpi.

Šablóna pre reštauráciu Fest Flyer Photoshop PSD

┼áabl├│na ponuky let├íkov s mexick├Żmi jedlami (bezplatn├í, Photoshop PSD)

Ak chcete propagova┼ą mexick├║ re┼ítaur├íciu, t├íto ┼íabl├│na mexick├ęho jedla je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou. Pozera┼ą sa na to je roztomil├ę a z├íbavn├ę a m├í ploch├Ż dizajn, ktor├Ż je v┼íeobecne atrakt├şvny. Tento s├║bor Photoshopu je mo┼żn├ę vytla─Źi┼ą a je pripraven├Ż na pou┼żitie, ke─Ć do svojej udalosti alebo ponuky prid├íte vlastn├║ grafiku a text.

┼áabl├│na ponuky s Mexick├Żm jedlom Photoshop PSD

Šablóna ponuky letáka reštaurácie (Envato Elements, PSD a AI)

T├íto ┼íabl├│na ponuky bro┼ż├║ry re┼ítaur├ície u─żah─Źuje propag├íciu va┼íej re┼ítaur├ície a zdie─żanie ponuky v rovnakom ─Źase. Odpor├║─Źan├ę fotografie v├í┼ího podniku vr├ítane popisov polo┼żiek, cien a ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş. Je vo form├ítoch Illustrator a Photoshop, upravite─żn├Ż a tla─Źite─żn├Ż. Po vykonan├ş zmien m├┤┼żete tla─Źi┼ą a doru─Źi┼ą.

Šablóna ponuky reštaurácie Flyer Photoshop PSD AI

Bro┼ż├║ra alebo banner s japonskou re┼ítaur├íciou (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na predstavuje skuto─Źne zauj├şmav├Ż dizajn! Zd├┤raz┼łuje obr├ízok v├í┼ího ob─ż├║ben├ęho jedla, ale v─Ćaka kreat├şvnemu prekrytiu diamantmi ho segmentuje. T├íto ┼íabl├│na je ide├ílna pre japonsk├║ re┼ítaur├íciu a m├┤┼żete do nej tie┼ż prida┼ą inform├ície o svojich soci├ílnych m├ędi├ích.

Japonsk├í re┼ítaur├ícia bro┼ż├║ra alebo ┼íabl├│na ┼íabl├│ny Photoshop PSD

Šablóna letáku propagácie reštaurácie (Envato Elements, PSD a AI)

T├íto ┼íabl├│na let├íku pre re┼ítaur├ície u─żah─Źuje propag├íciu va┼íej re┼ítaur├ície alebo konkr├ętneho jedla. T├║to ┼íabl├│nu m├┤┼żete upravi┼ą tak, aby predstavovala vybran├Ż obr├ízok pod─ża v├í┼ího v├Żberu, potom zme┼łte text tak, aby popisoval va┼íu re┼ítaur├íciu, zv├Żraz┼łoval va┼íe jedlo a informoval ─żud├ş o tom, kde ju n├íjdete. T├║to ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├íci├ích Photoshop a Illustrator.

Šablóna letáku propagácie reštaurácie Photoshop PSD AI

Šablóna letáka Pizza (bezplatná, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na let├íku na pizzu je ide├ílnou vo─żbou pre pizzerie. T├íto ┼íabl├│na je plne upravite─żn├í vo Photoshope a obsahuje dobre usporiadan├ę vrstvy a je asi 4 ├Ś 6, Je mo┼żn├ę ho vytla─Źi┼ą v rozl├ş┼íen├ş 300 dpi v CMYK a umo┼ż┼łuje v├ím zv├Żrazni┼ą predaj, podrobnosti o ponuke a ─Ćal┼íie.

