Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir

Sims oslavuje svoje 20. výročie. Je úžasné, že je to už 20 rokov, čo prví hráči začali stavať steny svojich domovov. Pri príležitosti krásneho výročia sa spoločnosť EA rozhodla zdieľať so spoločnosťou Spiders Web tajomstvá týkajúce sa série, ktorú ste možno ešte predtým nepochopili.

Je ťažké nájsť hráča, ktorý nehrá v The Sims. Raz, zo zvedavosti. Séria je veľmi populárna najmä v Poľsku. The Sims 4 spolu s doplnkami je v súčasnosti jedným z najobľúbenejších produktov na našom trhu a pravidelne sa zobrazuje v hornej časti predajných zoznamov. Výroba je k dispozícii na PC, ale aj na PS4 a XONE.

Pri príležitosti 20. výročia série The Sims, Electrinic Arts rozhodne odhalí redakčnému tímu Spiders Web niekoľko tajomstiev vývojárov. Napríklad vír týkajúci sa Bellovho záhadného zmiznutia. Alebo ako vznikli nosy domácich miláčikov, ktorí debutovali v jednom z dodatkov. Na rozdiel od vystúpení neboli v nahrávacej miestnosti štvornásobne.

Až 11-krát na položku

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 1

Pôvodné rozhranie známe hráčom z prvej splátky prešlo v priebehu rokov niekoľkými zmenami, predtým ako bola konečná jedenásta verzia predstavená The Sims. Iba to vám umožní optimalizovať hru a vykonať všetky potrebné akcie v nej.

Realizmus púštneho ostrova

V roku 2007 spoločnosť EA Maxis vydala špeciálnu konzolovú hru s názvom The Sims 2: Pustý ostrov. Hra bola oddelená od základne, v ktorej vytvorené postavy zasiahli loď a potom sa prebudili na pláži na neznámom mieste.

Hlavnou úlohou bolo samozrejme prežitie – zber surovín, potravín alebo stavebných chát. Ako inšpiráciu vývojári sledovali spoločne populárne programy prežitia: Giligan's a Human's Islands, ktoré prežijú všetko.

Real Sims House v Holandsku

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 2

Ako súčasť reklamnej kampane The Sims 2EA EAis určite vytvorí skutočný domov Simw. V roku 2004 bol v Holandsku postavený dom s iba sklenenými stenami vrátane kúpeľní. V dome bývala týždenne osobitne zamestnaná štvorčlenná rodina.

Členov rodiny navštevovali priatelia a cudzinci a ich život mohol byť neustále sledovaný cez priehľadné steny domu. Rodina dostala aj pokyny na vykonávanie určitých akcií podobným spôsobom ako znaky v hre. Za zmienku stojí, že v Holandsku bol vytvorený program Big Brother, takže sa zdá, že koncept sledovania života niekoho iného je v ňom dobre zakorenený.

Sims ako FPP?

The Sims Holders 4 môžu sa do hry ponoriť ešte lepšie a takmer sa môžu stať simom, ktorý vytvorili. Možnosť pridaná minulý rok vám umožňuje negovať klasické zobrazenie hry v novom režime FPP. Vďaka tejto možnosti uvidíme svet z jednoduchého hľadiska so všetkými jeho dôsledkami. Nakoniec sa môžeme pozrieť na to, aké postavy hrajú na počítači alebo čo presne maľovať.

Bellov tajomný zmiznutý vír

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 3

Známe zmiznutím jednej z hlavných postáv v hre, Bella whirl, stále hovoria fanúšikovia, ktorí vytvorili celý príbeh na túto tému a extrémne konšpiračné konšpiračné teórie.

Medzitým by to bolo jednoducho výsledkom toho, že ste v hre. Vývojárskej tabuľke náhodou došly kúsky kódu, ktoré spôsobili, že sa Bella objavila v meste. Je však potrebné pripustiť, že časť teórie hráčov je oveľa zaujímavejšia ako programovanie reality.

Vývojári v hre

Niekoľko postáv dostupných ako náhodné Sims v režime tvorcov pre The Sims 3 sú virtuálne verzie twrcw hry. Okrem týchto prvkov, ako účesy, bola inšpirovaná aj vlasmi členov vývojového tímu. Niektorí tvorcovia predviedli svoje maliarske schopnosti a ich diela sa dajú vidieť, keď Sims používa stojan.

Domáce zvieratá, ktoré by ste nemali

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 4

Rodina Simw bola dlho neúplná, pretože do hry nebolo možné pridať domáce zvieratá. Hlavný producent Will Wright už predtým spomínal, že do prvého vydania The Sims plánoval zahrnúť mačky a psy, ale programovanie zvierat bolo v tom čase príliš ťažké.

To sa zmenilo v dôsledku rozšírenia Zvierat, vďaka čomu boli pridané typické domáce zvieratá, t.j. psy, mačky a … kone. Zvieratá sú tiež najobľúbenejším rozšírením všetkých čias všetkých sérií The Sims. To nie je prekvapujúce: pre mnohých z nás sú štvorčatá neoddeliteľnou súčasťou rodiny. V treťom vydaní The Sims dostanú zvieratá aj špeciálne dabingové hry, ktoré hrajú herci ľudského hlasu.

