12 sp├┤sobov, ako preda┼ą svoje podujatie na soci├ílnych sie┼ąach

<img class = "alignright native-lazyload-js-fallback" style = "margin-left: 5px; margin-right: 5px;" title = "social media like" alt = "social media like" width = ÔÇŁ190 ÔÇ│ height =ÔÇŁ 166 ÔÇ│ loading = ÔÇŁleniv├ŻÔÇŁ src = ÔÇŁhttps://www.socialmediaexaminer.com/images/how-to-pose. png ÔÇť> ─îi u┼ż pl├ínujete udalos┼ą v skuto─Źnom svete (ako je konferencia, tweetup alebo politick├ę zhroma┼żdenie) alebo virtu├ílnu udalos┼ą (ako webin├ír alebo teleclass), Soci├ílne m├ędi├í m├┤┼żu by┼ą lacn├Żm a n├íkladovo efekt├şvnym sp├┤sobom, ako vybudova┼ą vzru┼íenie, obsadi┼ą miesta a zmeni┼ą jednorazov├ę stretnutie na opakuj├║cu sa udalos┼ą.,

Trik spo─Ź├şva v tom, ak├ę n├ístroje soci├ílnych m├ędi├ş je potrebn├ę pou┼żi┼ą a kedy ich pou┼żi┼ą. Tento ─Źl├ínok obsahuje 12 u┼żito─Źn├Żch tipov pre soci├ílne m├ędi├í, ktor├ę maj├║ pom├┤c┼ą ┼żiarom va┼íich udalost├ş.

Prv├Żm krokom je informova┼ą ─żud├ş o va┼íej udalosti, ozna─Źte ho vo svojom kalend├íri a

Zaregistrujte sa. Tu je hern├Ż pl├ín:

# 1: Propagujte svoju udalos┼ą Twitter

Existuje mnoho sp├┤sobov, ako m├┤┼żete pou┼żitie Twitter vytvori┼ą povedomie. Mnoho konferenci├ş a udalost├ş m├í svoje vlastn├ę zna─Źky hash, napr├şklad # smss10 alebo #moutubeup. Neexistuje ┼żiadne k├║zlo na vytvorenie iba za─Źnite pou┼ż├şva┼ą hashtag na v┼íetky s├║visiace tweety a povzbudzujte ostatn├Żch, aby robili to ist├ę, ke─Ć hovoria o va┼íej udalosti.

povzbudi┼ą ─żud├ş, aby tweetovali v├í┼í hashtag A ┼í├şrte slovo, osla─Ćte obchod vo─żn├Żm vstupom, cenou za dvere alebo in├Żm rozdan├şm za ┼í┼ąastn├ę hashtag.

Ak je va┼ía udalos┼ą dostato─Źne ve─żk├í, daj mu jeho Twitter ├║─Źet ako @Blogworld alebo @socialmediaFTW, ktor├ę sl├║┼żia ako ÔÇ×hor├║ca linkaÔÇť pre slu┼żby z├íkazn├şkom a zv├Ż┼íi┼ą d├┤veryhodnos┼ą udalosti.

Zmie┼íajte svoje tweety udalost├ş zmenou spr├ívy.

Neust├íle zdvojovanie, ┼że va┼ía udalos┼ą sa bl├ş┼żi, ob┼ąa┼żuje niektor├Żch va┼íich sledovate─żov mix– Na oznamovanie nov├Żch sponzorov, re─Źn├şkov, otvoren├ęho baru alebo na kladenie ot├ízok, ktor├ę m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri formovan├ş udalosti, pou┼żite tweety.

kone─Źne, po┼żiadajte ─żud├ş, aby sa o va┼íu udalos┼ą podelili jednoduchou fr├ízou ÔÇ×Pros├şm, RT!ÔÇť V├Żsledky v├ís ohromia. Len to nepreh├í┼łajte; Nechce┼í sa zda┼ą z├║fal├Ż, v┼íak?

Nezabudnite sa pozrie┼ą na pr├şspevok Cindy Kingovej, ktor├Ż v├ím poskytne ─Ćal┼íie n├ípady.

