12 technických darčekov, ktoré si môžete kúpiť do 20 dolárov

12 technických darčekov, ktoré si môžete kúpiť do 20 dolárov 1

Mať priateľa milujúceho technológie bude vždy dobrá vec.

Kedykoľvek budete mať akékoľvek otázky týkajúce sa telefónov, tabletov, počítačov a akýchkoľvek pomôcok, budete sa mať vždy na koho spoľahnúť, a budete sa mať s kým porozprávať o najnovších technologických aktualizáciách a vydaniach.

Ako teda lepšie poďakovať, ako mu na oplátku dať dobrý technologický darček?

Vidíte, vybrať darček pre tohto priateľa je náročný alebo dokonca desivý čin. Nemali by ste ani tušenie, či sa im to bude páčiť alebo nie, ak si nebudete dávať veľký pozor. A nielen to, často sa budete musieť vysporiadať aj s vysokými cenami. Fuj!

Teraz je otázkou: „Môžete si skutočne kúpiť darček, ktorý stojí za to dať svojmu technologicky žijúcemu priateľovi bez toho, aby ste prelomili banku?“

Stavíte sa, že môžete! Pretože sme ich pre vás pripravili. Tu je 12 úžasných technických darčekov, ktoré môžete rozdať do 20 dolárov a ktoré budú úplne milovať.

Musíte si prečítať: 12 úžasných darčekov pre hlupákov a technických mágov

Najlepšie technické darčeky, ktoré si môžete kúpiť, do 20 dolárov

Najlepšie technické darčeky do 20 dolárov

1. Rozdeľovač slúchadiel Kikkerland

Technické darčeky do 20 dolárov: rozdeľovač slúchadiel KikkerlandPodeľte sa o svoju hudbu pomocou tohto rozdeľovača slúchadiel

Mali ste niekedy ten čas, keď by ste sa chceli s niekým podeliť o hudbu, ktorú počúvate, bez toho, aby ste sa museli vzdať jedného z vašich slúchadiel? Tu je vaša odpoveď. To umožní akejkoľvek osobe zdieľať svoju zvukovú stopu spolu s ďalšími dvoma púčikmi bez toho, aby sa museli vzdať slúchadla do uší (slovná hračka nie je určená).

Tento rozdeľovač slúchadiel Kikkerland vám umožní zdieľať vašu hudbu s dvoma samostatnými konektormi pre slúchadlá, vďaka ktorým bude počúvanie hudby zábavnejšie a vzrušujúcejšie.

To môže byť tiež užitočné, aby ste sa vyhli nepríjemnému súrodeneckému pohybu, keď z ničoho nič dostanete slúchadlo, aby mohli počúvať aj váš zvuk. Stačí im nájsť peknú sadu slúchadiel a použiť tento rozdeľovač a problém je vyriešený.

Kúpiť na Amazon

2. Bluetooth slúchadlá Otium

Technické darčeky do 20 dolárov: Bluetooth slúchadlá OtiumPočúvajte akúkoľvek skladbu so slúchadlami Otium

Už ste niekedy chceli ísť bezdrôtovo, ale nemáte dostatok guráže na používanie nezabezpečených Airpodov?

Prečo to nepochopíš? Bezdrôtové Bluetooth ucho Otium s popruhom pre väčšiu bezpečnosť. Vyriešia sa tým dva problémy – jeden, môžete ísť na zvyšok dňa bez toho, aby ste sa museli obávať straty slúchadla; a dva, nemuseli by ste riešiť to, že by ste museli rozmotávať tri stopy drôtu v momente, keď ho vytiahnete z vrecka.

A akonáhle skončíte s hudbou, už ich nemusíte uchovávať. Nechajte ho visieť na krku rovnako ako chladný surferový frajer s uterákmi na tvár.

Kúpiť na Amazon

3. Cocoon GRID-IT! Organizér príslušenstva

Technické darčeky do 20 dolárov: CocoonZorganizujte si svoje veci pomocou Cocoonu

Technik by samozrejme nebol úplný bez svojho príslušenstva. Potrebuje mať slúchadlá, napájaciu banku, nabíjačky, dongle, flash disky a telefón, aby mu vydržali celý deň. A niekedy, keď máte toľko vecí, je ťažké zorganizovať si veci. Prečo mu nedáte jeden z nich, aby mal veci usporiadané po celý deň?

