12 najlep┼í├şch bezplatn├Żch ┼íabl├│n pre let├íky v ┼ít├Żle m├│dy a m├│dy

Ak h─żad├íte zostavi┼ą nov├Ż let├ík na ozn├ímenie novej m├│dnej l├şnie alebo udalosti v ┼ít├Żle, je d├┤le┼żit├ę, aby ste to urobili vizu├ílne pr├ş┼ąa┼żliv├Żm sp├┤sobom. Ak v├ím ch├Żbaj├║ zru─Źnosti v oblasti grafick├ęho dizajnu, m├┤┼że to by┼ą celkom v├Żzva. Preto boli vyn├íjden├ę ┼íabl├│ny, v┼íak?

Ak neviete, kde h─żada┼ą ┼íabl├│ny let├íkov so ┼ít├Żlmi a m├│dami, stoj├şme za vami. Vykonali sme predbe┼żn├ę pr├íce na v├Żskume tejto zbierky ┼íabl├│n. A chcete vedie┼ą to najlep┼íie? V┼íetci s├║ zadarmo! ┼á┼ąastn├Ż dizajn!

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą: ┼áabl├│ny let├íkov pre vo─żn├Ż ─Źas, ┼áabl├│ny let├íkov pre fitness zdarma, ┼áabl├│ny let├íkov pre hudobn├ę udalosti zdarma, ┼áabl├│ny let├íkov zadarmo, ┼áabl├│ny let├íkov pre vo─żn├Ż ─Źas, ┼áabl├│ny let├íkov pre re┼ítaur├ície a jedl├í. Zadarmo cestovn├ę let├íky zdarma.

Šablóna minimálnej módy (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto m├│dna bro┼ż├║ra obsahuje minimalistick├Ż ┼ít├Żl, ktor├Ż je rovnako n├ípadn├Ż, ako je jednoduch├Ż. Tento s├║bor PSD je plne upravite─żn├Ż, tak┼że m├┤┼żete bez probl├ęmov prid├íva┼ą svoje vlastn├ę fotografie, grafiku a text.

Šablóna letáku pre módu (Envato Elements, Photoshop PSD)

Fashion Flyer Template je ┼íabl├│na pripraven├í na tla─Ź, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie let├íka pre v├í┼í bud├║ci t├Ż┼żde┼ł m├│dy, uvedenie zna─Źky na trh alebo obchodn├║ udalos┼ą. Pridajte vlastn├ę obr├ízky a ak chcete, pou┼żite prilo┼żen├ę p├şsmo. Tento s├║bor PSD je tie┼ż ─żahko upravite─żn├Ż v─Ćaka dobre usporiadan├Żm vrstv├ím. Navy┼íe je univerz├ílny a ak chcete, mo┼żno ho pou┼żi┼ą v in├Żch odvetviach okrem m├│dy.

Šablóna letáku pre módny Photoshop PSD

Šablóna letáku s módnym predajom (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na m├│dy je ide├ílna na vytv├íranie predajn├Żch let├íkov. Pou┼żite ho na inzerciu predaja online alebo v obchode vo va┼íom obchode s odevmi. Alebo si ho m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą tak, aby sa dal pou┼ż├şva┼ą aj in├Żm sp├┤sobom. T├íto ┼íabl├│na let├íka je norm├ílna ve─żkos┼ą str├ínky v plnej ve─żkosti, je pripraven├í na tla─Ź v rozl├ş┼íen├ş 300 dpi v CMYK a obsahuje bezplatn├ę p├şsma.

┼áabl├│na let├íku pre m├│dny v├Żpredaj Photoshop PSD

Šablóna letáku pre módne udalosti (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na pre let├íky s m├│dnymi udalos┼ąami je ┼ít├Żlov├í, so skvelou grafikou na pozad├ş, r├ím─Źekmi a mo┼żnos┼ąami p├şsiem, v─Ćaka ktor├Żm vynikaj├║ vybran├ę obr├ízky a streamuj├║ va┼íu reklamu. S├║bor je vo form├íte PSD, je plne editovate─żn├Ż a tla─Źite─żn├Ż a d├í sa prisp├┤sobi┼ą tak, aby vyhovoval ak├ęmuko─żvek ┼ít├Żlu udalosti.

Šablóna letáku pre módne udalosti Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku pre m├│dne t├Ż┼żdne (Envato Elements, Photoshop PSD)

Oznamte svoju ─Ćal┼íiu m├│dnu udalos┼ą v skuto─Źnom ┼ít├Żle. T├íto ┼íabl├│na pre prezent├íciu letn├Żch m├│dnych prehliadok ur─Źite urob├ş dojem farebn├Żm pozad├şm a zobraz├ş d├íta zv├Żraznen├ę farebn├Żmi vzormi kruhov. Upravte s├║bor vo Photoshope a potom ho vytla─Źte. Tak ─żahk├ę ako to.

Šablóna letáku pre módne prehliadky Photoshop PSD

Šablóna letáku pre módnu kolekciu vektorov (zadarmo, AI, EPS a SVG)

─Äal┼íou let├íckou ┼íabl├│nou, ktor├║ si ur─Źite budete chcie┼ą pozrie┼ą, je ┼íabl├│na let├íkov pre m├│dne zbierky Vector. Je upravite─żn├Ż v aplik├ícii Illustrator a m├í p├║tav├ę a jasn├ę farby. Pou┼żite ho na tla─Ź let├íkov a let├íkov online na reklamu na m├│dnu udalos┼ą alebo na predaj v obchode.

M├│dna kolekcia Vector Flyer Template Illustrator EPS AI SVG

Šablóna minimálnej módnej udalosti (bezplatná, Photoshop PSD)

┼áabl├│na Minimal Fashion Event Flyer je vo Photoshope plne upravite─żn├í, tak┼że ju m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą tak, aby propagovala v├í┼í ─Ćal┼í├ş t├Ż┼żde┼ł m├│dy alebo in├║ udalos┼ą s├║visiacu so ┼ít├Żlom. T├íto ┼íabl├│na pou┼ż├şva bezplatn├ę fonty, m├┤┼żete ─żahko vymeni┼ą obr├ízky za svoje a pon├║ka nerv├│zny ┼ít├Żl, ktor├Ż by mohol by┼ą vhodnej┼í├ş pre zna─Źky streetwear.

Minimálna šablóna letáku pre módne udalosti Photoshop PSD

Šablóna letáku módnej kolekcie (Envato Elements, Photoshop PSD)

┼áabl├│na let├íkov Fashion Collection vyd├íva na prv├Ż poh─żad odv├í┼żne vyhl├ísenie. Je navrhnut├Ż tak, aby zv├Żraznil vybran├║ fotografiu a vyv├í┼żil ju hrub├Żm farebn├Żm okrajom. a tu─Źn├ę textov├ę polia. Tento s├║bor PSD je tie┼ż plne ┼ík├ílovate─żn├Ż a tla─Źite─żn├Ż.

Šablóna letákov pre módnu kolekciu Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku pre m├│dne t├Ż┼żdne (zadarmo, Photoshop PSD)

┼áabl├│na Fly Week Flyer pon├║ka ┼ít├Żlov├Ż mot├şv m├│dneho let├íka. M├í ─Źierno-biely dizajn s geometrick├Żmi vzormi, takmer kon┼ítel├ície, v pozad├ş. Zv├Żraznite svoje vlastn├ę obr├ízky a textov├ę inform├ície v tomto ─żahko upravite─żnom s├║bore PSD.

┼áabl├│na let├íku pre m├│dny t├Ż┼żde┼ł Photoshop PSD

Bezplatná šablóna pre módne letáky (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na pre m├│dne let├íky v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą vybrat├Ż obr├ízok plus predajn├ę ceny, d├ítumy, inform├ície o spolo─Źnosti a ─Źoko─żvek in├ę, ─Źo chcete predstavi┼ą. T├íto ┼íabl├│na je prisp├┤sobite─żn├í vo Photoshope a tla─Źite─żn├í v CMYK a 300 dpi. Zah┼Ľ┼ła aj s├║bor pomocn├şka, ktor├Ż sl├║┼żi ako n├ívod na pou┼ż├şvanie ┼íabl├│ny.

Zadarmo Fashion Flyer Template Photoshop PSD

Šablóna profesionálnych módnych letákov (Envato Elements, Photoshop PSD)

Ak h─żad├íte sofistikovanos┼ą, ┼íabl├│na Professional Fashion Flyer je odv├í┼żna vo─żba. Pomocou neho m├┤┼żete zobrazi┼ą viac fotografi├ş a vyvola┼ą k─ż├║─Źov├ę inform├ície pomocou ve─żk├Żch textov├Żch pol├ş a graficky atrakt├şvnych rozlo┼żen├ş, ktor├ę upozor┼łuj├║ na najd├┤le┼żitej┼íie drobnosti.

Profesionálna módna Photoshop PSD Flyer šablóna

Šablóna letákov vektorovej módy (zadarmo, Illustrator EPS)

T├íto ┼íabl├│na je vynikaj├║cou vo─żbou pre m├│dny butik. Je vo vektorovom form├íte, tak┼że na jeho ├║pravu budete potrebova┼ą aplik├íciu Illustrator. Vzorov├í bro┼ż├║ra pou┼ż├şva ako farbu pozadia kr├ísny ─Źervenav├Ż ru┼żov├Ż odtie┼ł a zobrazuje nadpisy v tmavo ┼íedej farbe. Tieto farby m├┤┼żete samozrejme prisp├┤sobi┼ą, ale vzorka v├ím d├íva dobr├║ predstavu o tom, ako sa t├íto ┼íabl├│na d├í pou┼żi┼ą.

