Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

12 sp├┤sobov, ako propagova┼ą svoju udalos┼ą pomocou soci├ílnych m├ędi├ş

<img class = "alignright native-lazyload-js-fallback" style = "margin-left: 5px; margin-right: 5px;" title = "social media like" alt = "social media like” width = ÔÇŁ190 ÔÇ│ height =ÔÇŁ 166 ÔÇ│ loading = ÔÇŁlatÔÇŁ src = ÔÇŁhttps://www.socialmediaexaminer.com/images/how-to-pose. png ÔÇŁ> ─îi u┼ż pl├ínujete skuto─Źn├║ udalos┼ą (napr├şklad konferenciu, tweetup alebo politick├ę zhroma┼żdenie) alebo virtu├ílnu udalos┼ą (napr├şklad webin├ír alebo telekonferenciu), Soci├ílne m├ędi├í m├┤┼żu by┼ą lacn├Żm a n├íkladovo efekt├şvnym sp├┤sobom, ako vybudova┼ą vzru┼íenie, zaplni┼ą miesta a zmeni┼ą jednorazov├ę stretnutie na opakuj├║cu sa udalos┼ą.,

Trik spo─Ź├şva v tom, ak├ę n├ístroje soci├ílnych m├ędi├ş pou┼żi┼ą a kedy ich pou┼żi┼ą. Tento ─Źl├ínok obsahuje 12 u┼żito─Źn├Żch tipov pre soci├ílne m├ędi├í, ktor├ę maj├║ pom├┤c┼ą va┼íim udalostiam za┼żiari┼ą.

Prv├Żm krokom je informova┼ą ─żud├ş o va┼íej udalosti, vyberte ho v kalend├íri a

Zaregistrujte sa. Tu je hern├Ż pl├ín:

# 1: Propagujte svoju udalos┼ą Twitter

Existuje mnoho sp├┤sobov, ako m├┤┼żete pou┼żitie Twitter vytvori┼ą povedomie. Mnoho konferenci├ş a udalost├ş m├í svoje vlastn├ę zna─Źky hash, napr├şklad # smss10 alebo #moutubeup. Neexistuje ┼żiadna m├ígia pri vytv├íran├ş jedin├ęho za─Źnite pou┼ż├şva┼ą hashtag na v┼íetky s├║visiace tweety a povzbudzujte ostatn├Żch, aby robili to ist├ę, ke─Ć hovoria o va┼íej udalosti.

ONE Povzbudzujte ─żud├ş, aby si tweetovali v├í┼í hashtag A ┼í├şrte slovo, osla─Ćte obchod vo─żnou kartou, cenou dver├ş alebo in├Żm rozdan├şm za ┼í┼ąastn├Ż hashtag.

Ak je va┼ía udalos┼ą dostato─Źne ve─żk├í, daj mu jeho Twitter ├║─Źet ako @Blogworld alebo @socialmediaFTW, ktor├ę sl├║┼żia ako ÔÇ×hor├║ca linkaÔÇť pre slu┼żby z├íkazn├şkom a zv├Ż┼íi┼ą d├┤veryhodnos┼ą udalosti.

Zmiešajte svoje tweety zmenou správy.

Neust├íle zdvojn├ísobujte, ┼że va┼ía udalos┼ą bude ob┼ąa┼żova┼ą niektor├Żch va┼íich sledovate─żov mix– Na oznamovanie nov├Żch sponzorov, re─Źn├şkov, otvoren├ęho baru alebo na kladenie ot├ízok, ktor├ę m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri formovan├ş udalosti, pou┼żite tweety.

A kone─Źne, Po┼żiadajte ─żud├ş, aby sa o va┼íu udalos┼ą podelili jednoduchou fr├ízou ÔÇ×Pros├şm, RT!ÔÇť V├Żsledky v├ís prekvapia. Nepreh├í┼łajte to; Nechce┼í sa zda┼ą z├║fal├Ż, v┼íak?

Nezabudnite sa pozrie┼ą na pr├şspevok Cindy Kingovej, ktor├Ż v├ím poskytne ─Ćal┼íie n├ípady.

