15 najlepších bezplatných šablón reštaurácií a letákov

Máte reštauráciu? Možno máte stravovacie služby. Bez ohľadu na to budete pravdepodobne potrebovať leták, ktorý propaguje vaše podnikanie alebo služby. A ak nie ste grafický dizajnér, nájdenie času na rozvoj tejto zručnosti (alebo rozpočtu na najatie niekoho na vytvorenie) je mimo dosahu mnohých. Z tohto dôvodu sú šablóny letákov s jedlom tak užitočné.

Prečo namiesto toho, aby ste utrácali peniaze za vlastný leták, prečo si ho nevytvoriť sami pomocou bezplatnej šablóny letáku pre reštaurácie? Najlepšie na tom všetkom je, že ho ani nemusíte hľadať. Zostavili sme tu kolekciu šablón, z ktorých každá má očarujúci dizajn, ideálny na zachytenie podstaty vášho podnikania.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Šablóny letákov zdarma, Šablóny letných šablon zdarma, Šablóny letných šablon zdarma, Šablóny letákov bezplatne pre hudbu, Šablóny letákov zadarmo, Šablóny letákov s nehnuteľnosťami zadarmo, Šablóny bezplatných cestovných letákov.

Šablóna letáka so zmrzlinou (zadarmo, Photoshop PSD)

Máte dezertný obchod? Táto šablóna pre letáky so zmrzlinou je farebnou možnosťou, ako propagovať novú príchuť zmrzliny alebo misky. Na mnohých miestach je potrebné zahrnúť dôležité informácie a súčasne sa zamerať na potraviny.

Veľká šablóna letáku pre reštaurácie (Envato Elements, AI, EPS, PDF, PSD a Word)

Tu je vynikajúca šablóna, ktorú si chcete vyskúšať. Šablóna brožúry Grande Restaurant je k dispozícii vo formátoch Illustrator a Photoshop, obsahuje bezplatné písma a je plne tlačiteľná pri 300 dpi v CMYK.

Veľká šablóna pre letáky reštaurácií AI EPS PDF PSD Word

Šablóna letákov pre reštaurácie (zadarmo, Photoshop PSD)

Reštaurácia Fest Flyer je ideálnou voľbou na propagáciu jedál alebo veľtrhu. Môžete zvýrazniť veľkú fotografiu svojho najlepšieho jedla a priložiť ju informáciami o tom, kedy a kde sa konajú udalosti, a kontaktnými informáciami. Je vo formáte PSD a je pripravený na tlač v CMYK pri 300 dpi.

Šablóna pre reštauráciu Fest Flyer Photoshop PSD

Šablóna ponuky letákov s mexickými jedlami (bezplatná, Photoshop PSD)

Ak chcete propagovať mexickú reštauráciu, táto šablóna mexického jedla je vynikajúcou možnosťou. Pozerať sa na to je roztomilé a zábavné a má plochý dizajn, ktorý je všeobecne atraktívny. Tento súbor Photoshopu je možné vytlačiť a je pripravený na použitie, keď do svojej udalosti alebo ponuky pridáte vlastnú grafiku a text.

Šablóna ponuky s Mexickým jedlom Photoshop PSD

Šablóna ponuky letáka reštaurácie (Envato Elements, PSD a AI)

Táto šablóna ponuky brožúry reštaurácie uľahčuje propagáciu vašej reštaurácie a zdieľanie ponuky v rovnakom čase. Odporúčané fotografie vášho podniku vrátane popisov položiek, cien a ďalších informácií. Je vo formátoch Illustrator a Photoshop, upraviteľný a tlačiteľný. Po vykonaní zmien môžete tlačiť a doručiť.

Šablóna ponuky reštaurácie Flyer Photoshop PSD AI

Brožúra alebo banner s japonskou reštauráciou (zadarmo, Photoshop PSD)

Táto šablóna predstavuje skutočne zaujímavý dizajn! Zdôrazňuje obrázok vášho obľúbeného jedla, ale vďaka kreatívnemu prekrytiu diamantmi ho segmentuje. Táto šablóna je ideálna pre japonskú reštauráciu a môžete do nej tiež pridať informácie o svojich sociálnych médiách.

Japonská reštaurácia brožúra alebo šablóna šablóny Photoshop PSD

Šablóna letáku propagácie reštaurácie (Envato Elements, PSD a AI)

Táto šablóna letáku pre reštaurácie uľahčuje propagáciu vašej reštaurácie alebo konkrétneho jedla. Túto šablónu môžete upraviť tak, aby predstavovala vybraný obrázok podľa vášho výberu, potom zmeňte text tak, aby popisoval vašu reštauráciu, zvýrazňoval vaše jedlo a informoval ľudí o tom, kde ju nájdete. Túto šablónu je možné upravovať v aplikáciách Photoshop a Illustrator.

Šablóna letáku propagácie reštaurácie Photoshop PSD AI

Šablóna letáka Pizza (bezplatná, Photoshop PSD)

Táto šablóna letáku na pizzu je ideálnou voľbou pre pizzerie. Táto šablóna je plne upraviteľná vo Photoshope a obsahuje dobre usporiadané vrstvy a je asi 4 × 6, Je možné ho vytlačiť v rozlíšení 300 dpi v CMYK a umožňuje vám zvýrazniť predaj, podrobnosti o ponuke a ďalšie.

Šablóna pre leták Pizza PSD Photoshop

Leták na pečivo a cukrárstvo (bezplatný, Photoshop PSD)

Táto šablóna prinesie niekomu sladký zub. Šablóna letákov Cake & Pastry Store je vynikajúci spôsob, ako zdieľať niektoré z najlepších dobrôt, ktoré ponúka váš obchod v atraktívnom prostredí. Môžete sem zahrnúť aj položky ponuky a ceny. Má veľkosť A4 a je pripravená na tlač.