Šablóna pre leták Pizza PSD Photoshop

Let├ík na pe─Źivo a cukr├írstvo (bezplatn├Ż, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na prinesie niekomu sladk├Ż zub. ┼áabl├│na let├íkov Cake & Pastry Store je vynikaj├║ci sp├┤sob, ako zdie─ża┼ą niektor├ę z najlep┼í├şch dobr├┤t, ktor├ę pon├║ka v├í┼í obchod v atrakt├şvnom prostred├ş. M├┤┼żete sem zahrn├║┼ą aj polo┼żky ponuky a ceny. M├í ve─żkos┼ą A4 a je pripraven├í na tla─Ź.

Pe─Źivo a pe─Źivo Photoshop PSD Flyer Template

Šablóna letákov pre farmárov (zadarmo, Photoshop PSD)

Inzerujte bud├║ci po─żnohospod├írsky trh vo va┼íom meste esteticky pr├şjemn├Żm sp├┤sobom. T├íto ┼íabl├│na obsahuje ve─żk├║ grafiku a priamy text, ktor├Ż sprostredkuje va┼íu spr├ívu. Ukazuje ─Źasy udalosti, ako aj miesto pre reklamu, ktor├í pon├║ka podrobnosti o tom, ─Źo m├┤┼żu ─żudia o─Źak├íva┼ą.

Farmer's Market Flyer Template Photoshop PSD

Šablóna letáku s jedlom na tabuli s jedlom (Envato Elements, Photoshop PSD)

┼áabl├│na let├íkov s jedlom na tabuli potrav├şn m├í klasick├Ż ┼ít├Żl, ktor├Ż sa mi naozaj p├í─Źi. M├┤┼że sa ─żahko pou┼żi┼ą pre bar, gril alebo re┼ítaur├íciu na grile. ┼áabl├│na je upravite─żn├í vo Photoshope a je nastaven├í na ve─żkos┼ą A4 s oblas┼ąou krv├ícania. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s vizitkou ┼íabl├│ny pre dobr├║ mieru. Zahrnut├ę s├║ aj bezplatn├ę p├şsma.

Šablóna jedla na tabuli s jedlom Menu Photoshop PSD

Šablóna Burger Menu Flyer Clackboard Vector (bezplatná, ilustrátor EPS)

┼áabl├│na Burger Menu Flyer Clackboard m├í skuto─Źne z├íbavn├Ż pocit, ktor├Ż je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą tak, aby ─Źo najlep┼íie charakterizoval va┼íu re┼ítaur├íciu. Dalo by sa tie┼ż ─żahko pou┼żi┼ą pre n├íkladn├ę auto. Obsahuje ─Źiernu a bielu grafiku s dostatkom priestoru na zv├Żraznenie polo┼żiek ponuky. Samotn├Ż s├║bor je vo vektorovom form├íte a je mo┼żn├ę ho upravova┼ą v aplik├ícii Illustrator.

Menu Burger Leták Šablóna Vektor Šablóna Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku pre re┼ítaur├ície s morsk├Żmi plodmi (zadarmo, Photoshop PSD)

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Seafood Restaurant Flyer m├í perfektn├Ż vzh─żad na propag├íciu morsk├Żch re┼ítaur├íci├ş. ┼áabl├│na je vo form├íte PSD, s├║bor je vrstven├Ż a pripraven├Ż na tla─Ź vo form├íte A4. Vykonajte prisp├┤sobenia, vytla─Źte ich a mali by ste by┼ą pripraven├ş.

Šablóna pre ryby Restaurant Flyer Photoshop PSD

Šablóna letáku ponuky reštaurácie (Envato Elements, Photoshop PSD)

─Äal┼íou let├íckou ┼íabl├│nou, ktor├║ si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą, je t├íto letov├í ┼íabl├│na ponuky re┼ítaur├ície Vintage. M├í medzery na vlo┼żenie vlastn├Żch fotografi├ş, viac miesta na zv├Żraznenie polo┼żiek ponuky, ich ceny a medzeru na pridanie kontaktn├Żch inform├íci├ş a inform├íci├ş o polohe.

