15 najlep┼í├şch bezplatn├Żch ┼íabl├│n re┼ítaur├íci├ş a bro┼ż├║r o potravin├ích

M├íte re┼ítaur├íciu? Mo┼żno m├íte stravovacie slu┼żby. Bez oh─żadu na to budete pravdepodobne potrebova┼ą let├ík, ktor├Ż propaguje va┼íe podnikanie alebo slu┼żby. A ak nie ste grafick├Ż dizajn├ęr, n├íjdenie ─Źasu na rozvoj tejto zru─Źnosti (alebo rozpo─Źtu na najatie niekoho na vytvorenie) je mimo dosahu mnoh├Żch. Preto s├║ ┼íabl├│ny pre potravinov├ę bro┼ż├║ry tak├ę u┼żito─Źn├ę.

Pre─Źo namiesto toho, aby ste utr├ícali peniaze, ktor├ę nem├íte na personalizovanom let├íku, vytvorte si ho sami pomocou bezplatnej ┼íabl├│ny let├íku pre re┼ítaur├ície? Najlep┼íie na tom v┼íetkom je, ┼że ho ani nemus├şte h─żada┼ą. Zhroma┼żdili sme tu zbierku modelov, ka┼żd├Ż s p├┤vabn├Żm dizajnom, ktor├Ż dokonale vystihuje podstatu v├í┼ího podnikania.

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą: ┼áabl├│ny bezplatn├Żch obchodn├Żch let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch m├│dnych let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch cvi─Źebn├Żch let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch hudobn├Żch udalost├ş, ┼áabl├│ny let├íkov zadarmo, ┼áabl├│ny let├íkov s nehnute─żnos┼ąami zadarmo, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch cestovn├Żch bro┼ż├║r.

Šablóna letáka so zmrzlinou (zadarmo, Photoshop PSD)

M├íte dezertn├Ż obchod? T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry o zmrzline je farebnou mo┼żnos┼ąou, ako propagova┼ą nov├║ pr├şchu┼ą zmrzliny alebo misky. Na mnoh├Żch miestach je potrebn├ę zahrn├║┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície a s├║─Źasne sa zamera┼ą na potraviny.

Šablóna pre letáky so zmrzlinou PSD Photoshop

Ve─żk├í ┼íabl├│na let├íku pre re┼ítaur├ície (Envato Elements, AI, EPS, PDF, PSD a Word)

Tu je skvel├Ż model, ktor├Ż chcete vysk├║┼ía┼ą. ┼áabl├│na bro┼ż├║ry Grande Restaurant je k dispoz├şcii vo form├ítoch Illustrator a Photoshop, obsahuje bezplatn├ę p├şsma a je plne tla─Źite─żn├í pri 300 dpi v CMYK.

Ve─żk├í ┼íabl├│na pre let├íky re┼ítaur├íci├ş AI EPS PDF PSD Word

┼áabl├│na let├í─Źika re┼ítaur├ície (zadarmo, Photoshop PSD)

Re┼ítaur├ícia Fest Flyer je ide├ílnou vo─żbou na propag├íciu akcie alebo gastronomick├ęho ve─żtrhu. M├┤┼żete zv├Żrazni┼ą ve─żk├║ fotografiu svojho najlep┼íieho jedla a prilo┼żi┼ą ju inform├íciami o tom, kedy a kde udalos┼ą a kontaktn├ę inform├ície. Je vo form├íte PSD a je pripraven├Ż na tla─Ź v CMYK pri 300 dpi.

Šablóna letáku pre reštauráciu Fest Photoshop PSD

┼áabl├│na ponuky s Mexick├Żm jedlom (zadarmo, Photoshop PSD)

Ak chcete propagova┼ą mexick├║ re┼ítaur├íciu, t├íto ┼íabl├│na mexick├ęho menu je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou. Pozera┼ą sa je pr├şjemne a z├íbavne a m├í ploch├Ż dizajn, ktor├Ż je v┼íeobecne atrakt├şvny. Tento s├║bor Photoshopu je po vytla─Źen├ş vlastnej grafiky a textu do va┼íej udalosti alebo ponuky pripraven├Ż na pou┼żitie a je pripraven├Ż na pou┼żitie.

┼áabl├│na ponuky mexick├ęho jedla Photoshop PSD

Šablóna ponuky letáka reštaurácie (Envato Elements, PSD a AI)

T├íto ┼íabl├│na ponuky bro┼ż├║ry re┼ítaur├ície u─żah─Źuje propag├íciu re┼ítaur├ície a zdie─żanie ponuky v rovnakom ─Źase. Odpor├║─Źan├ę fotografie v├í┼ího podniku vr├ítane popisov polo┼żiek, cien a ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş. Je vo form├ítoch Illustrator a Photoshop, upravite─żn├Ż a tla─Źite─żn├Ż. Po vykonan├ş zmien ste pripraven├ş na tla─Ź a doru─Źenie.