# 2: Propagujte svoju udalos┼ą Facebook

Ur─Źite m├┤┼żete aktualizova┼ą svoj stav pomocou spr├ív o svojej udalosti, ale neprehliadnite Facebook Udalosti, ktor├ę Facebook Guru Mari Smith to naz├Żva ÔÇ×jedn├Żm z najmocnej┼í├şch n├ístrojov na platformeÔÇť.

Na┼íiel som ├║spech do najprv vytvorte str├ínku udalosti a potom vytvorte ÔÇ×Facebook Udalos┼ą ÔÇť. To je u┼żito─Źn├ę najm├Ą vtedy, ak m├íte opakuj├║ce sa udalosti, napr├şklad v├Żro─Źn├║ konferenciu alebo tweetup, preto┼że v├ím to pom├┤┼że vybudova┼ą z├íklad┼łu fan├║┼íikov v priebehu ─Źasu,

Str├ínka pre va┼íu udalos┼ą pri┼ąahuje fan├║┼íikov.

─Äal┼íie v├Żhody vytvorenia Facebook str├ínka obsahuje:

  • Na svoju webov├║ str├ínku, blog alebo in├║ webov├║ str├ínku m├┤┼żete prida┼ą ozna─Źenie ÔÇ×P├í─Źi sa miÔÇť propagujte svoju paz├║rik,
  • Na marec vo Washingtone m├┤┼żete pozva┼ą fan├║┼íikov a priate─żov.
  • M├┤┼żete vytiahnu┼ą cie─ż Facebook ozn├ímenia do oslovi┼ą ─żud├ş mimo va┼íej siete ktor├ş by mali z├íujem o va┼íe miesto Save the Whales.

Mari Smith sa presúva hlbšie do svojho postu,

# 3: Propagujte svoju udalos┼ą cez LinkedIn

Propagujte obchodn├ę funkcie pomocou podujat├ş LinkedIn a z├şskajte pr├şstup k svojej profesion├ílnej sieti. Ako Lewis Howes zd├┤raz┼łuje vo svojom vynikaj├║com pr├şspevku, ÔÇ×Len ─Źo niekto potvrd├ş svoju ├║─Źas┼ą na va┼íej udalosti, objav├ş sa to v dom├ícom profile v┼íetk├Żch os├┤b, s ktor├Żmi je t├íto osoba spojen├í, a roz┼íiruje spr├ívu za v├ís.ÔÇť

Vytvorenie udalosti na LinkedIn je jednoduch├ę a priame. Po dokon─Źen├ş tejto ├║lohy je rovnako ─żahk├ę pozva┼ą a┼ż 50 ─żud├ş z va┼íej siete LinkedIn. Zobraz├ş sa tie┼ż pri vyh─żad├ívan├ş udalost├ş.

# 4: Propagujte svoju udalos┼ą prostredn├şctvom svojho blogu

─îi u┼ż je to prostredn├şctvom existuj├║ceho blogu alebo blogu vytvoren├ęho ┼ípeci├ílne pre va┼íe stretnutie, ur─Źite vytv├íra┼ą publik├ície, ktor├ę oznamuj├║ udalos┼ą, v├Żzvy na predn├í┼íaj├║cich a sponzorsk├ę pr├şle┼żitosti. Pokra─Źujte v hos┼ąovan├ş pr├şspevkov od predn├í┼íaj├║cich, ktor├ş by mali by┼ą v─Ća─Źn├ş za pr├şle┼żitos┼ą oslovi┼ą ┼íir┼íie publikum (a ukradn├║┼ą ─żud├ş, ktor├ş sa mohli z├║─Źastni┼ą s├║┼ąa┼żn├Żch akci├ş!).

# 5: Ďalšie miesta na trhu online

Existuje ve─ża kalend├írov online a mali by ste uvies┼ą svoju udalos┼ą pod─ża toho, ─Źo sa zd├í by┼ą vhodn├ę.

