12 Autentický Samsung Galaxy Používateľské recenzie S5

Samsung Galaxy S5 je trochu starší telefón, ale práve preto by ste ho mali zvážiť ako sekundárne zariadenie s Androidom. Nie veľa ľudí je ochotných minúť najlepšie ceny smartphones ktoré budú zastarané 6 mesiacov alebo tak, a spoločnosť Samsung Galaxy S5 je hlavným kandidátom na ľudí s rozpočtovým vedomím. V týchto časoch však buď vidíme recenzie, ktoré sú veľmi nadšené chválou alebo kritizujú malé problémy.

Autentický Samsung Galaxy Užívateľské recenzie S5 vám pomôžu urobiť vedomé rozhodnutie o tomto zariadení. Tieto recenzie sme vybrali ručne z internetu a predstavujú skutočné názory spoločnosti Samsung Galaxy Používatelia S5. Tiež prepojíme zdroje recenzií, aby ste ich mohli posúdiť aj sami.

Každé zariadenie má svoje klady a zápory, svoje maxima i minima a toto nie je iné. Kľúčom je nájsť výhody, ktoré sú pre vás prospešné, a nevýhody, ktoré vám nebudú prekážať, ak vlastníte uvedené zariadenie. To je presne dôvod, prečo sme rozdelili autentický Samsung Galaxy Recenzie S5 do troch rôznych kategórií. Poďme sa teda bez ďalšieho klebetenia ponoriť do pozitívneho, stredného a negatívneho autentického Samsungu Galaxy Užívateľské recenzie S5.

Pozitívne

  “Milujem svoju s5. Moje predchádzajúce telefóny boli iPhone 4, potom nexus 4. GS5 má vynikajúcu batériu a externú pamäť! Milujem to, pretože batéria a nedostatok externého úložiska boli jednou z vecí, ktoré som na spojení nenávidel 4(aj keď som miloval telefón). “ – Užívateľ: Leftfordread Zdroj
s5 (5)

V porovnaní s novšími smartphones, spoločnosť Samsung Galaxy S5 nemusí byť schopný prekonať výkon, ale stále je to jeden z najlepších telefónov s výnimočnou batériou. Vďaka aktualizácii Lollipop je batéria ešte lepšia. Keďže ho nebudeme odporúčať ako vaše hlavné zariadenie, budete môcť z tohto zlého chlapca získať veľa šťavy.

  „Fotoaparát v tomto telefóne ma neprestáva udivovať“ – Užívateľ: clank5050 Zdroj
samsung-galaxy-s5-g900f-7

No, to je pravda, tiež som bol unesený tým, aký úžasný je fotoaparát na Samsungu Galaxy S5. Pôjdem tak ďaleko, že poviem, že tento smartphone môže vo vhodných svetelných podmienkach ľahko používať väčšinu moderných telefónov. Nízky svetelný výkon v tmavších scénach však ponecháva niečo, čo je žiaduce.

16 -megapixelový zadný fotoaparát je stále skvelým pomocníkom po vašom boku. 16 megapixelov v kombinácii so svetelnosťou f/2.2, 31 mm a HDR môžu viesť k nádherným záberom.

  „Vďaka stroju Instrom Compression sa„ plastové “zariadenia Samsung ukázali v teste ohybom silnejšie než popredné hliníkové podložky smartphones. Tiež vyžarujú menej mikrovlnného žiarenia ako tí istí vyššie uvedení konkurenti. Mimochodom, najdrahšie ultimatívne hračky ako Lamborghini sú tiež plastové. “ – Užívateľ: Higgsbonsun1 Zdroj
samsung-galaxy-s5

V tejto recenzii nebudem súhlasiť s mnohými bodmi, najmä s Lamborghini, ale tento chlap má pointu. Plastové operadlá sa spravidla osvedčili. Napriek tomu, že im chýba „prvotriednosť“ kovového tela, viac než to vynahradia svojou odolnosťou a odnímateľnosťou.

Jednoducho otvorte zadnú stranu Samsungu Galaxy S5 a budete mať neobmedzený prístup k slotu na kartu microSD a tiež k vymeniteľnej batérii. Obe tieto funkcie chýbajú pre prémiový pocit Samsungu Galaxy S6.

  “Fantastické. !! Veľmi ľahko sa používa a má vynikajúci fotoaparát. Nikdy som nepoužíval fotoaparát svojich telefónov, pretože fotografie boli veľmi nekvalitné, teraz je to iné. Uvoľňovacie zariadenie s odtlačkom prsta je skvelé a zdravie S., ktoré ľahko meria srdcové tepy a každodenná fyzická aktivita, je veľmi dobrou možnosťou, ako zostať zdravý. “ – Užívateľ: Eduardo Young Zdroj
skener odtlačkov prstov s5 (6)

Teraz všetci vieme, že Samsung Galaxy S5 má vynikajúci hlavný fotoaparát. Táto recenzia však poukazuje aj na niektoré ďalšie zatienené funkcie smartfónu. V prvom rade je skener odtlačkov prstov vynikajúci a za druhé, funkcie S-Health sú tiež dobre implementované. Tento telefón môže tiež fungovať skvele s niektorými z najlepších aplikácií krokomer pre Android.