Šablóna ponuky reštaurácie Flyer Photoshop PSD AI

Bro┼ż├║ra alebo banner s japonskou re┼ítaur├íciou (bezplatne, Photoshop PSD)

Tento model m├í skuto─Źne zauj├şmav├Ż dizajn! Zd├┤raz┼łuje obr├ízok v├í┼ího ob─ż├║ben├ęho jedla, ale v─Ćaka kreat├şvnemu prekrytiu diamantov ho rozde─żuje na segmenty. T├íto ┼íabl├│na je ide├ílna pre japonsk├║ re┼ítaur├íciu a m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą inform├ície o svojich soci├ílnych m├ędi├ích.

Bro┼ż├║ra japonskej re┼ítaur├ície alebo ┼áabl├│na bannera Photoshop PSD

Šablóna letáku propagácie reštaurácie (Envato Elements, PSD a AI)

T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry re┼ítaur├ície u─żah─Źuje propag├íciu va┼íej re┼ítaur├ície alebo konkr├ętneho jedla. T├║to ┼íabl├│nu m├┤┼żete upravi┼ą tak, aby predstavovala vybran├Ż obr├ízok pod─ża v├í┼ího v├Żberu, potom zme┼łte text tak, aby popisoval va┼íu re┼ítaur├íciu, zv├Żraz┼łujte svoje jedlo a dajte ─żu─Ćom vedie┼ą, kde ich n├íjdete. T├║to ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├íci├ích Photoshop a Illustrator.

Propagácia reštaurácie Leták Photoshop PSD AI

Šablóna na leták Pizza (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na let├íku na pizzu je ide├ílnou vo─żbou pre pizzerie. T├íto ┼íabl├│na je vo Photoshope plne upravite─żn├í a obsahuje dobre usporiadan├ę vrstvy a m├í asi asi 4 ├Ś 6, Je mo┼żn├ę ho vytla─Źi┼ą v rozl├ş┼íen├ş 300 dpi v CMYK a umo┼ż┼łuje v├ím zv├Żrazni┼ą predaj, podrobnosti o ponuke a ─Ćal┼íie.

Šablóna pre leták Pizza PSD Photoshop

┼áabl├│na let├íkov a pe─Źiva (bezplatn├í, Photoshop PSD)

Tento model prinesie ka┼żd├ęmu vkus. ┼áabl├│na let├íku s pe─Źivom a kol├í─Źom je vynikaj├║ci sp├┤sob, ako zdie─ża┼ą niektor├ę z najlep┼í├şch p├┤┼żitkov, ktor├ę pon├║ka v├í┼í obchod v atrakt├şvnom prostred├ş. M├┤┼żete sem zahrn├║┼ą aj polo┼żky ponuky a ceny. Je A4 a je pripraven├Ż na tla─Ź.

Pe─Źivo a pe─Źivo Photoshop Photoshop Flyer Template

Šablóna letákov pre farmárov (zadarmo, Photoshop PSD)

Inzerujte bud├║ci po─żnohospod├írsky trh vo va┼íom meste esteticky pr├şjemn├Żm sp├┤sobom. T├íto ┼íabl├│na obsahuje ve─żk├║ grafiku a priamy text, ktor├Ż sprostredkuje va┼íu spr├ívu. Ukazuje ─Źasy udalosti, ako aj miesto pre reklamu, ktor├í pon├║ka podrobnosti o tom, ─Źo ─żudia m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą.

Farmer's Market Flyer Template Photoshop PSD

Šablóna letáku s jedlom na tabuli s jedlom (Envato Elements, Photoshop PSD)

┼áabl├│na let├íku s jedlom na tabuli s jedlom m├í klasick├Ż ┼ít├Żl, ktor├Ż sa mi ve─żmi p├í─Źi. ─Żahko sa pou┼ż├şva v bare, na grile alebo v re┼ítaur├ícii na grilovanie. ┼áabl├│na je upravite─żn├í vo Photoshope a je definovan├í vo ve─żkosti A4 s oblas┼ąou krv├ícania. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s vizitkou ┼íabl├│ny pre dobr├║ mieru. Zahrnut├ę s├║ aj bezplatn├ę p├şsma.

Tabu─ża Jedlo Menu Photoshop PSD Flyer Template

Burger Menu Flyer Šablóna Vector Clackboard (zadarmo, EPS EPS)

┼áabl├│na Burger Menu Flyer Clackboard m├í skuto─Źne z├íbavn├Ż pocit, ktor├Ż m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą tak, aby lep┼íie charakterizoval va┼íu re┼ítaur├íciu. Dalo by sa tie┼ż ─żahko pou┼żi┼ą pre n├íkladn├ę auto. Obsahuje ─Źiernu a bielu grafiku s dostatkom priestoru na zv├Żraznenie polo┼żiek ponuky. Samotn├Ż s├║bor je vo vektorovom form├íte a je mo┼żn├ę ho upravova┼ą v aplik├ícii Illustrator.