# 2: Propagujte svoju udalos┼ą Facebook

Ur─Źite m├┤┼żete aktualizova┼ą svoj stav pomocou spr├ív o svojej udalosti, ale nezabudnite Facebook Udalosti ako napr Facebook Guru Mari Smith to naz├Żva ÔÇ×jedn├Żm z najmocnej┼í├şch n├ístrojov na platformeÔÇť.

Na┼íiel som ├║spech najprv vytvorte str├ínku udalosti a potom vytvorte ÔÇ×Facebook Udalos┼ą ÔÇť. To je u┼żito─Źn├ę najm├Ą vtedy, ak m├íte opakuj├║ce sa udalosti, napr├şklad v├Żro─Źn├║ konferenciu alebo tweetup, preto┼że v├ím to pom├┤┼że vybudova┼ą z├íklad┼łu fan├║┼íikov v priebehu ─Źasu,

12 sp├┤sobov, ako propagova┼ą svoju udalos┼ą pomocou soci├ílnych m├ędi├ş 1

Str├ínka pre va┼íu udalos┼ą pri┼ąahuje fan├║┼íikov.

─Äal┼íie v├Żhody vytvorenia Facebook str├ínka obsahuje:

Na svoju webov├║ str├ínku, blog alebo in├║ webov├║ str├ínku m├┤┼żete prida┼ą ozna─Źenie ÔÇ×P├í─Źi sa miÔÇť propagujte svoju paz├║rik, M├┤┼żete pozva┼ą fan├║┼íikov a priate─żov do marca vo Washingtone. M├┤┼żete vytiahnu┼ą cie─ż Facebook spr├ívy pre oslovi┼ą ─żud├ş mimo va┼íej siete ktor├ş by mali z├íujem o va┼íe miesto Save the Whales.

Mari Smith sa ponor├ş hlb┼íie do svojho postu,

# 3: Propagujte svoju udalos┼ą cez LinkedIn

Propagujte obchodn├ę funkcie pomocou udalost├ş na LinkedIn, aby ste sa dostali do va┼íej profesion├ílnej siete. Ako Lewis Howes zd├┤raz┼łuje vo svojom vynikaj├║com pr├şspevku, ÔÇ×Ke─Ć niekto potvrdil svoju ├║─Źas┼ą na va┼íej udalosti, objav├ş sa v dom├ícom profile v┼íetk├Żch ─żud├ş, s ktor├Żmi je dan├í osoba spojen├í, a spr├ívu v├ím po┼íle.ÔÇť

Vytvorenie udalosti na LinkedIn je jednoduch├ę a ─żahk├ę. Po dokon─Źen├ş tejto ├║lohy je rovnako ─żahk├ę pozva┼ą a┼ż 50 ─żud├ş z va┼íej siete LinkedIn. Zobraz├ş sa tie┼ż pri vyh─żad├ívan├ş udalost├ş.

# 4: Propagujte svoju udalos┼ą prostredn├şctvom svojho blogu

─îi u┼ż prostredn├şctvom existuj├║ceho blogu alebo blogu vytvoren├ęho ┼ípeci├ílne pre va┼íe stretnutie vytv├íra┼ą publik├ície, ktor├ę vyhlasuj├║ udalos┼ą, vy┼żaduj├║ predn├í┼íaj├║cich a sponzorsk├ę pr├şle┼żitosti. Sledujte pr├şspevky host├ş od moder├ítorov, ktor├ş by mali by┼ą v─Ća─Źn├ş za pr├şle┼żitos┼ą oslovi┼ą ┼íir┼íie publikum (a ukradn├║┼ą ─żud├ş, ktor├ş sa mohli z├║─Źastni┼ą s├║┼ąa┼żn├Żch akci├ş!).

# 5: Ďalšie miesta na trhu online

Existuje ve─ża kalend├írov online a svoju udalos┼ą by ste mali uvies┼ą v ka┼żdom, ─Źo sa zd├í by┼ą vhodn├ę.

