13377x stránok Torrent na stiahnutie filmov 13377x Proxy

Spisy Torrentu s├║ pod neust├ílym doh─żadom, tak┼że je norm├ílne, ┼że s├║ protagonistami blok├íd, najm├Ą v Spojenom kr├í─żovstve a Spojen├Żch ┼ít├ítoch, ale napriek tomu hegemonia port├ílov ┼ípecializovan├Żch na vyh─żad├ívanie torrentov pokra─Źuje. by┼ą nezastavite─żn├Ż. V tomto okamihu bude m├ílo ─żud├ş, ktor├ş nevedia, ─Źo s├║ tieto typy s├║borov alebo aspo┼ł za ─Źo s├║.

V podstate sa jedn├í o s├║bory, ktor├ę obsahuj├║ meta├║daje s inform├íciami o cie─żov├Żch s├║boroch, z ktor├Żch mnoh├ę s├║ chr├ínen├ę pr├ívami du┼íevn├ęho vlastn├şctva, ktor├ę je potom mo┼żn├ę stiahnu┼ą pomocou programu BitTorrent prostredn├şctvom jednoduch├ęho programu.

N├ív┼ítevy nazhroma┼żden├ę vyh─żad├ívac├şmi modulmi torrentu v posledn├Żch rokoch sved─Źia o populariz├ícii tohto syst├ęmu prenosu P2P. Niet divu, ┼że medzi 1000 najnav┼ítevovanej┼í├şch miest na svete je p├Ą┼ą z t├Żchto port├ílov. Torrenfreak ka┼żd├Ż rok pripravuje zoznam najpopul├írnej┼í├şch vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov pod─ża po─Źtu n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ę dost├ívaj├║, a vo v┼íeobecnosti sa kvalita vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov zhoduje s ich popularitou.

The Pirate Bay: najzn├ímej┼í├ş torrent

The Pirate Bay: Port├íl veter├ínov zalo┼żen├Ż 15. septembra 2013 spolo─Źnos┼ąou Piratbyr├ąn na ochranu autorsk├Żch pr├ív zaznamenal za dva roky n├írast u┼ż├şvate─żsk├Żch pr├şspevkov o 50% a dosiahol 2,8 mili├│ny s├║borov online, s takmer 19 mili├│nmi jedine─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov. Pr├ívne prenasledovanie, ktor├ęmu je vystaven├Ż, ho pri viacer├Żch pr├şle┼żitostiach prin├║tilo zmeni┼ą umiestnenie svojich serverov. Pod─ża typu s├║boru je absol├║tnou dominantou video, ktor├ę predstavuje 54% v┼íetk├ęho obsahu na ┼ív├ędskom port├íli.

27. marca 2015 ├║stredn├Ż spr├ívny s├║d v Madride nariadil poskytovate─żom internetov├Żch slu┼żieb blokova┼ą a pozastavi┼ą pr├şstup do siete ThePirateBay do 72 hod├şn, v─Ćaka ─Źomu sa tento port├íl stal prvou webovou str├ínkou, ktor├í bola ofici├ílne uzavret├í v ┼ápanielsku v─Ćaka Sinde Law.

KickassTorrents: alternat├şva k The Pirate Bay

Pred lav├şnou zatvoren├ş sa KickassTorrents narodil v roku 2009 ako nov├í alternat├şva, hoci jeho majite─ż je 21. j├║la 2016 zatvoren├Ż a zatknut├Ż. Za tri roky sa stal druh├Żm najnav┼ítevovanej┼í├şm vyh─żad├íva─Źom na svete. Ka┼żd├Ż de┼ł bolo na tejto webovej str├ínke zaznamenan├Żch viac ako dvan├ís┼ą mili├│nov vyh─żad├ívan├ş v datab├íze, ktor├í presahuje 10 mili├│nov s├║borov, najm├Ą t├Żkaj├║cich sa hudby. Pod─ża jeho meteorick├ęho vzostupu sa stal ob─ż├║ben├Żm pou┼ż├şvate─żom. U┼ż bol zablokovan├Ż v Taliansku a Spojenom kr├í─żovstve.