  “Veľká, výrazná obrazovka a úžasná platforma Android. Významný krok oproti iPhonu 5! S telefónom sme veľmi spokojní po všetkých stránkach. Fotoaparát je lepší ako moja veľmi dobrá digitálna zrkadlovka, množstvo aplikácií je úžasné a softvér pre Android je plynulý a bezproblémový! “ – Užívateľ EW Zdroj
s5 (3)

Tu vidíme, že fanúšik iPhone prichádza k našej strane cesty a užíva si každú minútu. Priznávam, kúpil som si aj druhý iPhone, ale keď som skočil na loď, vždy to bolo o Androide. Samsung Galaxy S5 je rozhodne väčší a lepší telefón ako piata iterácia Applezariadenie.

Stred cesty

  “Pre mňa je to trochu veľké.” Ostatní sa pravdepodobne budú smiať, keď to čítajú, ale kedysi som mal a Galaxy S2 a cítil som, že veľkosť je taká správna. Mám pocit, že rozhodnutie, ktoré výrobcovia mobilných telefónov urobili, že čím je zariadenie novšie, tým je obrazovka väčšia, je nesprávna voľba. Môj S2 sa pohodlne zmestil do vrecka košele, S5 vytŕča z vrchu. “ – Užívateľ: TomInlll Zdroj
veľkosť s5

Niektorí ľudia uprednostňujú malé veľkosti smartphones a to je v poriadku. Všetko je to o osobných preferenciách a tejto osobe sa nepáčili veľké rozmery smartfónu. Teraz, keď o tom premýšľam, nebude ani on/ona spokojný s najnovšími vlajkovými loďami, ktoré vychádzajú.

  “Veľmi dobrý telefón a fotoaparát.” Ak pravidelne nahrávate do cloudu, má dostatok úložného priestoru pre aplikácie, hudbu a obrázky vo vysokej kvalite. Prial by som si, aby boli reproduktory kvalitnejšie, ale vzhľadom na cenu a špecifikácie je to vynikajúca kúpa. Stále relevantný telefón v decembri 2015 “ – Užívateľ: Anonymný Zdroj
s5 2

Toto je ten istý problém, ktorý sme videli v iných Samsungoch smartphones v priebehu rokov. Osobná kontrola najnovších Galaxy S7 Edge sám, poviem, že tento je stále oveľa lepší ako plechový zvuk najnovšej vlajkovej lode.

  “Za peniaze, ktoré za to zaplatíte, by ste mali dostať kovové puzdro.” Môj názor. Nie som telefónny geek a mám taký, ktorý používam výhradne pre telefón. “ – Užívateľ: gull1 Zdroj
samsung-galaxy-s5-g900f-4

To by bolo relevantné, keď sa telefón prvýkrát uviedol na trh v roku 2014, ale teraz so výrazne zľavnenou cenou si myslím, že je to dobré rúško.

Negatívne

  “Kedy spoločnosť Samsung pripustí, že je to problém?” – Užívateľ GreenCristina Zdroj

Toto je legitímny problém s prednou kamerou, ktorú ponúka Samsung Galaxy Smartfón S5. Aj keď problém nie je taký veľký, môže byť pre niektorých zanietených fanúšikov selfie problematický.

Predný fotoaparát môže niekedy vytvárať skreslené obrázky, najmä ak máte šikmú tvár. Toto je pochopiteľne veľký problém, ktorý nikdy nebol vyriešený. Pred kúpou telefónu sa preto pozrite na najlepšie telefóny na selfie pre Android.

  “Galaxy Spadla vám klapka nabíjacieho portu S5? Môžete si ho nahradiť sami v 2 minút na menej ako 5 peniaze. ” – Youtuber: JerryRigEverything

Aj keď sa to môže javiť ako riešenie a je to tak, problémom je, že klapka na nabíjacom porte je šialene silná. Prvých pár týždňov ho budete musieť vypáčiť ako divý. Prirodzene je náchylný úplne vypadnúť.

  “Problémy prvého sveta – porezal som si nechty a teraz nemôžem nabiť telefón.” Smutný deň.” – Užívateľ: Calquon Zdroj
s5 (4)

Ako som povedal, klapka prístavu je bezpochyby silná. Táto recenzia hovorí za všetko.

  “Nedávno som aktualizoval z 4.3.3 do 5.1.1 a od tej doby bol môj telefón občas skutočne oneskorený, aj keď sotva mám otvorené všetky aplikácie. Tiež má problémy s prehrávaním videí zo stránky streamable.com niekedy v prehliadači Reddit aj v prehliadači Google Chrome. Zažil niekto iný od aktualizácie významný nárast oneskorenia ??

Tiež som vymazal telefón medzi aktualizáciami softvéru, aby bol relatívne čistý. “ – Užívateľ ipodaholicdan Zdroj

samsung-galaxy-s5-1

Mnoho ľudí má podivné problémy, pretože ich zariadenie bolo aktualizované na Lollipop. Ide o rozšírený problém a spoločnosť Samsung vydala niekoľko opráv, ktoré však neboli k dispozícii. Pred kúpou sa preto uistite, že telefón používate. Vrelo odporúčam mať zásady bezpečného vrátenia.

Záver

Toto bolo niekoľko autentických Samsungov Galaxy Užívateľské recenzie S5. Naozaj dúfam, že vám pomôžu pri zdravom rozhodovaní. Práve teraz môžem tento smartfón len odporučiť ako sekundárnu lacnú alternatívu. Najnovší Nexus 5X je úžasný smartphone strednej triedy, ktorý vám tiež dobre poslúži, tak sa na to tiež pozrite.

Ak máte nejaké návrhy alebo otázky týkajúce sa tohto smartfónu, napíšte ich do nižšie uvedených komentárov.

Kredity za obrázky