A dodáva sa to tiež v niekoľkých farbách.

Kúpiť na Amazon

4. Rozdeľovač slúchadiel na kľúče Elago

Technické darčeky do 20 dolárov: Kľúčenka Elago na rozdelenie slúchadielRozdeľovač slúchadiel Elago s kľúčenkou

Ďalší rozdeľovač slúchadiel. Ale tento je iný, pretože tento má slučku, ktorú môžete okrem iného použiť na pripojenie k iným veciam, ako je napríklad kľúč. Pretože zdieľanie je kľúčom k šťastiu. Pochopili ste to? Predovšetkým je to úplne technologický darček, ktorý stále dáva.

Kúpiť na Amazon

5. Powerbank AUKEY

Technické darčeky do 20 dolárov: Powerbank Aukey 10 000 mAhPower Up w/ Aukey 10 000 mAh Powerbank

Technik potrebuje na to, aby zostal funkčný, iba dve veci: jednu, svoje pomôcky a dve, silu … VEĽA a VEĽA sily? Prečo mu jednoducho nedáte ruku a nedáte mu powerbanku AUKEY s kapacitou 10 000 mAh?

Je to tiež malé a praktické. Zmestí sa vám rovno do vreciek a vo vašom batohu nezaberie veľa miesta.

Za cenu nižšiu ako 20 dolárov je to absolútna ponuka technických darčekov.

Kúpiť na Amazon

6. Samsung BAR Plus 32 GB

Technické darčeky do 20 dolárov: 32 GB flash disk SamsungUložte svoje súbory na Samsung BAR Plus

Každý si zaslúži mať zariadenie, ktoré dokáže okamžite a neustále presúvať súbory, aj keď nemá stabilné internetové pripojenie. A čo je lepšie zariadenie ako testovaný a osvedčený flash disk zo starej školy?

Kúpiť na Amazon

7. Reproduktor Insiq

Technické darčeky do 20 dolárov: mikro reproduktor InsiqPočúvajte hlasnú hudbu pomocou reproduktora Insiq Micro

Kto by nechcel vytiahnuť prenosný reproduktor BlueTooth a spestriť si tak peknú noc na pláži? A komu by sa nepáčilo, keď má tento reproduktor Bluetooth takmer rovnakú veľkosť ako štvrtina? Prečo si nezoženiete jedného, ​​aby ste zistili, či je to skutočne pravda?

Kúpiť na Amazon

8. Bezdrôtová nabíjačka RAVPower

Technické darčeky do 20 dolárov: Bezdrôtová nabíjačka RAVPowerRýchle nabíjanie pomocou bezdrôtovej nabíjačky RAVPower

Láska k inováciám je to, čo definuje techniku. Technický človek miluje inovácie a technológie. A čo je inovatívnejšie ako nabíjanie telefónu bez káblov?

Veľa smartphones v dnešnej dobe prichádzajú s možnosťou bezdrôtového nabíjania. Takmer nikto z nich však neprichádza s bezdrôtovou nabíjačkou hneď po vybalení. Z tohto dôvodu má mnoho používateľov tendenciu dohliadať na túto funkciu alebo na ňu dokonca úplne zabudnúť.

Všetci vieme, že sa to bude vášmu priateľovi páčiť, tak prečo mu to jednoducho nedáte? Dopekla, pretože je to 10,99 dolárov, môžete dokonca získať dve a jednu si vyskúšať na vlastnej koži.

Kúpiť na Amazon

9. Bezdrôtová nabíjačka Anker

Technické darčeky do 20 dolárov: Bezdrôtová nabíjačka AnkerZostaňte v pohode s čiernou bezdrôtovou nabíjačkou Anker

V zásade v rámci rovnakej kategórie ako predchádzajúci záznam ponúka táto bezdrôtová nabíjačka Anker rovnakú funkciu ako všetky bezdrôtové nabíjačky mínus vysoká cena.