Menu Burger Leták Šablóna Vektor Šablóna Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku pre re┼ítaur├ície s morsk├Żmi plodmi (zadarmo, Photoshop PSD)

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Seafood Restaurant Flyer m├í perfektn├Ż vzh─żad na propag├íciu morsk├Żch re┼ítaur├íci├ş. ┼áabl├│na je vo form├íte PSD, s├║bor je vrstven├Ż a pripraven├Ż na tla─Ź vo form├íte A4. Vykonajte prisp├┤sobenia, tla─Źte a mali by ste by┼ą pripraven├ş za─Źa┼ą.

Šablóna pre reštauráciu Seafood Photoshop PSD

┼áabl├│na bro┼ż├║ry ponuky re┼ítaur├ície Vintage (Envato Elements, Photoshop PSD)

─Äal┼íou ┼íabl├│nou bro┼ż├║ry na vysk├║┼íanie je t├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry ponuky historick├Żch re┼ítaur├íci├ş. M├í medzery na vlo┼żenie vlastn├Żch fotografi├ş, viac miesta na zv├Żraznenie polo┼żiek ponuky, ceny a medzeru na pridanie kontaktn├Żch inform├íci├ş a inform├íci├ş o polohe.

Šablóna letáku pre menu reštaurácie Photoshop PSD

Šablóna letáku pre reštaurácie Vector (bezplatná, EPS EPS)

┼áabl├│na let├íku s vektormi v re┼ítaur├ícii pon├║ka dostatok priestoru na zahrnutie vynikaj├║cej fotografie v├í┼ího najlep┼íieho jedla a ─Ćal┼í├şch textov├Żch pol├ş, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ slogany, fr├ízy, kontaktn├ę inform├ície a inform├ície o polohe. T├║to ┼íabl├│nu m├┤┼żete upravi┼ą pomocou aplik├ície Illustrator a je pripraven├í na tla─Ź.

Reštaurácia Vector Flyer Template Illustrator EPS

Šablóna letákov s potravinami (zadarmo, Photoshop PSD)

Ak potrebujete propagova┼ą festival potrav├şn v miestnej komunite, je to ten prav├Ż model pre v├ís. T├íto ┼íabl├│na Photoshopu obsahuje preh─żadn├ę vrstvy, tak┼że m├┤┼żete ─żahko prid├íva┼ą svoje vlastn├ę obr├ízky, text a grafiku, ve─żkos┼ą A4 a pripraven├ę na tla─Ź pri 300 dpi. Vykonajte svoje ├║pravy, tla─Źte a dod├ívajte. Jednoduch├ę!

Food Festival Photoshop PSD Flyer Šablóna

┼áabl├│na let├í─Źika BBQ (bezplatn├í, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na let├íku na oslavu grilovania sa m├┤┼że pou┼żi┼ą na zv├Żraznenie celej strany fotografie, ktor├í sa zameriava na podrobnosti o grilovanom jedle. Pridajte osobn├Ż obr├ízok, kontaktn├ę inform├ície a ─Ćal┼íie d├┤le┼żit├ę inform├ície o potravin├írskom podniku. Ur─Źite up├║ta┼ą pozornos┼ą.

Šablóna letáku pre Photoshop PSD BBQ Party

Po─żnohospod├íri pred├ívaj├║ retro vektorov├║ ┼íabl├│nu bro┼ż├║ry (zadarmo, EPS a SVG)

Ak├Ż kr├ísny dizajn to je! ┼áabl├│na let├íka pre retro farm├írov obsahuje dizajn in┼ípirovan├Ż vintage, ktor├Ż m├í ide├ílne prostredie na propag├íciu tohto v├şkendov├ęho po─żnohospod├írskeho trhu. Upravte s├║bor v aplik├ícii Illustrator, vytla─Źte ho a doru─Źte do zariadenia. Jednoduch├í grafika pri┼ąahuje pozornos┼ą a pri┼ąahuje z├íkazn├şkov.

Retro Farmers Market Vector Flyer Template Ilustrátor EPS SVG

┼áabl├│na let├íku s ponukami mexick├Żch potrav├şn (bezplatn├í, EPS a SVG)

Posledn├í ┼íabl├│na bro┼ż├║ry v na┼íom zozname je ide├ílna pre mexick├║ re┼ítaur├íciu. T├║to ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├ícii Illustrator a mo┼żno ju prisp├┤sobi┼ą pod─ża vlastn├Żch farieb, p├şsiem a textu. Pridajte polo┼żky ponuky, vytla─Źte ich a pripravte ich na odoslanie na konci d┼ła.

Mexick├í strava ponuka bro┼ż├║ry ilustr├ítor EPS SVG

S t├Żm by ste mali ma┼ą sol├şdny zdroj na konzult├íciu, kedyko─żvek budete chcie┼ą vytvori┼ą bro┼ż├║ru pre svoju re┼ítaur├íciu, stravovanie alebo in├ę podniky s├║visiace s potravinami. T├íto zbierka ┼íabl├│n pre bro┼ż├║ry o potravin├ích by v├ím mala dobre sl├║┼żi┼ą.