Na webov├Żch str├ínkach miestnych nov├şn, telev├şznych kan├ílov a rozhlasov├Żch stan├şc sa ─Źasto nach├ídza kalend├ír podujat├ş, ktor├ę pon├║kaj├║ bezplatn├ę publik├ície. Tweetvite je web na propag├íciu a obozn├ímenie sa s tweety a Memorable je jedn├Żm z mnoh├Żch webov, kde m├┤┼żete uvies┼ą v┼íetky druhy stretnut├ş.

# 6: Marketingov├ę a registra─Źn├ę n├ístroje udalost├ş

Pri online registr├ícii va┼íej udalosti nie je potrebn├ę znovu objavova┼ą koleso. Eventbrite je ve─żmi popul├írny n├ístroj pre dav soci├ílnych m├ędi├ş a spolo─Źnos┼ą Constant Contact, popul├írna spolo─Źnos┼ą pre e-mailov├Ż marketing, ned├ívno vst├║pila na trh so svoj├şm konkuren─Źn├Żm produktom.

Pomocou t├Żchto n├ístrojov m├┤┼żete Vytvorte a predajte svoju udalos┼ą, a dokonca zbierajte platby s registr├íciou. Registra─Źn├ę formul├íre sa objavuj├║ na webovej str├ínke spolo─Źnosti zaoberaj├║cej sa marketingom udalost├ş a m├┤┼żu sa integrova┼ą do va┼íej webovej str├ínky alebo blogu.

N├ístroje na zdie─żanie umo┼ż┼łuj├║ ├║─Źastn├şkom uverej┼łova┼ą pr├şspevky na Facebook a Twitter, ktor├ę generuj├║ f├ímy a generuj├║ ─Ćal┼íie z├íznamy.

To, ┼że sa va┼ía udalos┼ą za─Źala, e┼íte neznamen├í, ┼że marketing skon─Źil! Ak propagujete celodenn├ę dobrodru┼żstvo, ako je napr├şklad v├Żstava lod├ş alebo umenie v parku, ─żudia bud├║ chodi┼ą a odch├ídza┼ą cel├Ż de┼ł. Udr┼żujte vzru┼íenie a pe┼íiu dopravu na vysokej ├║rovni kliknut├şm na soci├ílne m├ędi├í neskoro do noci,

# 7: Foursquare a Gowalla

12 sp├┤sobov, ako preda┼ą svoje podujatie na soci├ílnych sie┼ąach 1

Udalosti na Foursquare bud├║ povzbudzova┼ą ├║─Źastn├şkov k zdie─żaniu.

Vytvorenie udalosti v Firme alebo Gowallay nestoj├ş ni─Ź ├║─Źastn├şci, ktor├ş s├║ obozn├ímen├ş s aplik├íciami zalo┼żen├Żmi na polohe, bud├║ chcie┼ą zaregistrujte sa na svojej udalosti a z├şskajte body navy┼íe!

Preto┼że mnoho ─żud├ş sp├íja svoju ─Źinnos┼ą Foursquare a Gowalla Twitter a Facebook, Check-iny id├║ ─Ćaleko za hranice prv├Żch pou┼ż├şvate─żov lokaliza─Źn├Żch aplik├íci├ş,

M├┤┼żete ve─żmi Zv├Ż┼íte po─Źet registr├íci├ş pridan├şm zna─Źiek a tabuliek, ktor├ę ─żu─Ćom pripom├şnaj├║ registr├íciua dokonca osladi┼ą dohodu n├íhodn├Żm rozdan├şm alebo prezraden├şm.

# 8: Pou┼żite tieto zna─Źky hashtag!

12 sp├┤sobov, ako preda┼ą svoje podujatie na soci├ílnych sie┼ąach 2

Hashtagy u─żah─Źuj├║ vyh─żad├ívanie, vyh─żad├ívanie a zapam├Ątanie va┼íej udalosti.

─Żudia bud├║ tweetova┼ą nezabudnute─żn├ę linky z va┼íej udalosti, tak uistite sa, ┼że to v┼íetci vedia Twitter hashtag: Vlo┼żte ju do svojej literat├║ry, do menoviek a ozn├ímte ju po─Źas ├║vodn├ęho prejavu.

