12 rokov po prvom vydan├ş prich├ídza CleanMyMac do obchodu Mac App Store

12 rokov po prvom vydan├ş prich├ídza CleanMyMac do obchodu Mac App Store 1

CleanMyMac, vynikaj├║ca MacOS optimaliz├ícia, ─Źistenie a anti-malware aplik├ície od MacPaw, je k dispoz├şcii v obchode Mac App Store za─Ź├şna dnes 12 rokov po prvom vydan├ş.

Predt├Żm bol CleanMyMac k dispoz├şcii iba na priame stiahnutie prostredn├şctvom webov├Żch str├ínok MacPaw a prostredn├şctvom Setapp, ich predplatn├í slu┼żba Mac za 10 dol├írov mesa─Źne. Pod─ża Julie Petrykovej, ktor├í je PR mana┼ż├ęrkou spolo─Źnosti MacPaw, sa po─Źet stiahnut├ş z CleanMyMac od za─Źiatku vytvoril viac ako 20 mili├│nov.

PREH─ŻAD: Setapp v├ím poskytuje neobmedzen├Ż pr├şstup k vysoko kvalitn├Żm aplik├íci├ím Mac

T├íto aplik├ícia all-in-one je ─Źisti─Ź va┼íich makier, monitor v├Żkonnosti, odstr├ínenie ┼íkodliv├ęho softv├ęru a ─Ćal┼íie – v┼íetko destilovan├ę do jedinej aplik├ície. Pom├íha v├ím vy─Źisti┼ą strelca, do─Źasn├ę s├║bory a in├ę mno┼żstvo in├ęho odpadu, ktor├Ż sa zhroma┼żd├ş v po─Ź├şta─Źi Mac pri ka┼żdom jeho pou┼żit├ş. Vymazanie t├Żchto polo┼żiek m├┤┼że pom├┤c┼ą v├í┼ímu Macu be┼ża┼ą r├Żchlej┼íie.

12 rokov po prvom vydan├ş prich├ídza CleanMyMac do obchodu Mac App Store 2

Napriek u┼żito─Źn├ęmu rozhraniu je CleanMyMac X v├Żkonn├Żm softv├ęrom, ktor├Ż nahr├ídza desiatky optimaliza─Źn├Żch n├ístrojov Mac pre Mac.

Tu s├║ k─ż├║─Źov├ę funkcie CleanMyMac:

Uvo─żnite svoj digit├ílny priestor. CleanMyMac X nah├í┼ła zvy┼íky vo v┼íetk├Żch rohoch v├í┼ího makra. ─îist├ş nepotrebn├ę s├║bory, ako s├║ zastaran├ę pam├Ąte cache, po┼íkoden├ę s├║bory na stiahnutie, denn├şky a zbyto─Źn├ę umiestnenia. M├┤┼żete odstr├íni┼ą ve─ża neporiadkov, ktor├ę sa skr├Żvaj├║ v iTunes, Mail, Photos a dokonca n├íjs┼ą gigabajty s ve─żk├Żmi skryt├Żmi s├║bormi. ─îistiace n├ístroje Mac v CleanMyMac X zn├ş┼żia ─Ćal┼íiu v├íhu v sekund├ích.

Sta─Ź├ş jedno tla─Źidlo. Rie┼íenie probl├ęmov na po─Ź├şta─Źi Mac m├┤┼że trva┼ą hodiny. Alebo len klikn├║┼ą. Vyrazili sme ─Ćalej, aby bol CleanMyMac X tak pr├şstupn├Ż a pou─Źn├Ż. Je tu, aby poskytoval jednoduch├ę rie┼íenia: ┼żiadne kopanie do prie─Źinkov, ┼żiadne dlh├ę pokyny. Je to preto, ┼że v├í┼í po─Ź├şta─Ź Mac by mal by┼ą ─żahko ─Źistite─żn├Ż. ─Żahk├ę tla─Źidlo.