Pečivo a pečivo Photoshop PSD Flyer Template

Šablóna letákov pre farmárov (zadarmo, Photoshop PSD)

Inzerujte budúci poľnohospodársky trh vo vašom meste esteticky príjemným spôsobom. Táto šablóna obsahuje veľkú grafiku a priamy text, ktorý sprostredkuje vašu správu. Ukazuje časy udalosti, ako aj miesto pre reklamu, ktorá ponúka podrobnosti o tom, čo môžu ľudia očakávať.

Farmer's Market Flyer Template Photoshop PSD

Šablóna letáku s jedlom na tabuli s jedlom (Envato Elements, Photoshop PSD)

Šablóna letákov s jedlom na tabuli potravín má klasický štýl, ktorý sa mi naozaj páči. Môže sa ľahko použiť pre bar, gril alebo reštauráciu na grile. Šablóna je upraviteľná vo Photoshope a je nastavená na veľkosť A4 s oblasťou krvácania. Je tiež dodávaný s vizitkou šablóny pre dobrú mieru. Zahrnuté sú aj bezplatné písma.

Šablóna jedla na tabuli s jedlom Menu Photoshop PSD

Šablóna Burger Menu Flyer Clackboard Vector (bezplatná, ilustrátor EPS)

Šablóna Burger Menu Flyer Clackboard má skutočne zábavný pocit, ktorý je možné prispôsobiť tak, aby čo najlepšie charakterizoval vašu reštauráciu. Dalo by sa tiež ľahko použiť pre nákladné auto. Obsahuje čiernu a bielu grafiku s dostatkom priestoru na zvýraznenie položiek ponuky. Samotný súbor je vo vektorovom formáte a je možné ho upravovať v aplikácii Illustrator.

Menu Burger Leták Šablóna Vektor Šablóna Photoshop PSD

Šablóna letáku pre reštaurácie s morskými plodmi (zadarmo, Photoshop PSD)

Ako už názov napovedá, Seafood Restaurant Flyer má perfektný vzhľad na propagáciu morských reštaurácií. Šablóna je vo formáte PSD, súbor je vrstvený a pripravený na tlač vo formáte A4. Vykonajte prispôsobenia, vytlačte ich a mali by ste byť pripravení.

Šablóna pre ryby Restaurant Flyer Photoshop PSD

Šablóna letáku ponuky reštaurácie (Envato Elements, Photoshop PSD)

Ďalšou letáckou šablónou, ktorú si môžete vyskúšať, je táto letová šablóna ponuky reštaurácie Vintage. Má medzery na vloženie vlastných fotografií, viac miesta na zvýraznenie položiek ponuky, ich ceny a medzeru na pridanie kontaktných informácií a informácií o polohe.

Šablóna letáku pre menu reštaurácie Photoshop PSD

Šablóna letáku pre vektorové reštaurácie (zadarmo, ilustrátor EPS)

Šablóna Restaurant Vector Flyer vám poskytuje dostatočný priestor na zahrnutie vynikajúcej fotografie vášho najlepšieho jedla a ďalších textových polí, ktoré zahŕňajú slogany, frázy, kontaktné informácie a informácie o polohe. Túto šablónu môžete upraviť pomocou aplikácie Illustrator a je pripravená na tlač.

Reštaurácia Vector Flyer Template Illustrator EPS

Šablóna letákov s potravinami (zadarmo, Photoshop PSD)

Ak potrebujete propagovať festival potravín v miestnej komunite, je to tá správna šablóna pre vás. Táto šablóna Photoshopu obsahuje prehľadne usporiadané vrstvy, takže môžete ľahko pridávať svoje vlastné obrázky, text a grafiku, veľkosť A4 a pripravené na tlač pri 300 dpi. Vykonajte svoje úpravy, vytlačte ich a doručte. Jednoduché!

Food Festival Flyer Template Photoshop PSD

Šablóna letáku s večierkami na grilovanie (zadarmo, Photoshop PSD)

Táto šablóna strany BBQ Party Flyer sa môže použiť na zvýraznenie celej strany fotografie, ktorá sa zameriava na podrobnosti o grilovanom jedle. Pridajte vlastný obrázok, kontaktné informácie a ďalšie dôležité informácie o vašom potravinárskom podniku. Určite upútať pozornosť.

BBQ Party Flyer Template Photoshop PSD

Šablóna letákov s vektormi pre retro farmárov (zadarmo, EPS a SVG)

Aký krásny dizajn to je! Táto leták so značkou Retro Farmer’s Market flyer je vybavený dizajnom inšpirovaným vintage, ktorý má ideálne prostredie na propagáciu tohto víkendového poľnohospodárskeho trhu. Upravte súbor v aplikácii Illustrator, vytlačte ho a doručte do priestorov. Jednoduchá grafika upozorňuje a určite priťahuje zákazníkov.

Retro Farmers Market Vector Flyer Template Ilustrátor EPS SVG

Šablóna letáku s ponukami mexických potravín (bezplatná, EPS a SVG)

Posledná šablóna letáka v našom zozname je ideálna pre mexickú reštauráciu s potravinami. Táto šablóna je v aplikácii Illustrator upraviteľná a dá sa prispôsobiť podľa vlastných farieb, písiem a textu. Pridajte položky ponuky, vytlačte ich a pripravte ich na odoslanie na konci dňa.

Mexická strava ponuka brožúry ilustrátor EPS SVG

A s tým by ste mali mať solídny zdroj, na ktorý sa budete môcť odvolávať vždy, keď budete chcieť dať dohromady leták pre svoju reštauráciu, stravovanie alebo iný podnik súvisiaci s potravinami. Táto zbierka šablón potravín by vám mala dobre slúžiť.