13 Autentický Samsung Galaxy Používateľské recenzie S6

Samsung Galaxy S6 mal byť iPhone 6 vraha pred jeho vydaním a teraz je to oveľa lacnejšie po vydaní Galaxy S7.

Pokúša sa rozhodnúť, či si kúpi Samsung Galaxy S6? Radšej než počúvať nás, prečo si neoveriť, čo hovoria používatelia. Zostavili sme 13 rôznych používateľských recenzií, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či to stojí za vaše ťažko zarobené peniaze.

Máme pozitívne, negatívne a priemerné recenzie, takže sa môžete pozrieť na to, čo si o zariadení myslí široká verejnosť. Začnime;

Pozitívne recenzie

S6 Napr

1.

“Spoločnosť Samsung opäť zvýšila svoju hru.” Jeden z najlepších telefónov. Opravili to, čo od nich každý žiadal, aby opravili, a sú tak blízko k vytvoreniu dokonalého smartfónu. Je ťažké necítiť sa trochu sklamaním z nedostatku vymeniteľnej batérie, otvoru pre kartu Micro-SD a vodotesnosti. V opačnom prípade sa spoločnosť Samsung usilovne snažila preklenúť priepasť medzi milovníkmi technicky zdatných funkcií a jednoduchým používateľom a zatiaľ vytvorila najbližší telefón. “ Používateľ-Max-Putamorsi (Zdroj)

Dotýkajúc sa niektorých z najhorších problémov, ide o vyzváňacie potvrdenie pre zariadenie. Ak si vystačíte s nedostatkom vymeniteľnej pamäte, potom je S6 pre vás to pravé.

2.

“Takmer perfektný telefón, ale nie celkom.” Batéria by mohla byť väčšia. TouchWiz potrebuje viac orezania. Obrazovka je najlepšia mobilná obrazovka. Úžasná ostrosť a detaily (nie ako 326 ppi). Vynikajúca kalibrácia farieb a vyváženie bielej. Fotoaparát je neuveriteľný. Nakoniec, Samsung urobil dobre Galaxy Telefón S, pretože S2. “ Používateľ – E34V8 (Zdroj)

Keď je váš produkt opísaný ako takmer dokonalý, viete, že ste urobili niečo správne. Fotoaparát neustále spomína široká škála používateľov a zatiaľ som nevidel žiadne sťažnosti na kvalitu obrazu. Ak vás zaujíma hlavne fotografovanie, Galaxy S6 je skvelá voľba.

3.

“Dobre, tak to bolo.” 5 mesiacov, odkedy tento telefón používam, a môžem povedať, že je to najlepší smartphone, aký môžete v súčasnej dobe získať. Poskytuje vám vynikajúci výkon na svetovej úrovni, ohromujúci obraz, skvelý multitasking, najlepší výkon fotoaparátu na svete, skrátka poskytuje úžasný všestranný výkon. Jedinou nevýhodou je výdrž batérie, pretože iba 2550 mAh nie je pre telefón QHD ideálny. Rýchlonabíjačka mi však pomáha tento problém prekonať. Rád na tomto telefóne hrám špičkové hry ako MC5, Asphalt 8, Fifa 16, pretože s nimi pomerne ľahko manipuluje a robí hru plynulejšou. Používateľské rozhranie je dobre leštené a poskytuje vám hodvábne hladký výkon. Jeho dizajn je veľmi pôsobivý a ponúka vám prvotriednu kvalitu prevedenia. Verdikt teda znie, že tento telefón získate čo najskôr, alebo budete ľutovať. “ Používateľ – mhf20 (Zdroj)

S6 Obr

Wow. Ak to bola jediná recenzia, ktorú ste skontrolovali, bude vám odpustené, keď ste si mysleli, že Galaxy S6 prináša revolúciu v spôsobe komunikácie. S6 má skvelé špecifikácie, ktoré sa vždy hodia hráčom. Ak máte záujem o seriózne herné zariadenie, Galaxy S6 vás pokryl, ale rýchlo vybije batériu.

Životnosť batérie bude podrobnejšie popísaná nižšie.

4.

“Tento telefón mám od 31. augusta a úplne ho milujem.” Telefón je super rýchly s bleskovými rýchlosťami. Batéria by mohla byť lepšia, ale stále je dobrá. Displej je hotové monštrum. Najlepší displej zo všetkých telefónov. Skoro to vyzerá ako S3, ale je to trochu inak. Nakoniec kov a sklo. Spodok vyzerá presne ako iPhone 6 dno. Reproduktor je super hlasný. Vrelo odporúčam tento telefón. Nepozerajte sa na ďalšie recenzie, ktoré hovoria, že tento telefón je nanič. Tento telefón je úplné zviera. Úžasná práca Samsung !!!! Len tak ďalej! ” Používateľ – PolishGeezus (Zdroj)

Toto je ďalšia skvelá recenzia, ktorá sa podrobne zaoberá tým, ako pekne telefón vyzerá a vyzerá. Mnoho majiteľov reagovalo podobným spôsobom, takže ak je pohodlie kľúčové, S6 by mohol byť ten pravý pre vás.