Inteligentn├ę prostriedky pre istotu. Bezpe─Źnostn├í datab├íza zabudovan├í do CleanMyMac X v├ím povie o nevy┼żiadanej po┼íte z d├┤le┼żit├Żch s├║borov. Pozn├í v├í┼í sp├┤sob MacOS a nikdy ni─Ź neodstr├íni bez po┼żiadania. Inteligentn├Ż pomocn├şk CleanMyMac X v├ís prevedie pravideln├Żm ─Źisten├şm, dokonca v├ím uk├í┼że, ─Źo e┼íte treba vy─Źisti┼ą. Je to ako ma┼ą doktor├ít. v bezpe─Źnom ─Źisten├ş.

Z├şskajte viac pr├íce na r├Żchlej┼íom po─Ź├şta─Źi Mac. Zaka┼żd├Żm, ke─Ć sa v├í┼í Mac zastav├ş, z├şskate ├║pln├║ sadu n├ístrojov r├Żchlej aktualiz├ície, na ktor├ę sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą: uvo─żnenie pam├Ąte RAM, sp├║┼í┼ąanie skriptov ├║dr┼żby, spr├íva polo┼żiek prihl├ísenia, sp├║┼í┼ąac├şch agentov a aplik├íci├ş Hung. T├Żm sa zn├ş┼żi za┼ąa┼żenie syst├ęmu a nastav├ş Mac na maxim├ílny v├Żkon. Ke─Ć je v├í┼í stroj produkt├şvny, ste produkt├şvny.

Niekto mus├ş chr├íni┼ą v├í┼í po─Ź├şta─Ź Mac. Je na po─Ź├şta─Źi Mac v├şrus? Nie je to va┼íe, ak sa pok├║site vy─Źisti┼ą Mac pomocou CleanMyMac X. Bojuje proti malv├ęru, adware, ransomware a v┼íetk├Żm t├Żmto ─Źastiam ┼ípecifick├Żm pre MacOS. Ke─Ć sa n├íjde probl├ęm, aplik├ícia ho okam┼żite vyma┼że. Pravidelne aktualizujeme na┼íu ┼íkodliv├║ datab├ízu a ochrann├Ż modul CleanMyMac X m├í v┼żdy chrb├ít.

Majte svoje aplik├ície tak, ako ich chcete. Ak chcete, aby bol v├í┼í po─Ź├şta─Ź Mac organizovanej┼í├ş, z├şskate skvel├ę duo Uninstaller a Updater. Prv├Ż z nich ├║plne odstr├íni nepotrebn├ę aplik├ície a druh├Ż okam┼żite aktualizuje v┼íetok softv├ęr. Zl├ę aplik├ície zmizn├║ a nov├ę v┼żdy dorazia v─Źas. Pom├íha to vyrie┼íi┼ą konflikty softv├ęru a udr┼ża┼ą v├í┼í Mac nav┼żdy mlad├Ż.

U┼żite si b├Żvanie, pustite upratovanie. CleanMyMac X m├í v ruk├íve tis├şce hod├şn sk├║senost├ş a to s├║ hodiny, ktor├ę v├ím ┼íetria. Inteligentn├ę skenovanie napr├şklad vykon├íva tri ├║lohy naraz: ─Źist├ş, chr├íni a poskytuje v├í┼ímu po─Ź├şta─Źu Mac r├Żchlej┼íie. Oto─Źte CleanMyMac X a pripravte sa na ot├ízku, ako ste to urobili bez neho.

Uv├ídzame ├║vodn├Ż videoz├íznam spolo─Źnosti CleanMyMac z roku 2018.

Pre viac inform├íci├ş nav┼ít├şvte macpaw.com/cleanmymac,

Ceny a dostupnos┼ą

Stiahnite si CleanMyMac X z obchodu Mac App Store zadarmo,

Na odomknutie plnej funk─Źnosti sa vy┼żaduje predplatn├ę (34,99 dol├írov ro─Źne).