V j├║li 2016 sa KickassTorrents stal nepr├şstupn├Żm, ─Źo sa zhoduje so zatknut├şm 30-ro─Źn├ęho mu┼ża Artem Vaulina a ├║dajn├ęho tvorcu port├ílu na Ukrajine za obvinenia vr├ítane sprisahania za poru┼íenie autorsk├Żch pr├ív a sprisahania za pranie ┼ípinav├Żch pe┼łaz├ş. Odvtedy sa pri vstupe na web zobraz├ş reklama s upozornen├şm, ┼że t├║to str├ínku zabavilo ministerstvo spravodlivosti.

aktualiz├ícia: V decembri 2016 spolo─Źnos┼ą KickassTorrents ozn├ímila svoj n├ívrat a zd├┤raznila zlep┼íenia v oblasti bezpe─Źnosti pou┼ż├şvate─żov a s├║kromia. Aj ke─Ć zakladatelia str├ínky ─Źakaj├║, a┼ż uvidia svoje tv├íre, pred s├║dnymi org├ínmi Spojen├Żch ┼ít├ítov, nebr├íni im to v obnoven├ş projektu, pod─ża nich, ├║plne leg├ílnym sp├┤sobom.

13377x zoznam proxy / torrent stránok

https://13377x.to/
https://1337xto.to/
https://1337x.unblockall.org/
https://1337x.st/
https://13377xmovie.xyz/
https://1337x.unblocker.cc/
http://ww1.1337x.unblocked.cab/
https://1337x.unblocked.nz/
https://1337x.bypassed.st/
http://www.1337x.pl/
https://1337x.unblocked.bet

Naj├║─Źinnej┼íia met├│da s┼ąahovania z 13377x.to

Ak si chcete stiahnu┼ą v├Żber z webu, mus├şte v z├ísade postupova┼ą pod─ża t├Żchto z├íkladn├Żch vylep┼íen├ş:

  • Na prechodnom vyh─żad├ívacom paneli zadajte, ─Źo mus├şte stiahnu┼ą.
  • Vlo┼żte ide├ílny z├íznam alebo s├║bor.
  • Vyberte typ pohybu P2P, ktor├Ż potrebujete: Magnet na otvorenie spojenia priamo v klientovi BitTorrent, jeho zobrazenie v rozliat├ş (predstavenie produktu a modulov TorrentsTime), zaznamenanie registr├ície na spustenie fyzick├ęho s┼ąahovania alebo priame stiahnutie do prostredn├şctvom externej str├ínky.

V okamihu, ke─Ć sa z├íznam presunie na v├í┼í majetok, mus├şte jednoducho relaxova┼ą a oceni┼ą. Tie┼ż si pripravte popcorn, studen├ę n├ípoje a zapam├Ątajte si ho.

top 5 Slu┼żby VPN zadarmo pre server proxy 13377x.st (13377x zrkadlenie)

Tu je zoznam bezplatn├Żch spr├ív VPN pre pou┼ż├şvate─żov v Indii a USA. UU. Maj├║ pr├şstup k v┼íetk├Żm serverom 13377x Proxy (13377x torrent), ktor├ę si m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia online stiahnu┼ą
najnov┼íie filmy, s├║bory, vide├í, aplik├ície, programy alebo telev├şzne programy, hry, hudba, anim├ície at─Ć.

  1. TunnelBear
  2. CyberGhost VPN
  3. OpenVPN
  4. Zadarmo VPN hotspot ┼ít├şt
  5. VPNBook

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: 123movies – online server na bezplatn├ę streamovanie filmov

Torrentz: sl├ívny vyh─żad├íva─Ź torrentov, ktor├Ż zlep┼íil ┼żivot

torrentz

Jednoduch├Ż a solventn├Ż, je rovnako star├Ż ako The Pirate Bay. U┼ż roky je referenciou pre pou┼ż├şvate─żov internetu, ale jeho rast stagnoval. Napriek tomu si na─Ćalej udr┼żiava dobr├║ poz├şciu v zozname najnav┼ítevovanej┼í├şch str├ínok na internete: 153. miesto pod─ża Alexa. Nie je hostite─żom torrentov, ale pou┼ż├şva svoje vyh─żad├ívacie n├ístroje na indexov├ę preh─żad├ívanie 25 mili├│nov s├║borov z 32 dom├ęn.

aktualiz├ícia: Pri prvom odstaven├ş KickassTorrents sa Torrenz rozhodol odhl├ísi┼ą sa, hoci je st├íle mo┼żn├ę vst├║pi┼ą na webov├║ str├ínku, slu┼żba nefunguje a nie je mo┼żn├ę vyh─żad├íva┼ą torrent. Ofici├ílne zatvoren├ę v auguste 52016.