Priemerné recenzie

Obrazovka Sam

1.

„Galaxiu s6 si zatiaľ užívam kvôli výkonu a kapacite, napriek tomu si myslím, že Samsung by mal batériu prehodnotiť.“ Užívateľ – NattyV (Zdroj)

Väčšina používateľov batériu neustále spomína, takže ak zvažujete kúpu zariadenia z druhej ruky, buďte opatrní. Výkon je vždy dôležitý a zariadenie je pri otváraní a zatváraní mnohých aplikácií za behu veľmi elegantné.

2.

“Tento telefón je zvonku krásny stroj, ale softvér je jeho najväčšou nevýhodou.” Bolí ma hlava a som veľmi sklamaný spoločnosťou Google, ktorá znova a znova dokázala, že svoje úsilie zameriava skôr na vzhľad, než na zameranie sa na základnú štruktúru. “ Užívateľ – mcadam1212 (Zdroj)

Dnes je v centre pozornosti softvér. Všeobecne sa súhlasí s tým, že hardvér je neuveriteľne solídny, ale hrubá sila vás môže dostať iba doteraz. Vzhľad nie je najdôležitejší, ale keď súťažíte s iPhonom, vaše zariadenie musí byť elegantné.

3.

“Budem predávať tento telefón.” Medzi jeho pretrvávajúcimi problémami s únikom pamäte – ktoré časom ochromujú jeho odozvu – a jej priepastnou výdržou batérie je toto najfrustrujúcejší telefón, aký som kedy mal. Upozorňujem vás, že ak ste aspoň mierny používateľ, naučíte sa nenávidieť výdrž batérie tohto telefónu. od 3 hodín po prebudení je to v 70 -tych rokoch. Na pravé poludnie sú to štyridsiate roky. Ak ho nenabijem v práci, dochádzam domov. Keď sa vrátim domov, môj život sa nezastaví. Robím veci a potrebujem to. Ak máte radi, keď sa váš život točí okolo stráženia batérie vášho telefónu, potom je to váš telefón. “ Užívateľ – Chase Masters (Zdroj)

S6 1

Batéria je opäť spomínaná v negatívnom svetle. (Počkajte, kým sa dostaneme k negatívnym recenziám.) Napriek týmto problémom je asi namieste povedať, že majiteľ by zariadenie s potešením používal, keby mal väčšiu batériu. Ak plánujete svoje zariadenie používať veľmi často počas dňa, možno budete musieť zostať v blízkosti nabíjačky.

4.

“Zaráža ma, že toľko ľudí hodnotí tento telefón veľmi dobre, keď je to jeden z najhorších telefónov z užívateľského hľadiska.” Na papieri je to šelma, ale v skutočnom svete dostávam väčšiu rýchlosť z hádzania kameňov.

Na tomto zariadení som našiel niekoľko príjemných vecí, ako je kvalita obrazovky a zostavy. Väčšinu výhod tohto telefónu však zabilo používateľské rozhranie spoločnosti Samsung a zlá správa RAM, ktoré ešte nemusia byť adresami. “ Užívateľ – oconnell84 (Zdroj)

Skúsenosti používateľov sú vždy dôležité, takže niekedy stojí za to pozrieť sa do špecifikácií a zistiť, či je zariadenie pre vás to pravé. Cestou boli však zaznamenané niektoré „príjemné veci“ o telefóne.

Negatívne recenzie

Okraj S6

1.

“Moja predpoveď … Galaxy s6 bude prvým flopom v dlhom rade brilantných úspechov spoločnosti Samsung. Ľudia, ak niečo naozaj chcete, odporúčam vám počkať 3 alebo 4 mesiacov. Tento telefón má osud. Jeho osudom je stať sa poskytovateľom freebie pre nových predplatiteľov a bezplatnou aktualizáciou pre súčasných predplatiteľov. Samsung a poskytovatelia zistia, že majú sklady plné drahých tehál a budú sa ich zúfalo snažiť vyložiť. Ľudia preto vydržte a ušetrite svoje peniaze. Peniaze je v dnešnej dobe dosť ťažké zarobiť a vyhodiť tieto peniaze týmto znížením ratingu peňazí jednoducho nedáva fiškálny zmysel. “ Používateľ – ILWU13 (Zdroj)

Je spravodlivé povedať, že tento používateľ na S6 veľmi nezapôsobil. Možno to nepredstavuje najväčší skok v technológiách, ale stále je to relatívne výkonný telefón.