Ak chcete z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o tom, ako vyu┼żi┼ą v├Żhody hashtagov, pre─Ź├ştajte si pr├şspevok Adama Vincenziniho.

# 9: ┼Żiv├ę blogovanie

Ak organizujete konferenciu, m├┤┼że to st├í┼ą za to ma┼ą niekoho ÔÇ×┼żiv├ę vysielanieÔÇť blogu, Namiesto toho, aby si robili pozn├ímky, po┼żiadajte ich, aby si robili pozn├ímky priamo na blogovom pr├şspevku a uverejnili ho hne─Ć po skon─Źen├ş rel├ície.

# 10: Obr├ízok hovor├ş tis├şc slov

Napriek tomu, ┼że fotografie spolo─Źnosti Twitpics a iPhone s├║ vynikaj├║ce a zdie─żate─żn├ę, na de┼ł si najmite fotografa. Ak si nem├┤┼żete dovoli┼ą, zv├í┼żte nepe┼ła┼żn├║ v├Żmenu vo─żn├ęho l├şstka. Nezabudnite sa dohodn├║┼ą, kto vlastn├ş fotografie a ako sa daj├║ pou┼żi┼ą. online na propag├íciu tejto a bud├║cich udalost├ş.

# 11: Myšlienky na video

Existuje ve─ża sp├┤sobov, ako pou┼żi┼ą video na va┼íu udalos┼ą: r├Żchle rozhovory s ├║─Źastn├şkmi a re─Źn├şkmi na Flip kamer├ích, zaznamenan├ę rel├ície alebo ┼żiv├ę vysielanie udalosti s UStream.tv.

Po z├íblesku ├║spe┼ínej konvencie komiksov, fazule na ve─Źeru alebo Tri pre Cure zmizne, je ─Źas vr├íti┼ą sa do pr├íce.

Vytvorte blogov├Ż pr├şspevok z va┼íich ├║vah o tom, ako vyzerala udalos┼ą, o tom, ─Źo ste sa nau─Źili, a dokonca o tom, ako m├┤┼że by┼ą ─Ćal┼íia ┼ąa┼ż┼íia. Po┼żiadajte o koment├íre a n├ívrhy v poli pre koment├íre. Uverejnite pr├şspevok podobn├Ż v├í┼ímu Facebook a povzbudzujte fan├║┼íikov a priate─żov, aby tam zanechali aj koment├íre.

Nahrajte svoje fotografie do flickr a ─Ćal┼íie weby na zdie─żanie fotografi├ş a nezabudnite im da┼ą pr├şslu┼ín├ę n├ízvy, popisy a ┼ít├ştky. Licenciu Creative Commons pou┼żite na to, aby ste ich v najv├Ą─Ź┼íej mo┼żnej miere mohli zdie─ża┼ą.

Po dokon─Źen├ş odovzd├ívania fotografi├ş do slu┼żby Facebook uistite sa ozna─Źte ka┼żd├ęho, koho pozn├íte, a po┼żiadajte ho, aby ÔÇ×vyplnil pr├ízdne miestaÔÇť ozna─Źen├şm niekoho in├ęho, M├┤┼że to ma┼ą v├şrusov├Ż efekt, preto┼że ─żudia radi vidia fotografie seba a svojich priate─żov, pri─Źom ich v┼íetk├Żch vracaj├║ sp├Ą┼ą k svojim Facebook str.

Uverejni┼ą video na YouTube, Facebook a ─Ćal┼íie weby na zdie─żanie videa. Po┼żiadajte svojich moder├ítorov, aby sa podelili o svoje sn├şmky. na Slideshare, op├Ą┼ą s pr├şslu┼ín├Żmi zna─Źkami, n├ízvami a odkazmi.

Nepochybne existuje viac str├ínok a techn├şk na propag├íciu va┼íej udalosti prostredn├şctvom soci├ílnych siet├ş. Ak├ę platformy pou┼ż├şvate, ak├ę techniky sa uk├ízali ako zvl├í┼í┼ą ├║─Źinn├ę a Ako ste z├şskali nad┼íenie a obsadenie miest na poslednom podujat├ş?