Extra torrent

Asoci├ícia filmov Ameriky (MPAA) ho ozna─Źila za jednu z najnebezpe─Źnej┼í├şch internetov├Żch str├ínok z h─żadiska pir├ítstva. V s├║─Źasnosti je to ┼ítvrt├Ż najnav┼ítevovanej┼í├ş port├íl na vyh─żad├ívanie torrentov na svete.

aktualiz├ícia: Spolo─Źnos┼ą ExtraTorrent kone─Źne zatvorila svoje dvere v m├íji 2017 a jej spolupracovn├şci sa rozhodli zalo┼żi┼ą nov├║ platformu na stiahnutie s n├ízvom ETTV.

YIFY-Torrenty

Odpudiv├Ż ned├ívny ─Źas. ┼ápecializuje sa na audiovizu├ílny obsah a stal sa piatym najnav┼ítevovanej┼í├şm vyh─żad├ívac├şm torrentov├Żm vyh─żad├íva─Źom na internete, ─Źo je z├ísluha, ktorej ─Źelia org├íny Spojen├ęho kr├í─żovstva, kde bol zablokovan├Ż v roku 2013.

─Äal┼íie najzn├ímej┼íie torrent vyh─żad├ívacie n├ístroje

1337x

Bola zalo┼żen├í v roku 2007, ale a┼ż v roku 2012 za─Źala r├ís┼ą. Posadnutos┼ąou tohto port├ílu nie je akumulova┼ą ─Źo najviac s├║borov, ale filtrova┼ą jeho kvalitu. Bli┼ż┼íie k u┼ż├şvate─żovi m├í za cie─ż prekona┼ą funkcie jednoduch├ęho vyh─żad├ívacieho n├ístroja na vytvorenie komunity. Webov├í str├ínka m├í 655 772 indexovan├Żch torrentov a 229 103 pou┼ż├şvate─żov, registr├ícia v┼íak nie je povinn├í. Je to ┼íiesty torrent port├íl s najv├Ą─Ź┼íou sie┼ąovou prev├ídzkou. Niektor├ş poskytovatelia internetu v Spojenom kr├í─żovstve ho zablokovali.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Zoznam 1337x serverov proxy alebo zrkadiel 2020 (100% funk─Źn├ę)

EZTV

Jedn├í sa o vyh─żad├ívac├ş n├ístroj ┼ípecializuj├║ci sa na telev├şzny obsah, najm├Ą seri├íl, jeden z kult├║rnych produktov m├│dy. Jeho prev├ídzka sa l├ş┼íi pod─ża nov├Żch stan├şc a pr├ş┼ąa┼żlivosti s├ęrie, ale napriek ob─Źasn├ęmu mno┼żstvu s├║borov je jej prev├ídzka vysok├í: zaber├í v Alexa 1, 050 poz├şci├ş medzi najnav┼ítevovanej┼íie str├ínky na sieti.

isoHunt

P├┤vodn├Ż vlastn├şk dom├ęny IsoHunt.com, Gary Fung, dosiahol v roku 2013 dohodu so spolo─Źnos┼ąou Motion Picture Association of America o uzavret├ş webovej str├ínky a od┼íkodnen├ş in┼ítit├║cie 110 mili├│nmi dol├írov. Iba o dva t├Ż┼żdne nesk├┤r anonymne skupina pou┼ż├şvate─żov znovu spustila web s novou dom├ęnou a z├şskala sp├Ą┼ą 75% p├┤vodn├ęho materi├ílu, hoci filtre ulo┼żen├ę priemyslom zost├ívaj├║. M├í u┼ż 16 mili├│nov jedine─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov a ─Źo sa t├Żka po─Źtu s├║borov, je v ┼łom ulo┼żen├Żch 1,4 mili├│nov torrentov

BitSnoop

Spolo─Źnos┼ą bola zalo┼żen├í v roku 2008 a zost├íva referenciou. M├í vyh─żad├ívac├ş n├ístroj, ktor├Ż sa ┼ípecializuje na telev├şzny obsah, jeho hlavn├Ż smer, ale obsahuje aj obsah s├║visiaci so softv├ęrom a hrami. Tvrdia, ┼że maj├║ viac ako 21 mili├│nov indexovan├Żch s├║borov z 369 r├┤znych webov.

rarbg

Bulharsk├Ż port├íl, ktor├Ż vyzer├í amat├ęrsky, sa stal jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov vo Ve─żkej Brit├ínii, preto┼że ho ├║rady nezablokovali. Je to jeden z 2000 najnav┼ítevovanej┼í├şch miest na svete, aj ke─Ć to nie je najspo─żahlivej┼íie: do vyh─żad├íva─Źa sa vk─║zli minul├ę roky vlny falo┼ín├Żch tokov. Prev├ídzkovatelia z viac ako 10 kraj├şn v s├║─Źasnosti blokuj├║ RARBG.

odpor├║─Źan├ę: