11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż

Vyzer├í v├í┼í telef├│n jednoducho a nudne? H─żad├íte sp├┤soby, ako okoreni┼ą rozhranie telef├│nu a da┼ą mu jedine─Źn├Ż a cool vzh─żad? Vybrali sme najlep┼íie hodnoten├ę a najlep┼íie tematick├ę aplik├ície pre Android, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą svoj telef├│n a da┼ą mu nov├Ż vzh─żad, ktor├Ż bude vyhovova┼ą v├í┼ímu ┼ít├Żlu.

  Cho─Ćte na Launcher11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 1

V├Żhody: 10 000 a viac HD mot├şvov pre Android, Denn├í aktualiz├ícia nov├Żch HD tapiet, Prechodn├ę efekty, U┼żito─Źn├ę widgety, Skry┼ą a uzamkn├║┼ą aplik├ície, ─îist├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, Kategorizovan├Ż panel s ikonami.

Nev├Żhody: Jedn├í sa o pomerne ┼ąa┼żk├ę sp├║┼í┼ąacie zariadenie, tak┼że m├┤┼że d├┤js┼ą k spomaleniu telef├│nu alebo k strate po─Źiato─Źn├Żch z├íberov, ak m├íte s├║─Źasne otvoren├Żch ve─ża aplik├íci├ş alebo ak m├íte m├ílo pam├Ąte.

Jedine─Źn├í vlastnos┼ą: Dr. ─îisten├şm zv├Ż┼íite r├Żchlos┼ą telef├│nu.

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,1 a hore

Potrebn├Ż priestor: 52 MB

hodnotenie: 4,5 hviezdy

  Smart Launcher 511 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 2

V├Żhody: ─îist├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie s cool mot├şvmi telef├│nu, aplik├ície s├║ trieden├ę a kategorizovan├ę automaticky. Panel vyh─żad├ívania v├ím umo┼ż┼łuje r├Żchlo n├íjs┼ą kontakty a aplik├ície, plne prisp├┤sobite─żn├ę, vstavan├ę miniaplik├ície hod├şn s po─Źas├şm, skr├Żva┼ą a uzamyka┼ą aplik├ície a chr├íni┼ą ich ┼ípendl├şkom, menej vyu┼żitia pam├Ąte RAM.

Nev├Żhody: Men┼íie chyby v poslednej aktualiz├ícii, ┼żiadne rozostrenie pri otv├íran├ş z├ísuvky na aplik├íciu, n├íkupy v aplik├ícii m├┤┼żu by┼ą o nie─Źo drah┼íie.

Jedine─Źn├í funkcia: Smart Launcher automaticky men├ş farby mot├şvov tak, aby sa zhodovali s tapetou, ikony prisp├┤sobenia, navrhnut├ę tak, aby sa pou┼ż├şvali jednou rukou.

Po┼żiadavky na verziu Android: l├ş┼íia sa v z├ívislosti od zariadenia

Potrebn├Ż priestor: 11.4 MB

hodnotenie: 4,4 hviezdy

  Cool EM Launcher – EMUI Launcher 2020 pre ka┼żd├ęho11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 3

V├Żhody: K dispoz├şcii je 600+ mot├şvov a viac ako 1 000 tapiet vr├ítane videoz├íznamov a ┼żiv├Żch tapiet, 4 ┼ít├Żl po─ża: vodorovn├Ż, zvisl├Ż, kateg├│ria alebo zoznam. M├┤┼żete skry┼ą a uzamkn├║┼ą aplik├ície, ┼íetri─Źe bat├ęrie a zosil┼łova─Źe, podporova┼ą zmenu p├şsma. 3 farebn├Ż re┼żim: svetl├Ż, tmav├Ż automatick├Ż re┼żim.

Nev├Żhody: Nepracuje spr├ívne s 3G telef├│nmi, bez dvojit├ęho klepnutia na uzamknutie obrazovky, mnoh├Żch rekl├ím v bezplatnej verzii.

Unik├ítna funkcia: Flash Call (ve─żmi dobr├Ż anima─Źn├Ż efekt pri prich├ídzaj├║com hovore).

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,1 a hore

Potrebn├Ż priestor: 11 MB

hodnotenie: 4,6 hviezdy

  POCO-starter11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 4

V├Żhody: R├Żchle a ─żahk├ę, ─żahk├ę a ─Źist├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, pou┼ż├şvanie vlastn├Żch mot├şvov a anim├íci├ş na dom├ícej obrazovke, uzamknutie zariaden├ş dvojit├Żm kliknut├şm na obrazovku, plne kompatibiln├ę s Androidom Q.