Miestne noviny, telev├şzne kan├íly a webov├ę str├ínky rozhlasov├Żch stan├şc s├║ ─Źasto kalend├írom udalost├ş, ktor├ę pon├║kaj├║ bezplatn├ę publik├ície. Tweetvite je webov├í str├ínka na propag├íciu a u─Źenie sa o tweetoch a Memorable je jedn├Żm z mnoh├Żch webov├Żch str├ínok, na ktor├Żch m├┤┼żete uvies┼ą zoznam v┼íetk├Żch druhov stretnut├ş.

# 6: N├ístroje na marketing a registr├íciu udalost├ş

Pri online registr├ícii va┼íej udalosti nie je potrebn├ę znovu objavova┼ą bicykel. Eventbrite je ve─żmi popul├írny n├ístroj pre soci├ílne m├ędi├í a spolo─Źnos┼ą Constant Contact, popul├írna spolo─Źnos┼ą pre e-mailov├Ż marketing, ned├ívno vst├║pila na trh so svoj├şm konkuren─Źn├Żm produktom.

Pomocou t├Żchto n├ístrojov m├┤┼żete Vytvorte a predajte svoju udalos┼ą a dokonca zbierajte platby s registr├íciou. Registra─Źn├Ż formul├ír sa nach├ídza na webovej str├ínke spolo─Źnosti udalosti a m├┤┼że by┼ą integrovan├Ż do v├í┼ího webu alebo blogu.

N├ístroje na zdie─żanie umo┼ż┼łuj├║ ├║─Źastn├şkom uverej┼łova┼ą pr├şspevky na Facebook a Twitter, ktor├ę generuj├║ f├ímy a generuj├║ ─Ćal┼íie z├íznamy.

To, ┼że sa va┼ía udalos┼ą za─Źala, e┼íte neznamen├í, ┼że marketing skon─Źil! Ak propagujete dobrodru┼żstvo cel├Ż de┼ł, ako je napr├şklad v├Żstava lod├ş alebo umenie v parku, ─żudia bud├║ chodi┼ą a odch├ídza┼ą cel├Ż de┼ł. Udr┼żujte vzru┼íenie a pe┼íiu dopravu na vysokej ├║rovni klepnut├şm na soci├ílne m├ędi├í neskoro v noci,

# 7: Foursquare a Gowalla

12 sp├┤sobov, ako propagova┼ą svoju udalos┼ą pomocou soci├ílnych m├ędi├ş 2

Udalosti na Foursquare podnecuj├║ ├║─Źastn├şkov k zdie─żaniu.

Vytvorenie udalosti v Firme alebo Gowallay ni─Ź nestoj├ş ├║─Źastn├şci, ktor├ş s├║ aktualizovan├ş aplik├íciami zalo┼żen├Żmi na polohe, to chc├║ Zaregistrujte sa na svoju akciu a z├şskajte ─Ćal┼íie body!

Preto┼że mnoh├ş sp├íjaj├║ svoju ─Źinnos┼ą Foursquare a Gowalla s Twitter a FacebookCHeck-iny siahaj├║ ─Ćaleko za prv├Żch pou┼ż├şvate─żov webov├Żch aplik├íci├ş,

M├┤┼żete urobi┼ą ve─ża Zv├Ż┼íte po─Źet registr├íci├ş pridan├şm zna─Źiek a stolov├Żch obrazoviek, ktor├ę ─żu─Ćom pripom├şnaj├║ registr├íciua e┼íte slad┼íie rie┼íenie s n├íhodn├Żm poplatkom alebo rozdan├şm.

# 8: Pou┼żite tieto zna─Źky hashtag!

12 sp├┤sobov, ako propagova┼ą svoju udalos┼ą pomocou soci├ílnych m├ędi├ş 3

Hashtagy u─żah─Źuj├║ vyh─żad├ívanie, vyh─żad├ívanie a zapam├Ątanie va┼íej udalosti.

─Żudia bud├║ tweetova┼ą nezabudnute─żn├ę linky z va┼íej udalosti, tak uistite sa, ┼że to v┼íetci vedia Twitter hashtag: Vlo┼żte ju do svojej literat├║ry, do menoviek a ozn├ímte ju po─Źas ├║vodn├ęho prejavu.