2.

“Je načítaný a myslím, že je nabitý svinstvom spoločnosti Google.” Dobrý smútok. Sapping, otravné, neustále vyskakujúce, neustále aktualizované, nikdy nepoužité svinstvá. Ak chcem Knihy Google Play, stiahnem si to! Alebo stojan Google Play. Kto to sakra chce ??? Samozrejme, aby sme si nevyberali iba Google … Spoločnosť Samsung odviedla svoj podiel na svinskom bombardovaní. “ Používateľ – FFS2015 (Zdroj)

Bloatware

Okrem batérie sa zdá, že väčšina používateľov je s hardvérom celkom spokojná. Dnes je to bloatware, s ktorým používateľ nie je spokojný. Aplikácie a ich ikony môžete kedykoľvek deaktivovať, ale je skutočne nepríjemné vidieť veľa zbytočných predinštalovaných aplikácií, ktoré zaberajú miesto. (Najmä preto, že zariadenie nemá miesto pre externú pamäť.)

3.

“Mal som veľa problémov so softvérom a chcel som to vrátiť, ale potom sa mi rozbila obrazovka.” Teraz mi nikto nepomôže bez toho, aby mi naúčtoval 250 dolárov. Ak si Samsung tento telefón nepamätá, nikdy si od neho nekúpim ďalší. “ Používateľ – Crcgz8 (Zdroj)

Tu je ďalší používateľ, ktorý mal problémy so softvérom a potom so samotným hardvérom. Problémy so softvérom sa zdajú byť celkom bežné, je však nepravdepodobné, že by ste mali problémy s obrazovkou.

4.

“Dobre postavený telefón s hlavnou chybou: V súčasnosti funguje ako odpad. Mapy Google zlyhali 5 krát pod a 1 minútu. SMS zobrazovala chybné znaky. Veľmi prechodný prechod na obrazovku. Obnovil som telefón na výrobné nastavenia. Stále gýčové. Pre telefón, ktorý je 3 týždňov stará, jej výkonnosť nespĺňa náklady. 1 hviezda určite; keby som bol šťastný, nebol by som tu, ako naposledy 3 telefóny s Androidom (žiadny Samsung) boli dobre postavené a vydržali každý chvíľu. “ Používateľ – s_p_u_d_n_i_k (Zdroj)

Začína tu vznikať spoločná téma, ktorá vykresľuje úplne iný obraz pozitívnych pocitov uvedených vyššie. Telefón bol aktualizovaný, aby odstránil mnoho problémov, s ktorými sa prví osvojitelia stretli, ale v prvom rade tam nemali byť.

5.

„Nemôžem podceniť, ako som sklamaný zo spoločnosti Samsung, že som tento podvodný produkt poskytol konzumujúcej verejnosti. Žiadna vyberateľná batéria alebo slot na kartu SD (ako v predchádzajúcich modeloch), menšia batéria s prakticky žiadnou výdržou batérie (horšia ako ktorýkoľvek predchádzajúci smartphone, ktorý vlastním) a dizajn so sklom! Ten, kto sa rozhodol uviesť toto do výroby, by mal byť okamžite prepustený. Poškodili ste meno svojej spoločnosti a natrvalo ste zmenili môj budúci nákup akéhokoľvek produktu Samsung. Jedinou dobrou kvalitou tohto zariadenia je jeho fotoaparát. Je to vynikajúce. ” Užívateľ – tonywf (Zdroj)

Aký spôsob, ako skončiť. Označenie produktu za podvodné je extrémne tvrdé, ale zdá sa, že takto sa niektorí používatelia cítili vzhľadom na problémy, s ktorými sa telefón stretával pri prvom vydaní.

Záver

S vydaním nového Galaxy S7, starší model okamžite zlacnel. Na trhu s použitými produktmi je k dispozícii aj ďalšie množstvo, pretože ľudia pri inovácii chcú ušetriť, takže pri nákupe je tu veľa výhodných ponúk.

Stojí za to mať na pamäti, že životnosť batérie bude vždy problémom, takže nečakajte, že S6 vydrží, ak ju plánujete veľa používať po celý deň. Je to stále skvelé zariadenie, ale zdá sa, že majitelia nie sú tak jednotní, ako by ste si mohli myslieť.

Čo si myslíš o Galaxy S6? Ste v pokušení ho získať? Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch alebo nás môžete kontaktovať prostredníctvom Facebook alebo Twitter.

Odporúčaný kredit obrázku