Nev├Żhody: Niektor├ę funkcie nefunguj├║ v ni┼ż┼í├şch verzi├ích syst├ęmu Android, minim├ílne oneskorenie pri vytiahnut├ş z├ísuvky aplik├ície.

Unik├ítna funkcia: Minimalistick├Ż dizajn (umiestni v┼íetky svoje aplik├ície do z├ísuvky pre aplik├ície, udr┼żiava preh─żadnos┼ą a ─Źistotu domovskej obrazovky) ┼át├Żl zna─Źiek spr├ív (bodky alebo po─Źet) m├┤┼żete zmeni┼ą, ak va┼íe zariadenie pou┼ż├şva syst├ęm Android. 8,0 alebo nesk├┤r, kateg├│rie farieb ikon.

Po┼żiadavky na verziu Android: 5,0 a hore

Potrebn├Ż priestor: 13 MB

hodnotenie: 4,7 hviezdy

  Sp├║┼í┼ąa─Ź Microsoft11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 5

V├Żhody: Jednoduch├ę t├ęmy dostupn├ę pre Android, plynul├Ż prechod medzi telef├│nom s Androidom a po─Ź├şta─Źom, jasn├ę, tmav├ę a prieh─żadn├ę t├ęmy dostupn├ę pre v├í┼í ┼ít├Żl, prisp├┤sobenie gest, ┼żiadne nepr├şjemn├ę reklamy.

Nev├Żhody: Anim├ície sa na niektor├Żch telef├│noch nepren├í┼íaj├║, slu┼żby Cortana one-us v Microsoft Launcher bud├║ ukon─Źen├ę koncom apr├şla 2020.

Jedine─Źn├í funkcia: Fotografie a dokumenty v telef├│ne s├║ priamo k dispoz├şcii na va┼íom telef├│ne Windows PC, prezerajte si karty kalend├íra, aby ste si mohli jednoducho spravova┼ą rozvrhy medzi zariadeniami, rodinn├Żmi funkciami, aby ste videli, ko─żko ─Źasu tr├ívia va┼íe deti na telef├│ne a videli ich na mape, doma alebo na cest├ích (vy┼żaduje prihl├ísenie).

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,2 a hore

Potrebn├Ż priestor: 37 MB

hodnotenie: 4,6 hviezdy

  Nova Launcher11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 6

V├Żhody: Vysoko prisp├┤sobite─żn├ę. Tak ve─żmi ─żahk├ę a ve─żmi optimalizovan├ę, poskytuje plynul├ę a ┼ít├Żlov├ę anim├ície. Podporuje tis├şce t├ęm ikon dostupn├Żch v Obchode Play. Prime verzia je mo┼żnos┼ą. Zero Site.

Nev├Żhody: Niektor├ę gest├í nemusia by┼ą podporovan├ę na v├Ą─Ź┼íej obrazovke telef├│nu a niektor├ş ─żudia m├┤┼żu zisti┼ą, ┼że pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie je trochu zastaran├ę.

Jedine─Źn├í vlastnos┼ą: No─Źn├Ż re┼żim sa automaticky spust├ş v ur─Źitom ─Źase kliknut├şm na ikony a widgety medzi bunkami mrie┼żky, ─Źo je pri spusten├ş zriedkav├ę. m├┤┼że z├ílohova┼ą a obnovova┼ą nastavenia zav├ídzania.

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,2 a hore

Potrebn├Ż priestor: 7.83 MB

hodnotenie: 4,6 hviezdy

  Apus-starter11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 7

V├Żhody: ─îist├ę a usporiadan├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, elegantn├ę mot├şvy a tapety dostupn├ę v aplik├ícii zadarmo. tla─Źidlo na zv├Ż┼íenie v├Żkonu, skrytie a uzamknutie aplik├íci├ş.

Nev├Żhody: Invaz├şvne reklamy. Na niektor├Żch telef├│noch m├┤┼że spotrebova┼ą viac bat├ęrie.

Unik├ítna funkcia: 19 podporovan├Żch jazykov, APUS Know News poskytuje najnov┼íie najlep┼íie pr├şbehy z cel├ęho sveta zo z├íbavy, ┼íportu, podnikania at─Ć.

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,1 a hore

Potrebn├Ż priestor: 24 mili├│nov

hodnotenie: 4,5 hviezda

  Spustite iOS 1311 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 8

V├Żhody: Zme┼łte tapetu rovnako ako skuto─Źn├ę zariadenia so syst├ęmom iOS. jednoduch├ę, ─Źist├ę a ─żahko spravovate─żn├ę aplik├ície, podporuje Assistive Touch pre dokonal├Ż dojem z iOS.