Ak chcete z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o tom, ako pou┼ż├şva┼ą zna─Źky hashtag, pre─Ź├ştajte si pr├şspevok Adama Vincenziniho.

# 9: ┼Żiv├ę blogovanie

Ak organizujete konferenciu, m├┤┼że to st├í┼ą za to Uskuto─Źnite nejak├ę ÔÇ×┼żiv├ę vysielanieÔÇť blogu, Namiesto toho, aby si robili pozn├ímky, po┼żiadajte ich, aby si robili pozn├ímky priamo v blogovom pr├şspevku a zverejnili ich hne─Ć po skon─Źen├ş rel├ície.

# 10: Obr├ízok hovor├ş tis├şc slov

Aj ke─Ć s├║ fotografie spolo─Źnosti Twitpics a iPhone dobr├ę a zdie─żate─żn├ę, na de┼ł si najmite fotografa. Ak si to nem├┤┼żete dovoli┼ą, m├┤┼żete zv├í┼żi┼ą v├Żmenu pasu zdarma. Uistite sa, ┼że ste sa zhodli na tom, kto vlastn├ş obr├ízky a ako sa daj├║ pou┼żi┼ą. online na propag├íciu tejto a bud├║cich udalost├ş.

# 11: Myšlienky na video

Existuje ve─ża sp├┤sobov, ako pou┼żi┼ą video na va┼íu udalos┼ą: r├Żchle rozhovory s ├║─Źastn├şkmi a re─Źn├şkmi na Flip kamer├ích, zaznamenan├ę rel├ície alebo ┼żiv├ę vysielanie udalosti s UStream.tv.

Po z├íblesku ├║spe┼ín├ęho komiksu, fazule na ve─Źeru alebo Tri pre Cure zmizne, je ─Źas vr├íti┼ą sa do pr├íce.

Vytvorte blogov├Ż pr├şspevok z va┼íich ├║vah o tom, ako vyzerala udalos┼ą, o tom, ─Źo ste sa nau─Źili, a dokonca o tom, ako m├┤┼że by┼ą t├í ─Ćal┼íia ┼ąa┼ż┼íia. Vy┼żiadajte si pripomienky a n├ívrhy v poli pre koment├íre. Uverejnite pr├şspevok podobn├Ż v├í┼ímu Facebook a povzbudzujte fan├║┼íikov a priate─żov, aby tam zanechali aj koment├íre.

Nahrajte svoje fotografie do flickr a ─Ćal┼íie weby na zdie─żanie fotografi├ş a uistite sa, ┼że ste im dali vhodn├ę n├ízvy, popisy a ┼ít├ştky. Licenciu Creative Commons pou┼żite na to, aby ste ich v najv├Ą─Ź┼íej mo┼żnej miere mohli zdie─ża┼ą.

Po dokon─Źen├ş odovzd├ívania fotografi├ş do Facebook uistite sa ozna─Źte ka┼żd├ęho, koho pozn├íte, a po┼żiadajte ho, aby ÔÇ×vyplnil pr├ízdneÔÇť ozna─Źen├şm niekoho in├ęho, To m├┤┼że ma┼ą v├şrusov├Ż efekt, preto┼że ─żudia radi vidia obr├ízky seba a svojich priate─żov a v┼íetk├Żch vzia┼ą sp├Ą┼ą k svojim Facebook side.

Odovzdajte video do YouTube, Facebook a ─Ćal┼íie weby na zdie─żanie videa. Po┼żiadajte predn├í┼íaj├║cich, aby sa podelili o svoje fotografie. na Slideshare, op├Ą┼ą s pr├şslu┼ín├Żmi zna─Źkami, n├ízvami a odkazmi.

Nepochybne existuje viac webov├Żch str├ínok a techn├şk na propag├íciu va┼íej udalosti prostredn├şctvom soci├ílnych siet├ş. Ktor├ę platformy pou┼ż├şvate, ktor├ę techniky sa uk├ízali ako zvl├í┼í┼ą ├║─Źinn├ę a Ako ste vytvorili nad┼íenie a obsadenie miest na poslednom podujat├ş?

Table of Contents