Simsy v tretej dimenzii

Momentálne sme zvyknutí hrať hry v plnom 3D, ktoré sa snažia dokonale reprodukovať realitu. Skôr však skôr 3 rokov od vydania The Sims sa hráči museli uspokojiť s plochým vzhľadom svojich postáv alebo postavených domov. Skutočná 3D revolúcia sa začína iba s The Sims na PlayStation 2 v roku 2003.

Kúzelná kniha

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 5

Málo, kto o tom vie, ale budete plne rozvíjať literárne zručnosti a životné ašpirácie. Autor bestsellerov v The Sims 4 vedie k schopnosti oživiť mŕtvych. To všetko vďaka možnosti napísať knihu života, ktorú postava získa pre naplnenie vyššie uvedenej túžby.

Autor knihy môže tento skvelý deň spojiť so svojím životom alebo s akýmkoľvek iným Simom. Keď zvolená postava dokončí svoj život, autor získa príležitosť vzkriesiť ho. Ak však kniha súvisí so samotným autorom, môže ju zavolať iba iná osoba, ktorá má rovnaké úspechy. Čo sa naozaj nestane.

Vplyv fanúšikov na gr

Veľké prádlo je veľmi špecifický balík doplnkov pre hry. Toto je prvé rozšírenie, ktoré bolo vytvorené v spolupráci s fanúšikmi The Sims. Hráči, ktorí používajú online prieskumy, si vybrali tému balíka (mohli tiež zvoliť položky Home Stuff, Arcade Stuff, Dangerous Stuff a Wedding Stuff), ako aj štýl, nové prvky dizajnu, nové možnosti hry a samotné meno DLC.

Stojí za to dodať, že ďalšie rozšírenie vytvorené s fanúšikmi je na ceste.

Tajomné kvety

V The Sims 4 existuje špeciálna rastlina s názvom Kvet smrti, ktorá sa dá použiť na záchranu Simovcov pred predčasným odchodom zo zemského padu. Keď Sim zomrie a zdá sa, že si Grim Reaper vezme svoju dušu, rodinný príslušník môže takúto Kvetinu ponúknuť na smrť. Môže sa tiež použiť na výrobu ambrosie – jedla, ktoré predlžuje život.

V hre sa tiež nachádza umelá rastlina, ktorá sa objavuje na mieste odpadu ležiacom na tráve. Vďaka náležitej starostlivosti o kríky sa prekvapivo objaví jedlé ovocie v tvare malých vreciek v popolnici. Yum.

Netvor z gbin

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 6

Pri hraní The Sims a The Sims 4: Stretneme sa a uvidíme slávnu príšeru od Loch Ness. V prvej hre Nessie strieľa v rieke v režime náhľadu mapy sveta, a to popri The Sims 4 podobne podobné stvorenie je možné vidieť vo svete Winderburgu.

Sim môže zomrieť na hanbu

Nikto nemá rád hanbu alebo extrémne rozpaky. V hre môže byť trápna nálada spôsobená extrémne ponižujúcimi situáciami, napríklad odmietnutím návrhu na manželstvo. V extrémnych prípadoch to môže viesť k predčasnej smrti precitliveného Sima.

Dokonca aj niečo také prozaické ako zlé predstavenie piesne karaoke môže v The Sims vyvolať náladu smrtiacej hanby. 4, Trochu ako v skutočnom živote – nikdy nevieš, kedy sa môžeš hanbiť za smrť.

Skvelý krok pre Simw vo vesmíre

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 7

Okrem toho, Vitajte v práci, Sims môže cestovať na úplne novú planétu. Ak sa chcete vydať na kozmickú cestu, musíte v kozmických vedách dosiahnuť desiatu úroveň a vyšplhať sa na vrchol kariéry. Hráči, ktorí nakoniec do svojich rakiet pridajú generátor hyperpriestoru, dostanú za úlohu letieť na záhadnú mimozemskú planétu zvanú Sixam

(Maxis od vás čítal).

Electronic Arts sa tiež pýši číslami zo série The Sims. Demografická kríza!

Grafika, ktorá nám bola poskytnutá, ukazuje, že do 20 rokov od vytvorenia prvých hráčov na splátky a 1,3 miliónkrát sa rozhodli sina bara-bara. Masové povznesenie stmelilo 37 miliónov manželstiev. Ich ovocie sa narodilo iba 173 000 detí. Z toho vyplýva, že väčšina hráčov rozhodne uprednostňuje rozšírenie kariéry tohto žánru. Dá sa dokonca písať o skutočnej demografickej kríze.

Napríklad z upírov vyrastalo viac ako malé deti. Bolo takmer sedem nocí 7 milión simv. Veľa, ale toto číslo mizne, keď vezmeme do úvahy, ale simw vytvorili hráčov viac ako 20 rokov. The Sims fanúšikovia vdýchli život do 1,6 miliárd avatarov A to je iba časť informácií, ktoré nájdete v infographic nižšie:

1,3 miliárd bar-bar a zmiznutie Bella Ćwir 8

PS Dobre vieme, že sa chystáte na rebrík.