Nev├Żhody: Obmedzen├ę prisp├┤sobenie pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania (na dom├ícej obrazovke nepovo─żuje niektor├ę miniaplik├ície pre Android) Mnoho rekl├ím nahl├ísen├Żch pou┼ż├şvate─żmi.

Jedine─Źn├í funkcia: rozhranie iOS.

Po┼żiadavky na verziu Android: l├ş┼íia sa v z├ívislosti od zariadenia

Potrebn├Ż priestor: 50,88 MB

hodnotenie: 4,8 hviezdy

  Jeden odpa─żova─Ź s1011 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 9

V├Żhody: Umo┼ż┼łuje v├ím za┼żi┼ą Galaxy S10 bootovacie funkcie vo v┼íetk├Żch Android 4,0+ telef├│ny. Mnoho kr├ísnych t├ęm a pozad├ş, vr├ítane tapiet s10. skry┼ą a uzamkn├║┼ą aplik├ície, telef├│nne zosil┼łova─Źe a ┼íetri─Źe bat├ęrie. Re┼żim na pozad├ş po─ża: Svetl├Ż, tmav├Ż, rozostren├Ż tapeta, podpora pre zmenu p├şsma, prisp├┤sobite─żn├ę gest├í.

Nev├Żhody: drah├ę n├íkupy v aplik├ícii, men┼íie chyby, oneskorenia v aktualiz├íci├ích widgetov po─Źasia.

Unik├ítna funkcia: funkcia ochrany o─Ź├ş, konfigur├ícia viacer├Żch dokovac├şch prostred├ş a dokovacieho pozadia, re┼żim pozadia na pozad├ş: svetl├Ż, tmav├Ż, rozmazan├í tapeta.

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,0 a hore

Potrebn├Ż priestor: 11 MB

hodnotenie: 4,6 hviezdy

  Evie Launcher11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 10

V├Żhody: Univerz├ílne vyh─żad├ívanie. R├Żchla navig├ícia, jednoduch├ę a elegantn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, prisp├┤sobite─żn├ę rozlo┼żenie, tapeta, ve─żkos┼ą ikony, ikony aplik├íci├ş, ve─żkos┼ą ikony, dvojit├Żm klepnut├şm uzamknete obrazovku, skryjete a uzamknete aplik├ície.

Nev├Żhody: Zdie─żan├í obrazovka nie je ├║plne optimalizovan├í, niekedy s├║ hl├ísen├ę zlyhania.

Unik├ítna vlastnos┼ą: Vlastn├ę skratky, viacjazy─Źn├í podpora.

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,4 a hore

Potrebn├Ż priestor: 60,76 MB

hodnotenie: 4,6 hviezdy

  Computer Starter11 najlep┼í├şch t├ęm pre Android, aby bol v├í┼í smartphone chladn├Ż 11

V├Żhody: jednoduch├ę a efekt├şvne, dobre vyzeraj├║ce, ve─ża u┼żito─Źn├Żch miniaplik├íci├ş a dla┼żd├şc, podporuje ┼żiv├ę tapety, viacfarebn├í podpora pre panel ├║loh a menu.

Nev├Żhody: Cortana cesty do Google Assistant, niekedy na niektor├Żch zariadeniach zam┼Ľzali, ned├ívno boli odstr├ínen├ę mo┼żnosti ÔÇ×zabi┼ą ├║lohuÔÇť, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ na zlep┼íenie v├Żkonu, pri otv├íran├ş s├║borov prostredn├şctvom prieskumn├şka s├║borov neexistovala ┼żiadna mo┼żnos┼ą ÔÇ×zoradi┼ąÔÇť.

Jedine─Źn├í vlastnos┼ą: Windows 10 Po─Ź├şta─Źov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie s integrovanou podporou pre Prieskumn├şk a Spr├ívcu s├║borov v├ím umo┼ż┼łuje vyh─żad├íva┼ą a sk├║ma┼ą va┼íe s├║bory a prie─Źinky, kop├şrova┼ą, vklada┼ą, zip / unzip, RAR, maza┼ą s├║bory, zdie─ża┼ą s├║bory a robi┼ą ove─ża viac.

Po┼żiadavky na verziu Android: 4,1 a hore

Potrebn├Ż priestor: 9,4 MB

hodnotenie: 4,7 hviezdy

To kon─Ź├ş n├í┼í zoznam. Mali sme to─żko z├íbavy vysk├║┼ía┼ą v┼íetky tieto ├║┼żasn├ę t├ęmy a spusti┼ą aplik├ície pre Android. D├║fam, ┼że v├ím to pomohlo n├íjs┼ą ten, ktor├Ż vyhovuje v├í┼ímu ┼ít├Żlu!