Je schopný rýchleho nabíjania 10 W pre Samsung Galaxy telefóny, kým iPhony dostávajú 5-W nabíjanie, ktoré je o 10% rýchlejšie ako v iných dokoch pre bezdrôtové nabíjanie.

Kúpiť na Amazon

10. Micro Arcade Pacman

Technické darčeky do 20 dolárov: Micro ArcadeBavte sa s Pacman Micro Arcade

Skutočný technik by teraz chcel len získať to najlepšie z najnovších technológií, ale musí tiež ochutnať tie, ktoré už boli roky pozadu, aby to skutočne ocenil.

A čo je lepšie, ako si to vyskúšať prostredníctvom hry?

Nechá váš priateľ ochutnať esenciu 80. rokov s touto mikro arkádou s kráľom arkád? Sám Pacman! Toto môže byť dokonca kráľ všetkých technologických darčekov!

Kúpiť na Amazon

11. Remienok Spigen RA100 pre AirPods

Technické darčeky do 20 dolárov: popruh AirpodMilujte svoju hudbu pomocou bieleho popruhu Airpod

Tri slová: Udržuje. Airpody. V bezpečí.

A aby som povedal, nie, toto nie je drôt. Jedná sa iba o popruh, ktorý by pripevnil každý Airpod a potom zostal bez povšimnutia, pretože spočíva na vašom zátylku. Toto je jeden z technologických darčekov, ktoré sú úplne použiteľné a radi by ste ich dostali.

Pomohlo by to pri úplnom páde na zem, keď vám Airpods vykĺznu z ušného lalôčika. Takže sa nebudete musieť báť, keď pracujete, beháte alebo si len jednoducho búchate hlavu o hudbu.

Kúpiť na Amazon

12. Univerzálny stojan na slúchadlá Bluelounge Posto

Technické darčeky do 20 dolárov: stojan na slúchadlá BlueloungeBiely stojan na slúchadlá Bluelounge

Už ste niekedy navštívili miesto svojho priateľa a videli ste jeho neoceniteľné slúchadlo, ktoré tam ležalo na stole spolu so všetkými ostatnými druhmi neporiadku a jeho drôt bol zamotaný ako zmätený pytón?

Potom by to mohlo byť len riešenie.

Tento stojan na slúchadlá Bluelounge Posto sa postará o to, aby vaše slúchadlá boli upratané a dobre udržiavané. Jeho silikónová opierka sa ohýba podľa kriviek vašich slúchadiel, aby nespôsobila ani jedno poškriabanie.

Kúpiť na Amazon

Ľudia sa tiež pýtajú

Kde kúpiť technické darčeky do 20 dolárov?

Tieto darčeky je možné zakúpiť prostredníctvom Amazon. Odkazy sú uvedené v spodnej časti každého záznamu.

Komu môžete tieto technické darčeky darovať?

Môžete ich darovať rodinným príslušníkom a priateľom, ktorí milujú technológie. A dokonca aj tým, ktorí nie!

Sú to jediné dostupné položky?

Nie! Ak ste dostatočne usilovní, k dispozícii je množstvo položiek do 20 dolárov. Ale napriek tomu sme ich používali!

Technické darčeky do 20 dolárov – urobte veci zábavnými a lacnými

Ak potrebujete darček pre svojich priateľov, ktorí milujú technológie a gadget, môžete vždy dostať jeden z týchto darov, ktoré navrhujeme Amazon.

Aj keď väčšina ľudí verí, že potrebujú rozbiť banku a kúpiť si akékoľvek položky súvisiace s technológiou, nie je to vždy tak, pretože vyššie uvedené položky uvádzame pod 20 dolármi a niektoré dokonca až za 10 dolárov! Aké úžasné to je ?!

Nezabudnite, že ak sú to skutočne vaši priatelia, nevadila by im cena ani vec, ktorú by ste za ne dostali. Koniec koncov, je to myšlienka, ktorá sa počíta, nie? Tak sa vybláznite a pošlite im čokoľvek, čo by uspokojilo ich náladu!

Ak máte vo svojej mysli ďalšie položky, podeľte sa o to v nižšie uvedených komentároch.

Odporúčané obrázkové kredity