Vektorov├ę m├│dne let├íky ┼íabl├│ny ilustr├ítora EPS

Bezplatná šablóna pre módne letáky (zadarmo, Photoshop PSD)

Teraz s├║ tieto ┼íabl├│ny modern├Żch let├íkov celkom minim├ílne, ale vyh├Żbaj├║ sa temn├ęmu vzh─żadu t├Żm, ┼że poskytuj├║ dostatok priestoru na vlo┼żenie vlastn├ęho obr├ízka pod─ża v├í┼ího v├Żberu. Zahr┼łte niektor├ę nadpisy a text a za p├ír min├║t si m├┤┼żete vo Photoshope vytvori┼ą bro┼ż├║ru pre tla─Ź.

Zadarmo Fashion Flyer Template Photoshop PSD

┼áabl├│na kreat├şvnej m├│dnej let├íky (Envato Elements, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na je ─Ćal┼íou sofistikovanou mo┼żnos┼ąou, ktor├í jednoducho vy┼żaruje eleganciu. Prezentujte svoj najlep┼í├ş obr├ízok priamo v strede a vyrovnajte ho s polt├│nov├Żm pozad├şm, zauj├şmav├Żmi typografick├Żmi mo┼żnos┼ąami a praktick├Żmi inform├íciami. T├íto ┼íabl├│na je upravite─żn├í vo Photoshope a je plne ┼ík├ílovate─żn├í a tla─Źite─żn├í.

Kreat├şvna m├│dna Photoshop PSD Flyer ┼íabl├│na

Leták a plagát modernej módy na predaj modernej módy (zadarmo, Illustrator EPS)

Bro┼ż├║ra Modern Fashion Sale na m┼ła iba kri─Ź├ş leto. To v├ím umo┼żn├ş predstavi┼ą v├Żrazn├Ż m├│dny obr├ízok vpredu a v strede a zd├┤razni┼ą ve─żk├Żmi blokmi farieb a vrstiev pozadia, ktor├ę pri┼ąahuj├║ oko. Tento s├║bor EPS je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├ícii Illustrator a poskytne va┼íej ─Ćal┼íej kampani alebo predaji m├│dy podporu, ktor├║ potrebujete.

Modern├ę m├│dne predaj let├ík a plag├ít vektorov├ę ilustr├ície ilustr├ítor EPS

Šablóna Barber Flyer (zadarmo, Photoshop PSD)

┼áabl├│na Barber Flyer vy┼żaruje ┼ít├Żl a triedu. Aj ke─Ć ho nemus├şte pou┼ż├şva┼ą pre kadern├şctvo, vzorov├ę obr├ízky ma─żuj├║ p├┤sobiv├Ż obraz – toto by bola perfektn├í ┼íabl├│na na zobrazovanie p├ínskeho oble─Źenia. Tento s├║bor PSD je plne upravite─żn├Ż, dobre usporiadan├Ż a tla─Źite─żn├Ż vo vysokom rozl├ş┼íen├ş.

Barber Flyer Template Photoshop PSD

┼áabl├│na vektorov├Żch m├│dnych let├íkov (zadarmo, AI, EPS a SVG)

┼áabl├│na Vector Fashion Flyers je o nie─Źo elegantnej┼íia a diskr├ętnej┼íia, ale to m├┤┼że by┼ą dobr├í vec. T├íto ┼íabl├│na let├íka je mo┼żn├ę upravova┼ą a tla─Źi┼ą vo form├ítoch AI, EPS a SVG. T├║to ┼íabl├│nu, ktor├í sa pou┼ż├şva na propag├íciu predaja v obchode s oble─Źen├şm online alebo vo fyzickom obchode, si viete ─żahko predstavi┼ą.

Vektorov├ę m├│dne let├íky ┼íabl├│ny ilustr├ítor EPS AI SVG

Aspo┼ł jedna z t├Żchto ┼íabl├│n ┼ít├Żlov alebo let├íkov je navrhnut├í tak, aby vyhovovala va┼íim potreb├ím. Kone─Źn├Ż v├Żsledok bude ur─Źite p├┤sobiv├Ż a bude dobre fungova┼ą, aby up├║tal pozornos┼ą v├í┼ího podnikania, va┼íej zna─Źky alebo va┼íej ┼ít├Żlovej udalosti.