Šablóna letáku pre menu reštaurácie Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku pre vektorov├ę re┼ítaur├ície (zadarmo, ilustr├ítor EPS)

┼áabl├│na Restaurant Vector Flyer v├ím poskytuje dostato─Źn├Ż priestor na zahrnutie vynikaj├║cej fotografie v├í┼ího najlep┼íieho jedla a ─Ćal┼í├şch textov├Żch pol├ş, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ slogany, fr├ízy, kontaktn├ę inform├ície a inform├ície o polohe. T├║to ┼íabl├│nu m├┤┼żete upravi┼ą pomocou aplik├ície Illustrator a je pripraven├í na tla─Ź.

Reštaurácia Vector Flyer Template Illustrator EPS

Šablóna letákov s potravinami (zadarmo, Photoshop PSD)

Ak potrebujete propagova┼ą festival potrav├şn v miestnej komunite, je to t├í spr├ívna ┼íabl├│na pre v├ís. T├íto ┼íabl├│na Photoshopu obsahuje preh─żadne usporiadan├ę vrstvy, tak┼że m├┤┼żete ─żahko prid├íva┼ą svoje vlastn├ę obr├ízky, text a grafiku, ve─żkos┼ą A4 a pripraven├ę na tla─Ź pri 300 dpi. Vykonajte svoje ├║pravy, vytla─Źte ich a doru─Źte. Jednoduch├ę!

Food Festival Flyer Template Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku s ve─Źierkami na grilovanie (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na strany BBQ Party Flyer sa m├┤┼że pou┼żi┼ą na zv├Żraznenie celej strany fotografie, ktor├í sa zameriava na podrobnosti o grilovanom jedle. Pridajte vlastn├Ż obr├ízok, kontaktn├ę inform├ície a ─Ćal┼íie d├┤le┼żit├ę inform├ície o va┼íom potravin├írskom podniku. Ur─Źite up├║ta┼ą pozornos┼ą.

BBQ Party Flyer Template Photoshop PSD

Šablóna letákov s vektormi pre retro farmárov (zadarmo, EPS a SVG)

Ak├Ż kr├ísny dizajn to je! T├íto let├ík so zna─Źkou Retro Farmer’s Market flyer je vybaven├Ż dizajnom in┼ípirovan├Żm vintage, ktor├Ż m├í ide├ílne prostredie na propag├íciu tohto v├şkendov├ęho po─żnohospod├írskeho trhu. Upravte s├║bor v aplik├ícii Illustrator, vytla─Źte ho a doru─Źte do priestorov. Jednoduch├í grafika upozor┼łuje a ur─Źite pri┼ąahuje z├íkazn├şkov.

Retro Farmers Market Vector Flyer Template Ilustrátor EPS SVG

┼áabl├│na let├íku s ponukami mexick├Żch potrav├şn (bezplatn├í, EPS a SVG)

Posledn├í ┼íabl├│na let├íka v na┼íom zozname je ide├ílna pre mexick├║ re┼ítaur├íciu s potravinami. T├íto ┼íabl├│na je v aplik├ícii Illustrator upravite─żn├í a d├í sa prisp├┤sobi┼ą pod─ża vlastn├Żch farieb, p├şsiem a textu. Pridajte polo┼żky ponuky, vytla─Źte ich a pripravte ich na odoslanie na konci d┼ła.

Mexick├í strava ponuka bro┼ż├║ry ilustr├ítor EPS SVG

A s t├Żm by ste mali ma┼ą sol├şdny zdroj, na ktor├Ż sa budete m├┤c┼ą odvol├íva┼ą v┼żdy, ke─Ć budete chcie┼ą da┼ą dohromady let├ík pre svoju re┼ítaur├íciu, stravovanie alebo in├Ż podnik s├║visiaci s potravinami. T├íto zbierka ┼íabl├│n potrav├şn by v├ím mala dobre sl├║┼żi┼ą.